BiH tenis

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Koji ranking očekujete naših na kraju 2018?

Anketa je završila: 31 dec 2017, 18:05.

Damir ulazi u TOP 20
14
16%
Damir će ostati između 30. i 50. pozicije
11
13%
Mirza ulazi u TOP 100
10
12%
Mirza će biti oko 120. pozicije
11
13%
Aldin ulazi u TOP 150
8
9%
Aldin ispada iz TOP 200
10
12%
Tomo ulazi u TOP 200
9
11%
Tomo ostaje oko 250. pozicije
12
14%
 
Ukupno glasova: 85

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 03 jan 2019, 22:54

Samozdravlje je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:@RafaGarros9 koliko se sjećam ti na ovoj temi ne bi trebao pisati i kao što sam onda rekao da ću svaki tvoj post na ovoj temi obrisati ću sad i uraditi.
ma jesi li ljt ? Zasto ignor . :bih:
Nisam, na 2-3 fronta pišem teško sve pohvatati. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 04 jan 2019, 02:07

Unofficialpage je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:@RafaGarros9 koliko se sjećam ti na ovoj temi ne bi trebao pisati i kao što sam onda rekao da ću svaki tvoj post na ovoj temi obrisati ću sad i uraditi.
Ma jesi li ljut ? Zasto ignor ? :bih:
Nisam, na 2-3 fronta pišem teško sve pohvatati. :mrgreen:
:thumbup: :tokralju:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la NadalRafa » 04 jan 2019, 02:58

Unofficialpage je napisao/la:Kako nije ozbiljan teniser? Ima 3 ATP titule, bio 23. na svijetu, pobjedio Wawrinku, Berdycha, sa Raonićem se dobro borio jedna lopta odlučila pobjednika, i Rafu dobio (kakva god bila ta pobjeda ona je pobjeda)... On ne može protiv Đokovića, Nadala i Federera, pogotovo ne protiv prve dvojice jer mu igrom najmanje odgovaraju. Ako njega gledamo kroz ovu trojicu onda nije ozbiljan teniser ali tako 90% tenisera nisu ozbiljni teniseri. Damir ima limite koje ova trojka lagano iskoristi a Damir svoje najjače oružje ne može da pokaže protiv njih.
Al' ima titula nema šta i to sve slabiji turniri, nikad neće imati neki doseg na gs ili mastersu. Wawrinku dobio u najgoroj formi, Berdycha se ne sjećam na koji meč misliš možda na WB al zna se da je choker i može ga svako dobit. Rafu nije dobio već mu je ovaj predao, u prvom setu bio poderan pa se dizao kad je Rafa padao zbog vrućine. I to nije istina što kažeš, hoćeš reći da Damir nije choker koji gubi od Gerasimova npr ili tako tih anonimusa? I znaš li kako gubi većinu svojih mečeva jer mu je psiha kao i servis nula bodova. Dalje ozbiljni teniseri su pored trojke i ovih osvajača GS npr. Thiem, Anderson, Dimitrov, Gasquet itd. Dzumhur nije i nikada neće biti, džaba što je naš ja ću uvijek reći kako jest.. Nije ni čudo što nam je i tenis a i sport u cjelini na nivou Madagaskara kad se zadovoljavamo ovim "uspjesima" koje si ti prethodno naveo.

hm59
Postovi: 2029
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la hm59 » 04 jan 2019, 09:38

NadalRafa je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Kako nije ozbiljan teniser? Ima 3 ATP titule, bio 23. na svijetu, pobjedio Wawrinku, Berdycha, sa Raonićem se dobro borio jedna lopta odlučila pobjednika, i Rafu dobio (kakva god bila ta pobjeda ona je pobjeda)... On ne može protiv Đokovića, Nadala i Federera, pogotovo ne protiv prve dvojice jer mu igrom najmanje odgovaraju. Ako njega gledamo kroz ovu trojicu onda nije ozbiljan teniser ali tako 90% tenisera nisu ozbiljni teniseri. Damir ima limite koje ova trojka lagano iskoristi a Damir svoje najjače oružje ne može da pokaže protiv njih.
Al' ima titula nema šta i to sve slabiji turniri, nikad neće imati neki doseg na gs ili mastersu. Wawrinku dobio u najgoroj formi, Berdycha se ne sjećam na koji meč misliš možda na WB al zna se da je choker i može ga svako dobit. Rafu nije dobio već mu je ovaj predao, u prvom setu bio poderan pa se dizao kad je Rafa padao zbog vrućine. I to nije istina što kažeš, hoćeš reći da Damir nije choker koji gubi od Gerasimova npr ili tako tih anonimusa? I znaš li kako gubi većinu svojih mečeva jer mu je psiha kao i servis nula bodova. Dalje ozbiljni teniseri su pored trojke i ovih osvajača GS npr. Thiem, Anderson, Dimitrov, Gasquet itd. Dzumhur nije i nikada neće biti, džaba što je naš ja ću uvijek reći kako jest.. Nije ni čudo što nam je i tenis a i sport u cjelini na nivou Madagaskara kad se zadovoljavamo ovim "uspjesima" koje si ti prethodno naveo.
Jaro, nemoj izvlaciti iz konteksta ono sto ti kao Nadalovom fanu odgovara! Prava istina je da je u prvom setu Damiru bilo tako lose da je na pauzi zatrazio MTO, popio je nekakvu bobu koja ga je kasnije digla iz mrtvih...A sto je Nadal poslije padao, to je njegov problem, imali su iste uvjete za igru, i on je na pauzi izmedju drugog i treceg seta imao MTO! Samo mi je zao sto je Rafa predao, vjerujem da je mogao izgurati jos 5-10 min. i da je predajom namjerno uskratio Damiru cistu pobjedu!!!
Damir definitivno nije cvjecka, ali ni Rafa nije bas uvijek fer, kakvim ga hoce predstaviti njegovi fanovi!

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 04 jan 2019, 09:54

NadalRafa je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Kako nije ozbiljan teniser? Ima 3 ATP titule, bio 23. na svijetu, pobjedio Wawrinku, Berdycha, sa Raonićem se dobro borio jedna lopta odlučila pobjednika, i Rafu dobio (kakva god bila ta pobjeda ona je pobjeda)... On ne može protiv Đokovića, Nadala i Federera, pogotovo ne protiv prve dvojice jer mu igrom najmanje odgovaraju. Ako njega gledamo kroz ovu trojicu onda nije ozbiljan teniser ali tako 90% tenisera nisu ozbiljni teniseri. Damir ima limite koje ova trojka lagano iskoristi a Damir svoje najjače oružje ne može da pokaže protiv njih.
Al' ima titula nema šta i to sve slabiji turniri, nikad neće imati neki doseg na gs ili mastersu. Wawrinku dobio u najgoroj formi, Berdycha se ne sjećam na koji meč misliš možda na WB al zna se da je choker i može ga svako dobit. Rafu nije dobio već mu je ovaj predao, u prvom setu bio poderan pa se dizao kad je Rafa padao zbog vrućine. I to nije istina što kažeš, hoćeš reći da Damir nije choker koji gubi od Gerasimova npr ili tako tih anonimusa? I znaš li kako gubi većinu svojih mečeva jer mu je psiha kao i servis nula bodova. Dalje ozbiljni teniseri su pored trojke i ovih osvajača GS npr. Thiem, Anderson, Dimitrov, Gasquet itd. Dzumhur nije i nikada neće biti, džaba što je naš ja ću uvijek reći kako jest.. Nije ni čudo što nam je i tenis a i sport u cjelini na nivou Madagaskara kad se zadovoljavamo ovim "uspjesima" koje si ti prethodno naveo.
Titula je titula, pogledaj koliko tenisera ima 10+ titula pa ćeš vidjeti da ta brojka nije prevelika, preteško je uzeti jednu atp titulu a kamo li tri. Po tvom imamo 10-ak ozbiljnih tenisera i ovi ostali su neozbiljni. Konstanta i ozbiljnost nije isto, Damir nema konstantu i to je problem. A budimo realni tokom cijele prošle sezone je imao problema sa povredama: AO povreda zadnje lože, pa se oporavio i taman uhvatio ritam dobije gripu koja ga je mjesec dana i taman to prošlo i opet uhvatio ritam onda povreda leđa i to je do kraja sezone bilo. Gripa nije povreda i može se igrati s njom, ali problem je kod Damira što on previše zavisi od fokusa, ritma, koncentracije a gripa to uništava. A nisi gledao meč protiv Berdycha u MC kad je došao do 1/8 finala i izgubio od Raonića u TB trećeg seta?

Damir je itekako ozbiljan teniser ali mi ga pokušavamo u svakom pogledu poniziti, pod izgovorom ja sam super objektivan, došao je do 20 najboljih tenisera i gdje odmah bilo kakva priča o tome da nije ozbiljan je neozbiljna. Mirza je ozbiljan teniser a nije na nivou Damira.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la NadalRafa » 04 jan 2019, 12:01

hm59 je napisao/la:
NadalRafa je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Kako nije ozbiljan teniser? Ima 3 ATP titule, bio 23. na svijetu, pobjedio Wawrinku, Berdycha, sa Raonićem se dobro borio jedna lopta odlučila pobjednika, i Rafu dobio (kakva god bila ta pobjeda ona je pobjeda)... On ne može protiv Đokovića, Nadala i Federera, pogotovo ne protiv prve dvojice jer mu igrom najmanje odgovaraju. Ako njega gledamo kroz ovu trojicu onda nije ozbiljan teniser ali tako 90% tenisera nisu ozbiljni teniseri. Damir ima limite koje ova trojka lagano iskoristi a Damir svoje najjače oružje ne može da pokaže protiv njih.
Al' ima titula nema šta i to sve slabiji turniri, nikad neće imati neki doseg na gs ili mastersu. Wawrinku dobio u najgoroj formi, Berdycha se ne sjećam na koji meč misliš možda na WB al zna se da je choker i može ga svako dobit. Rafu nije dobio već mu je ovaj predao, u prvom setu bio poderan pa se dizao kad je Rafa padao zbog vrućine. I to nije istina što kažeš, hoćeš reći da Damir nije choker koji gubi od Gerasimova npr ili tako tih anonimusa? I znaš li kako gubi većinu svojih mečeva jer mu je psiha kao i servis nula bodova. Dalje ozbiljni teniseri su pored trojke i ovih osvajača GS npr. Thiem, Anderson, Dimitrov, Gasquet itd. Dzumhur nije i nikada neće biti, džaba što je naš ja ću uvijek reći kako jest.. Nije ni čudo što nam je i tenis a i sport u cjelini na nivou Madagaskara kad se zadovoljavamo ovim "uspjesima" koje si ti prethodno naveo.
Jaro, nemoj izvlaciti iz konteksta ono sto ti kao Nadalovom fanu odgovara! Prava istina je da je u prvom setu Damiru bilo tako lose da je na pauzi zatrazio MTO, popio je nekakvu bobu koja ga je kasnije digla iz mrtvih...A sto je Nadal poslije padao, to je njegov problem, imali su iste uvjete za igru, i on je na pauzi izmedju drugog i treceg seta imao MTO! Samo mi je zao sto je Rafa predao, vjerujem da je mogao izgurati jos 5-10 min. i da je predajom namjerno uskratio Damiru cistu pobjedu!!!
Damir definitivno nije cvjecka, ali ni Rafa nije bas uvijek fer, kakvim ga hoce predstaviti njegovi fanovi!
Eto tom zadnjom rečenicom si mi sve rekao, tj. da nemas baš znanja koliko misliš. Zašto Nadal dobija nagrade za fair play? On je milion puta završavao meč pod povredom riskirajuci mnogo veću da bi ispostovao protivnika. Dalje nema meča u 5 setova gdje ne možeš vidjet Nadala kako prilazi protivniku i grli ga u znak respekta. Al Bože moj Rafa nije fer jel, vama navijačima Đokice il Feda. Gledao sam i ja taj meč, nastavit se jednostavno nije moglo i najsmjesnije je od svega što se hvatate za tu slamsku spasa kao Damir klepio Rafu i on sad neki teniser.
Zašto se ne spominju neki iznenadni gubitci gdje mi prvo pada na pamet Karlovic kad mu je 2 brejka prepustio u setu. Ej Karlovic hahaha.. I šta više da se tu doda

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la NadalRafa » 04 jan 2019, 12:07

Unofficialpage je napisao/la:
NadalRafa je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Kako nije ozbiljan teniser? Ima 3 ATP titule, bio 23. na svijetu, pobjedio Wawrinku, Berdycha, sa Raonićem se dobro borio jedna lopta odlučila pobjednika, i Rafu dobio (kakva god bila ta pobjeda ona je pobjeda)... On ne može protiv Đokovića, Nadala i Federera, pogotovo ne protiv prve dvojice jer mu igrom najmanje odgovaraju. Ako njega gledamo kroz ovu trojicu onda nije ozbiljan teniser ali tako 90% tenisera nisu ozbiljni teniseri. Damir ima limite koje ova trojka lagano iskoristi a Damir svoje najjače oružje ne može da pokaže protiv njih.
Al' ima titula nema šta i to sve slabiji turniri, nikad neće imati neki doseg na gs ili mastersu. Wawrinku dobio u najgoroj formi, Berdycha se ne sjećam na koji meč misliš možda na WB al zna se da je choker i može ga svako dobit. Rafu nije dobio već mu je ovaj predao, u prvom setu bio poderan pa se dizao kad je Rafa padao zbog vrućine. I to nije istina što kažeš, hoćeš reći da Damir nije choker koji gubi od Gerasimova npr ili tako tih anonimusa? I znaš li kako gubi većinu svojih mečeva jer mu je psiha kao i servis nula bodova. Dalje ozbiljni teniseri su pored trojke i ovih osvajača GS npr. Thiem, Anderson, Dimitrov, Gasquet itd. Dzumhur nije i nikada neće biti, džaba što je naš ja ću uvijek reći kako jest.. Nije ni čudo što nam je i tenis a i sport u cjelini na nivou Madagaskara kad se zadovoljavamo ovim "uspjesima" koje si ti prethodno naveo.
Titula je titula, pogledaj koliko tenisera ima 10+ titula pa ćeš vidjeti da ta brojka nije prevelika, preteško je uzeti jednu atp titulu a kamo li tri. Po tvom imamo 10-ak ozbiljnih tenisera i ovi ostali su neozbiljni. Konstanta i ozbiljnost nije isto, Damir nema konstantu i to je problem. A budimo realni tokom cijele prošle sezone je imao problema sa povredama: AO povreda zadnje lože, pa se oporavio i taman uhvatio ritam dobije gripu koja ga je mjesec dana i taman to prošlo i opet uhvatio ritam onda povreda leđa i to je do kraja sezone bilo. Gripa nije povreda i može se igrati s njom, ali problem je kod Damira što on previše zavisi od fokusa, ritma, koncentracije a gripa to uništava. A nisi gledao meč protiv Berdycha u MC kad je došao do 1/8 finala i izgubio od Raonića u TB trećeg seta?

Damir je itekako ozbiljan teniser ali mi ga pokušavamo u svakom pogledu poniziti, pod izgovorom ja sam super objektivan, došao je do 20 najboljih tenisera i gdje odmah bilo kakva priča o tome da nije ozbiljan je neozbiljna. Mirza je ozbiljan teniser a nije na nivou Damira.
Hocu da kazem da imamo 30-ak ozbiljnih tenisera koje ja mogu nabrojati odmah, a u kojima nema Damira. I da ti negiram teoriju Damir nema ni konstantnost ni ozbiljnost. Ozbiljan teniser ne može gubit od anonimusa tek tako, ajd uredu jedan dan al vise puta godisnje je za cudjenje. Tu konstantnost ne igra nikakvu ulogu jer npr. dodje ti neki lupam 247.na listi i ti tu ne smiješ izgubit ako si ozbiljan, konstantnost nije bitna, jednostavno trebaš pokazat da si bolji. Pošto sam navijač i uvijek ću biti uzet ću Nadala kao primjer gdje poslije povrede kad nije konstantan dodje i izreseta sve do polufinala finala. I mnostvo je takvih tenisera vjeruj. A Damir nije medju njima i nece ni biti. Dalje Mirza je enigma velika uvijek sam mislio da će biti top 50 igrač ali eto. Nisam gledao meč u MC da ti odgovorim. Ali jos jednom tvrdim dzaba ti pobjeda nad nekim top igracem kad te dobije pocetnik neki.

hm59
Postovi: 2029
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la hm59 » 04 jan 2019, 12:33

NadalRafa je napisao/la:
hm59 je napisao/la:
NadalRafa je napisao/la:
Al' ima titula nema šta i to sve slabiji turniri, nikad neće imati neki doseg na gs ili mastersu. Wawrinku dobio u najgoroj formi, Berdycha se ne sjećam na koji meč misliš možda na WB al zna se da je choker i može ga svako dobit. Rafu nije dobio već mu je ovaj predao, u prvom setu bio poderan pa se dizao kad je Rafa padao zbog vrućine. I to nije istina što kažeš, hoćeš reći da Damir nije choker koji gubi od Gerasimova npr ili tako tih anonimusa? I znaš li kako gubi većinu svojih mečeva jer mu je psiha kao i servis nula bodova. Dalje ozbiljni teniseri su pored trojke i ovih osvajača GS npr. Thiem, Anderson, Dimitrov, Gasquet itd. Dzumhur nije i nikada neće biti, džaba što je naš ja ću uvijek reći kako jest.. Nije ni čudo što nam je i tenis a i sport u cjelini na nivou Madagaskara kad se zadovoljavamo ovim "uspjesima" koje si ti prethodno naveo.
Jaro, nemoj izvlaciti iz konteksta ono sto ti kao Nadalovom fanu odgovara! Prava istina je da je u prvom setu Damiru bilo tako lose da je na pauzi zatrazio MTO, popio je nekakvu bobu koja ga je kasnije digla iz mrtvih...A sto je Nadal poslije padao, to je njegov problem, imali su iste uvjete za igru, i on je na pauzi izmedju drugog i treceg seta imao MTO! Samo mi je zao sto je Rafa predao, vjerujem da je mogao izgurati jos 5-10 min. i da je predajom namjerno uskratio Damiru cistu pobjedu!!!
Damir definitivno nije cvjecka, ali ni Rafa nije bas uvijek fer, kakvim ga hoce predstaviti njegovi fanovi!
Eto tom zadnjom rečenicom si mi sve rekao, tj. da nemas baš znanja koliko misliš. Zašto Nadal dobija nagrade za fair play? On je milion puta završavao meč pod povredom riskirajuci mnogo veću da bi ispostovao protivnika. Dalje nema meča u 5 setova gdje ne možeš vidjet Nadala kako prilazi protivniku i grli ga u znak respekta. Al Bože moj Rafa nije fer jel, vama navijačima Đokice il Feda. Gledao sam i ja taj meč, nastavit se jednostavno nije moglo i najsmjesnije je od svega što se hvatate za tu slamsku spasa kao Damir klepio Rafu i on sad neki teniser.
Zašto se ne spominju neki iznenadni gubitci gdje mi prvo pada na pamet Karlovic kad mu je 2 brejka prepustio u setu. Ej Karlovic hahaha.. I šta više da se tu doda[/quote]
A sto Damira nije ispostovao? Nije bio cak ni povrijedjen, da je ostao jos 5 minuta na terenu ne bi kolabirao niti pao u nesvjest! Sta fali izgubiti 0:6 u trecem setu. Ali je problem sto je preko puta bio neki njemu nepoznati tip koji se tek godinu prije ugurao u top100! Ma gdje ce od njega tako da izgubi!! Ne vjerujem da je Rafa ikad igrao sa nekim ko je 94-i na ATP listi i da ga je ispostovao igrajuci do kraja meca povrijedjen.
A to, jaro, koliko ja znam ili ne znam, ti nikako ne mozes suditi, pogotovo ne na na osnovu ovih postova :)

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 04 jan 2019, 13:28

NadalRafa je napisao/la:Hocu da kazem da imamo 30-ak ozbiljnih tenisera koje ja mogu nabrojati odmah, a u kojima nema Damira. I da ti negiram teoriju Damir nema ni konstantnost ni ozbiljnost. Ozbiljan teniser ne može gubit od anonimusa tek tako, ajd uredu jedan dan al vise puta godisnje je za cudjenje. Tu konstantnost ne igra nikakvu ulogu jer npr. dodje ti neki lupam 247.na listi i ti tu ne smiješ izgubit ako si ozbiljan, konstantnost nije bitna, jednostavno trebaš pokazat da si bolji. Pošto sam navijač i uvijek ću biti uzet ću Nadala kao primjer gdje poslije povrede kad nije konstantan dodje i izreseta sve do polufinala finala. I mnostvo je takvih tenisera vjeruj. A Damir nije medju njima i nece ni biti. Dalje Mirza je enigma velika uvijek sam mislio da će biti top 50 igrač ali eto. Nisam gledao meč u MC da ti odgovorim. Ali jos jednom tvrdim dzaba ti pobjeda nad nekim top igracem kad te dobije pocetnik neki.
Svi u TOP 200 su ozbiljni teniseri samo su neki kvalitetniji, konstantniji,.. pa su bolje plasirani. Ne možemo reći za igrača koji je u TOP 40, koji ima 3 ATP titule,... da je neozbiljan. Baš to pobjeda nad top igračem pa poraz od slabijeg tenisera je pokazatelj konstantnosti. Damir nema dominantan udarac, nijedan (servis, fh, bh, volley,...), i njegova igra se zasniva na čitanju igre, fantastičnoj kretnji, anticipaciji, brzini, dubini udaraca, dobrom namještanju, miksanjem,... svi ovi parametri da bi bili uspješni Damir mora biti 100% zdrav jer ako nije ovo sve pati a on nema drugi način da to kompenzuje, nešto je on sam kriv nešto i nije, priroda mu dala dala (Bog). Ti porazi od tih anonimusa su bili na turnira u Umagu i Hamburgu, iskreno nemam pojma što je to i igrao jer je bilo očigledno da mu se ne igra, kao što se dobroj večini tenisera ti turniri i ne igraju. Ne znam gdje je još od anonimusa gubio, Chardy, Nole, Rafa, Delpo, Checcinato, Zverev, Gasquet,... nisu anonimusi.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la NadalRafa » 04 jan 2019, 13:39

@hm59 Procjeni prijatelju po sebi da imas neku blazu povredu mozes ostat na terenu i ispostovat pa nek te nalupa protivnik. Al da su na terenu vanserijski uslovi kakvi su bili u Majamiju mislis da bi ti se igralo? Da kolabiras na terenu? Uostalom taj isti Damir je u svakom narednom mecu dobio samarcinu samo takvu, ukupno 6 gemova u dva meca i to jedan od ta dva na tri dobijena se igrao. A mozda mogu procjeniti, onaj ko kaze da Rafa nije fer ili ga previse mrzi ili ne zna puno o tenisu. Nevjerovatno je koliko se hejta lik samo eto jer je borac i jer ne skida gace vasim favoritima da uzimaju GS.

@Unofficialpage postujem ja sve sto ti kazes, nisi daleko od istine al gledas meceve od septembra koje je gubio od tih jacih sto si naveo. Sjecam se ja vrlo dobro kad ne mogu da vjerujem da lik prospe 5-2 npr. Protiv nekog tenisera za kojeg nisam nikad ni cuo a nije bilo tako davno. Mrsko mi googlati vjeruj. I ne mozes se vaditi na to ne znam sto je igrao, nije mu se igralo. Ne igra se skoro nikome tenis ali mora isto sto ti i ja moramo na posao a ne ide nam se realno. Vecina je tu zbog novca, pa tako i nas Damir. Igralo mu se ili ne, on mora sto vise meceva dobiti da bi logicno napredovao i zaradio vise. Ja ostajem pri tvrdnji da je i neozbiljan i nekonstantan, ponekad bljesne ali to je sve. Nema gradju za dobar servis, ostale parametre ima. Sve dok ne napravi neki bolji iskorak ja cu mislit isto.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 04 jan 2019, 13:43

damir je ozbiljan teniser, samo je neozbiljan insan:-)
igrom koju ima, tj. skoro nema nista, on je vise nego dobar, prevazisao je samog sebe.
samo manje ufuranosti i nepotrebnih izjava tipa:"igrao sam protiv vanzemaljca" kako bi 'nekom' opravadao ciscenje sa terena. svaki naredni mec je pokazao da novak ipak nije vanzemaljac.

nego, sta cemo mi sa nasim dragim mirzetom sad kad ponovo zapliva na chellengere..meni se to vise ne prati i ne gleda:-)

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 04 jan 2019, 14:33

Nemojte citirati RafaGarrosa, već ignorišite a ja ću obrisati svaki njegov post na ovoj pdf-u, neka piše na ATP Tour.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

esprit24
Postovi: 5380
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la esprit24 » 04 jan 2019, 17:05

babino je napisao/la:damir je ozbiljan teniser, samo je neozbiljan insan:-)
igrom koju ima, tj. skoro nema nista, on je vise nego dobar, prevazisao je samog sebe.
samo manje ufuranosti i nepotrebnih izjava tipa:"igrao sam protiv vanzemaljca" kako bi 'nekom' opravadao ciscenje sa terena. svaki naredni mec je pokazao da novak ipak nije vanzemaljac.

nego, sta cemo mi sa nasim dragim mirzetom sad kad ponovo zapliva na chellengere..meni se to vise ne prati i ne gleda:-)
Ja sam fasciniran Mirzinim odnosom prema tenisu :kafa:
U trenutku kada mu je svaki bod bitan za opstanak u top 100 i kada mu je svaki mec bitan da se sto bolje spremi za AO, on drqa racku po melburnu ispija kafe sa pedjom krstinom i uziva. Kolko vidim ne igra kvale sidneja a bio je prijavljen, nije prijavio ni ch koji se igra u australiji sledece sedmice i nek nije, brzo ce on sa Ilhanom i drustvom igrat Portoroz, Izmir, Agri i ostale velike turnire :rol:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 06 jan 2019, 11:12

Najbolji Damirovi poeni u 2018.

Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 06 jan 2019, 11:19

Damir vanzemaljac!:-)

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la HeraklitMracni » 07 jan 2019, 12:52

Sta sad ovo Damir igra sa Krajinovicem neki Egzeb... turnir ?

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la taremuha » 08 jan 2019, 01:19

Vidim da neke mečeve sa egzibicionog turnira gdje igra Damir prenosi arenasport 2, ali u Damirovom terminu ne vidim u programskoj shemi da je planiran prijenos. Možda i bude.

hm59
Postovi: 2029
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la hm59 » 08 jan 2019, 09:12

taremuha je napisao/la:Vidim da neke mečeve sa egzibicionog turnira gdje igra Damir prenosi arenasport 2, ali u Damirovom terminu ne vidim u programskoj shemi da je planiran prijenos. Možda i bude.
Ne znam je li bio prijenos, ali vidim da je glatko izgubio, 3:6, 2:6. Tanko, tanko :kafa:

Evo, Tomo nekog pobijedio, na celendzeru u Australiji prosao u osminu finala :bih:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 09 jan 2019, 22:33

Sutra u 9h žrijeb AO na ES 1.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

AnelMid
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 jul 2015, 13:36
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la AnelMid » 10 jan 2019, 09:29

Dzumhur- Monfilis

Odgovori

Natrag na “Tenis BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.