NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 10 jan 2019, 20:52

Vala bas kako rekose nema ni struje, vode, telefona... Meni bilo doslo da nazovem klub da vidim hoce li zvoniti i da pitam treba li im sta :lol:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 10 jan 2019, 21:13

Hajd sto nema struje, vode, zraka, telefona, nema ni trenera :D

totalitare
Postovi: 733
Pridružen/a: 15 jun 2018, 00:13
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la totalitare » 10 jan 2019, 21:17

Ja bi licno volio da ako postoji mogucnost marina da dovedu sad bi valjao ono pravo

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 10 jan 2019, 22:16

Bas i ja gledam nemamo struju,telefona itd...a mi dovodimo finca golmana,pa ovog iz Hrvatske,idemo u Antaliju na pripreme koje ce kostat 50~60 hiljada,kako je to moguce? Sto se tice napadaca on ce siguran sam biti neki crnac,tamo ce im se u Turskoj prikljuciti jos dva stranca pa cemo vidjeti ko su oni.

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 10 jan 2019, 22:22

Sta je ovo ss.ba objavi vijest o celikovim pojacanjiima odmah 40 komentara hahahbab
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 10 jan 2019, 22:26

Zenicanin988 je napisao/la:Sta je ovo ss.ba objavi vijest o celikovim pojacanjiima odmah 40 komentara hahahbab
Ma dusmani nas ne mogu gledati, pogledajte najvise komentara na nasim vijestima. Nek crknu ko ih ****.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 10 jan 2019, 22:43

Zanimljivosti o Anti Blazevicu od 14.8.2014.

Bivši talentirani junior Hajduka Ante Blažević,koji je ovog ljeta svoju sreću odlučio potražiti u Belgiji, odnosno u redovima njihovog prvoligaša KV Oostende, vratio se u Kaštela i nalazi se pred novim početkom. Točne razloge ovako naglog odlaska iz Belgije ne možemo znati, ali iz izvora bliskog obitelji saznajemo da su bili nezadovoljni što se Blažević nije našao u zapisniku prve službene utakmice. Stoga su roditelji kontaktirali menadžera Tonća Martića i vratili mladog napadača natrag u rodna Kaštela.

Kakva će biti sudbina Blaževića tek nam ostaje za vidjeti, ali činjenica je da već za svoje kratke nogometne karijere izgubio i previše vremena zbog ambicioznih planova i teških pregovora koje je vodio on i njegova obitelj. Prije nekoliko godina HNK Hajduk je svom, tada kadetu i talentiranom napadaču, ponudio stipendijski ugovor kojeg je obitelj odbila. Kako nam kažu izvori iz Hajduka, inzistirali su na profesionalnom ugovoru, a ne stipendijskom. Hajduk ga je zbog ne prihvaćanja stipendijskog ugovora suspendirao, te gubi cijelu jesen treniranja i igranja za Hajduk u najvažnijem periodu svoje karijere. Nakon dogovora s Hajdukom vraća se u sastav, ali šest mjeseci suspenzije ostavilo je traga, te je Anti trebalo dosta vremena da povrati svoju pravu formu. U trenutku kada je trebao potpisati profesionalni ugovor njegova obitelj je od Hajduka inzistirala na tome da igrač ima među boljim financijskim ugovorima, kapetansku vrpcu, izvođenje prekida i zagarantiranu minutažu. Moguće da jezov inozemstva i, na prvi pogled, odlične ponude stranih klubova bio prejak. Hajduk je ponovno, sukladno pravilima HNSmdash;a, aktivirao suspenziju, ali Ante odlazi u Belgiju i time je zaobilazi, jer ona vrijedi samo za Hrvatsku.

Prilikom odlaska u Belgiju za Slobodnu Dalmaciju izjavio je:
mdash; Istina je da nisam strpljiv. Ali sam uporan. Istina je i da su me pozvali iz Belgije, vidjeli kad sam bio s reprezentacijom u Emiratima, pratili me… Pokazali su interes prema meni i to mi je godilo. Ne idem ja sad u Belgiju za neki ne znam kakav novac, ali sam siguran da ću dobro napredovati. Volim takve izazove, brzo, odmah. Priznajem da nisam podnosio kad bi me treneri vadili iz igre u juniorima već oko 50. minute. To bi me ubilo, teško sam to podnosio. Menadžer Martić govorio mi je da ostanem u Hajduku, ali ja nisam vidio da je Hajduk baš zainteresiran. Da vidi nešto u meni. Naprotiv. Da vide, zar mi ne bi garantirali pravu šansu?! Bolji bi mi bio i običan stipendijski ugovor, samo da znam: igrat ću, taj sam, oni mi vjeruju! Ništa od toga.


Sada je Ante ponovo na početku, u svojim Kaštelima, tamo gdje je bio i prije dolaska u Hajduk, ali stariji i, razvojno gledajući, s puno izgubljenog vremena. Hoće li ambicije mladog nogometaša i njegove obitelji, te odluka o odlasku u surovi strani svijet nogometnog kapitalizma ugasiti još jednu obećavajuću karijeru?

Pri nedavnom predstavljanju sportskog programa Hajduka, Goran Vučević sportski direktor Hajduka, na pitanje o mladim nogometašima i njihovom razvoju izjavio je kako bi svi mladi i talentirani nogometaši voljeli biti u kopačkama Luke Modrića, ali da i rijetko koji igrači prihvaćaju i put koji je prošao Luka Modrić. Podsjetimo, Luka Modrić je za vrijeme igranja za Dinamo proveo nekoliko godina po posudbama u Zrinskom i Interu iz Zaprešića, a osjetio je i klupu Dinama. Tek nakon toga svega dostigao je zvjezdane trenutke u Tottenhamu i Realu, a iz HNLmdash;a je otišao u 23. godini nakon potpune afirmacije u matičnom GNK Dinamu.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 10 jan 2019, 22:46

Dobro dosli Ante i Samu Volotinen .

Ipak se nesto desava , yebala vas struja a i grijanje a narocito telefon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 10 jan 2019, 23:17

Dali neko zna u regionu za pravila broja stranih igraca nekako mi ovo pravilo previse konzervativno u nasoj ligi a nije sad da mi umamo para za sest dtranaca ali eto moglo bi sr nabrat ovih igraca.

nicca45
Postovi: 62
Pridružen/a: 05 dec 2018, 01:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nicca45 » 11 jan 2019, 13:19

Šta je opet ovo neki ultimatumi igraca itd... ****

totalitare
Postovi: 733
Pridružen/a: 15 jun 2018, 00:13
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la totalitare » 11 jan 2019, 13:21

Kakav ultimatum pojasni nam malo

nicca45
Postovi: 62
Pridružen/a: 05 dec 2018, 01:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nicca45 » 11 jan 2019, 13:28

totalitare je napisao/la:Kakav ultimatum pojasni nam malo
Portal neki objavio, do ponedjeljka ne budul ispalecene plate stanarina itd nece ic na pripreme i kao tražit ce raskid ugovora.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 11 jan 2019, 13:35

nicca45 je napisao/la:
totalitare je napisao/la:Kakav ultimatum pojasni nam malo
Portal neki objavio, do ponedjeljka ne budul ispalecene plate stanarina itd nece ic na pripreme i kao tražit ce raskid ugovora.
Ne duguje se puno placa samo dvije, 5 stanarina i novac po ugovoru koji trebaju isplatiri kada su potpisali.
I kako znam rok nijeponedjeljak vec do polaska na pripreme obecano im je da ce biti isplaceno.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KongrateUK » 11 jan 2019, 13:41

Bolji igraci odnosno par prvotimca dalo vam je rok upravi do kada im se moraju isplatiti plate i odredjeni bonusi, za Jamaka znam licno da je dao rok i da ceka zakonski rok kada moze raskinuti ugovor i postati slobodan igrac u slucaju da mu klub ne ispuni ugovorom vezane obaveze, ako klub ispuni sve obaveze Jamak ce i dalje biti igrac Čelika
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

totalitare
Postovi: 733
Pridružen/a: 15 jun 2018, 00:13
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la totalitare » 11 jan 2019, 13:42

ja mislim da je to opet supljak i ja znam da je dogovorena isplata do polaska na pripreme i to ne svima nekima ce se zahvalit jer mogu dobit slobodne papire i da traze drugi klub
:guz:

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 11 jan 2019, 15:22

Ja samo ne znam odakle vama sve ove informacije,izgleda da svi vjeruju ovim portalima i novinarima a svak pametan i normalan zna da se kod nas novinar kupi za 50km da objavi neki tekst koji taj neko mu i da u ruku da ga objavi a sto se tice plata i kasnjenja to samo ti igraci znaju pustite se suplje,mozda im kasne i vise od dvije a mozda im i ne kasne,a jamak je posebna prica za sebe,sad kako je kljova doso za trenera u cmelji otice taj trceci u zelju,iako nam je bio ponajbolji igrac na jesen iskreno bi i volio da ode kas ima toliku zelju nek ide ko mu **** mater i njemu i svima koji hoce ic ja bi im dao papire,bolje dovest iz federalne igrace bar ce ginuti da se probiju u karijeri sto dalje a be ova **** nafurana koja samo znaju kukat i baljezgat po gradu.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 11 jan 2019, 16:06

Izgleda da ipak Faustin ostaje u Celiku,trebao bi se prikljuciti pripremama u Turskoj.Sto se tice ovih dugovanja prema igracima vidjet cemo u utorak ko ce biti na avionu za Antaliju ako budu svi otisli znaci da su rijeseni dugovi.

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 11 jan 2019, 16:56

almir2018 je napisao/la:Izgleda da ipak Faustin ostaje u Celiku,trebao bi se prikljuciti pripremama u Turskoj.Sto se tice ovih dugovanja prema igracima vidjet cemo u utorak ko ce biti na avionu za Antaliju ako budu svi otisli znaci da su rijeseni dugovi.
Gdje nam je babuka, sto ne dolazi rjesavati dugove! :lol:

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 11 jan 2019, 17:01

aeroms33 je napisao/la:
almir2018 je napisao/la:Izgleda da ipak Faustin ostaje u Celiku,trebao bi se prikljuciti pripremama u Turskoj.Sto se tice ovih dugovanja prema igracima vidjet cemo u utorak ko ce biti na avionu za Antaliju ako budu svi otisli znaci da su rijeseni dugovi.
Gdje nam je babuka, sto ne dolazi rjesavati dugove! :lol:
dok uhvati prelaz 2/1 :D :D
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

nicca45
Postovi: 62
Pridružen/a: 05 dec 2018, 01:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nicca45 » 11 jan 2019, 17:32

Eto izadze Ružic prvi propjeva za dugove od igraca, a mi samo pišemo novinari dušmani, nece niko nista provalit bez veze.. Znalo se to odavno za stanje i sve sto se piše istina je i nek se piše kako jest...

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.