NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 09 jan 2019, 14:32

lavonte i kwon su po pola linebackera :mrgreen:

leftwich, to je onaj koji baci laser dvjesto na sat koji kad te spuca nije ti do života, WRs su namjerno odbijali njegove lopte koje su im išle u stomak da im ne bi crijeva zapetljo :mrgreen: ma zvaće tu arians playeve, leftwich će OC biti samo na papiru tj učestvovaće fine-tuningu playbooka

a apropo winstona, znaš moje mišljenje. elem 6-10 sezona dolazi :wave:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 09 jan 2019, 14:38

evo ekstra za edu da zna na koga da se kladi :mrgreen:
u subotu domaćini a u nedjelju gosti :wave:

ja sam apsolutno za rams-chiefs superbowl! ako ponove 50% onoga sa MNF-a to bi bilo fantastično :thumbup: :D

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 09 jan 2019, 16:22

Pomiri te se sa sudbinom.

Superbowl je Patriots - X

Tamo ne znam ko ce... mozda Saintsi. Ali nam je svejedno ko...

Jedva cekam prvi PI u korist Patsa i plac ovdje na forumu :D

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Lillard » 09 jan 2019, 17:42



:puke:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Winters
Postovi: 2201
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 09 jan 2019, 19:19

Izgleda da će Fangio biti novi HC Broncosa a Bearsi ga navodno žele zamjeniti sa Bowlesom kao DC tako da će Tampa još morati pričekati.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 09 jan 2019, 20:15

Denver nastavlja sa odbranom znaci..jes' da su tu i najjaci. :D
Evo i Cleveland imenovao OC za novog HC. :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la amerosm » 10 jan 2019, 07:52

Gase novi trener Jetsa...

Dakle ostali su još Dolphinsi i Bengalsi bez trenera...Po meni su na papiru najbolje prošli Bucsi sa odabirom novog trenera, dok su se ostali vodili parolom sa konja na magarca.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Lillard » 10 jan 2019, 19:36

Kakve su ovo priče da Cardsi žele Murraya ko 1st pick? Pa valjda toliki debili nisu.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 10 jan 2019, 20:14

U ovim potezima se ne moze odmah znati ko ce kakav biti realno dok ne prodje 2-3 sezone. Moze se pricati o tome ciji ti se potez svidja ili ne svidja.

Potez Jetsa mi se svidja jer je Gase ono gdje znas sta dobijas. On je sa Tebowom i Bearsima isao u PO ako se ne varam, a onda i sa zdravim Tannehilom tako da je on sigurno neko ko moze isto ponoviti sa Darnoldom koji definitivno nije polovnjak kao ostala 3-4 QB-a sa kojima je radio vec neko ko moze imati solidniju karijeru ako ga neko kao Gase odmah preuzme. Uz to mu mozda dolazi za koordinatora Joseph. Biti ce ok Jetsi.

Onda Arians je okej potez i tu ako ce mu Bowles biti DC definitivno mogu biti prijetnja u diviziji gdje igraju. Arians mislim da nikada kao HC nije podbacio do bolesti i povlacenja. Biti ce zanimljivo ovo su ipak Bucsi mozda i veci izazov od Arizone. Voli covjek od historijski simpaticnih fransiza praviti nesto cim ga Buccaneersi privukose.

Denver=dosadno. Sreca imaju Kubiaka ako se ne varam pa hajde ali Fangio pa to mirise na 7-9. Opet ce to biti neka fajterska ekipa koja ne moze mrdnuti u napadu. Ovdje nisu problem HC koliko odgadjanje rebuildinga jer ovaj napad ne moze pratiti odbranu, a Elway zeli da ne gubi bas toliko vec da bude konkurentan. Trebalo je njega skinuti i dovesti nekog ko trenutno ima vise maste.

Packersi ocito idu na onu svi zele svog McVaya pa idu po LaFleura koji iz godine u godinu dobija dobre poslove. Ovaj u Titansima mu je bio mozda i ono samo da odradi godinu dana dok se ne otvori kakav HC posao. Moze biti dobar jer sa Mariotom realno nista i ne moze uraditi, kada je zdrav prosjecan je, a cesto i nije zdrav. Samo tu oni ostavljaju odbranu starom staffu tako da bez FA nema tu neke velike perspektive osim cijedjenja zadnjih 5 godina Rodgersove karijere.

Cardinalsi opet kao zele svog mladog HC. Ali dovode nekog ko je na Texas Tech bio u 5 godina i ispod 50%. Ocito ne znaju sta zele i to dokazuje potez gdje su otpustili HC nakon jedne sezone sa rookie QB-om. Ovdje ne gajim optimizam za Arizonu jer oni imaju diviziju gdje su treneri Carroll, McVay i Shanahan. Ako ovom puste vremena 5 godina mozda i bude jedna dobra sezona ali ovako dok je stanje crna pogibija. Mada dobro jasna je mi tu ideja, on je kao saptac QB-u, a dovesti ce mu jake OC i DC iz NFL-a da tu pokusaju malo posloziti ekipu.
Opet ne slazem se sa onim ludim moze se vec nazvati i crnim rasisrom Stephen A Smithom. Covjek vrti jednu te istu pricu 100 puta u svakoj situaciji i ne dobija otkaz. A posto je Amerika ti njemu ne mozes ni reci "crni treneri dobijaju otkaze jer lose treniraju". Sto je apsolutno tacno. Osim u ovom slucaju Cardinalsa gdje je covjek dobio otkaz zbog jedne sezone. Ali to nema veze sa bojom koze, jednostavno se desilo da crni treneri koji su imali HC poslove su osim Lyna apsolutno lose trenirali i lose rezultate biljezili. Isto ti njemu ne mozes reci da su oni manje talentovani za treniranje bar u ovom rasponu od 35-50 godina jer si odmah rasista. Ovo kako vode ekipe je tragedija. Tomlin je cisto zbog toga jer je crni trener razvalio Steelerse. Prvo jer nece pogrditi crne igrace koji mu naprave haos i gubitnicku sezonu, a najbolji i jedini dobar dio ekipe mu OL. Odbrana krs. Napad sve drzi OL. Lose je hendlao i sada mu problem pravi novi Bell u vidu Browna, a Brown je bas Bella podrzavao u svemu sto radi ispred ekipe. To je ona neka crna solidarnost. Mislim ekipa je vec razvaljena samo se ceka nova sezona da budu jos gori tj ovaj black gang koji je Tomlin napravio od Steelersa. :rol:

Miami je mislim pustanjem Gasea sebi pripisao ako nista stagnaciju jer oni imaju nekih igraca u odbrani i par u napadu ali oni nemaju QB-a, ti tu naredne godine ne mozes izvuci vise od 5-6 pobjeda. Bilo koga da dovedu oni su gubitnici i pogotovo jer im ide HC u diviziju. A znamo sta se Jetsima desilo kada im BB ode u diviziju.

Bengalsi rade iza paravana. Kakvi ludaci povaditi ce navijacima sve zivce pogotovo ako sada nakon 16 godina naprave cudacki izbor. Opet i tu teska divizija sada, ostaje Harbough. Biti ce im zestoko..

Brownsi birali izmedju Williamsa i Kitchensa. Logicno jedan ako bude ovaj drugi ce biti razocaran. Time izgube DC-a. Ovaj Kitchens je kao kao raja lik sa igracima ali realno macak u vreci. Zamisli nakon 7 pobjeda odu nazad na 4 5 to bi im bilo pravo razocarenje. On prakticno mora sada u PO. Takve im je ambicije postavila ova Bakerova sezona i zavrsetak sezone bez Hue.

McCarthy nece trenirati 2019 ali zato 2020. ima neko da ga uzme 1/1 gdje bude trebao HC. A sta ce ta ekipa da dobije od njega renome koji je gradio uz Rodju i zastarjeli offense. :|

Sto se PO tice sve je ocekivano realno. Coltsi su imali dobre duele za Texanse, DL na onu OL Coltsa sto daje Lucku vrijeme da reseta onaj njihov secundary cime su Texansi mogli dobiti samo ako zabiju dosta poena sto nisu, pa onda Chargersi koji su imali iskustva iako su visili. Mede kao sto smo i rekli same sebi smjestile. Glupa odluka jer su mogli uzeti sebi Zimmera koji je pogubio konce i imali bi laganu pobjedu sa 2-3 TD razlike, ali su isli na to da ponize rivala. Mislim cak da su oni imali veliku sansu da uzmu SB ali su sami sebi bili najveci neprijatelji nakon odlicne sezone 12-4 i ko zna kada ce opet imati ovako finu situaciju. :oops:
Cowboys-Seahawks duel prave dvije domacinske ekipe koje kuci imaju onu stvar ali na gostima im snaga opada. Ovdje je prosao onaj ko je kuci igrao. Seahawksi da su igrali kod sebe dobili bi ovo, tako da Cowboysi nisu sada neka bas zestoka ekipa ako su dobili ovu utakmicu jednostavno su dobri kuci.

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 11 jan 2019, 00:10

jestamaji je napisao/la:evo ekstra za edu da zna na koga da se kladi :mrgreen:
u subotu domaćini a u nedjelju gosti :wave:

ja sam apsolutno za rams-chiefs superbowl! ako ponove 50% onoga sa MNF-a to bi bilo fantastično :thumbup: :D
Hvala, ne kladim se ali finale AFCa je vrhunsko nakon 1-5, jos daj Patsima prednost u finalu i to je to :njanjanja:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tm01hzne » 11 jan 2019, 22:33

Ma samo Patriote :D :njanjanja:

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la amerosm » 11 jan 2019, 23:54

Flores novi HC Dolohinsa...

Inače :

https://weei.radio.com/blogs/ryan-hanna ... il-stadium

:urnebes: :urnebes: :lol: :lol:

Ovi su i Brownse i Jetse nadmašili...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 12 jan 2019, 00:51

To nema nikakve veze sa wild card pobjedom, to je kao motivacija koja je pocela u regularnoj sezoni, svake sedmice biti 1-0, igraju, treniraju, rade za 1-0 svake sedmice.

Nesto slicno je radio Denver kada su uzeli SB, imali su hesteg #BeatSteelers pa #BeatPatriots i konacno #BeatPanthers, svaka ekipa ima neki svoj motivacioni slogan koji kace na drustvene mreze i loze se na to.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 12 jan 2019, 08:14

#FinishThisFight :kafa:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Lillard » 12 jan 2019, 14:33

Nadam se da idu dalje Chiefsi, Ramsi, Chargersi i Eaglesi. Volio bi da Rivers osvoji, uglavnom ko god izađe iz AFCa da osvoji, sem cheatera.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
sljivo
Postovi: 14326
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la sljivo » 12 jan 2019, 16:11

Mora biti neki upset, ja tipujem na Filadelfiju. A volio bih da Chiefsi ili Chargersi budu prvaci, ostali su mi odvratni ili mrski.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 12 jan 2019, 16:57

snijeg u KC, hladno i kiša u LA .... taman za playoff :o

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 jan 2019, 17:21

Najprije ce Chiefsi kiksati od ovih po meni.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 12 jan 2019, 17:40

Nocas za Dallas naeavno.
Ali prije toga bih zelio da uzivam u utakmici Poglavica i Indija, da je Hunt tu bio bih za njega..ovako ko bude bolji neka prodje (Kansas :mrgreen:)
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la BernardBarnjak » 12 jan 2019, 19:39

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.