AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

memaga
Postovi: 1672
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 12 jan 2019, 21:01

Ovdje dosla do izrazaja fizicka sprema,samp.pala u produzetku fizicki a ona smo je pregazili....to je pozitivno sto ih je gatusso spremio....
Ostalo sve receno i poznato....

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 13 jan 2019, 00:09

Nadam se da je ovo za Felainija i Milan neka novinarska šuplja. Čuj Fellaini majko moja, pa dajte nam još kojeg destruktivca i tehničkog panja, malo ih u ekipi imamo :bow:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 13 jan 2019, 00:18

Mali Paqueta pristojan vidi se da zna lopte
Ali nasa igra je bolna za oci,katastrofa manjak brzine u ekipi je nevjerovatan,mi smo jedina ekipa na svijetu koja igra 4-3-3 sa veznim igraima kao krilima,nit presniga nit ista,niti uigrane akcije kretanje kad imamo loptu havarija ziva nidje nikog,ne znam sta Gatusso pokusava ali ovo je ocaj zivi Reina nas spasio branio ko lud

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 13 jan 2019, 02:28

Igra ništa novo. Sve se vidi, sve se zna.

Paqueta solidno odigrao. Prva utakmica na drugom kontinentu, drugom svijetu za njega, vidi se da ima znanja, samo če mu trebati vremena da se privikne na sve novo i da pazi da ne pretjeruje sa driblanjem na nezgodnim mjestima kao što mu se desilo par puta. Mislim da će to sve doći na svoje još kad se i njegovi suigrači naviknu na njega.

Cutrone pokazuje kako se daju golovi. Dvije fenomenalne asistencije. Sad bi u srijedu mogli vidjeti i Cutronea i Contija od prve minute.

Iz ovih izjava Gattusa moglo bi se izvući (a i ne mora) to da Higuain želi da napusti klub i ode u Chelsea i što prije ode to bolje ali samo uz adekvatnu zamjenu a Morata to nije. Sad se do iza ovog super kupa neće ništa ni dešavati ali poslije toga moraju krenuti ozbiljnije sa mercatom.

Zna li se uopšte šta je bilo u petak na tom sastanku sa uefom i da li se uopšte nešto trebalo i dogoditi?

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 jan 2019, 13:32

Ima li iko da sad hoce Dollarumu? Steta je da Reina grije klupu a malog bi se moglo fino unovčiti.
Il Club più titolato al mondo!

memaga
Postovi: 1672
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 13 jan 2019, 15:32

muxa je napisao/la:Ima li iko da sad hoce Dollarumu? Steta je da Reina grije klupu a malog bi se moglo fino unovčiti.
Dollaruma ne vrijedi vise od 35mil sigurno a ljudi su ga skontali da je polu rupa....niko se vise ne zanima za njega....

Avatar
muha milanez
Postovi: 5789
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 13 jan 2019, 16:04

Memaga ti trebas ozbiljno razmislit da prestanes pratit Milan. Ne znam sta se patis, a nas ostale smaraš, kad po tebi ama baš niko i ništa ne vrijedi u trenutnom igračkom i drugim kadrovima u klubu.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 13 jan 2019, 16:40

Ma mogao bi se Donarrumma još uvijek uvaliti za 50-60 miliona sigurno, samo je fazon što svi veliki klubovi imaju dobre golmane trenutno, možda jedino da PSG odriješi kesu na ljeto.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
senadrosoner
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 apr 2016, 09:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senadrosoner » 13 jan 2019, 18:07

Ne znam u čemu je problem al' imam osjećaj da je i C.Ronaldo došao nama upao bi u neko sivilo .. Mislim da više nije stvar u igračima nego u trenerima Milana koji su se mijenjali kao na traci a nijedan nije bio top.

Loša postavka igre u začetku se odma vidi da nema nikakve ideje nit' Milan ima više svoj stil.
Nije stvar više ni neki novi Pirlo da bi to bilo nešto već cjelokupna stvar mentaliteta svi igrači tonu kao titanik a ne moguće da ko god dođe nije ni blizu onog igrača iz prethodnog kluba.

Dajte nam Messia da ga sjebemo :kafa:
Ac.Milan 2001-2024!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 13 jan 2019, 20:01

Naravno da bi i Rona bio prosjek kod nas, džaba ti Ronaldo kada nemaš ostatak ekipa koji će, ako ništa onda raditi za njega.

Nije to tako loše, sa povratkom Contija bi odbrana trebala biti kompletirana, ofanzivci također nisu problem, najveći problem je ta sredina i njihova tehnička inferiornost.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

memaga
Postovi: 1672
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 13 jan 2019, 20:21

muha milanez je napisao/la:Memaga ti trebas ozbiljno razmislit da prestanes pratit Milan. Ne znam sta se patis, a nas ostale smaraš, kad po tebi ama baš niko i ništa ne vrijedi u trenutnom igračkom i drugim kadrovima u klubu.
Kao prvo ti nemas pravo tako govoriti, sta cu ja raditi to je moja stvar, kao drugo ja sam brutalno realan ( vjerovatno pratis milan ovih par sezona pa ne znas kako je milan igrao 90 tih i u doba sevcenka i ekipe.... ), kao trece igraci zajedno na terenu pokazuju koliko vrijede zajedno sa gatussom ( svim dosadasnjim trenerima od allegrija ) kompletnom upravom i to ne samo ove godine vec zadnjih nekoliko godina....

Avatar
muha milanez
Postovi: 5789
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 13 jan 2019, 20:47

memaga je napisao/la:
muha milanez je napisao/la:Memaga ti trebas ozbiljno razmislit da prestanes pratit Milan. Ne znam sta se patis, a nas ostale smaraš, kad po tebi ama baš niko i ništa ne vrijedi u trenutnom igračkom i drugim kadrovima u klubu.
Kao prvo ti nemas pravo tako govoriti, sta cu ja raditi to je moja stvar, kao drugo ja sam brutalno realan ( vjerovatno pratis milan ovih par sezona pa ne znas kako je milan igrao 90 tih i u doba sevcenka i ekipe.... ), kao trece igraci zajedno na terenu pokazuju koliko vrijede zajedno sa gatussom ( svim dosadasnjim trenerima od allegrija ) kompletnom upravom i to ne samo ove godine vec zadnjih nekoliko godina....
Momak, patim Milan od 97' godine, tako da savršeno dobro znam šta i kako. Ma yebe mi se što si realan, budi, al' nemoj smarat u svakom postu. Niko ti živ ne valja, pa brate ugasi malo laptop, tv, izađi malo vani.. Svi se ovdje već godinama nerviramo, bar to uzmi u obzir, malo optimizma ti ne bi škodilo.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

memaga
Postovi: 1672
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 13 jan 2019, 20:59

muha milanez je napisao/la:
memaga je napisao/la:
muha milanez je napisao/la:Memaga ti trebas ozbiljno razmislit da prestanes pratit Milan. Ne znam sta se patis, a nas ostale smaraš, kad po tebi ama baš niko i ništa ne vrijedi u trenutnom igračkom i drugim kadrovima u klubu.
Kao prvo ti nemas pravo tako govoriti, sta cu ja raditi to je moja stvar, kao drugo ja sam brutalno realan ( vjerovatno pratis milan ovih par sezona pa ne znas kako je milan igrao 90 tih i u doba sevcenka i ekipe.... ), kao trece igraci zajedno na terenu pokazuju koliko vrijede zajedno sa gatussom ( svim dosadasnjim trenerima od allegrija ) kompletnom upravom i to ne samo ove godine vec zadnjih nekoliko godina....
Momak, patim Milan od 97' godine, tako da savršeno dobro znam šta i kako. Ma yebe mi se što si realan, budi, al' nemoj smarat u svakom postu. Niko ti živ ne valja, pa brate ugasi malo laptop, tv, izađi malo vani.. Svi se ovdje već godinama nerviramo, bar to uzmi u obzir, malo optimizma ti ne bi škodilo.

Problem nas ljudi u Bosni je sto mi ne volimo istinu, sto mi volimo da se lazemo i da budemo slagani tako vjerovatno i ti muha milanez nazalost funkcioniras....
I opet ti sad kazem ovaj forum nije tvoj niti bilo ciji tako cu da pisem i izrazavam svoje misljenje....
Ako nesto imas licno ja sam iz Zenice pa mi se uvijek mozes obratiti da rascistimo neke stvari ( ostavim ti br.tel )....

Avatar
andriy7
Postovi: 56
Pridružen/a: 02 nov 2018, 12:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la andriy7 » 13 jan 2019, 21:12

memaga je napisao/la:
muha milanez je napisao/la:
memaga je napisao/la:

Problem nas ljudi u Bosni je sto mi ne volimo istinu, sto mi volimo da se lazemo i da budemo slagani tako vjerovatno i ti muha milanez nazalost funkcioniras....
I opet ti sad kazem ovaj forum nije tvoj niti bilo ciji tako cu da pisem i izrazavam svoje misljenje....
Ako nesto imas licno ja sam iz Zenice pa mi se uvijek mozes obratiti da rascistimo neke stvari ( ostavim ti br.tel )....
Time-out momci.

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 13 jan 2019, 21:24

Kako stvari stoje izgleda da je Higuain tražio da ga puste u Chelsea tako da nam sad trebaju naći zamjenu.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5789
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 13 jan 2019, 21:26

Ja ne znam stvarno sta tebi nije jasno?! Prvo, nigdje nisam rekao da lazes, nego da pretjerujes u svakom smislu, blatis i sto treba i sto ne treba. Nema ovdje lazi, to je sigurno. Drugo, nisam konfliktna osoba, ti ako jesi to je tvoj problem.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 13 jan 2019, 21:32

celikmilan je napisao/la:Kako stvari stoje izgleda da je Higuain tražio da ga puste u Chelsea tako da nam sad trebaju naći zamjenu.
Kako on uopšte može otići u Čelzi kada je na posudbi sa pravom otkupa kod nas? Nema mi to logike nikako.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 13 jan 2019, 21:38

Na osnovu cega covjek da bude optimistican :mrgreen:

Kako god okrenes ostane ti samo da places

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 13 jan 2019, 21:42

Raonffa je napisao/la:
celikmilan je napisao/la:Kako stvari stoje izgleda da je Higuain tražio da ga puste u Chelsea tako da nam sad trebaju naći zamjenu.
Kako on uopšte može otići u Čelzi kada je na posudbi sa pravom otkupa kod nas? Nema mi to logike nikako.
On uvijek može tražiti da ode a ja mislim da Milan to može da odbije ali zašto bi htjeli da u timu bude lik koji tu ne želi da bude.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 13 jan 2019, 21:44

celikmilan je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
celikmilan je napisao/la:Kako stvari stoje izgleda da je Higuain tražio da ga puste u Chelsea tako da nam sad trebaju naći zamjenu.
Kako on uopšte može otići u Čelzi kada je na posudbi sa pravom otkupa kod nas? Nema mi to logike nikako.
On uvijek može tražiti da ode a ja mislim da Milan to može da odbije ali zašto bi htjeli da u timu bude lik koji tu ne želi da bude.
A yebiga, ne ide to tako, kada ti se kita digne da ideš gdje hoćeš, mada iskreno ni ne vjerujem toliko u te priče da Higuain želi toliko da ide.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.