League of Legends

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Ko osvaja EU Masters 2020 Springsplit ?

Anketa je završila: 14 maj 2020, 20:49.

Fnatic Rising
0
Nema glasova.
Mousesports
1
50%
Schalke 04
1
50%
Vodafone Giants
0
Nema glasova.
GamersOrigin
0
Nema glasova.
Energypot Wizards
0
Nema glasova.
Neko drugi ?
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 2

Avatar
Sveti
Postovi: 10197
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Sveti » 21 jan 2019, 22:18

Pa ukucas ime skina u google u na jednoj od stranica ce ti pisati tip skina i rijetkost
naprijed rejal

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 21 jan 2019, 23:47

Harika je napisao/la:
Nitro je napisao/la:
Harika je napisao/la:Postojil kakva stranica gdje možeš provjeriti da li je neki skin rjedak ili nešto slično?
Ma ne treba ti stranica, možeš to izguglat lagano. Koji skin je u pitanju?
daj mi primjer kako to provjeravaš?
evo cisto ukucah u google "rijetki skinovi" i izaslo je tona stranica, evo ti neki od najpopularnijih rijetkih :) ako imas neki specifican da te zanima javi, pa da trazimo :D

https://topgamersguide.com/rarest-lol-skins/
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Nitro » 21 jan 2019, 23:52

Black Alistar, King Rammus i Young Ryze su najrjeđi skinovi
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 22 jan 2019, 00:00

Nitro je napisao/la:Black Alistar, King Rammus i Young Ryze su najrjeđi skinovi
Rusty Blitzcrank isto, glup skin ali eto...veoma rijedak :) Silver Kayle....Pax Sivir, TF.. i tako :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Harika » 22 jan 2019, 10:29

Imate li vi sta od vrijednih skinova?
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
Otelo
Postovi: 33493
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 22 jan 2019, 11:38

Nego, šta očekujete od nove sezone? Meni samo da je izbjeći Iron diviziju, mada, mislim da nece biti problema da dođem do nekog silvera. Samo da mi ne diraju Lux :D
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Harika » 22 jan 2019, 12:12

Ja sam silver dvije sezone za redom, jbg :D
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Nitro » 22 jan 2019, 12:23

Očekujem da napokon uđem u Challenger
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 22 jan 2019, 13:12

Nitro je napisao/la:Očekujem da napokon uđem u Challenger
Ja sam ove dogurao do Plat 3, znaci neki low diamond bi bio ok :salut:
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Nitro » 22 jan 2019, 13:19

delko je napisao/la:
Nitro je napisao/la:Očekujem da napokon uđem u Challenger
Ja sam ove dogurao do Plat 3, znaci neki low diamond bi bio ok :salut:
2 championa spamaj koja su u meti, igraj jednu poziciju. I trebao bi lagano ući.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 22 jan 2019, 13:56

Nitro je napisao/la:
delko je napisao/la:
Nitro je napisao/la:Očekujem da napokon uđem u Challenger
Ja sam ove dogurao do Plat 3, znaci neki low diamond bi bio ok :salut:
2 championa spamaj koja su u meti, igraj jednu poziciju. I trebao bi lagano ući.
A ne mogu ja to, to mi je problem oduvijek :D Ja odigram 3partije max sa nekim i moram da mijenjam xD posebno ako imam win-strike onda obavezno igram nesto sto nisam godinu dana :lol: :lol: i onda krece lost..lost...lost.. :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Otelo
Postovi: 33493
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 22 jan 2019, 14:17

Makar se odluči za dvije pozicije. Ja mogu sve osim jungle igrati na pristojnom nivou. Top: Poppy, Malphite, neki OTP Heimer :D, Cho, aj u jungli znam Xina odigrati bez nekog inta, onda mid: Cass, Orianna, Lux, Neeko, Annie, Heimer, Corki, Kassa, Veigar, ADC je drugačija priča: Vayne, Kai'sa, Jinx, Miss, Ezrael, Twitch, Tristana, Varus, nekad rijetko, Sivir, Jhin, što se supporta tiče, to mogu sve što ima range tipa Karma, Morgana, Lux, Sona itd.

Solidan champion pool, mada preferiram Lux, Oriannu, Corkija, Ezraela i Poppy. Ostalo je sve da ne intujem i odigram izjednačen lejn.

Ima tu još neki heroj koje sam kroz aram i ostale modove naučio da igram u fazonu da znam šta rade i neke kombinacije, ali ništa sad da se osudim uči u ranked s njima.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Nitro » 22 jan 2019, 14:30

Previše je to, svako može igrati bilo kojeg championa, ali da bi climbao, potrebno je igrati 2 championa koja su isključivo u meti i jedan role. Šaranje po rolovima je beskorisno, trošiš vrijeme, a 95% se nećeš climbati, čak ćeš nazadovati.

Kada igraš 2 championa, fokusiraš se na njihove mehanike, kako stoje protiv kojeg championa, znaš koji dmg možeš očekivati kada kupiš koji item. Bezbroj prednosti to nosi.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Otelo
Postovi: 33493
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 22 jan 2019, 14:37

Nitro je napisao/la:Previše je to, svako može igrati bilo kojeg championa, ali da bi climbao, potrebno je igrati 2 championa koja su isključivo u meti i jedan role. Šaranje po rolovima je beskorisno, trošiš vrijeme, a 95% se nećeš climbati, čak ćeš nazadovati.

Kada igraš 2 championa, fokusiraš se na njihove mehanike, kako stoje protiv kojeg championa, znaš koji dmg možeš očekivati kada kupiš koji item. Bezbroj prednosti to nosi.
Ma kazem, par champova vrtim po rankedu. To su Lux, Orianna na midu, dolje na botu Ezreal i Tristana dok je bila u meti, sad evo treniram Vayne. A ovo ostalo sve igram po normalima i znam igrati jos dok sam bio na eastu. Mada, najbolje sam igrao dok sam vrtio samo Poppy top, Lux mid. Al, mislim da mi je ovo peta godina da igram LoL, pa se nauči usput dosta champova. I usput, većina tih champova nije moj main, nego su više onako, mogu da odigram, a da nisam 0/5 nakon deset minuta i ne gubim 50 cs-a.

Samo, moj najveći problem je to što jednostavno nisam dovoljno dobar za više od nekog mid silvera. Možda i jesam, samo nikad nisam toliko vremena posvetio igri, neko mi je kapak nekih 300 ranked mečeva po sezoni, što je oko dva meča dnevno i gdje se vrtim na oko 52-53% winratea, što nije dovoljno za climb.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 22 jan 2019, 14:51

Otelo je napisao/la:
Nitro je napisao/la:Previše je to, svako može igrati bilo kojeg championa, ali da bi climbao, potrebno je igrati 2 championa koja su isključivo u meti i jedan role. Šaranje po rolovima je beskorisno, trošiš vrijeme, a 95% se nećeš climbati, čak ćeš nazadovati.

Kada igraš 2 championa, fokusiraš se na njihove mehanike, kako stoje protiv kojeg championa, znaš koji dmg možeš očekivati kada kupiš koji item. Bezbroj prednosti to nosi.
Ma kazem, par champova vrtim po rankedu. To su Lux, Orianna na midu, dolje na botu Ezreal i Tristana dok je bila u meti, sad evo treniram Vayne. A ovo ostalo sve igram po normalima i znam igrati jos dok sam bio na eastu. Mada, najbolje sam igrao dok sam vrtio samo Poppy top, Lux mid. Al, mislim da mi je ovo peta godina da igram LoL, pa se nauči usput dosta champova. I usput, većina tih champova nije moj main, nego su više onako, mogu da odigram, a da nisam 0/5 nakon deset minuta i ne gubim 50 cs-a.

Samo, moj najveći problem je to što jednostavno nisam dovoljno dobar za više od nekog mid silvera. Možda i jesam, samo nikad nisam toliko vremena posvetio igri, neko mi je kapak nekih 300 ranked mečeva po sezoni, što je oko dva meča dnevno i gdje se vrtim na oko 52-53% winratea, što nije dovoljno za climb.
pa izadje li iz silvera nakon 5 godina 'bemu ? :D Meni je jungle/adc :salut: Mogu da kerijam sa tih pozicija, mada jeste to je i kod mene problem sto ne odigram vise od 300 game-ova po sezoni... jbga ne treba pretjerivati :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Otelo
Postovi: 33493
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 22 jan 2019, 14:59

Ma znas, imao sam account na eastu, prvi. Pa sam se prešaltao na west, prestao igrati nakon nekog vremena. Vratio se, zaboravio podatke. Napravim novi account, dosadi mi na westu, vratim se na east, pa se vratim na west. Tako da, ovaj trenutno mi je najduži oko možda sezonu i pol. Promijenio više LoL accountova nego djevojaka :D

I jel neko upratio G2 vs OG i onaj bolesni poke comp? Rakan, Zoe, Jayce, Khartus i Urgot. Nisu im mogli priči da započnu fight
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Harika » 24 jan 2019, 09:27

Imal kakav smurf za placmente? Da hoce igrat:D
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 24 jan 2019, 13:02

Harika je napisao/la:Imal kakav smurf za placmente? Da hoce igrat:D
A sta ce ti to ? Ako zasluzujes veci Elo - dobices ga :) U suprotnom nakon 50 game-ova ces se spustiti opet do svog ela :) jedino mozda ti je zanimljivo da napravis screenschot, ali opet kakva vajda od toga kad znas da nisi ti postigao ?? :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Harika » 24 jan 2019, 13:04

delko je napisao/la:
Harika je napisao/la:Imal kakav smurf za placmente? Da hoce igrat:D
A sta ce ti to ? Ako zasluzujes veci Elo - dobices ga :) U suprotnom nakon 50 game-ova ces se spustiti opet do svog ela :) jedino mozda ti je zanimljivo da napravis screenschot, ali opet kakva vajda od toga kad znas da nisi ti postigao ?? :D
Ne mora bit smurf, igram flex, zanimljivije je sa rajom, igram iz zabave jbg
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
Oikamid
Postovi: 3210
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: League of Legends

Post Postao/la Oikamid » 24 jan 2019, 18:57

Samo **** džunglu rajote, najjači si

Preseason patch za početak sezone :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 41 gost.