Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 22 jan 2019, 16:11

edinjo-bih je napisao/la:pps: ja se nadam da ce sivic, djurdjevic, hasic, klis i hamzic i mozda jos 2-3 mlada igraca dobiti sansu u nekoj od sledecih prijateljskih utakmica.

uglavnom, vec mi je nevazno mladi ili stari samo da nepropustimo ovu sansu za EP..
što se mene tiče nek propustimo narednih 5 prvenstava , ali brate daj malo svježe krvi u Reprezentaciju , daj iz Prmijer Lige baci u vatru 5 igrača i nemoramo se nikad kvalifikovati ...
- Realno trčati više nemogu Prce , Karačić , Terzić , Toromanović i Vražalić . Njih zamijeniti i da krenemo otpočetka ...

Avatar
Federer17
Postovi: 7130
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Federer17 » 22 jan 2019, 16:20

edinjo-bih je napisao/la:eto matkovic igra za bih
petric je igrao sa bogdanovicem u kk zrinjski tad pa je igrao za nas i on i brat mu
ili panic iz borca igra za nas a eto mijatovic nebi

30% je mozda bas zadrti ostali igraju za one koji ih prvi zovnu ili im ponude bolje uslove...
Jeste, samo sto ti koji 'odluce' igrati za nas ili dobiju nogu u jednoj od komsijskih drzava, ili sami zakljuce da ih tu nema nigdje. 1% je tih kvalitetnih koji bi se kod njih mogli ugurati. Ja ti sada mogu nabrojati sigurno desetine njih koji nisu ni pomislili da nastupaju za BiH, ali nebitno - davno ispricana prica.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 22 jan 2019, 19:47

edinjo-bih je napisao/la:eto matkovic igra za bih
petric je igrao sa bogdanovicem u kk zrinjski tad pa je igrao za nas i on i brat mu
ili panic iz borca igra za nas a eto mijatovic nebi

30% je mozda bas zadrti ostali igraju za one koji ih prvi zovnu ili im ponude bolje uslove...
S ovim se slazem ... ubjedjen sam da smo najmanje trecinu igraca u ovih zadnjih 20 godina mogli privoliti da igraju za nas da smo to na vrijeme i ozbiljno krenuli raditi ... a posto kod nas sve kasni i sve je shega, shala, zajebancija gubicemo igrace i u sljedecih 20 godina ... samo se nadam da ce mi druga edinja kad tad proc' zelja za 'izgubljenim talentima' pa ce mi svi oni proci 'under the radar', da mi vise ne bude vazda krivo kad god procitam o njima ... :pray:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 24 jan 2019, 02:45

Pricate gluposti nikad momci iz Hercegovine nece igrati za BIH ako imaju priliku zaigrati za Hrvatsku plus rukomet je takav kvazi sport da mozes promjeniti kolko hoces repki, tako da i oni sto se zajebu i zaigraju za nas poslije se mogu vratiti u Hrvatsku ako uspiju tipa Anušića,Alilovića
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 24 jan 2019, 08:25

zna li neko, zbog cega deni velic nakon nekoliko utakmica u dresu nase A-reprezentacije vise nije bio na spiskovima? da li nije bio u formi ili je poletio za katarskim parama ili sta je bio razlog?
ja sam ga bas gledao kao dugogodisnje bekovsko rjesenje za nasu repku...

evo ga u dresu katra (ni tamo ga vise nema, neki dan je potpisao za maticni klub krivaju).

https://www.gettyimages.co.uk/photos/de ... ni%20velic

Fagus501
Postovi: 489
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 24 jan 2019, 19:29

Gledati li sehe ligu Steala Nexe da vidite kako Vegar. Igra ima šut 15/0 ,na osnovu cega je on reprezentativac

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 24 jan 2019, 22:19

8/0 tako kaže statistika utakmice.

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 24 jan 2019, 22:21

Za ostalo pitaj Šumana.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 25 jan 2019, 02:16

legenda reala je napisao/la:Pricate gluposti nikad momci iz Hercegovine nece igrati za BIH ako imaju priliku zaigrati za Hrvatsku plus rukomet je takav kvazi sport da mozes promjeniti kolko hoces repki, tako da i oni sto se zajebu i zaigraju za nas poslije se mogu vratiti u Hrvatsku ako uspiju tipa Anušića,Alilovića
Mi pricamo o kaparisanju tih momaka prije nego se pojave na radaru Hrvatske A repke ... kasnije kad stasaju i pomognu nam da se dokopamo kakvog prvenstva nek' onda komotno odj@bu njima k'o Alilovic i Anusic ... samo sto nasi ni to osnovno ne mogu ... na vrijeme spazit' talenta i privest ga ... da je neko k'o drug edinjo u Savezu ne bi ni jedan talent vidio Hrvatske/Srbije do pred kraj svoje karijere ... a tad ih ni oni vise ne bi htjeli ... i zato ponavljam: @edinjo u strucni stab svih repki! :bih:
Zadnja izmjena: DaVinci, dana/u 25 jan 2019, 02:25, ukupno mijenjano 1 put.
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 25 jan 2019, 02:20

edinjo-bih je napisao/la:zna li neko, zbog cega deni velic nakon nekoliko utakmica u dresu nase A-reprezentacije vise nije bio na spiskovima? da li nije bio u formi ili je poletio za katarskim parama ili sta je bio razlog?
ja sam ga bas gledao kao dugogodisnje bekovsko rjesenje za nasu repku...

evo ga u dresu katra (ni tamo ga vise nema, neki dan je potpisao za maticni klub krivaju).

https://www.gettyimages.co.uk/photos/de ... ni%20velic
Puklo je izmedju njega i Dragana, ako se dobro sjecam ... Dragan srao oko poziva i ovaj se brecn'o ... mislim, jedva je i cekao da bi mogao se sheicima prodat' za saku dolara ... a kako vidim, sad su ga i ovi liferovali i sad je karijera game over ... velkom bek tu shithole Zavidovici, papak ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 25 jan 2019, 02:24

Fagus501 je napisao/la:Gledati li sehe ligu Steala Nexe da vidite kako Vegar. Igra ima šut 15/0 ,na osnovu cega je on reprezentativac
Vegar je jos u repci na osnovu onih par tekmi na pocetku Sumanovog mandata kad je is'o na 6+ golova ... tad je Bilala sharmir'o za sva vremena i dok je ovog bice i tog ... lijepo je to Sajo jednom nam priopcio: tesko se ulazi al' jos teze izlazi (i s vazeljin i brez vazeljin) ... a mi vazda da ih mjenjamo ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 25 jan 2019, 08:25

prati li iko ove nase mlade u ino ligama (sivic, bojic, hasic, starcevic,..)? ima li jos novih po ovim skandinavskim drzavama ili austriji, njemackoj, svicarskoj?
sta nam rade haseljic i loncar?
kako napreduju hamzic, klis, ..?

trebalo bi se malo vise o njima posati :-)

Fagus501
Postovi: 489
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 25 jan 2019, 10:34

DaVinci je napisao/la:
Fagus501 je napisao/la:Gledati li sehe ligu Steala Nexe da vidite kako Vegar. Igra ima šut 15/0 ,na osnovu cega je on reprezentativac
Vegar je jos u repci na osnovu onih par tekmi na pocetku Sumanovog mandata kad je is'o na 6+ golova ... tad je Bilala sharmir'o za sva vremena i dok je ovog bice i tog ... lijepo je to Sajo jednom nam priopcio: tesko se ulazi al' jos teze izlazi (i s vazeljin i brez vazeljin) ... a mi vazda da ih mjenjamo ...
Ova Steala gdje on igra je rangu prosječnog premijer ligaša u BiH,momak nema veze puno bolji bekova u našoj ligi.I opet pišite nemamo mi talenata kako ćemo imati kad od ovakvog retarda Nemoze nikoga zapasti

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 25 jan 2019, 15:30

edinjo-bih je napisao/la:prati li iko ove nase mlade u ino ligama (sivic, bojic, hasic, starcevic,..)? ima li jos novih po ovim skandinavskim drzavama ili austriji, njemackoj, svicarskoj?
sta nam rade haseljic i loncar?
kako napreduju hamzic, klis, ..?

trebalo bi se malo vise o njima posati :-)
Ti si jedini koji pratis talente ... ja sam ih davno batalio ... ni ne znam ko su Hasic & Starcevic ... :)
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 25 jan 2019, 15:33

Fagus501 je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:
Fagus501 je napisao/la:Gledati li sehe ligu Steala Nexe da vidite kako Vegar. Igra ima šut 15/0 ,na osnovu cega je on reprezentativac
Vegar je jos u repci na osnovu onih par tekmi na pocetku Sumanovog mandata kad je is'o na 6+ golova ... tad je Bilala sharmir'o za sva vremena i dok je ovog bice i tog ... lijepo je to Sajo jednom nam priopcio: tesko se ulazi al' jos teze izlazi (i s vazeljin i brez vazeljin) ... a mi vazda da ih mjenjamo ...
Ova Steala gdje on igra je rangu prosječnog premijer ligaša u BiH,momak nema veze puno bolji bekova u našoj ligi.I opet pišite nemamo mi talenata kako ćemo imati kad od ovakvog retarda Nemoze nikoga zapasti
Slazemo se s tobom za Steaua 100% ... ali moramo priznat' da od svih sportskih talenata rukometni su nam najtanji ... bar ono resto sto ostane kad Srbija i Hrvatska proberu ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 25 jan 2019, 21:17

edinjo-bih je napisao/la:prati li iko ...
Pratis li Njemacka - Norveska, druze ... ja upalih cisto da vidim sta smo propustili u barazu ... i mogu reci da mi nije vise krivo, halalim i Muzurovicu i Nuicu i onom tuzlanskom printeru ... pa mi samo bez jbnog baraza tad ostadosmo a da smo ga igrali ostala bi nam istraumatizirana citava repka ... koja igra, koja brzina, koja neumoljivost ... zgadili bi nama forumasima rukomet a kamoli Bilalovim penzionerima ... :oops:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 25 jan 2019, 22:23

DaVinci je napisao/la:
edinjo-bih je napisao/la:prati li iko ...
Pratis li Njemacka - Norveska, druze ... ja upalih cisto da vidim sta smo propustili u barazu ... i mogu reci da mi nije vise krivo, halalim i Muzurovicu i Nuicu i onom tuzlanskom printeru ... pa mi samo bez jbnog baraza tad ostadosmo a da smo ga igrali ostala bi nam istraumatizirana citava repka ... koja igra, koja brzina, koja neumoljivost ... zgadili bi nama forumasima rukomet a kamoli Bilalovim penzionerima ... :oops:
remont nam je vise nego potreban...

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 26 jan 2019, 00:03

DaVinci je napisao/la: Pratis li Njemacka - Norveska, druze ... ja upalih cisto da vidim sta smo propustili u barazu ... i mogu reci da mi nije vise krivo, halalim i Muzurovicu i Nuicu i onom tuzlanskom printeru ... pa mi samo bez jbnog baraza tad ostadosmo a da smo ga igrali ostala bi nam istraumatizirana citava repka ... koja igra, koja brzina, koja neumoljivost ... zgadili bi nama forumasima rukomet a kamoli Bilalovim penzionerima ... :oops:
sreća pa je muzurović napravio propust sa zapisnikom :urnebes:

Čudi me samo kako Norvežani nisu sa više razlike pobjedili u baražu ove levate iz Švicarske ...
Norveška - Švicarska 32:26
Švicarska - Norveška 33:30

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 26 jan 2019, 09:29

no rules je napisao/la:
DaVinci je napisao/la: Pratis li Njemacka - Norveska, druze ... ja upalih cisto da vidim sta smo propustili u barazu ... i mogu reci da mi nije vise krivo, halalim i Muzurovicu i Nuicu i onom tuzlanskom printeru ... pa mi samo bez jbnog baraza tad ostadosmo a da smo ga igrali ostala bi nam istraumatizirana citava repka ... koja igra, koja brzina, koja neumoljivost ... zgadili bi nama forumasima rukomet a kamoli Bilalovim penzionerima ... :oops:
Čudi me samo kako Norvežani nisu sa više razlike pobjedili u baražu ove levate iz Švicarske ...
Norveška - Švicarska 32:26
Švicarska - Norveška 33:30
Zato sto ih nisu shvatili ozbiljno zbog nacina na koji su dosli u baraz ... ali zato bi nas shvatili itekako ozbiljno i izblamirali nas maksimalno ... tako da nam baraz s njima nista dobrog ne bi donio niti bi bilo sta iz njega naucili za ubuduce ... final verdict: vratit' proroka Muzura na staro radno mjesto ... :)
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 26 jan 2019, 11:04

DaVinci je napisao/la:
no rules je napisao/la:
DaVinci je napisao/la: Pratis li Njemacka - Norveska, druze ... ja upalih cisto da vidim sta smo propustili u barazu ... i mogu reci da mi nije vise krivo, halalim i Muzurovicu i Nuicu i onom tuzlanskom printeru ... pa mi samo bez jbnog baraza tad ostadosmo a da smo ga igrali ostala bi nam istraumatizirana citava repka ... koja igra, koja brzina, koja neumoljivost ... zgadili bi nama forumasima rukomet a kamoli Bilalovim penzionerima ... :oops:
Čudi me samo kako Norvežani nisu sa više razlike pobjedili u baražu ove levate iz Švicarske ...
Norveška - Švicarska 32:26
Švicarska - Norveška 33:30
Zato sto ih nisu shvatili ozbiljno zbog nacina na koji su dosli u baraz ... ali zato bi nas shvatili itekako ozbiljno i izblamirali nas maksimalno ... tako da nam baraz s njima nista dobrog ne bi donio niti bi bilo sta iz njega naucili za ubuduce ... final verdict: vratit' proroka Muzura na staro radno mjesto ... :)

Dok je bio muzurvic bar su okupile mladje selekcije.
Kako ih samo nije stid...
Propadose generacije 98 i 2000....

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.