Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 31 jan 2019, 14:04

Vanja8 je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:Za 23 dana nastavlja se ludnica. Borba za titulu između Sarajeva i Zrinje, za Evropu Siroki, Zeljo, Mladost, Sloboda. Povratak Osima na klupu Želje, dosta interesantan tim Mladosti.
Za opstanak ce isto biti dosta interesantno, Tuzla, GOSK, Krupa, Celik
Zjebao si se,nema borbe a titulu,dosao je Amaw pa ce u prvom kolu predati pehar Želji...Ostali se bore za Evropu... :urnebes:
:nene:


Pošteno ćemo se cjenkati do kraja sezone :kafa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 31 jan 2019, 14:15

since1948 je napisao/la:Imal iko da voli sportske :lol:
Ma ni vlasnik..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Vanja8
Postovi: 10169
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Vanja8 » 31 jan 2019, 17:06

Osim13 je napisao/la:
Vanja8 je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:Za 23 dana nastavlja se ludnica. Borba za titulu između Sarajeva i Zrinje, za Evropu Siroki, Zeljo, Mladost, Sloboda. Povratak Osima na klupu Želje, dosta interesantan tim Mladosti.
Za opstanak ce isto biti dosta interesantno, Tuzla, GOSK, Krupa, Celik
Zjebao si se,nema borbe a titulu,dosao je Amaw pa ce u prvom kolu predati pehar Želji...Ostali se bore za Evropu... :urnebes:
:nene:


Pošteno ćemo se cjenkati do kraja sezone :kafa:
:urnebes:

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UstanikSBII » 01 feb 2019, 15:40

Šta mislite forumaši koje ekipe ulaze jače u nastavak prvenstva a koja su lošije trgovale? :D da vidimo što narod kaže :D
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Denchi » 01 feb 2019, 15:47

UstanikSBII je napisao/la:Šta mislite forumaši koje ekipe ulaze jače u nastavak prvenstva a koja su lošije trgovale? :D da vidimo što narod kaže :D
Siroki I mladost najbolja pojacanja dosad

Takodje interesantno da li ce se Celik popraviti sa ovim igracima novim?

Zeljo I zrinjski najveci izlaz kvaliteta glede igrackog kadra
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 01 feb 2019, 15:55

Denchi je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Šta mislite forumaši koje ekipe ulaze jače u nastavak prvenstva a koja su lošije trgovale? :D da vidimo što narod kaže :D
Siroki I mladost najbolja pojacanja dosad

Takodje interesantno da li ce se Celik popraviti sa ovim igracima novim?

Zeljo I zrinjski najveci izlaz kvaliteta glede igrackog kadra
Po meni licno Celik je mnogo kvalitetniji. Nijedan kljucni igrac nije otisao, a doslo je par igraca koji ce sigurno stvoriti ko konkurenciju. Celikov i dalje problem su stoperi,ako to regulisu kvalitetnim rjesenjem,Celik moze svakom pomrsiti racune.

Mladost je odradila fin posao, Siroki takodjer.
U Slobodi stanje nije najbolje, pokusali su dovesti par igraca al ih nisu mogli ispostovati, al vazno je reci da oni od jesenas imaju finu kvalitetnu ekipu, nazad pogotovo.

Biti ce zanimljivo prstiti Zepju pod palicom Morza, fakticki su ostali isti, samo promjena trenea, a do sad dosta puta dokazano da trener moze igrat veliku ulogu.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 01 feb 2019, 15:58

Titula lagano sa +8 viška
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
KriskaKruha
Postovi: 205
Pridružen/a: 24 okt 2018, 03:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la KriskaKruha » 01 feb 2019, 16:08

UstanikSBII je napisao/la:Šta mislite forumaši koje ekipe ulaze jače u nastavak prvenstva a koja su lošije trgovale? :D da vidimo što narod kaže :D
Mladost je uradila najbolji posao. Ocekujem da se bore za 3-4 mjesto. Siroki se pojacao, zrinjski slabiji, zeljo slabiji, a mi smo uprskali sve dovodjenjem onog americkog gowneta.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Denchi » 01 feb 2019, 16:11

Pa ne znam zelji je I dosad vezni bio problem, a sad su im otisla trojica najiskusnijih od kojih je svaki mogao voditi vezni red sam I diktirati igru, ostali su na 2 mlada igraca + sabanadzovic koji ce se sigurno cuvati za aek, tj. Nece ginuti...takodje jos nekoliko jacih igraca ima ugovore koje nece produziti a isticu na ljeto, nema sumnje da ce igrati ali nece ginuti sigurno jer su slobodni na ljeto, neki mogu I potpisati predugovor do tad...mogu biti malo organizovaniji ali isto tako ih moze napustiti par igraca u sljedece 2 hefte a da nemaju ni vremena ni love naci zamjene...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

FoSte95
Postovi: 12622
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 01 feb 2019, 16:42

tačno mi dođe opet ove godine ko pretrpošle da vodim evidenciju o prijateljskim mečevima naših klubova u Antaliji..... znam da su onda slabo koju izgubili, reko bi čovjek jaka neka liga hahaha

velež koji je drugi rang našeg fudbala odigra remi sa drugoplasiranim kazahstanske lige
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la since1948 » 01 feb 2019, 17:34

FoSte95 je napisao/la:tačno mi dođe opet ove godine ko pretrpošle da vodim evidenciju o prijateljskim mečevima naših klubova u Antaliji..... znam da su onda slabo koju izgubili, reko bi čovjek jaka neka liga hahaha

velež koji je drugi rang našeg fudbala odigra remi sa drugoplasiranim kazahstanske lige
A onda dodje europa pa prnemo :lol:
Al nije ti ta kazahstanska liga tolko jaka,osim Astane nisu to nista previse jaci klubovi od nasih. Eno Siroki pomeo Ordabasya ko od sale a rekli bili to najjaci klub posle Astane,kao cak i borili se za titulu tako nesto
SAMO ŠIROKI!

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la KongrateUK » 01 feb 2019, 17:41

Šteta sto u Hercegovini nema vise sportskih centara poput Circla sa malo jačom i boljom ponudom, prvenstveno terenima, u porodjenju sa Turskom, Turci imaju odlicne terene, igraci spavaju u hotelima a ne u bungalovima, to da se popravi nasi klubovi nebi imali uopste potrebu ici u Tursku, vrijeme skoro pa identicno kao u Turskoj, šteta sto se u to ne ulaže i godinama ne popravljaju uslovi, jer sve je skoro pa isto od kada se Circle napravio, jednostavno nema ulaganja i poboljšanja ponude

Cijena za trokrevetnu sobu u Međugorju i to u bungalovima (dvije zvjezdice) u ovom periodu iznosi 230 KM po danu (sa koristenjem svih pratecih sadrzaja, i uz dorucak, rucak, uzinu i veceru, teretanom i sl. - po booking.com), a u Turskoj konkretno u Beleku u hotelu sa 4. zvjezdice i u dvokrevetnoj sobi 360 KM po danu-osobi i to sa uracunatim avio kartama, dakle za ekipu sa oko 30 clanova smjestaj u Međugorju za 14 dana iznosi 96.600 KM a u Beleku i to sa uracunatim avio kartama 151.200 KM, dakle razlika u cijenama izmedju Međugorja i Beleka je 130 KM po danu ili ti ga 54.600 KM :lol:

Svi podaci su sa booking.com, a u ponudi sam trazio iskljucivo hotele i mjesta na koje idu nasi klubovi, vjerovatno da ovo moze jos jeftinije i da ima jos razlike u cijeni, ali vjerujem da nije toliko drasticna i velika, po ovome odlazak u Tursku malo skuplji sa dosta boljom ponudom, ali ko nam je kriv kada nista ne znamo niti umijemo, prije su u Međugorje dolazili i Hajduk i Dinamo, ali zadnjih godina ni njih nema, vjerovatno sa razlogom
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la since1948 » 01 feb 2019, 18:02

Prvi i glavni razlog je sto nema dobrih terena u Međugorju,tj postoje 2 dobra terena u citavoj drzavi i to u Zenici i na Grbavici. Ne mozes ti pripreme u Međugorju imat kad su tereni oranice
SAMO ŠIROKI!

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la KongrateUK » 01 feb 2019, 18:13

Pa o tome i pricam, tereni glavni minus, Željo odigravao i trenirao u bukvalnoj kaljuži u Međugorju, a u Turskoj na Areni gledam trener Širokog daje izjavu a iza odmah radnici valjaju i pripremaju teren za narednu utakmicu i trening

U Međugorju su potrebna minimalno cetiri terena poput onih na Grbavici i na Bilinom Polju, i isto toliko normalnih ili ti ga osrednjih i dva sa plasticnom travom, o hotelima sa 4 zvjezdice i da ne govorim, malo luksuza nije na odmet, jer u prosjeku u zimskom periodu dole boravi i po dvadesetak ekipa u periodu januar - mart, a gdje su ljetne pripreme i ostali gosti turisti, dakle itekako imaju sredstava da uloze i unaprijede infrastrukturu, ali ocito smatraju da to nije potrebno i da moze ovako, a za par godina cemo doci na to da se odlazak u Međugorje uopste nece isplatiti, svi ce letjeti pravac Turska, sto zbog cijene sto zbog uslova

Ovi su konkretno trebali staviti u eurima a ne markama
PREMIJERLIGAŠI ĆE NA PRIPREME POTROŠITI PRAVO BOGATSTVO: Turska omiljena destinacija

Za put u Tursku je potreban i novac. **** saznaje da se cijene dvosedmičnih priprema u Antalyji za ekspediciju od 30 ljudi kreću od 50.000 KM u “all inclusive” varijanti. Hoteli nude sve, od sjajnih terena, preko teretana, bazena, spa centara, do pranja opreme. U tu cijenu uračunate su avionske karte, a dodatno se plaćaju troškovi transporta s aerodroma i sudije. To košta oko 5.000 KM.
Dok se kod ovih vec poklapaju cifre
Pripreme u Turskoj koštaju od 35.000 do 100.000 evra

Ponovo se osam-devet klubova priprema u Turskoj, gde aranžman od 15 dana, sa avio-kartama i prijateljskim utakmicama, košta između 35.000 i 100.000 evra. Toliko će Partizan izdvojiti za boravak od 20 dana iz dva dela. Crno-beli vole luksuz, pa su izabrali prošlogodišnju varijantu - prvo hotel "Susesi", pa "Sirenu", što će ih za 40 ljudi koštati gotovo 100.000 evra.
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 01 feb 2019, 21:14

hlive je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
hlive je napisao/la:E ovako se to radi:

slika
:bow:
Bit ce i Sarajevo i Zeljo koju tekmu na Areni. Po dvije ja mislim. Mi smo uz to osigurali i streaming ovih koje nece biti. E za vas ne znam jeste stream osiguravali
slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

FoSte95
Postovi: 12622
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 02 feb 2019, 09:11

Gledam malo transfere Zrinjskog, valaj ako sada Sarajevo duplu ne uzme neće nikada
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Riziko
Postovi: 5819
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Riziko » 02 feb 2019, 09:27

Sarajevo će titulu ganjati, to im je primarno.

Nek nama puste kup, u sjećanje na stare dane bivše nam države :mrgreen: :mrgreen:

A mi ponovimo istoriju, opet uzmemo kup ko drugoligaši :D
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

FoSte95
Postovi: 12622
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 02 feb 2019, 09:39

ako ko ima link da počenmo pratiti situaciju oko nositelja/nenositelja, počinju proljećni dijelovi šampionata po Evropi........ da znamo za koga navijati :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 02 feb 2019, 11:18

Riziko je napisao/la:Sarajevo će titulu ganjati, to im je primarno.

Nek nama puste kup, u sjećanje na stare dane bivše nam države :mrgreen: :mrgreen:

A mi ponovimo istoriju, opet uzmemo kup ko drugoligaši :D
Voljeli bi i mi kup
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 02 feb 2019, 11:19

FoSte95 je napisao/la:Gledam malo transfere Zrinjskog, valaj ako sada Sarajevo duplu ne uzme neće nikada
Pa ima još 6 klubova u kupu i još more u ligi. Nije samo Zrinjski tu bitan iako jesu najbliži.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Antikloc, Direktorcic, Giuseppe1, Grk1234, Hajdeee, mnon46, MoKa14, Napapijri, supervizor, Xenophon, zemuntrg, zlo87 i 107 gostiju.