Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

Mensah22
Postovi: 2
Pridružen/a: 01 feb 2019, 19:15
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Mensah22 » 04 feb 2019, 12:03

ham19 je napisao/la:tako bi volio vidjeti vranca na lijevom beku reprezentacija.Momak nikad nije dobio pravu sansu...
Uz njega loncar i naravno dati sansu i hamidovicu, mamak daje 10 golova svaku utakmicu mora nesto vrijediti.Dajte im 2-3 prijateljske utakmice neka se dokazu...
Loncar i Gafar pruzaju solidne igre sa svoje ekipe a nema ih ma sumanovom radaru, isto tako i hamidovic koji je prvi strijelac domace lige, Isto tako ne poziva se ni vranac koji je igra u ekspozituri slavnog Vezprema, sada je megdje u francuskoj, momak igra u oba pravca , dok se poziva prce koji igra samo napad a terzic samo odbranu ili mandic takodjer koji igra samo odbranu.

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 04 feb 2019, 12:33

Mensah22 je napisao/la:
ham19 je napisao/la:tako bi volio vidjeti vranca na lijevom beku reprezentacija.Momak nikad nije dobio pravu sansu...
Uz njega loncar i naravno dati sansu i hamidovicu, mamak daje 10 golova svaku utakmicu mora nesto vrijediti.Dajte im 2-3 prijateljske utakmice neka se dokazu...
Loncar i Gafar pruzaju solidne igre sa svoje ekipe a nema ih ma sumanovom radaru, isto tako i hamidovic koji je prvi strijelac domace lige, Isto tako ne poziva se ni vranac koji je igra u ekspozituri slavnog Vezprema, sada je megdje u francuskoj, momak igra u oba pravca , dok se poziva prce koji igra samo napad a terzic samo odbranu ili mandic takodjer koji igra samo odbranu.
Prodje 5 godina od sampionke ekipre konjuha u kojoj su dominirali hadziomerovic i zildzic, a nisu se nikad nasli u reprezentaciji...
Doduse Gafar je odigrao jednu utakmicu protiv kosova ili slovacke u kojoj je pruzio jaku dobro partiju i nikad vise nije bio na spisku...
Ovaj drugi osvoji drugu spasku ligu, igrao u ademar leonu , sad je negdje u svicarskoj ligi, da je dobio sansu su repci vjerovatno bi igrao u nekoj jacoj ligi, isto vazi i za tarika vranca....

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la baltazar7 » 04 feb 2019, 13:59

ham19 je napisao/la: Prodje 5 godina od sampionke ekipre konjuha u kojoj su dominirali hadziomerovic i zildzic, a nisu se nikad nasli u reprezentaciji...
Doduse Gafar je odigrao jednu utakmicu protiv kosova ili slovacke u kojoj je pruzio jaku dobro partiju i nikad vise nije bio na spisku...
Ovaj drugi osvoji drugu spasku ligu, igrao u ademar leonu , sad je negdje u svicarskoj ligi, da je dobio sansu su repci vjerovatno bi igrao u nekoj jacoj ligi, isto vazi i za tarika vranca....
Koje šampionske ekipe Konjuha?

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 04 feb 2019, 17:34

baltazar7 je napisao/la:
ham19 je napisao/la: Prodje 5 godina od sampionke ekipre konjuha u kojoj su dominirali hadziomerovic i zildzic, a nisu se nikad nasli u reprezentaciji...
Doduse Gafar je odigrao jednu utakmicu protiv kosova ili slovacke u kojoj je pruzio jaku dobro partiju i nikad vise nije bio na spisku...
Ovaj drugi osvoji drugu spasku ligu, igrao u ademar leonu , sad je negdje u svicarskoj ligi, da je dobio sansu su repci vjerovatno bi igrao u nekoj jacoj ligi, isto vazi i za tarika vranca....
Koje šampionske ekipe Konjuha?
Ljudi u crnom nisu dopustili da bude šampionska...
Inace koja ekipa osim izvidjaca se moze pohvaliti da je bila nadomak naslova sa 90% domaceg kadra?

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 05 feb 2019, 12:09

zasto se emir taletovic nepozive u A-reprezentaciju?

http://www.rk-gorenje.com/aktualno/novi ... nje-minute

klasik
Postovi: 3962
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la klasik » 05 feb 2019, 12:22

No1 odradio odlicne dresove za reprezentaciju :thumbup:
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Zmaj88 » 05 feb 2019, 12:36

klasik je napisao/la:No1 odradio odlicne dresove za reprezentaciju :thumbup:
Dresovi top. Definitivno ovaj trokut mora biti simbol.na svakom dresu, zaštiti ga kao hrvatska sahovnicu :D

Ko nije vidio:

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la MElloo » 05 feb 2019, 12:39

Odlicni dresovi.Da je jos spisak promjenit

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la prisonbreak » 05 feb 2019, 12:54

Dresovi su MRAK!
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3491
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Alminjo99 » 05 feb 2019, 13:42

Fino ovo izgleda. :thumbup:
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 05 feb 2019, 17:48

Zaboravili su pofrcat' malo i zlatne boje ... vise bi inspirisalo nase penzionere ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

rukomettt
Postovi: 60
Pridružen/a: 26 jan 2014, 12:16
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rukomettt » 06 feb 2019, 10:47

ham19 je napisao/la:
Mensah22 je napisao/la:
ham19 je napisao/la:tako bi volio vidjeti vranca na lijevom beku reprezentacija.Momak nikad nije dobio pravu sansu...
Uz njega loncar i naravno dati sansu i hamidovicu, mamak daje 10 golova svaku utakmicu mora nesto vrijediti.Dajte im 2-3 prijateljske utakmice neka se dokazu...
Loncar i Gafar pruzaju solidne igre sa svoje ekipe a nema ih ma sumanovom radaru, isto tako i hamidovic koji je prvi strijelac domace lige, Isto tako ne poziva se ni vranac koji je igra u ekspozituri slavnog Vezprema, sada je megdje u francuskoj, momak igra u oba pravca , dok se poziva prce koji igra samo napad a terzic samo odbranu ili mandic takodjer koji igra samo odbranu.
Prodje 5 godina od sampionke ekipre konjuha u kojoj su dominirali hadziomerovic i zildzic, a nisu se nikad nasli u reprezentaciji...
Doduse Gafar je odigrao jednu utakmicu protiv kosova ili slovacke u kojoj je pruzio jaku dobro partiju i nikad vise nije bio na spisku...
Ovaj drugi osvoji drugu spasku ligu, igrao u ademar leonu , sad je negdje u svicarskoj ligi, da je dobio sansu su repci vjerovatno bi igrao u nekoj jacoj ligi, isto vazi i za tarika vranca....
Tacno, meni iskreno je zao zasto Zildzic nikad nije dobio sansu, ali tako to ide kod nas .. nije ima dobrog menadjera odnosno nije bio u kontaktu sa ljudima tadasnjeg selekttora Markovica. Da je tad dobio sansu u rep.prodao bi se u bolji klub kao i vecina nasih rep. i danas bi imali top igraca u oba smijera .. A za Hadziomerovica da ne pricam, momak konstantno dobro igra poslednjih 3,4 god .. Ne znam gdje je Vranac sad ?

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la baltazar7 » 06 feb 2019, 13:12

ham19 je napisao/la:
baltazar7 je napisao/la:
ham19 je napisao/la: Prodje 5 godina od sampionke ekipre konjuha u kojoj su dominirali hadziomerovic i zildzic, a nisu se nikad nasli u reprezentaciji...
Doduse Gafar je odigrao jednu utakmicu protiv kosova ili slovacke u kojoj je pruzio jaku dobro partiju i nikad vise nije bio na spisku...
Ovaj drugi osvoji drugu spasku ligu, igrao u ademar leonu , sad je negdje u svicarskoj ligi, da je dobio sansu su repci vjerovatno bi igrao u nekoj jacoj ligi, isto vazi i za tarika vranca....
Koje šampionske ekipe Konjuha?
Ljudi u crnom nisu dopustili da bude šampionska...
Inace koja ekipa osim izvidjaca se moze pohvaliti da je bila nadomak naslova sa 90% domaceg kadra?
Previše je ovdje "šta bi bilo kad bi bilo". Kad i ako budete šampioni, ja ću vam prvi čestitati. Do tada se borite, pokušavajte, što sa domaćim što sa stranim kadrom...

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 06 feb 2019, 14:16

rukomettt je napisao/la:
Tacno, meni iskreno je zao zasto Zildzic nikad nije dobio sansu, ali tako to ide kod nas .. nije ima dobrog menadjera odnosno nije bio u kontaktu sa ljudima tadasnjeg selekttora Markovica. Da je tad dobio sansu u rep.prodao bi se u bolji klub kao i vecina nasih rep. i danas bi imali top igraca u oba smijera ..
Kako nije imao dobrog menadzera kada je igrao za spanski Ademar Leon i to nije samo grijao klupu nego je imao i odredjenu minutazu i onda potez karijere, iz spanskog kluba koji je uvijek u ligi medju 5-6 ekipa prelazi u njemackog treceligasa , gdje je sada bog sami zna...

rukomettt
Postovi: 60
Pridružen/a: 26 jan 2014, 12:16
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rukomettt » 06 feb 2019, 14:54

no rules je napisao/la:
rukomettt je napisao/la:
Tacno, meni iskreno je zao zasto Zildzic nikad nije dobio sansu, ali tako to ide kod nas .. nije ima dobrog menadjera odnosno nije bio u kontaktu sa ljudima tadasnjeg selekttora Markovica. Da je tad dobio sansu u rep.prodao bi se u bolji klub kao i vecina nasih rep. i danas bi imali top igraca u oba smijera ..
Kako nije imao dobrog menadzera kada je igrao za spanski Ademar Leon i to nije samo grijao klupu nego je imao i odredjenu minutazu i onda potez karijere, iz spanskog kluba koji je uvijek u ligi medju 5-6 ekipa prelazi u njemackog treceligasa , gdje je sada bog sami zna...


Da ali kada sam rekao DOBROG mislio sam na to da mu nije bio menadjer neko od saradnika ili bliznih ljudi tadasnjem selektoru .. tada je ispred njega ima prednos stefan jankovic koji je igrao u borcu, al dobro tu je to .. borac banja luka i ademar leon :) svi mi svi znamo kako to kod nas funkcionise i danas dan je tako ..

A upravu si i to sto kazes, mada ja sam cuo kao da je potpisao za 2bundesligasa ( gdje je naravno 2ga bundesliga jaca od vecine prvih evropskih liga ) i onda je taj klub kasnije izbacen iz 2ge u 3cu ligu i to je sigurno bila prekretnica u njegovoj .. a sad je u svicarskoj ako se ne varam

Fagus501
Postovi: 483
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 06 feb 2019, 16:35

rukomettt je napisao/la:
no rules je napisao/la:
rukomettt je napisao/la:
Tacno, meni iskreno je zao zasto Zildzic nikad nije dobio sansu, ali tako to ide kod nas .. nije ima dobrog menadjera odnosno nije bio u kontaktu sa ljudima tadasnjeg selekttora Markovica. Da je tad dobio sansu u rep.prodao bi se u bolji klub kao i vecina nasih rep. i danas bi imali top igraca u oba smijera ..
Kako nije imao dobrog menadzera kada je igrao za spanski Ademar Leon i to nije samo grijao klupu nego je imao i odredjenu minutazu i onda potez karijere, iz spanskog kluba koji je uvijek u ligi medju 5-6 ekipa prelazi u njemackog treceligasa , gdje je sada bog sami zna...[/quote
Da ali kada sam rekao DOBROG mislio sam na to da mu nije bio menadjer neko od saradnika ili bliznih ljudi tadasnjem selektoru .. tada je ispred njega ima prednos stefan jankovic koji je igrao u borcu, al dobro tu je to .. borac banja luka i ademar leon :) svi mi svi znamo kako to kod nas funkcionise i danas dan je tako ..

A upravu si i to sto kazes, mada ja sam cuo kao da je potpisao za 2bundesligasa ( gdje je naravno 2ga bundesliga jaca od vecine prvih evropskih liga ) i onda je taj klub kasnije izbacen iz 2ge u 3cu ligu i to je sigurno bila prekretnica u njegovoj .. a sad je u svicarskoj ako se ne varam
Švicarska liga je puno jaca od Izrajelske i Rumunske odakle nam igrači dolaze,vise Suman voli Hrvaski i stbski odpad nego Zildzica .Njemu će naci manu dok Mandic nezna si šutnuti kako treba opet će pozvati,ili Vegar igra u ekipi koja je rangu Sloge dobojske i Nemoze gola zabiti

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la kobe24 » 06 feb 2019, 17:01

Dobro kralju, shvatili smo te, 685 puta si napisao jedan te isti post. Ne nadajte se promjenama dok ne prodje to prvenstvo naredne godine jer ih dotad sigurno nece biti.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 06 feb 2019, 19:20

rukomettt je napisao/la:Da ali kada sam rekao DOBROG mislio sam na to da mu nije bio menadjer neko od saradnika ili bliznih ljudi tadasnjem selektoru .. tada je ispred njega ima prednos stefan jankovic koji je igrao u borcu, al dobro tu je to .. borac banja luka i ademar leon :) svi mi svi znamo kako to kod nas funkcionise i danas dan je tako ..
A jel' bas sve do bliskosti menadjera il' ima malo i do love u koverti ... ako selektori uzimaju koverte a mi svi ovdje vjerujemo da nasi selektori to rade sto Zildzic i svi ostali Zildzici ovog svijeta neuspostave direktnu vezu sa doticnim i dadnu mu tu j@b@nu kovertu ako ce im to pomoci u karijeri (i ispunit' im zelju da igraju za repku) ... kad moze Stefan sto ne moze Samir ... pa to je bar najlaksi moguci put kako stici do cilja ... ali oni iz principa nedaju i zbog principa im karijera propada po raznim sklj ligama i 2/3 rangovima ... ja da sam sportista i da znam da to moram odradit' da igram za repku ja bi u svoj onlajn bankovni racun stavio da se selektoru automatski mjesecno prebacuje trazena suma ... a na kraju godine bi mu prebacio i '13-tu platu' da mu se nadje za novogodisnje praznike ... i igr'o bi duze od Prce ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 06 feb 2019, 20:17

U vrijema kad nam je falilo lijevo krilo u repci znam par igraca kojima je ponudjeno 5000 KM da daju za 60 min na krilu...

Fagus501
Postovi: 483
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 06 feb 2019, 20:58

kobe24 je napisao/la:Dobro kralju, shvatili smo te, 685 puta si napisao jedan te isti post. Ne nadajte se promjenama dok ne prodje to prvenstvo naredne godine jer ih dotad sigurno nece biti.
Sto ti smeta šta sam slagao problem je možda sto puno znam,pratim rukomet i znam napamet kako je tu Ko dosao i kome je dao pare.Niko ne piše koji je to kriteri da se dodze u reprezentaciju,Suman i taki traže tatine sinove zato nikada neće nista napraviti

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.