Luka Menalo

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la Drape » 17 nov 2018, 10:40

U 13 : 00 igraju Široki i Dinamo



Višestruki prvak Hrvatske i sudionik Europske lige u Široki Brijeg je stigao bez svojih reprezentativaca, no trener Bjelica iskoristit će tu priliku kako bi dao priliku igračima s manjom minutažom.

''Probat ćemo igrače koji u zadnje vrijeme nisu puno igrali. Nismo došli u kompletnom sastavu jer imamo puno reprezentativaca tako da će priliku dobiti oni koji su u zadnje vrijeme manje igrali. Kao i svaku utakmicu, želimo se dobro prezentirati i pobijediti'', izjavio je za **** trener Dinama Nenad Bjelica.

S druge strane u subotu ga na klupi domaćih očekuje bivši igrač ''Modrih'' Goce Sedloski za čiji rad na Pecari Bjelica ima samo riječi hvale.

''Vidimo da se s Gocom malo popravila situacija. Malo znam ekipu Širokog, bio sam ljetos na europskoj utakmici na Pecari protiv Domžala. Znam da je Goce došao prije dva mjeseca i da dosta dobro radi i čestitam mu na tome'' kazao je Bjelica.

U redovima ''Modrih'' je i Luka Menalo, bivši igrač Širokog Brijega koji se u lipnju 2018. godine pridružio zagrebačkoj momčadi. U Europi se nije naigrao, no priliku je dobio u HNL-u te u kupu.

''Kod Luke je malo duži proces adaptacije, imamo veliku konkurenciju na poziciji krila u Oršiću, Hajroviću, Šitumu i Kondžoru. Nije dobio previše minuta, ali igrao je nekoliko utakmica u kojima se dosta dobro prezentirao i nadam se da će u budućnosti biti sve bolji i bolji'', zaključio je Bjelica u razgovoru za ****.

Menalu će subotnja utakmica zasigurno biti posebna jer se ponovno vraća pred širokobriješke navijače i na svoju Pecaru.

''Uvijek je lijepo doći na Pecaru, došli smo obilježiti 70. rođendan kluba i Wagnerov oproštaj od 'plavo-bijelog' dresa i drago mi je da ćemo uveličati jednu takvu prigodu'', kazao je svoje dojmove za **** Luka Menalo uoči utakmice protiv svog bivšeg kluba te dodao da prati igre ''Plavo-bijelih'' kao i to da se svakodnevno čuje s bivšim suigračima.

Na Pecari će u subotu zaigrati bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine Izet Hajrović koji je komentirao plasman ''Zmajeva'' u Ligu ''A'' Lige nacija te svoj mogući povratak u reprezentaciju.

''Što se tiče reprezentacije, rade dobar posao, meni je jako drago da im ide dobro, jučer su uzeli bod protiv Austrije, prvi su u skupini i idu dalje. Moje vrijeme će doći, sto posto sam siguran'', izjavio je za **** Izet Hajrović te dodao da prati Premijer ligu BiH te da svakog vikenda gleda utakmice preko interneta.

Za kraj je rekao što očekuje od utakmice sa Širokim Brijegom. ''Mislim da će utakmica protiv Širokog biti zanimljiva i kako sam čuo bit će pun stadion i dobra atmosfera te jedva čekamo odigrati'', zaključio je Hajrović u izjavi za ****.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la Drape » 21 jan 2019, 19:27

Luka Menalo bi u potrazi za većom minutažom mogao otići u Poljsku. Tamošnji mediji javljaju da igrača Dinama želi Gornik Zabrze. Menalo je ljetos stigao iz Širokog Brijega, potpisao je petogodišnji ugovor, ali se nije uspio nametnuti u snažnoj konkurenciji.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la Moggi » 21 jan 2019, 20:47

bilo je pitanje vremena, zakaric vol.2
Zarathustra

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 22 jan 2019, 00:59

Ovaj definitivno neće zaigrati za Hrvatsku.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la DrFilgud » 22 jan 2019, 09:29

Da nam ga Poljaci ne preotmu?

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la Denchi » 23 jan 2019, 10:51

pffffft ozljeda trbušnog zida :facepalm:

prerano Luka brate s ozljedama...

on se mora fizički dramatično ojačat ako hoće uopšte igrat više, ono , baš razvit ramena gore i noge ojačat...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Luka Menalo

Post Postao/la Vucevich » 02 feb 2019, 15:47

odose u Slaven Belupo

nadam se da ce makar igrati :hmmmmm:

Avatar
braco
Postovi: 8687
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la braco » 09 feb 2019, 15:41

Ponovo asistencija, tačnije kod drugog gola

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la Moggi » 10 feb 2019, 09:34

igrač utakmice
Zarathustra

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 10 feb 2019, 20:10

Ovaj Belupo nije neka ekipa, tako da ima mjesta da se istakne i eventualno postane lider Slavena!
Uglavnom ne nadam se puno da ćemo imati neku korist od Luke Menala u A selekciji.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la Drape » 11 feb 2019, 18:30

Menalo je za Slaven debitirao u prošlom kolu u Puli, kad je lijepim potezom asistirao Krstanoviću za izjednačenje.

- Dobro smo surađivali i u Širokom, sad to nastavljamo. Nadam se da će to što duže trajati.

Kako biste ocijenili kvalitetu HNL-a?

- U Hrvatsku sam došao iz Premijer lige Bosne i Hercegovine. HNL je svakako kvalitetniji, a najveći pomak napravljen je s novim terenima. Primjerice, prijašnjih godina u Puli je teren bio jako loš kad bi pala kiša, a sad smo igrali bez problema unatoč velikim količinama kiše. Novi travnjaci dosta su pridonijeli i podizanju kvalitete nogometa.

Kakva su vam osobna očekivanja u Koprivnici?

- Želim se što bolje nametnuti, odigrati što bolju polusezonu i pomoći klubu ostvariti cilj, a to je ostanak u ligi. Želio bih da to napravimo što prije, da budemo mirniji.

S kojim biste brojem golova i asistencija bili zadovoljni?

- Imam svoje osobne ciljeve, ali ću ih radije zadržati za sebe...

Debitirali ste i za Bosnu i Hercegovinu, nadate li se novom pozivu izbornika Prosinečkog?

- To je bilo veliko iskustvo za mene, jer nema svaki igrač priliku zaigrati za seniorsku reprezentaciju. Nadam se da ću se u Belupu nametnuti svojim igrama, pa možda u budućnosti izboriti još koji poziv.

Avatar
Varg
Postovi: 2578
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la Varg » 04 avg 2019, 23:37

kakav gol :clap: treci ove sezone, ova posudba je pun pogodak ako ovako nastavi moze umjesto zakarica
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la HankMoody » 05 avg 2019, 00:03

Varg je napisao/la:kakav gol :clap: treci ove sezone, ova posudba je pun pogodak ako ovako nastavi moze umjesto zakarica
Plus asistencija za prvi gol.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la Tracy3McGrady » 05 avg 2019, 09:31

HankMoody je napisao/la:
Varg je napisao/la:kakav gol :clap: treci ove sezone, ova posudba je pun pogodak ako ovako nastavi moze umjesto zakarica
Plus asistencija za prvi gol.
Odlična asistencija, a Gol je fakat strašan.
Ali kako lijep stadion, milina gledati tekmu na onakvim terenu.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la DrFilgud » 05 avg 2019, 10:03

NLO dominira u dezeli :clap:

Profesor
Postovi: 4244
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la Profesor » 05 avg 2019, 11:01

Luka se je odlicno uklopio u ovu ekipu Olimpije. Medju boljim igracima rostera iz Ljubljane. Iako je na pocetku ulazio sa klupe, ipak se je ustalio u prvoj ekipi. Borben, tehnicar i odlicno se nadopunjuje sa prvim spicem Vukusicem. Zasad odlicna posudba za sve umjesane, a najvise za Luku. Kontinuitet igara i dizanje forme. Nadam se da ce ga ova sezona plasirati u neki jaci klub, steta samo sto nesrerno ispadose iz Evrope,posto su bili zreli za grupnu fazu.

Avatar
hurem
Postovi: 8593
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la hurem » 05 avg 2019, 12:12

Asmir Suljic je imao prednost umjesto Menala.
Sada kad se ovaj povrijedio Menalo ima priliku da se nametne, akoBogda.
Slazem se da je velika steta sto su ispali iz EL.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la Ponos Torina » 11 avg 2019, 20:21

Al se navijo ovaj Menalo :bow: :bow:

Samo da ga Hrvati ne ukradu.. :shh:

https://www.****/utakmica/jwsdAJUb/#video
Zadnja izmjena: Ponos Torina, dana/u 11 avg 2019, 20:36, ukupno mijenjano 1 put.
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la Testo » 11 avg 2019, 20:25

Eksplodirao u Olimpiji.
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: Luka Menalo

Post Postao/la Testo » 11 avg 2019, 20:29

Dulja x Hajrović
Menalo x Višća

To su trenutno najbolja krila u državi.
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: fanatik19, Imajednabrigada, Sveti i 15 gostiju.