FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
midzuka
Postovi: 962
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 11 feb 2019, 00:37

JURIŠ

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 11 feb 2019, 00:41

TETRAPAK je napisao/la:
KriskaKruha je napisao/la:Ko je to izmislio i usvojio, dabogda mu sva djeca, unucad i praunucad licila na groodvy :mrgreen:[/spoiler]
slika
Groodvy zlatan. :tokralju:
Al baš. :rol: :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
KriskaKruha
Postovi: 205
Pridružen/a: 24 okt 2018, 03:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KriskaKruha » 11 feb 2019, 00:45

skoroalen je napisao/la:
TETRAPAK je napisao/la:
KriskaKruha je napisao/la:Ko je to izmislio i usvojio, dabogda mu sva djeca, unucad i praunucad licila na groodvy :mrgreen:[/spoiler]
slika
Groodvy zlatan. :tokralju:
Al baš. :rol: :rol:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:



Avatar
TETRAPAK
Postovi: 328
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TETRAPAK » 11 feb 2019, 00:49

Bas zbog Groodvya neki dan proguglam kako Vucko kotira medju tim maskotama i hladno se sjebem kakve budalastine su ljudi stavljali. Da smo stavili sljukaste prezle opet ne bi bili najgori. :lol: :lol:
Vucko kotira dobro btw. :mrgreen:

ajdohordas
Postovi: 3823
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 11 feb 2019, 00:51

Joj jesam izgorio moja majko, gledam izvještaje sa ligaških tekmi iz sezone 04/05... uzeli smo Žepče glat, sa pola snage :D

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 11 feb 2019, 01:00

Pantelija je napisao/la:Sve je to lijepo, ali yo su ...pazi sad


Evropske olimpijske igre mladih ... sve nas zaobilazi ioole kvalitetno pa nam daju mrvice da se sa njima hranimo i yo predstavljaju kao podvig , zivim za dan kad cu otici iz ove zemlje tamo gdje je normalno gledati ep, u svim sportovima, ruroligu, lp itd a da mi angela ne iskace iz pastete kako je odigrano 13. Kolo njemacke bundes lige.
Svaka cast sto su natjerali djecu iz oš i sš da obavezno moraju doci itd, bas ono wow .... milu vam majku **** u picku djeca osvoje ep u kosarci fis vitez placa kotizaciju, rukometasi igraju u raspar dresovima, klubovi igraju na livadama a vi se dicite OLIMPIJSKIM EVROPSKIM IGRAMA MLADIH , pu **** ti mentalitet
Ovdje bi se slozio s tobom pravimo od nize razredni takmicenja spektakl i odusevljenja. Lijepo jest al ovaj dogadjaj ž dogadjaj u sportu, isto smo od u 16 osvojenog evropskog napravili kao da smo prvaci svijeta u fudbalu, svaka cast ne podcjenjujem dobar uspjeh al pretjerujemo kadeti su to, tako i ovaj dogadjaj. Kad Kk Bosna bude igrala eura ligu, FKS, grupne faze, reprezentacije isle na Sp, evropska, kad budemo bar domacini nekom prvenstvu u košarci ili rukometu, kad budemo imali 5 pošteni stadiona onda mozemo da se hvalimo i uzivamo.ovo je zavaravanje kako smo dobri organizatori i uspjesni u sportu.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 11 feb 2019, 01:04

E budemo l' čekali takve uspjehe da se malo proveselimo, svi ćemo pomrijet k'o namćori. Taman da je otvorenje prvenstva u bacanju pogleda u vis, privuklo je 25 hiljada ljudi, dovelo strance u grad, natjeralo Dodika da stane ispred državne zastave ( :mrgreen: ) itd. Dosta za grad koji je gorio prije 25 godina.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 11 feb 2019, 01:15

skoroalen je napisao/la:E budemo l' čekali takve uspjehe da se malo proveselimo, svi ćemo pomrijet k'o namćori. Taman da je otvorenje prvenstva u bacanju pogleda u vis, privuklo je 25 hiljada ljudi, dovelo strance u grad, natjeralo Dodika da stane ispred državne zastave ( :mrgreen: ) itd. Dosta za grad koji je gorio prije 25 godina.
Ja volim sport i neka se vesele ljudi lijepo je to al licno nikakvo zadovoljstvo i ushicenje zbog ovog takmicenja,vise bi imao zadovoljstva i srece recimo da Kk Bosna igra ABA ligu to nije neki bauk a bilo bi lijepo. Ne znam meni ovo takmicenje onako hljeba i igara.

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeljo92 » 11 feb 2019, 01:25

Samo da znate da je ubica Gačić na Stupu vidjen, cuvajte se ko god blizu zivi.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 11 feb 2019, 01:34

Danas prijateljska utakmica, Sarajevo - Astana, 15h, Arenasport 1.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 11 feb 2019, 02:00

Zeljo92 je napisao/la:Samo da znate da je ubica Gačić na Stupu vidjen, cuvajte se ko god blizu zivi.
Suhvu mi sveza. Zena sa djecom mi sama u kuci. Moro sam joj reci gdje tetka stoji za ne daj Boze.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 11 feb 2019, 02:48

Zeljo92 je napisao/la:Samo da znate da je ubica Gačić na Stupu vidjen, cuvajte se ko god blizu zivi.
Na jednu stranu rivalitet, ali u nevoljama moramo zajedno da se drzimo, Sarajevo je nas zajednicki grad i pohvale za ovaj cin!
Cuvajte se raja tog psihopate.
1946~

Avatar
KriskaKruha
Postovi: 205
Pridružen/a: 24 okt 2018, 03:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KriskaKruha » 11 feb 2019, 03:41

ThrillerHz je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:Samo da znate da je ubica Gačić na Stupu vidjen, cuvajte se ko god blizu zivi.
Na jednu stranu rivalitet, ali u nevoljama moramo zajedno da se drzimo, Sarajevo je nas zajednicki grad i pohvale za ovaj cin!
Cuvajte se raja tog psihopate.
:clap:

Avatar
KriskaKruha
Postovi: 205
Pridružen/a: 24 okt 2018, 03:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KriskaKruha » 11 feb 2019, 03:58

Sta mislite koliku cemo kaznu dobiti od saveza zbog paljenja olimpijske baklje i plamena? :lol:

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 11 feb 2019, 06:56

KriskaKruha je napisao/la:Sta mislite koliku cemo kaznu dobiti od saveza zbog paljenja olimpijske baklje i plamena? :lol:
:urnebes:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 11 feb 2019, 07:32

Zeljo92 je napisao/la:Samo da znate da je ubica Gačić na Stupu vidjen, cuvajte se ko god blizu zivi.
Jel to bio na auto pijaci :mrgreen:

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 11 feb 2019, 07:50

MortemHz je napisao/la:
KriskaKruha je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Otkad nisam vidio punije Koševo, još par hiljada ostalo vani.
Kako ono rekose da su nazvali onog Vuckovog malog? :lol:
Groodvy, uzeo sam neki magnet od 4 KM. :mrgreen:
brate nakav lik reče spermićio, ja reko zvuči tačno nećemo više ni spominjat :shock: :kafa:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 11 feb 2019, 07:57

Ne znam jesi li gledao suvenire ali ono je bilo od zla oca još gore matere
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 11 feb 2019, 08:10

MortemHz je napisao/la:Ne znam jesi li gledao suvenire ali ono je bilo od zla oca još gore matere
ma dobro nisu imali vremena Morteme, 8 godina proleti sad pa sad :rol: :urnebes: :D :clap:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 11 feb 2019, 10:13

nego Erić, Aničić, Rukavina igraju regularno kod ovih??? jel prva postava danas?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.