FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12001
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 10 feb 2019, 23:02

Kad sad za koji mjesec produži ugovor do 2022. :bow:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 10 feb 2019, 23:10

Iduća 4 gostovanja u ligi:

23. 02. Sevilla
02. 03. Real
17. 03. Betis
03. 04. Villareal

Avatar
Mokes
Postovi: 14872
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 10 feb 2019, 23:17

Ocjene koje je katalonski Sport dodijelio igračima Barçe za večerašnje nastupe u meču protiv Athletic Bilbaa:

- najvišu ocjenu (8) dobili su ter Stegen i Busquets,
- ocjenu šest (6) dobili su Sergi Roberto, Piqué, Lenglet, Messi i Aleñá,
- ocjenu pet (5) dobili su Semedo, Rakitić, Luis Suárez, Vermaelen i Dembélé,
- ocjenu četiri (4) dobio je Coutinho,
- kao najlošiji pojedinac večeras okarakterisan je Vidal, kojemu je ovaj katalonski list dao ocjenu tri (3).
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 10 feb 2019, 23:19

Se.ru ga i oni s Coutinhom. Suki, Rakitić, Messi, Pique i Busquets nisu zasluzili bolje ocjene od njega

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 10 feb 2019, 23:20

Tipicna utakmica kao protiv Rome u Rimu, samo sto Bilbao nije iskoristio svoje sanse.

I onda kaze nemoj mi spominjat to, ovakva qurcobolja i staticnost, to je 90 % do igraca i tu nema opravdanja. Slazem se, trener treba da leti sto prije, jer nema ideju nit sistem koji nama odgovara, ali covjece niko se ne krece, pa ne govori im on da tako igraju.

Kako objasniti, razbijes Sevillu sa 6:1 i onda sad ovako prehodas? Kako i zasto? Pa ja se uopste ne bi cudio da dobijemo Lyiona 3:0 u Francuskoj i onda na Campu popusimo 5:1, takva je to ekipa jednostavno. Bezobrazluk.

Hvala Matsu za 3 boda, kakva golmacina. Coutinho jedan od najboljih na terenu danas, to ti sve govori.
27.10.2020

Avatar
MrHc
Postovi: 1783
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 10 feb 2019, 23:36

Blejzer10 je napisao/la:
MrHc je napisao/la:Nije stvar u tome jel' Barca prva i hoce li ispasti u nekoj fazi stvar je da su se ove oje.bine zestoko zasitile i da je to to ....
Ko se zasitio?

Sergi Roberto, Semedo, Lenglet

Vidal, Coutinho. To je 5 igrača od 10 bez golmana

Rekao bih i Suarez i Rakitić s obzirom da su osvojili samo jedan trofej lige prvaka, i došli su nakon Gvardioline ere.

Slažem se za Busquetsa i Piquea. Pisao sam o tome na početku sezone, oni moraju biti ili Xavi zadnja sezona uloga, ili van kluba, jer će i ovu novu krv što dođe umrtviti totalno. + Rakitić naravno.
Messi ne treba igrati ako nije 100% spreman.

I pogledaj United nakon Mourinha. Možda neće ništa osvojit, završiti na istom, ali razlika u igri je nebo i zemlja. Trener je sve.
Drug United nije proigrao zbog trenera nego sto bi im navijaci jeb.ali sve na kamaru ako nebi poceli igrati jer bi bilo do njih. Kakve je to inovacije mogao uvesti Solsker ? Nikakve. Nego igraci bojkotovali trenera koji je njih krivio za poraze. Ja uvijek idem parolom da je do igraca i kas pobjedjuju i osvajaju i kad gube. Trener treba da je motivator i to je to. Realno sta ti Messija imas naucit ? Sta mu mozes na terenu ? On ako ce potrcati potrcat ce ako nece nece taman sa je Ferguson na klupi.

Dzaba svi ti igraci sto si nabrojao jer ih ima previse sa qrcoboljom. Ekipa moze istrpiti jednog pojedinca 3-4 je vec previse.

Evo Valverde ( kojeg ne volim ) da stavi Piquea na klupu koga uvest ? Vermalena ? Murilja ? Koga je danas imao u vezi da uvrsti ? Puiga ? Alenju ?

Za napad pljujete zbog Malkoma sta je sa onim utakmicama kad je mrtve zicere fulao i nije se sastao sa loptom. Pa u obje utakmice prije Reala je ofulao po jedan mrtvi zicer.

Jedini spas Barce je dolazak na klupu Xavija ( Barca DNA, autoritet - omiljenost itd ) plus zestoka konkurencija Suarezu u napadu - Mesija odmarat sto vise. Lijevog beka podhitno ! Cak i desnog jos jednog. Stopera OBAVEZNO. I prodaja Rakitica ili ostanak istog ali da prihvati klupu te da igra u ovako manje bitnim tekmama kao zamjena Busquetsu.

Sve ostalo ce znaciti ROMA vol. 2

Visca Barca Visca Catalunia
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mancini » 10 feb 2019, 23:41

Messija odmarati što više a najplaćeniji fudbaler na svijetu.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 10 feb 2019, 23:56

Rijetkost je da napadaci sami sebi stvaraju sanse i da tako osvajas titule. Frapantno je da je Suarez najbolji asistent od 2014 godine. Tako smo uzeli samo 2015.

Dokazano je da vezni red uzima titule, a pogotovo LP.

Kad je koji veznjak uposlio naseg napadaca i izbacio ga u sansu za gol? Tu Arthrua ne ubrajam, koji je to uradio protiv Seville i asistirao Rakiticu, on je Xavi za svakog naseg veznjaka, nas apsolutno najbolji igrac ove sezone uz Tera i Messija.
27.10.2020

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 11 feb 2019, 00:00

Neko gore reče, trener je sve. Vidio bih što ne bi trčali kod jednog Guardiole. Valverde je motivator na nivou Bakira Šerbe iz Čelika. Ne radi s igračima, ne priča s njima, ne loži ih, čak naprotiv, samo im više ubija samopouzdanje. Dajem glavu da bi Guardiola digao Coutinha za sedmicu dana. Dajem glavu da bi dohavizao Piquea, Busquetsa, Suareza i sve ostale. Ovako igrači vide da je trener miš, ide im sve niz dlaku i oni igraju kako im dođe, letargija teška, neka se qurac digne i tad bi razvalili svaku ekipu na svijetu.

Ovdje je 90% do trenera i njegovog pristupa i rada s igračima. Slažem se da treba i mali remont odraditi, pa tako da recimo Pique i Busquets recimo više mečeva odgledaju s klupe. Treba svježa i mlada krv, evo sad će doći i De Jong, možda i De Ligt, pa će to biti drugačije. Ali, i to samo pod jednim uslovom, a to je da ode Valverde. On ako ostane i naredne sezone, mogu doći i tri kopije Messija, opet će biti isto.

Gledam danas onaj City, ljudi lete po terenu dan te yebo. Vode 6-0, onaj Bernardo i dalje jede teren, Jesus ganja, Aguero ganja, presing non stop. Ono nije fudbal i dobra igra, ono je umjetnost. Valverde bi se kod 1-0 povukao i onda strahovao do kraja tekme. Samo novi trener, to je pod moranje.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 11 feb 2019, 00:11

MrHc je napisao/la:Drug United nije proigrao zbog trenera nego sto bi im navijaci jeb.ali sve na kamaru ako nebi poceli igrati jer bi bilo do njih. Kakve je to inovacije mogao uvesti Solsker ? Nikakve. Nego igraci bojkotovali trenera koji je njih krivio za poraze. Ja uvijek idem parolom da je do igraca i kas pobjedjuju i osvajaju i kad gube. Trener treba da je motivator i to je to. Realno sta ti Messija imas naucit ? Sta mu mozes na terenu ? On ako ce potrcati potrcat ce ako nece nece taman sa je Ferguson na klupi.
Previše podcjenjuješ trenerski posao. Tj. zapravo tvojim rječima, na klupi sjede motivatori, ne treneri. Formacije, sastav, sistem igre, tempo, uigrane akcije, prekidi, kreiranje napada i postavljanje odbrane po tebi rade igrači inertno, nezavisno od trenera. Onda te pitam, što se toliki klubovi muče, plaćaju milione nekim tamo motivatorima? Što se bore oko trenera i što su treneri ti koji većinom stradaju? Kako isti igrači i timovi pod dva trenera izgledaju kao nebo i zemlja? Sve ti je odgovor motivacija i bolik.urac?

I čak i ako zažmiriš na sve to iznad, frapantno mi je da ne primjetiš trenerovu 'olovku' dok gledaš fudbal. Krenut ću od primjera:
Realova pas igra pod Lopeteguiem, insistiranje na timskoj igri naspram Zidaneovog sistema centaršuteva i maksimalnim korištenjem individualnosti igrača koje posjeduje.
Mourinhova prilagodba Reala između sezone 5-0 i titule od 100 bodova gdje je batalio dominaciju na terenu radi najubojitije i najbrže tranzicije lopte u zadnjih sigurno 20-tak godina.

Chelsea pod Mourinhom, Konteom a sada i Sarrijem. Tri različite ekipe.

Guardiola. Ako njegov pečat ne vidiš, evo ne znam.

I na kraju Barca. Nakon Guardiole, najdistinktivniji stil si imao kod Enriquea, pogotovo prvu sezonu. Preskakanje veznog reda i slanje lopte trojcu koji koristi činjenicu da preskakanjem veznog reda Barce se izbaci i protivnički vezni red čime ostaje deadly trozubac na četvoricu što je itekako dobra situacija. Korištenje bekova, prebacivanje zadnje linije što je pokupio od Guardiole samo umjesto Alvesa, sada je Neymar bio taj koji utrčava. I na kraju jako bitno, insistiranje da Messi igra desno krilo, i izbjegavanje njegove all round pozicije koju igra trenutno
Zadnja izmjena: Blejzer10, dana/u 11 feb 2019, 00:16, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 11 feb 2019, 00:14

MrHc je napisao/la:
let3 je napisao/la:
MrHc je napisao/la:Jedno pitanje koji bi vi sastav izveli veceras ?

Slazem se da Valverde treba da napusti Barcelonu al' najmanje je ovdje do trenera. Lopta u napadu Messi stoji i gleda Suarez stoji i gleda. Ostali ne smiju da krenu da nebi slucajno Messiju usli u prostor. Znaci ne znam ti koji sastav da je izveo od trenutnog kadra sa ovom kurcoboljom se ne dobija utakmica. Znaci svi fuj veceras fudbaleri !!!
Mislim da je najviše do trenera. U fazi napada svi stoje, nigdje kretnje bez lopte :lol: cak se i komentator ibreti tome :crazy: pa naravno da je to trenera.
Ja se nadam da ce Barca proigrati, kada EV konacno napusti klub.
Otrpilike kao što je United prigrao kad je ih napustio prevodioc.
Drug moj ne proigra ovo da im Husrefa i Susica dovedes u paru da ih vode. Ovo je ekipa koja moze da ima par bljesaka u toku sezone i to je to. Generalni remont potreban HITNO. Nije stvar u tome jel' Barca prva i hoce li ispasti u nekoj fazi stvar je da su se ove oje.bine zestoko zasitile i da je to to ..... Znaci kao sto neko gore napisa Messi se ne mora ni tusirat a ja cu dodati kao i 80% ekipe .... Gubila je Barca na ovom terenu i gubit ce al' jedan sut u okvir gola za 90 minuta gledanja ni Huesca ne priredi svojim navijacima.

Znaci da se razumijemo Valverde OUT ali se nista nece promjenit.
O ovim stvarima sam i ja govorio kad kritikujem mesija, on nece, al hajd sto on nece, kad on nece onde nece il ne smiju ni drugi povuci, i onda imamo potpunu letargiju iz godine u godinu

Normalno da nije sam on kriv, al je najvazniji i najplaceniji, a zasto je placeh triput il pet put vise nego ostali top svjetski igraci, valjda da bude neka prevaga i da drasticno odskace od ostalih, jer drasticno je placeniji. Al rinaka, ne izgleda nista bolje precesto ni od nekih prosjecnih igracica, i cemu tu tupiti zube na debelguzu krampu suareza, il isprepadanog valverdea kojeg nije trebalo ni do dovoditi i kojeg treba cim prije otjerati.

Krivaca za ovu antibarcelonu koju gledamo je mnogo, potreban je remont mashine generalni, sve najvaznije poluge zamijeniti, dakle mesi, valverde i suarez za pocetak out, dovesti dvije tri klase koje zele igrati a ne uzimati plate i uloge nezamjenjive na osnovu stare slave, stavi npr eriksena umjesto mesija i kane-a umjesto suareza,uz dembu, coutinja i ostale, imas opet ekipu za triplete, i za buducnost, s ovim nasim prezasicenim zvijezdama na staroj slavi sto jasu, patnja ce biti jos godinama koji god trener dodje,
Igra city lijepo, al volio bi vidjeti pepa da sad vodi ovave sporoce ko mesi i suarez i kako bi to izgledalo

i onda kad se nabere 7-8 godina brukanja u ligi prvaka u kontinuitetu, mnogima ce tek tad doc iz guzice u glavu da su potrosene godine cekajuci da olinjali isluzeni igraci napokon vrate klempu dje pripada i da nam vrate brzu i atraktivnu igru koja nam je dnk

Mene nece zavarati ligaske titule smijesne, smijesno je koliko lose igramo i kiksamo i opet smo prvi i osvojicemo opet, al koji se istinski na ijac moze radovati ovakvim smijesnim titulama do kojih dodjes ne sto si bolji, nego sto si malo manje losiji od konkurencije
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 11 feb 2019, 00:46

Blejzer10 je napisao/la:
MrHc je napisao/la:Drug United nije proigrao zbog trenera nego sto bi im navijaci jeb.ali sve na kamaru ako nebi poceli igrati jer bi bilo do njih. Kakve je to inovacije mogao uvesti Solsker ? Nikakve. Nego igraci bojkotovali trenera koji je njih krivio za poraze. Ja uvijek idem parolom da je do igraca i kas pobjedjuju i osvajaju i kad gube. Trener treba da je motivator i to je to. Realno sta ti Messija imas naucit ? Sta mu mozes na terenu ? On ako ce potrcati potrcat ce ako nece nece taman sa je Ferguson na klupi.
Previše podcjenjuješ trenerski posao. Tj. zapravo tvojim rječima, na klupi sjede motivatori, ne treneri. Formacije, sastav, sistem igre, tempo, uigrane akcije, prekidi, kreiranje napada i postavljanje odbrane po tebi rade igrači inertno, nezavisno od trenera. Onda te pitam, što se toliki klubovi muče, plaćaju milione nekim tamo motivatorima? Što se bore oko trenera i što su treneri ti koji većinom stradaju? Kako isti igrači i timovi pod dva trenera izgledaju kao nebo i zemlja? Sve ti je odgovor motivacija i bolik.urac?

I čak i ako zažmiriš na sve to iznad, frapantno mi je da ne primjetiš trenerovu 'olovku' dok gledaš fudbal. Krenut ću od primjera:
Realova pas igra pod Lopeteguiem, insistiranje na timskoj igri naspram Zidaneovog sistema centaršuteva i maksimalnim korištenjem individualnosti igrača koje posjeduje.
Mourinhova prilagodba Reala između sezone 5-0 i titule od 100 bodova gdje je batalio dominaciju na terenu radi najubojitije i najbrže tranzicije lopte u zadnjih sigurno 20-tak godina.

Chelsea pod Mourinhom, Konteom a sada i Sarrijem. Tri različite ekipe.

Guardiola. Ako njegov pečat ne vidiš, evo ne znam.

I na kraju Barca. Nakon Guardiole, najdistinktivniji stil si imao kod Enriquea, pogotovo prvu sezonu. Preskakanje veznog reda i slanje lopte trojcu koji koristi činjenicu da preskakanjem veznog reda Barce se izbaci i protivnički vezni red čime ostaje deadly trozubac na četvoricu što je itekako dobra situacija. Korištenje bekova, prebacivanje zadnje linije što je pokupio od Guardiole samo umjesto Alvesa, sada je Neymar bio taj koji utrčava. I na kraju jako bitno, insistiranje da Messi igra desno krilo, i izbjegavanje njegove all round pozicije koju igra trenutno
:clap: :clap:

Ma dobar trener/strucnjak je pola tima, ostatak su igraci :mrgreen:
Barca im tu nesrecu da ima dosta vrhunskih igraca, ali i prosjecnog trenera.

Avatar
Riziko
Postovi: 5810
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 11 feb 2019, 09:38

Uskoro kreće dio gdje se sezona lomi, vidjećemo da li smo pukovnici il pokojnici.
Ne očekujem da ćemo lš uzeti, a liga je premija, kako igramo već 2 godine bezmalo.
Doduše, prošle godine smo imali period gdje smo i igrački i bodovno izgledali moćno. Ove godine samo bodovno to dobro izgleda sem par izuzetaka.
Sevilja u kupu, Tot u Londonu, Real kući u ligi....
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 11 feb 2019, 09:43

Blejzer10 je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:Valverde sjedi na pogresnoj klupi, treba neko covjeku da kaze
Sto si konstantno negativan, nemoj da te modovi banuju :kafa:
ocekivao sam barem -20 :rol:

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 11 feb 2019, 10:10

:j3bem li vam majku nesposobnu:

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 11 feb 2019, 10:54

Ne znam šta se očekivalo drugo kad je krenuo od prve sa veznim redom Busquets - Rakitić - Vidal ili takozvana samoubojstvo taktika.

Nema sporijeg veznog reda nego Barcin kad ovaj trojac istrci na teren, samo još jedan u nizu dokaza da Valverde pod milim Bogom nema pojma šta još uvijek radi na klupi Barcelone, ako ima pravde nećemo osvojit ni jedan trofej ove sezone jer ne zaslužujemo, ovakvim pristupima utakmicama i nastupima mi ne zaslužujemo kup Katalonije, kamol nešto više od toga.

Da oće Real uzet tripletu što u ovom trenutku i nije toliko nemoguće, pa da svi kolektivno izvrše tamo harakiri!!!

VALVERDE AND BARTOMEU OUT!!!
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 11 feb 2019, 11:31

Onaj faul Busquetsa nad Inakijem kod kornera tamo je dokaz da on više nije isti igrač.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la marconato » 11 feb 2019, 11:59

Svabe pisu da je Jović dao potvrdan odgovor Barci, ostaje da se klubovi dogovore...

https://www.transfermarkt.de/-bdquo-faz ... ews/329690
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
mesqueunclub2019
Postovi: 89
Pridružen/a: 18 jan 2019, 11:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la mesqueunclub2019 » 11 feb 2019, 12:19

očigledno da ovdje ima dosta ljudi koji nisu navijači Barcelone al su se zamaskirali,vole svu ovu mržnju koja se prosipa prema upravi, treneru i igračima i plivaju na tome.

Doći će vrijeme kad će neki pisati o Messiju isto ono što pišu sada o Suarezu, Buskecu, Rakitiću...a onda neka vam je na čast.

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 11 feb 2019, 12:50

Ne znam što bi trebali, hvalit ovaj rad trenera? Dat mu ključeve grada, statuu mu izgradit ispred Camp Nou jer je tobože mnogo zadužio Barcelonu svojim vodstvom dosadašnjim...

Valverde je ograničen trener i to bolesno ograničen, uvijek ista postava, uvijek iste zamjene, uvijek ista igra, bolno za gledati, antinogomet u punom smislu te riječi, ograničava igrače što je najgore, 90% igrača ove ekipe može znatno bolje da ih vodi neko kvalitetniji. Svaka čast Valverdeu na uspjesima s Athleticom, Olympiacosom i slicnima, no to je njegov doseg, on nije trener za Barcelonu i točka, nema daljnje rasprave na tu temu.

Sezonu i po gledamo isti nogomet, iste greške, iste promašaje trenerske...

Ne znam jel vama dodje da se zapitate da nagradu za igrača utakmice dobije golman, to je pohvalno za golmana doduše, ali potpuni argument da smo potpuno nadigrani, katastrofalno odigrali i da je Bilbao bio daleko bliže pobjedi od Barcelone. Ovo slično se dešavalo Mourinhu u Unitedu gdje je nebrojen broj puta De Gea bio igrač utakmice jer su svaku utakmicu bili nadigrani, a spašavao ih je De Gea svojim obranama, ono što već sezonu i pol pod Valverdeom radi Ter Stegen. Mi po utakmici posljednjih sezona dajemo protivniku 4-5 što izglednih, što poluprilika za gol koje oni na našu sreću ne iskorištavaju u tolikoj mjeri kojoj bi trebali.

Ako se vama ovakav nogomet sviđa, ako vi želite ovo gledati još godinu i po dana, ako vi stvarno mislite da je ovo Barcelona kakva bi trebala biti, definitivno imamo ogromna razilaženja u vidu Barcelone i kakva bi ona trebala biti.
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.