Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 11 feb 2019, 19:46

Da sumiramo, Aguero osvojio vise trofeja, vise nagrada, igrao u boljim ekipama duze vremena, zabio vise puno vise golova u manje utakmice nego Dzeko koji mu je uostalom bio klupa, tonam govori da je Dzeko bolji jel tako? Kaze meni Bosnomrzac ti si mozgomrzac izgleda jer ne volis bas razmisljati. Jadan ovaj Musa a jadna i Bosna kad je ovakvi genijalci brane.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 11 feb 2019, 19:49

Ovaj BB je 10x gori od ovog mentola. Svaki put se zakacis za njegove debilizme i ispisete pet stranica gluposti.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 11 feb 2019, 19:51

japa je napisao/la:Da sumiramo, Aguero osvojio vise trofeja, vise nagrada, igrao u boljim ekipama duze vremena, zabio vise puno vise golova u manje utakmice nego Dzeko koji mu je uostalom bio klupa, tonam govori da je Dzeko bolji jel tako? Kaze meni Bosnomrzac ti si mozgomrzac izgleda jer ne volis bas razmisljati. Jadan ovaj Musa a jadna i Bosna kad je ovakvi genijalci brane.
Dzeko je bio glavni strijelac italijanske,njemacke i europa lige.5 puta fudbaler godine u 3 razlicite lige :!: ,njemacki sampion i engleski dvostruki sampion,5 puta fudbaler godine BiH i kao kruna na karijeru guranje rome u polufinale lige prvaka.Dzeko je i mnogo bolji asistent 1 manje ima u karijeri,a odigrao 48 manje utakmica.
@kobe moram poklopit idiota
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la AirRamiz » 11 feb 2019, 19:59

japa je napisao/la:Da sumiramo, Aguero osvojio vise trofeja, vise nagrada, igrao u boljim ekipama duze vremena, zabio vise puno vise golova u manje utakmice nego Dzeko koji mu je uostalom bio klupa, tonam govori da je Dzeko bolji jel tako? Kaze meni Bosnomrzac ti si mozgomrzac izgleda jer ne volis bas razmisljati. Jadan ovaj Musa a jadna i Bosna kad je ovakvi genijalci brane.
otkud ti ovo za aguera?govorilo se za teveza, balotelija, negreda....aguera nikad....i za ovu trojicu se vidjelo da su u krivu, jelda :)

ali to si morao ubaciti i jos nekako uvest musu u pricu, jer inace ne bi mogao prosut dnevnu dozu gorcine iz svog nesretnog zivota

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 11 feb 2019, 20:00

AirRamiz je napisao/la:
japa je napisao/la:Da sumiramo, Aguero osvojio vise trofeja, vise nagrada, igrao u boljim ekipama duze vremena, zabio vise puno vise golova u manje utakmice nego Dzeko koji mu je uostalom bio klupa, tonam govori da je Dzeko bolji jel tako? Kaze meni Bosnomrzac ti si mozgomrzac izgleda jer ne volis bas razmisljati. Jadan ovaj Musa a jadna i Bosna kad je ovakvi genijalci brane.
otkud ti ovo za aguera?govorilo se za teveza, balotelija, negreda....aguera nikad....i za ovu trojicu se vidjelo da su u krivu, jelda :)

ali to si morao ubaciti i jos nekako uvest musu u pricu, jer inace ne bi mogao prosut dnevnu dozu gorcine iz svog nesretnog zivota
Ne sekiraj se ti za budalu,ja ga argumentima redovno poklopim :kafa:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 11 feb 2019, 20:07

BosniaBoston je napisao/la:
japa je napisao/la:Da sumiramo, Aguero osvojio vise trofeja, vise nagrada, igrao u boljim ekipama duze vremena, zabio vise puno vise golova u manje utakmice nego Dzeko koji mu je uostalom bio klupa, tonam govori da je Dzeko bolji jel tako? Kaze meni Bosnomrzac ti si mozgomrzac izgleda jer ne volis bas razmisljati. Jadan ovaj Musa a jadna i Bosna kad je ovakvi genijalci brane.
Dzeko je bio glavni strijelac italijanske,njemacke i europa lige.5 puta fudbaler godine u 3 razlicite lige :!: ,njemacki sampion i engleski dvostruki sampion,5 puta fudbaler godine BiH i kao kruna na karijeru guranje rome u polufinale lige prvaka.Dzeko je i mnogo bolji asistent 1 manje ima u karijeri,a odigrao 48 manje utakmica.
@kobe moram poklopit idiota
Dje si tu statistiku nasao na saff.ba? :lol: :lol:
Sve sto si nabrojao je opet slabije od Aguera..

Edin Dzeko u ligama 457 utakmica 199 golova
Aguero u ligama 457 utakmica 257 golova

U svim takmicenjimaDzeko 584 utakmice 261 gol
Aguero 612 utakmica 347 golova

Ti ne mozes kiseli kupus poklopiti a kamoli nekoga u raspravi. Ali pet puta fudbaler godine u BiH kakava jaka referenca zaboravio si navesti i 5 puta sportista godine kantona sarajevo :rol: :rol:
Zadnja izmjena: japa, dana/u 11 feb 2019, 20:09, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 11 feb 2019, 20:08

japa je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:
japa je napisao/la:Da sumiramo, Aguero osvojio vise trofeja, vise nagrada, igrao u boljim ekipama duze vremena, zabio vise puno vise golova u manje utakmice nego Dzeko koji mu je uostalom bio klupa, tonam govori da je Dzeko bolji jel tako? Kaze meni Bosnomrzac ti si mozgomrzac izgleda jer ne volis bas razmisljati. Jadan ovaj Musa a jadna i Bosna kad je ovakvi genijalci brane.
Dzeko je bio glavni strijelac italijanske,njemacke i europa lige.5 puta fudbaler godine u 3 razlicite lige :!: ,njemacki sampion i engleski dvostruki sampion,5 puta fudbaler godine BiH i kao kruna na karijeru guranje rome u polufinale lige prvaka.Dzeko je i mnogo bolji asistent 1 manje ima u karijeri,a odigrao 48 manje utakmica.
@kobe moram poklopit idiota
Dje si tu statistiku nasao na saff.ba? :lol: :lol:

Edin Dzeko u ligama 457 utakmica 199 golova
Aguero u ligama 457 utakmica 257 golova

U svim takmicenjimaDzeko 584 utakmice 261 gol
Aguero 612 utakmica 347 golova

Ti ne mozes kiseli kupus poklopiti a kamoli nekoga u raspravi. Ali pet puta fudbaler godine u BiH kakava jaka referenca zaboravio si navesti i 5 puta sportista godine kantona sarajevo :rol: :rol:
Rekao sam za asistencije.Ostalo sve stoji :bih:
edit:a golovi za repku(jednom prilike kreira messi,jednom visca a vidi razlike)
Zadnja izmjena: BosniaBoston, dana/u 11 feb 2019, 20:11, ukupno mijenjano 1 put.
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Bassha » 11 feb 2019, 20:09

Misko na Areni gost, da vidimo oce li sta reci o Musi
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
AdinSally
Postovi: 150
Pridružen/a: 08 jun 2018, 23:51
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la AdinSally » 11 feb 2019, 20:11

Jel mi se cini ili je rekao "Nastupit ce za reprezentaciju" ?

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 11 feb 2019, 20:14

AdinSally je napisao/la:Jel mi se cini ili je rekao "Nastupit ce za reprezentaciju" ?
Prije sezone sam predvidio sa ce netsi pustiti musu da igra za repku da usporede mu igru ove godine od prosle protiv slicne konkurencije
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la edin139 » 12 feb 2019, 07:08

Šut 4-15 u razvojnoj na takvu odbranu....
Al eto svako zlo ima neko dobro ako je istina za reprezentaciju. Ne bi ga repka vidjela da je ž planovima Netsa u ovom trenutku.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 12 feb 2019, 16:13

BosniaBoston je napisao/la:
AdinSally je napisao/la:Jel mi se cini ili je rekao "Nastupit ce za reprezentaciju" ?
Prije sezone sam predvidio sa ce netsi pustiti musu da igra za repku da usporede mu igru ove godine od prosle protiv slicne konkurencije
Ili u prevodu boli ih ku?ac za Musu pa im nece smetati ni da ode da igra za reprezentaciju :rol:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 12 feb 2019, 16:19

japa je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:
AdinSally je napisao/la:Jel mi se cini ili je rekao "Nastupit ce za reprezentaciju" ?
Prije sezone sam predvidio sa ce netsi pustiti musu da igra za repku da usporede mu igru ove godine od prosle protiv slicne konkurencije
Ili u prevodu boli ih ku?ac za Musu pa im nece smetati ni da ode da igra za reprezentaciju :rol:
Da ih boli **** nekog bi drugog izabrali :kafa:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 12 feb 2019, 16:28

Ni prvi ni zadnji zayeb, uostalom nije visok pick tako da i nije bitno.

mirzatele
Postovi: 11961
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la mirzatele » 12 feb 2019, 16:34

Jbg nek trenira jos sljedecu godinu tu, pa lagano u evropu, imat ce 21 godinu, moze napravit finu karijeru u evropi.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 12 feb 2019, 17:16

japa je napisao/la:Ni prvi ni zadnji zayeb, uostalom nije visok pick tako da i nije bitno.
I da jeste (a trentuno jeste) to je problem netsa,musa uzeo fine pare
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 12 feb 2019, 17:54

Pa rijetko ko je otisao u NBA da nije uzeo fine pare ali yebes pare pa ako cemo tako onda onaj konj Milicic imao karijercinu, jos uzeo prsten :rol:

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Federer17 » 12 feb 2019, 23:12

Tacno za ne povjerovat sta se pise, daj banujte ovo.

Momak nikakvu priliku NIJE dobio, ima DEVETNAEST (19) godina, ne znamo uopste sta ocekivat kad mu se nije ni pruzila mogucnost da se pokaze. Zakljucci: nema pojma, nejak, nema sta pokazati u NBA, jos malo nek vidi i nek se vraca u Evropu.

S druge strane imas top 10 pikove koji su imali hiljade prilika, nijednu nisu iskoristili, vuku se idalje po NBA (a godinama su tamo), ali o takvima nista u negativnom kontekstu. Da ne idemo dalje od komsija, Hezonja, Bender.

Fascinantno.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 12 feb 2019, 23:18

Federer17 je napisao/la:Tacno za ne povjerovat sta se pise, daj banujte ovo.

Momak nikakvu priliku NIJE dobio, ima DEVETNAEST (19) godina, ne znamo uopste sta ocekivat kad mu se nije ni pruzila mogucnost da se pokaze. Zakljucci: nema pojma, nejak, nema sta pokazati u NBA, jos malo nek vidi i nek se vraca u Evropu.

S druge strane imas top 10 pikove koji su imali hiljade prilika, nijednu nisu iskoristili, vuku se idalje po NBA (a godinama su tamo), ali o takvima nista u negativnom kontekstu. Da ne idemo dalje od komsija, Hezonja, Bender.

Fascinantno.
Ja sam procitao jedan clanak u kojem je pisalo da je ebeni Lovro Mazalin prije par godina bio za klasu bolji igrac od Simmons,Murraya itd...a mi bosnje popljujemo sve nase.Takav smo mi narod
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la xinxee » 13 feb 2019, 16:37

Musa je budući vrhunski NBA igrač ako Bog da.
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.