AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 12 feb 2019, 19:06

ronaldo99 je napisao/la:A sta ti imas protiv nas "starih" haaa haaa sad reci ili zauvijek suti
Ništa efikasno :mrgreen: :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 12 feb 2019, 19:10

Raonffa je napisao/la:Pa šta je reći ovo, sve penzioner do penzionera na ovoj temi :tralala:

Još samo čekam da Roup kaže da je pratio Milan prije ere Berluskonija i da se deaktiviram sa ove teme :kafa:
Ovo je ona prijevremena ko u policiji beneficirani radni staz
@ronaldo99 moramo ove mladje pripazit :mrgreen:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 12 feb 2019, 19:11

Warrick je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Pa šta je reći ovo, sve penzioner do penzionera na ovoj temi :tralala:

Još samo čekam da Roup kaže da je pratio Milan prije ere Berluskonija i da se deaktiviram sa ove teme :kafa:
Ovo je ona prijevremena ko u policiji beneficirani radni staz
@ronaldo99 moramo ove mladje pripazit :mrgreen:
Tu beneficiranu bi trebali imati mi mlađi, ipak mi najbolje godine života dajemo prosječnom Milanu, vi ste u svoj vakat doživjeli vrhunac ovog kluba :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 12 feb 2019, 19:23

Raonffa je napisao/la:
Warrick je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Pa šta je reći ovo, sve penzioner do penzionera na ovoj temi :tralala:

Još samo čekam da Roup kaže da je pratio Milan prije ere Berluskonija i da se deaktiviram sa ove teme :kafa:
Ovo je ona prijevremena ko u policiji beneficirani radni staz
@ronaldo99 moramo ove mladje pripazit :mrgreen:
Tu beneficiranu bi trebali imati mi mlađi, ipak mi najbolje godine života dajemo prosječnom Milanu, vi ste u svoj vakat doživjeli vrhunac ovog kluba :kafa:
Jest malo sutra,zamisli kako je nama ovo trpit i gledat,gledo si Savicevica,Albertinija,Seedorfa,Pirla,BoBana,Nestu,Sheleta brata,Maldinija itd i sad ti Bertolaci i kompanija to nikom ne bih pozelio ni najvecem dusmanu
Aliiii aferim za vas mladje svaka cast!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16640
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 12 feb 2019, 19:31

Hej na mladjima svijet ostaje, tako kazu e sad jel vjerovati svemu sto kazu :)

Bilo je gorkih trenutaka od onog protiv Ajaxa pa do 2005 i meni nikad prezaljenog finala protiv Liverpoola, i dan danas kad vidim na areni da to pustaju ufati me nervoza.

Meni je jedino krivo sto ova nasa sjajna generacija predvodjena Carlom na klupi nije osvojila vise Scudetta, a onakva ekipa bila, jednostavno Carlo nije bio trener za lige, ali je zato bio dobar za LP.

A dobro Warrick gledali smo i mi Contre, Taribo West i njima slicne ojebine :)

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 12 feb 2019, 19:39

Da se i ja prikljucim ovoj starijoj raji :mrgreen:
Rijetko ko mi je u toj "starijoj" eri znao izvuci zivce kao Helveg. Doveo da Zaceroni sa sobom kao covjeka od najveceg povjerenja :crazy:
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 12 feb 2019, 19:45

A 94. kad su katalonci bili sigurni u ubjedljivu pobjedu :)
Zadnja izmjena: muxa, dana/u 12 feb 2019, 19:48, ukupno mijenjano 1 put.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 12 feb 2019, 19:47

ronaldo99 je napisao/la:Hej na mladjima svijet ostaje, tako kazu e sad jel vjerovati svemu sto kazu :)

Bilo je gorkih trenutaka od onog protiv Ajaxa pa do 2005 i meni nikad prezaljenog finala protiv Liverpoola, i dan danas kad vidim na areni da to pustaju ufati me nervoza.

Meni je jedino krivo sto ova nasa sjajna generacija predvodjena Carlom na klupi nije osvojila vise Scudetta, a onakva ekipa bila, jednostavno Carlo nije bio trener za lige, ali je zato bio dobar za LP.

A dobro Warrick gledali smo i mi Contre, Taribo West i njima slicne ojebine :)
Morao je jos jednu Lp uzet Carlo to je 1000 posto kad se sjetim Deportiva place mi se
A dobro bilo je tu svakakvih egzoticnih igraca,sto je najgore taj Contra je bolji od Abatea hahahaha,a o Blomquistu da ne govorimo Diego De Ascentis Zacheronijev miljenik i slicni hahahaha
Kad se sjetim kako je Leonardo igro lopte i kakvu je ljevicu imao i vidim Hakana kako stula tamo tuga me uhvati hoce srce da pukne
Al haj vidjet cemo valjda krene prema gore sad

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 12 feb 2019, 19:52

muxa je napisao/la:A 94. kad su katalonci bili sigurni u ubjedljivu pobjedu :)
E tu je Celicni Don Fabio ugasio Cruyffa i njegov supermocni krasni divni fudbal i ko fol zvjezde njegove to je Calcio koji nam treba sad.

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 12 feb 2019, 19:58

A toliko hudnici bili sigurni u pobjedu :)
Al sto neko napisa od 2005-te se jos nisam oporavio, i bas ovi na Areni često dodaju soli na ranu :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 12 feb 2019, 20:10

Pa slikali se s peharom prije tekme kao vec osvojili i Don Fabio je to saznao i prije utakmice motivacijski govor je glasio ovako :Samo da znate ovi su se slikali sa peharom kao da su vec osvojili”i izasao iz svlacionice ostalo je historija

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 12 feb 2019, 20:11

muxa je napisao/la:A 94. kad su katalonci bili sigurni u ubjedljivu pobjedu :)
Nije bilo struje 2 mjeseca, izbjeglica puna kuca, a ja sakrio baterije od radia da ih ko ne potrosi da bih mogao gdje cuti makar rezultat :lol:
Ratni milanisti ;)
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16640
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 12 feb 2019, 20:18

Gledaj nas sto nas je nostalgija uhvatila :)

Al meni ipak jedan od omiljenih igrace je George Weah uhh kakav je to napadac bio.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 12 feb 2019, 20:24

Vidite ja se Istanbula sjećam kao kroz maglu, a prvu tekmu koju sam pogledao bila je finale protiv Juventusa, od tada mi je Milan drag, a jasna sjećanja mi počinju tek do 2006-2007 :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16640
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 12 feb 2019, 20:32

Raonffa je napisao/la:Vidite ja se Istanbula sjećam kao kroz maglu, a prvu tekmu koju sam pogledao bila je finale protiv Juventusa, od tada mi je Milan drag, a jasna sjećanja mi počinju tek do 2006-2007 :D
Cek Istanbula ko kroz maglu, gledao finale 2003, kako to kod tebe tako :)

Pa dobro i ti imas finih sjecanja :)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 12 feb 2019, 20:35

ronaldo99 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Vidite ja se Istanbula sjećam kao kroz maglu, a prvu tekmu koju sam pogledao bila je finale protiv Juventusa, od tada mi je Milan drag, a jasna sjećanja mi počinju tek do 2006-2007 :D
Cek Istanbula ko kroz maglu, gledao finale 2003, kako to kod tebe tako :)

Pa dobro i ti imas finih sjecanja :)
Ma kad već spominjete Istanbul, sjećam se kao kroz maglu, isto kao i tog finala dvije godine prije, sjećam se jedino Shevinog pobjedničkog penala, od Istanbula pamtim ono neke stvari, kada pogledam snimak podsjetim se dosta toga.

Šta sam imao, 7-8 godina kada je bilo to finale protiv Juventusa.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 12 feb 2019, 20:38

ronaldo99 je napisao/la:Gledaj nas sto nas je nostalgija uhvatila :)

Al meni ipak jedan od omiljenih igrace je George Weah uhh kakav je to napadac bio.
Ih King George je bio doktor lopte kakvi,pa svojevremeno su Elber i Patrick Viera bukvalno skartirani,doduse bili su mladi ali ipak kakva smo sila bili jbt :(

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16640
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 12 feb 2019, 20:43

Warrick je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Gledaj nas sto nas je nostalgija uhvatila :)

Al meni ipak jedan od omiljenih igrace je George Weah uhh kakav je to napadac bio.
Ih King George je bio doktor lopte kakvi,pa svojevremeno su Elber i Patrick Viera bukvalno skartirani,doduse bili su mladi ali ipak kakva smo sila bili jbt :(
Ja bolan, Weah, Masaro, ali ono sto je mene najvise nerviralo u to vrijeme je Sebastiano Rossi na golu, znaci frajer je znao nemoguce odbraniti, al je dosta toga primao kao neki amater, imao srece da je ispred sebe imao zid :)

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 12 feb 2019, 20:44

Ali zato kad je jedno jutro osvanuo Paolo Futre u Milanellu on u soku svi u soku,samo se Galliani pravio pametan
Joj da je pola Serghina sad na lijevom Beku ☹️

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 12 feb 2019, 20:46

ronaldo99 je napisao/la:
Warrick je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Gledaj nas sto nas je nostalgija uhvatila :)

Al meni ipak jedan od omiljenih igrace je George Weah uhh kakav je to napadac bio.
Ih King George je bio doktor lopte kakvi,pa svojevremeno su Elber i Patrick Viera bukvalno skartirani,doduse bili su mladi ali ipak kakva smo sila bili jbt :(
Ja bolan, Weah, Masaro, ali ono sto je mene najvise nerviralo u to vrijeme je Sebastiano Rossi na golu, znaci frajer je znao nemoguce odbraniti, al je dosta toga primao kao neki amater, imao srece da je ispred sebe imao zid :)
Najaca scena u Sebinoj karijeri je kad je protiv Perugie nakon primljenog gola iz penala igraca koji je potrcao u gol po loptu kecerski izvrno i dobio zabranu haman da vise nikad ne smije stat na go hahahahaha i tada smo upoznali Abbiatija

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.