SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Bobadilla » 10 mar 2019, 18:39

Nije fazon da Vikings spasi nekoga od nas, meni očigledno spas nije potreban jer da je sve kako treba ja bi ostao u ligi. A Vikings je zadnja 3 dana sklonio sve igrače da bi izbjegao nekoga u PO, a time je automatski obezbijedio opstanak Pofalićima jer mu je pustio MU.

Ako je pošteno to da se nekome pokloni ostanak a odmaranjem direktno utičeš na putnike u drugu ligu ybg onda. I ja sam imao nesreću sa povredama, Covingtona,Lovea, pa sad i Jruea u odlučujućem MU, i nije fazon u tome, to je sastavni dio fantasya a puštanje "jarana" da ostane u istoj ligi gdje si ti se kosi sa moralnim načelima.

E sad se VW ljuti sto su Bullsi rekli da će dropat sve igrače iz tima da ih neko pokupi jer ni to nije zabranjeno pravilnikom a to bi VW sankcionisao izbacivanjem iz Fantasya zauvijek :D
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Kanye » 10 mar 2019, 20:04

Tricky situacija. Ja bih uradio isto sto i Viking u njegovoj situaciji. Svugdje se kalkulise tako. Razumijem i ove sto im smeta. Ne znam ko je u pravu.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 10 mar 2019, 20:06

Kanye je napisao/la:Tricky situacija. Ja bih uradio isto sto i Viking u njegovoj situaciji. Svugdje se kalkulise tako. Razumijem i ove sto im smeta. Ne znam ko je u pravu.
Usput zaboravio sam napisati kljucnu stvar a to je da ovi prijete da ce otpustiti sve svoje igrace da bi sjebali playoff. Sreca pa su ovi iz top8 normalni pa ne vjerujem da ce ih uopste uzimati.
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
majestic24
Postovi: 17395
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la majestic24 » 10 mar 2019, 20:07

Kanye je napisao/la:Tricky situacija. Ja bih uradio isto sto i Viking u njegovoj situaciji. Svugdje se kalkulise tako. Razumijem i ove sto im smeta. Ne znam ko je u pravu.
u pravu su obje strane
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Kanye » 10 mar 2019, 20:11

Scof1eld je napisao/la:
Kanye je napisao/la:Tricky situacija. Ja bih uradio isto sto i Viking u njegovoj situaciji. Svugdje se kalkulise tako. Razumijem i ove sto im smeta. Ne znam ko je u pravu.
Usput zaboravio sam napisati kljucnu stvar a to je da ovi prijete da ce otpustiti sve svoje igrace da bi sjebali playoff. Sreca pa su ovi iz top8 normalni pa ne vjerujem da ce ih uopste uzimati.
To je vec pretjerivanje.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la dema » 10 mar 2019, 21:02

Kanye je napisao/la:
Scof1eld je napisao/la:
Kanye je napisao/la:Tricky situacija. Ja bih uradio isto sto i Viking u njegovoj situaciji. Svugdje se kalkulise tako. Razumijem i ove sto im smeta. Ne znam ko je u pravu.
Usput zaboravio sam napisati kljucnu stvar a to je da ovi prijete da ce otpustiti sve svoje igrace da bi sjebali playoff. Sreca pa su ovi iz top8 normalni pa ne vjerujem da ce ih uopste uzimati.
To je vec pretjerivanje.
Ma ne prijeti. Nego smo pričali da i mi možemo to uradit. Lik ostavio lika u ligi sad ovaj tu nesto priča. Mene ne podnosi..

Ovaj lik je neki dan bacio priču na chat da ti Pofalići daju u trade dobre igrače mom protivniku da me tako dobije. Iz cista mira to pisao.
Meni se ogadila liga dobro ću razmislit I ako ostanem hoću li je igrat.


A to isto nije protiv pravila al je supacki ako mi utičemo na poredak. A ako lik ostavi nekog ko nije zaslužio je ok. I to ovaj kao štima sebi drugu rundu kao da je već prvu prošao sto je jos veći apsurd. Niko nikog nije pustio samo ce evo on

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la dino-92 » 10 mar 2019, 21:29

Postoji razlika kad nešto uradiš samo da narusis regularnost takmicenja, kao što je bezralozno dropanje igrača ili kad nešto uradiš što ti donosi korist.

Treba znati okolnosti svega ovoga. 8 nas ulazi u play off, i od 7 protivnika, ja svoje šanse protiv 6 njih vidim 50-50, sad se može analizirati malo pa je protiv nekoga možda par % manje ali to nije bitno. Nije sigurno da ću ikoga proći, ali postoji neka šansa da prodjem. Igram čitavu sezonu i cilj mi je na kraju titula, a ne treće ili osmo mjesto. Eh sad tu postoji tmacova ekipa. U slučaju pobjede, ja se nalazim u njegovom bracketu i mogući mi je protivnik u polufinalu. A on u polufinalu ima 42 utakmice, od toga po 5 igraju curry i durant, po 4 harden, irving i aldridge. A i ostatak tima mu nisu levati, 4 utakmice će mu igrati mitch robinson, young i sabonis. Nisam mazohista da namjerno idem na njega. Ta njegova sedmica ima potencijal da sruši sve rekorde.

Svjestan sam i ja, da mi to nije garancija nizasta, mogu opet ispast u prvoj rundi, ali ako ništa, šanse za titulu su mi veće nego da pobjedim ove sedmice. I to su moje kalkulacije. Znam i da uticem u borbu za opstanak/po, ali sam taj status sebi izborio u prethodnih 20 kola. Možda nije etički skroz čisto, ali sam u ovoj situaciji odlučio gledat na sebe i na svoje dobro.

Avatar
jose
Postovi: 8546
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la jose » 11 mar 2019, 13:16

Kako na kraju završi? Dajte tabelu.
Ko nam se pridružuje u cvajti?
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 11 mar 2019, 14:33

jose je napisao/la:Kako na kraju završi? Dajte tabelu.
Ko nam se pridružuje u cvajti?
Dema na kraju nije uspio preokrenuti i tako je sva rasprava pala u vodu.

U cvajtu ispadaju željo, dema i always. 2 od 3 igrača su tu od početka.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la MirsoNi » 11 mar 2019, 15:19

Neki novi klinci u prvoj ligi, smjena generacija :lol:
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la SiamoNoi » 11 mar 2019, 22:36

Vjerojatno bi i ja napravio isto što i ovako ekipa koja si je računala lakši put do finala.


Nisam zadnja dva MU u drugoj ligi uopce stavljao igrace,al igrao sam sa vec od ranije sigurnim PO ekipama tako da nisam utjecao na ništa osim na miješanje parova za PO.Na kraju sam upao u dio ždrijeba gdje nisam planirao jer je ključna mi utakmica u zadnjem kolu završila neriješeno.Iako i da sam dobio obje ne bi u željeni dio upao jer sam od ranije imao prevelik zaostatak za četvrtom ekipom.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 18 mar 2019, 04:48

Neopisiva noc u prvoj ligi...
U dva MU pos 1/2 suta odlucivala, u trecem 4:4 u cetvrtom Grejvis ostavio grka na klupi, Bog zna sta bi bilo da je ostao u ekipi jer se igralo za FT a isti je imao 19/21.

cijelu noc nas par je pratilo situaciju, da Lou nije pogodio buzzer Scofield i ja bi srcani dobili, jer su nam u toj tekmi bili igraci. Nikad jaci play off. Zadnjih 10 sekundi, Scofield ima i Beverlya i Allena, Patrick fula tricu, ww gubi MU, u kontra napadu Allen zakuca, ma ludilo :rol: :rol: :rol:

U polufinalu

Tracy3McGrady - LuisSuarez
Scofield - Dino/Mirso pojma nemam ko ce proci.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 18 mar 2019, 11:00

Ovo je bilo daleko najludja noc ikad u fantasyu. Negdje na 15ak meceva do kraja vec zaokruzim field goal jer vodim sa nekih .470 - .431 ali onda moji pocnu ciglariti nenormalno i zadnja tri dana sutaju 90/223 dok alphonsovi nastavljaju u ocajnom ritmu.

Zadnji dan imam prednost u fg .446 - .438 ali ganjam 1 asistenciju protiv Townsa, Portera i Kennarda a imam osam igraca. Pocnem sa Batumom i Olynykom koji mogu okrenuti asiste a ne bi trebali nesto puno unistiti field goal. Asiste odrade korektno ali field goal 4/18. Sta cu vratim Bledseoa s klupe jer solidno suta zadnjih par tekmi a on krene ocajno pa onda vratim i Isha a njih dvojica 9/23.

Sad vec gubim .431 - .438. Pocnu moj Dunn i njegov Porter, moj 4/11 a njegov 3/9 i sad je negdje oko .429 - .433.

Ostanu Beverly, Levert i Allen vs Towns. Sam Allen nije dovoljan da digne jer moze uzeti dva suta pa ih ostavim sve. Bukvalno nakon svakog suta se mijenjalo vodstvo dok Towns nije imao lud segment sa tri promasaja u jednoj sekundi i to mi je dalo vodstvo .436-.431

Towns izadje, Levert izadje, ostanu Beverly i Allen na neke 2min do kraja i smiju promasiti dva suta. Allen odmah fula cisto polaganje, Netsi gube 10 razlike ali prave 8:0 seriju. Deset sekundi do kraja, jos uvijek smijem promasiti jedan sut ali normalno ne zelim produzetke, i kud bas lopta zavrsi kod Beverlya koji je bukvalno centrira u reket, jedno metar od obruca. Netsi idu u kontru i opet lopta na mog Allena lopta koji zakucava, ali da su ga nekako zalijepili gotova tekma i ja gubim na 4. decimalu field goal. Problem je sto je sada x na tekmi ali nekom srecom Lou dadne game winner i provucem se u polufinale sa najgorom ekipom u historiji fantasya.
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la AlphonseKauders » 18 mar 2019, 14:23

Scof1eld je napisao/la:Ovo je bilo daleko najludja noc ikad u fantasyu. Negdje na 15ak meceva do kraja vec zaokruzim field goal jer vodim sa nekih .470 - .431 ali onda moji pocnu ciglariti nenormalno i zadnja tri dana sutaju 90/223 dok alphonsovi nastavljaju u ocajnom ritmu.

Zadnji dan imam prednost u fg .446 - .438 ali ganjam 1 asistenciju protiv Townsa, Portera i Kennarda a imam osam igraca. Pocnem sa Batumom i Olynykom koji mogu okrenuti asiste a ne bi trebali nesto puno unistiti field goal. Asiste odrade korektno ali field goal 4/18. Sta cu vratim Bledseoa s klupe jer solidno suta zadnjih par tekmi a on krene ocajno pa onda vratim i Isha a njih dvojica 9/23.

Sad vec gubim .431 - .438. Pocnu moj Dunn i njegov Porter, moj 4/11 a njegov 3/9 i sad je negdje oko .429 - .433.

Ostanu Beverly, Levert i Allen vs Towns. Sam Allen nije dovoljan da digne jer moze uzeti dva suta pa ih ostavim sve. Bukvalno nakon svakog suta se mijenjalo vodstvo dok Towns nije imao lud segment sa tri promasaja u jednoj sekundi i to mi je dalo vodstvo .436-.431

Towns izadje, Levert izadje, ostanu Beverly i Allen na neke 2min do kraja i smiju promasiti dva suta. Allen odmah fula cisto polaganje, Netsi gube 10 razlike ali prave 8:0 seriju. Deset sekundi do kraja, jos uvijek smijem promasiti jedan sut ali normalno ne zelim produzetke, i kud bas lopta zavrsi kod Beverlya koji je bukvalno centrira u reket, jedno metar od obruca. Netsi idu u kontru i opet lopta na mog Allena lopta koji zakucava, ali da su ga nekako zalijepili gotova tekma i ja gubim na 4. decimalu field goal. Problem je sto je sada x na tekmi ali nekom srecom Lou dadne game winner i provucem se u polufinale sa najgorom ekipom u historiji fantasya.
Najbolji opis najluđeg matchupa kojeg sam igrao, ne pamtim otkad:)

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 18 mar 2019, 19:59

Sve se ovako odvijalo, pratili smo zajedno. Znači za infarkta, prednost se mijenjala iz časa u čas.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
suarez7
Postovi: 1412
Pridružen/a: 04 mar 2012, 21:03
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la suarez7 » 18 mar 2019, 20:40

ko vas yebe sto niste obezbedili prolaz na vrijeme :D

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Kanye » 25 mar 2019, 09:19

I'm back :mrgreen:
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
jose
Postovi: 8546
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la jose » 25 mar 2019, 10:06

Kanye je napisao/la:I'm back :mrgreen:
:mrgreen:

[youtube][/youtube]
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Justin » 25 mar 2019, 10:39

Kanye je napisao/la:I'm back :mrgreen:
Zasto nisi Sarmelu pomogao da upadne?
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 25 mar 2019, 11:47

Kategorije 4:4 i vodstvo 35:31 u stealovima, jedna tekma do kraja, Lakers:Kings ali protivnik ima Foxa koji nekako napravi 6 (?!) stealova.

Zamalo finale sa ovakvom ekipom: Booker, Bledsoe, Draymond i Cousins sa jos sedam igraca sa free liste.

Inace cetvto uzastopno polufinale ali i ove godine su me povrede unistile.

slika
Kanye je napisao/la:I'm back :mrgreen:
:tokralju:
ser del barça es el millor que hi ha !

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.