FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 14 mar 2019, 23:15

emir79 je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
Nema tu puno izbora Keba i repertoar znamo . PLAVO OKO PLAKALO JE . Koliko puta ? Onoliko koliko bodova bude razlike + 1 za KUP . :urnebes:
Bjezi ba kakav qrac i Keba, bem mu Loznicu. :mrgreen:
Meni je jaran obecao Hazreta . :mrgreen:
Vise se salio . @emire79 ko moze otpjevati 25+1 put "Plavo oko plakalo je" . Je li Hazreta Pitar ? Ahbabu onda Hazreta . :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 14 mar 2019, 23:23

Zar Mladost nije 5 , a Sloboda 6 . Bolji skor imala Mladost 1:0 i 1:2 . Ocito gol razlika odlucila ?
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 14 mar 2019, 23:39

Nije izgleda do love, bar ne raji koja je ovdje. Niko se nike javio da mu karta treba.
Alcalius,evander i ostali hvala vam, ako ne bude potrebe za kartama mozemo se svi odavde na kraju sezone utaliti pa obradovati nekoga kome je pomoc potrebna.
Kupis nesto hrane, odjece, neki klupski simbol i obradujes nekog djecaka/djevojcicu. Nas kosta po 5-10 KM a nekome bi puno znacilo. Ali o tome cemo na PP kad dodje vrijeme. Samo da objasnim zasto na kraju sezone; vjerujem da cemo se tad skoro svi moci skupiti uzivo na proslavi ako nista, inshallah !
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 15 mar 2019, 00:11

belosevic28 je napisao/la:Nije izgleda do love, bar ne raji koja je ovdje. Niko se nike javio da mu karta treba.
Alcalius,evander i ostali hvala vam, ako ne bude potrebe za kartama mozemo se svi odavde na kraju sezone utaliti pa obradovati nekoga kome je pomoc potrebna.
Kupis nesto hrane, odjece, neki klupski simbol i obradujes nekog djecaka/djevojcicu. Nas kosta po 5-10 KM a nekome bi puno znacilo. Ali o tome cemo na PP kad dodje vrijeme. Samo da objasnim zasto na kraju sezone; vjerujem da cemo se tad skoro svi moci skupiti uzivo na proslavi ako nista, inshallah !
Sjajna ideja , vjerovatno ima 20-ak ljudi na ovom pdf da svaki mjesec odvoji 5,10,20 pa i vise KM .
- SAMO MORA BITI VRLO TRANSPARENTNO KO JE DAO(SIFRIRANO ,AKO NECE JAVNO) I STA SE UCINILO SA NOVCEM.
- DOMACI TRGOVACKI CENTAR (POZELJNO) ILI KES
- DOMACI PROIZVOD (MORA BITI KVALITETAN,NE OBAVEZNO)
- OD 1 do 10 U MJESECU NEKO KRENE GRADOM POKUPI LOVU , ONI IZ VANA NADJU NACIN .
- JEDNOM U SARAJEVO , DRUGI MJESEC NEGDJE U NEKI DRUGI GRAD U BiH
- TREBAMO LJUDI BITI HUMANI , TREBAMO BITI LJUDI , PA MI SMO BOSANCI .

MOZDA SAM TE POGRESNO SHVATIO @belosevic28 ?
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Benkara21
Postovi: 3550
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 15 mar 2019, 00:36

Banana-višnja, na foliju. Bujrum na Ap ko hoće da puši sa bratom. :mrgreen:
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 15 mar 2019, 00:41

@belosevic

Naravno da nije. Opet kažem, imaš raje koje stvarno nema, ono teška socijala, ali takvima tekma ni nije na pameti. Glupe su mi te priče da neko nema para, ima para nego im se ne ide jednostavno. Ako imaš para za auto (svaka porodica ima barem jedno), ako imaš za iPhone i mobitele od 500-600 KM pa na gore, ako imaš za kutiju cigara svaki dan, ako imaš za kafe svaki dan, nargile, ručkove, izlaske, ljetovanja i zimovanja, onda imaš i pišljivih 8 ili 10 KM za utakmicu Kluba kojeg voliš, pogotovo Kluba koji se piša svako kolo i u kojem je fenomenalno stanje u svim aspektima poslovanja.

Znači, ne mogu više tih šupljih priča da se nema. Nije bajno stanje u državi, naprotiv, ali da se nema za hljeba, isto tako naprotiv. Kralju, smanji kafe i cigare, pa ćeš da vidiš kako se ima. Ali, i da to konzumiraš svaki dan, opet se ima za tekme.
Ja ću se opet ponoviti po ko zna koji put, stvar je mentaliteta. Milion raznih faktora igra ulogu, a o kojima se može pisati par sati. Tu ti ni marketing ne igra ulogu, šta god da uradiš, neće pomoći. Zato i kažem da marketing neće ništa puno pomoći, iako je tačno da nam taj segment kaska. Narod će prije ostati da gleda City, Barcu, Liverpool i slične ekipe, još ako je neki derbi, nego što će doći da gleda viktoriju s seljačkom ekipom kakav je Radnik, Krupa i slični. I to je činjenica.

Ovo naravno ne vrijedi za ljude koji žive u drugim gradovima u BiH, već isključivo za ove guzonje iz glavnog grada. Ljude koji moraju doći potrošiti dosta para na gorivo i sve te neke takse usput potpuno razumijem i žao mi je što ne mogu dolaziti. Hadži draže dati 5-6 KM za ebenu šnjuru od onog **** koju dudla svaki dan, nego za tekmu koja se igra jednom u heftu dana. Ebo im nargila svu familiju, kako bih ih fino zabranio, pa da vidim kako bi ih pušio u Njemačkoj nasred ulice.
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 15 mar 2019, 00:46, ukupno mijenjano 2 puta.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 15 mar 2019, 00:46

AlfredNobel je napisao/la:@belosevic

Naravno da nije. Opet kažem, imaš raje koje stvarno nema, ono teška socijala, ali takvima tekma ni nije na pameti. Glupe su mi te priče da neko nema para, ima para nego im se ne ide jednostavno. Ako imaš para za auto (svaka porodica ima barem jedno), ako imaš za iPhone i mobitele od 500-600 KM pa na gore, ako imaš za kutiju cigara svaki dan, ako imaš za kafe svaki dan, nargile, ručkove, izlaske, ljetovanja i zimovanja, onda imaš i pišljivih 8 ili 10 KM za utakmicu Kluba kojeg voliš, pogotovo Kluba koji se piša svako kolo i u kojem je fenomenalno stanje u svim aspektima poslovanja.

Znači, ne mogu više tih šupljih priča da se nema. Nije bajno stanje u državi, naprotiv, ali da se nema za hljeba, isto tako naprotiv. Kralju, smanji kafe i cigare, pa ćeš da vidiš kako se ima. Ali, i da to konzumiraš svaki dan, opet se ima za tekme.
Ja ću se opet ponoviti po ko zna koji put, stvar je mentaliteta. Milion raznih faktora igra ulogu o kojima se može pisati par sati. Tu ti ni marketing ne igra ulogu, šta god da uradiš, neće pomoći. Zato i kažem da marketing neće ništa puno pomoći, iako je tačno da nam taj segment kaska. Narod će prije ostati da gleda City, Barcu, Liverpool i slične ekipe, još ako je neki derbi, nego što će doći da gleda viktoriju s seljačkom ekipom kakav je Radnik ili Krupa i slični. I to je činjenica.

Ovo naravno ne vrijedi za ljude koji žive u drugim gradovima u BiH, već isključivo za ove guzonje iz glavnog grada. Ljude koji moraju doći potrošiti dosta para na gorivo i sve te neke takse usput razumijem i žao mi je što ne mogu dolaziti. Hadži draže dati 5-6 KM za ebenu šnjuru od onog **** koju dudla svaki dan, nego za tekmu koja se igra jednom u heftu dana. Ebo im nargila svu familiju, kako bih ih fino zabranio, pa da vidim kako bi ih pušio u Njemačkoj na sred ulice.
Upravo tako, svaka ti je na mjestu..
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1496
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 15 mar 2019, 00:58

Beli svaka čast za ovu akciju.
Kome treba bilo koja tribina nek se javi slobodno, ostajr među nama samo, teška je situacija yebiga treba razumjeti.
Ma i ako se niko me javi što kaže beli hajmo se na proslavi okupit aBd i skupljat pa djeci nekom ko nema donirat, sigurno da bi se skupilo, a nismo svjesni koliko bi izmamili osmijeha na nečija lica.

ISPOD 6 HILJADA JE SRAMOTAA !!!
SAMO HAJCAJTE RAJU
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

HeraklitMracni
Postovi: 5341
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 15 mar 2019, 01:21

Treba osnovcima ulaz djaba biti , utakmice su ovisnost jednom kad se navuces tesko odviknit se ...Pa tako od malena na stadion djecu slati , ili im otvoriti jug za osnovce ...

Anex
Postovi: 2760
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 15 mar 2019, 01:27

HeraklitMracni je napisao/la:Treba osnovcima ulaz djaba biti , utakmice su ovisnost jednom kad se navuces tesko odviknit se ...Pa tako od malena na stadion djecu slati , ili im otvoriti jug za osnovce ...
Trebala bi biti praksa na svaku domaću tekmu pozvati po par osnovnih i srednjih škola i neku školu fudbala iz cijele BiH to bi sigurno u budućnosti povećalo navijačku bazu jer ko se navuče i obolit će :mrgreen: i nema mu više pomoći

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 15 mar 2019, 02:19

Alfred Bgm ti je svaka na mjestu. Izgubila je ova "nju dzenerejsn" svijest o zdravom razumu (cast izuzetcima).
Hoces na tekmu? Ma nmgu nes ocam' buraz los sam ti...ma mrs pi.zda ti strinina 17 ti godina i los ti?!
Mni stari lezi nmze ustati vec 3 mjeseca, trci oko njega, trci na posao, plus djevojka, raja...pa se stigne ako nista na domacu otici...
Yebes ga ko hoce-hoce. Sto se akcije tice @samozdravlje i ostali, organizovat cemo nesto aBd na kraju sezone. Nek skuopmo nekome da platimo struju 3 mjeseca (lupam bezze) misija uspjela.
Ima nas koliko ima, i guramo dalje...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 15 mar 2019, 04:18

Moze na istoku sergija za neku djecu ili nekog brata. Moze i sa Hordama uvijek ima neka akcija. Mozemo i neki trans uradiri da stoji na istoku. Biti srcem vezan u tome lezi snaga... Ili nesto slicno. Sta nam treba 100KM i nek stoji u klubu kad iznose one zastave iznesu i njega.
@benkara ako je B faza eto me. :-D
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
Evander
Postovi: 14427
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 15 mar 2019, 05:00

Ljudima su danas dostupne mnoge druge stvari. Jednostavno, ne postoji intres za nas sport, koji je realno grozan i tesko je takav proizvod nekome prodati. Danas se djeca identifikuju sa stranim klubovima. Putem drustvenih mreza, svaka utakmica tog kluba im je dostupna na TV-u, lako dolaze do informacija, ucestvuju online u radu tih nekih navijackih zajednica. Vise danas u BiH mozes saznati sta se desava u Barceloni i Realu, nego o Zelji i Sarajevu. Sami ti veliki klubovi vani, kroz marketing, vec pomenute drustvene mreze, radili su na tome da postanu globalni, da imaju baze navijaca u dalekim zemljama i to im je uspjelo. Ova pojava ce biti sve izrazenija i gotovo je nemoguce protiv toga se boriti.

Avatar
Lecler
Postovi: 2427
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 15 mar 2019, 05:21

Treba slomit nekog iz stranih klubova.
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 15 mar 2019, 05:29

Slupat cu vam taj internet cekicem
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 15 mar 2019, 05:56

Smijesno je pricati o drugim srmrvarima a ne pomenuti, uzasne stadione, uzasne terene, uzasan odnos policije, saveza i klubova prema navijacima. Ja znam druga koji je dijete odveo na utakmicu prosle godine i nije otvoren wc bio, dok je dosao do otvorenog wc-a na drugom kraju tribine mali nije izdrzao i lik na poluvremenu kuci otisao i nikad vise nije dosao na tekmu ni sam.
Znam inpo sebi da vazda bolestan dodjem sa koseva
Da su prljave stolice a na brtonu voda i blato. O gostovanjima da ne pricam. Mali, funlvionalan stadion i vidjeli bi raje sta bi dolazilo. Uz to, promocjja kluba mlwdjoj raji je uzas a oni su sljedeca generacija.....
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 15 mar 2019, 06:26

Ložite raju, nema odustajanja
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 15 mar 2019, 06:30

Da li neko može vjerovati da Miloš ima već 50 nastupa za prvi tim?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 15 mar 2019, 06:37

MortemHz je napisao/la:Da li neko može vjerovati da Miloš ima već 50 nastupa za prvi tim?
Zašto da ne kad je lik yebeni stroj, na njemu nema znakova umora.
U ovom semestru uzmem izborni predmet Robotiku, prvo pitanje profesorice na predavanju "Šta je za vas robot?", neki brat urla "Miloš Stanojević". :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 15 mar 2019, 06:46

skoroalen je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Da li neko može vjerovati da Miloš ima već 50 nastupa za prvi tim?
Zašto da ne kad je lik yebeni stroj, na njemu nema znakova umora.
U ovom semestru uzmem izborni predmet Robotiku, prvo pitanje profesorice na predavanju "Šta je za vas robot?", neki brat urla "Miloš Stanojević". :rol:
Ma nešto mi malo vremena prošlo :D
Ovo za robota :rol: :urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: kleja, Lobudaraczapamcenje, sarajevo19461987, soe, supervizor i 26 gostiju.