FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Lecler
Postovi: 2428
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 15 mar 2019, 07:20

Fkt je brzo skupio 50 nastupa. Jako koristan igrač svaka čast i da ih dočeka još 500 igrajući ovako kako igra i svi ćemo biti sretni.
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8149
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 15 mar 2019, 08:35

skoroalen je napisao/la: Zašto da ne kad je lik yebeni stroj, na njemu nema znakova umora.
Hvala brate :kafa:

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 15 mar 2019, 08:50

Biće raje u nedjelju ja se nadam da cemo se svi pozitivno iznenaditi.Dosta znam raje koja će u nedjelju na utakmicu, da podrže momke radi dobrih partija i stanja na tabeli.Ja sam mišljenja da samo dobre igre i stanje na tabeli moze vratiti navijače.Sve ostalo halcanje raje,je privremenog karaktera.Sjetim se Blekica i raznih skandala,izmišljanja raznih neprijatelja, gdje je raja iz nekog inata dolazila tad više na treninge nego sad na utakmice.Al to je samo bilo prividnog karaktera,i to brzo puca.To rade kone,oni su za to majstori,kad nema rezultata,imaju dušmane, i onda kreće hajka na sve i svašta, poziva se raja na tribine kao da se klub zaštiti itd,.Pa ih pokrao Miske uništio,dolazi najdraži da ih spasi,pozivanje navijača da spasitelja podrže.Pa i to nije prošlo,sad ih pokrase sudije i NSBIH Sve je to par utakmica,nije narod baš ovca,nek se kiksa jos jedna kući,**** će i spasitelja i sve redom.
Jbg mi smo takav narod nije to samo u sportu već općenito u BiH. FK Sarajevo je sad za navijače dosadno,jedan jedini problema nemamo u klubu,ni jednog skandala,nikakvih frka dešavanja, da se nešto piše,komentariše,bas smo kao klub dosadni,sve ide kao po loju,i to raju nervira.Nema viršli,nema nemira u svlačionici,nema kašnjenja plata,nema slika igrača kako se opijaju, nema problema za licencu,nema ostavki u klubu,fuj bas smo postali dosadni.
Zato opet kažem, više volim da smo prvi na tabeli sa 2,000 navijača,nego da radi inat i da nas dođe 5,000 radi nekih teorija i zavjera.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 15 mar 2019, 09:11

Ja sam prije par mjeseci pisao da ovoj ekipi treba neki boom da bi vratio raju na tribine. Pobjeda na Grbavici, u Lištici, tako nešta. Tako da, mislim da je vrijeme da se raja skupi i da dođe 5-6 hiljada. A volio bih da samo jednu utakmicu uprava snizi kriterijum i stavi cijene 2-4-6 KM. Samo jednu. I da bombarduju sve društvene mreže tim akcijskim cijenama, da svi vide da su niske cijene. Samo da vidimo koliko zapravo cijena utiče.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 15 mar 2019, 09:14

Povjerenje se tesko stice, a brzo gubi. To je sustina sto se tice posjete. Ova uprava to nazalost uci na tezi nacin, nadati se samo da ga opet nece izgubiti nakon sto se raja pocne vracati.

P.S. Marketing kluba je grozan, tu bi se morala neka cistka napraviti.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 15 mar 2019, 09:23

A i opet kontam, ništa ba nije skupo ako nešta voliš. Koliko se plaćaju karte za razne koncerte, nastupe po klubovima, filmove u kinu... Pa obični izlaz onom ko pije je 30ak maraka najmanje, ko ne pije potroši tih 10 maraka da ga yebeš. Problem je u prioritetima, ništa drugo.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 15 mar 2019, 09:39

I da se razumijemo, dok me stariji nisu napali, ja razmišljam na nivou moje generacije. Vama od 40-50 godina jest problem i smrznut se i pokisnut al nama nije. Ako se može skakat za prvi mart u rijeke i jezera, može se i kisnut pola sata. Moja generacija i par godina stariji/mlađi pune diskoteke, dvorane na koncertima, moji vršnjaci će napunit Skenderiju sad kad bude gostovala Maja Berović... Današnji izdepilirani muškarci ne prate fudbal nikako, a kamoli domaći. Problem su i mediji koji nas bombarduju samo negativnim stvarima, pa kad ja djevojku zovnem ja utakmicu protiv Krupe, ona hoće al joj stari ne da, kae da ti neko glavu razbije. Protiv Krupe, da neko glavu razbije. Al stariji neutralni posmatrači tako razmišljaju, mene su roditelji dugo s dovama ispraćali na stadione, da ne dođem kući polomljen. Mnogo faktora utiče na posjetu.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 15 mar 2019, 10:03

Skoro brate. Ko je najavljivao starcima tekme taj nije ni isao. Prosla se BiH uzduz i poprijeko, ko hoce hoce ko nece i ne treba nam. Uvijek sam volio 2000 pravih nego onih 30000 protiv Atalante pa me dusa zaboli kad podjose psovat i td. Ne volim i tacka. Uvijek sam isao kombijem nas 10 sto znam da smo ragrizeni i jaci smo od 50 nekih parobranaca sto se samo cerekaju na provale i skupljaju textove da bi prepricavali raji poslije. Neki dan me pita lik jel jos ides, reko idem kaze dobra je to bila furka. Cuj furka, brate meni je FK Sarajevo clan obitelji makni se od mene. Brate radim za 800 KM ja i zena kuburimo, klinac je tu jos mali i opet se skrpim nekako za tekmu. Kad ja mogu moze i ovaj balavac, bujrum dodji ako neces ne moras, ali nemoj mi se prepucavat sa zeljovcima oko brojeke neke gdje tebe kao tebe nema. Licno treba upirat u svakog ko ne ide, a palamudi. Volis Sarajevo al u q, to mozes trebi pricati nama ne. 90% gostovanja smo odradili najbrojnije zadali smo neke zadace drugima koje mi trenutno ne mozemo ispuniti. Tad su bili agenti na sjeveru, pa kad se otjeralo raja pozelila sjever i navijanje pa po 1000-1500 ljudi u kopu ima i toga. Sad se vise i zasitili. Dodji ba na sjever to je tvoja maticna tribina, tu je srce Sarajeva koje kuca dok skacu raja na istoj. Stojcev onda rece, ja dok igram pjevusim pjesme sa sjevera. Pa bolan ima li sta ljepse kad ga zabijeb Krste i popne se na ogradu a ti ga zagrlis jer ga je uvaljo konama na grbavici. Pa o tome cu da pricam malom kad poraste. Pricat cu mu i da nam je vodja upo u 3 red koliki je stampedo nasto. Kakva kucna varijanta, pa ne gledas Barsu.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 15 mar 2019, 10:37

@Laznjak bravo care :tokralju: :tokralju:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Rahma
Postovi: 2242
Pridružen/a: 26 nov 2012, 23:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rahma » 15 mar 2019, 11:15

Rahma je napisao/la:
Jos dva dana, hajmoooo
Amer Dupovac!

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 15 mar 2019, 12:08

Krupa me prosli put iznenadila, bore se za opstanak. Mislim da bi ovu utakmicu mogli kiksati. Umorni su igraci. Ne kazem da cemo izgubit, ali vrlo lahko moze x biti. Nadam se da ce nas demantovat. Sve u svemu u dlnedelju ocekujem 7000!
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1552
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 15 mar 2019, 12:52

Yebo sve, al je ovaj Heba naučio dosta na beku. Znam da se Panto neće složiti, al kad pregledaš tekme protiv Širokog Krupe i Zrinjskog vidiš da momak je dosta naučio i postavljati se i letati gore dole.
Sve zasluge Husrefu !
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 15 mar 2019, 12:54

Ma samo maksimalno izvesti najboljih 11, znam da su igraci premoreni, ali neka izvuku zadnji atom snage iz sebe da ovo dobijemo imace 15 dana da povrate energiju.
Mi samo moramo maksimalno da ih ispostujemo da nas dode sto vise u nedjelju, da pozdravimo momke i da im se zahvalimo na svim ovim radostima koje su nam priredili.

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 15 mar 2019, 13:03

zagorski je napisao/la:Ma samo maksimalno izvesti najboljih 11, znam da su igraci premoreni, ali neka izvuku zadnji atom snage iz sebe da ovo dobijemo imace 15 dana da povrate energiju.
Mi samo moramo maksimalno da ih ispostujemo da nas dode sto vise u nedjelju, da pozdravimo momke i da im se zahvalimo na svim ovim radostima koje su nam priredili.
Ma nisu oni fizicki premoreni nego psihicki , ma nema da ne mogu nego moraju , onda mi slijedece sezone necemo boda osvojit prvi 10 kola , kad krene tempo Subota-Srijeda a evropske tekme jake ...

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 15 mar 2019, 13:12

U subotu u 16:00h vas pozivamo na druženje u prostorijama UNFKS.

Druženju će prisustvovati igrači FK Sarajevo kao i legenda našeg kluba Husref Musemić. Pozivamo vas u što većem broju kao znak zahvalnosti našim igračima na borbi i zalaganju. Svi ste pozvani i dobrodošli.

Samo za našu ljubav najveću!
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Pantelija
Postovi: 12895
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 15 mar 2019, 13:18

SedrenikHz je napisao/la:Yebo sve, al je ovaj Heba naučio dosta na beku. Znam da se Panto neće složiti, al kad pregledaš tekme protiv Širokog Krupe i Zrinjskog vidiš da momak je dosta naučio i postavljati se i letati gore dole.
Sve zasluge Husrefu !
Ne radi mi laptop pa nemam vremena da izdvojim njegove lose kretnje i postavljanje na beku. Treba shvatiti da u ovoj ligi nema 3 kvalitetna krila koja bi to iskoristila, pa tako i on izgleda na toj poziciji dosta bolje nego je to realnost. Npr imas utakmicu sa Lech-om gdje se sve to vidjelo toliko jasno da je cak i trener ga izbacio nakon 45 minuta. On radi puno naprijed, to je cinjenica, medjutim defanzivne zadatke nerijetko zapostavlja, tu se Tatar jako puno trosi i to se mozda ne vidi, ali je zaista tako. Cim tatar izadje ili ne igra, a udje neko ofanzivniji (resic), to psotane propuh. Druga sreca je sto do Hebiba igra Lazic koji jako dobro zatvara prostor iza Hebibovica.

Ovim ne zelim diskrreditovati momka, u nasoj ligi zasita nema puno igraca koji mogu i znaju iskoristiti tu igru i to mogu reci cak da je nasa prednost jer onda imamo dva krila na jednoj strani. Drugo, momak voli ovaj klub i zivi za njega, bori se i tu ne zelim dusu grijesiti...
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6242
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 15 mar 2019, 13:22

Jel radi fan shop u nedjelju?
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 15 mar 2019, 13:24

moj uzor-S.G je napisao/la:Jel radi fan shop u nedjelju?
ja kako znam da ne radi nedjeljom
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 15 mar 2019, 13:24

moj uzor-S.G je napisao/la:Jel radi fan shop u nedjelju?
Ne radi kako ja znam
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6242
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 15 mar 2019, 13:26

E uceraj mu :mrgreen:

Inace, ja sve kontam bice neki kiks u pm. Kad god smo se mi ovako nalozili, uslijedio je hladan tus i raja se ohladi. Jos im je Starcevic sad trener, znamo kako se to go.vno nalozi protiv nas
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: tabba77 i 16 gostiju.