FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 15 mar 2019, 13:27

Malo su se probudili ovi iz marketinga, iskoristili su ovo lijepo vrijeme da "izađu na teren" i izreklamiraju utakmicu u nedjelju. Tako se to radi, i sutra isto ovako kao i danas. I odlična je ovo za druženje navijača i igrača :salut: :thumbup:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 15 mar 2019, 13:37

pasica je napisao/la:Povjerenje se tesko stice, a brzo gubi. To je sustina sto se tice posjete. Ova uprava to nazalost uci na tezi nacin, nadati se samo da ga opet nece izgubiti nakon sto se raja pocne vracati.

P.S. Marketing kluba je grozan, tu bi se morala neka cistka napraviti.

Najbolji maketing su rezultati. A hvala Bogu tu smo jako dobri.

Zasto uvijek trazimo krivca u nekom rugom a ne u nama samim? Mi NAVIJACI smo krivi sto nas nema na stadionu, a ne klub i uprava. Oni su svoj posao uradili, a to se vidi po igracima i rezultatima.
Ako ne zelis, ne moze te niko natjerati da dodjes na utakmicu. Nece te sigurno niko tjerati na stadion i ne treba.

Bolje i 3k vjernih navijaca nego 10k koje boli **** za Sarajevom od Septembra pa do Maja..

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 15 mar 2019, 13:45

Ne radi nedjeljom brate
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 15 mar 2019, 13:47

benko21 je napisao/la:U subotu u 16:00h vas pozivamo na druženje u prostorijama UNFKS.

Druženju će prisustvovati igrači FK Sarajevo kao i legenda našeg kluba Husref Musemić. Pozivamo vas u što većem broju kao znak zahvalnosti našim igračima na borbi i zalaganju. Svi ste pozvani i dobrodošli.

Samo za našu ljubav najveću!
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
TheNorthFace
Postovi: 189
Pridružen/a: 28 jan 2019, 00:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheNorthFace » 15 mar 2019, 13:54

Laznjak je napisao/la:Skoro brate. Ko je najavljivao starcima tekme taj nije ni isao. Prosla se BiH uzduz i poprijeko, ko hoce hoce ko nece i ne treba nam. Uvijek sam volio 2000 pravih nego onih 30000 protiv Atalante pa me dusa zaboli kad podjose psovat i td. Ne volim i tacka. Uvijek sam isao kombijem nas 10 sto znam da smo ragrizeni i jaci smo od 50 nekih parobranaca sto se samo cerekaju na provale i skupljaju textove da bi prepricavali raji poslije. Neki dan me pita lik jel jos ides, reko idem kaze dobra je to bila furka. Cuj furka, brate meni je FK Sarajevo clan obitelji makni se od mene. Brate radim za 800 KM ja i zena kuburimo, klinac je tu jos mali i opet se skrpim nekako za tekmu. Kad ja mogu moze i ovaj balavac, bujrum dodji ako neces ne moras, ali nemoj mi se prepucavat sa zeljovcima oko brojeke neke gdje tebe kao tebe nema. Licno treba upirat u svakog ko ne ide, a palamudi. Volis Sarajevo al u q, to mozes trebi pricati nama ne. 90% gostovanja smo odradili najbrojnije zadali smo neke zadace drugima koje mi trenutno ne mozemo ispuniti. Tad su bili agenti na sjeveru, pa kad se otjeralo raja pozelila sjever i navijanje pa po 1000-1500 ljudi u kopu ima i toga. Sad se vise i zasitili. Dodji ba na sjever to je tvoja maticna tribina, tu je srce Sarajeva koje kuca dok skacu raja na istoj. Stojcev onda rece, ja dok igram pjevusim pjesme sa sjevera. Pa bolan ima li sta ljepse kad ga zabijeb Krste i popne se na ogradu a ti ga zagrlis jer ga je uvaljo konama na grbavici. Pa o tome cu da pricam malom kad poraste. Pricat cu mu i da nam je vodja upo u 3 red koliki je stampedo nasto. Kakva kucna varijanta, pa ne gledas Barsu.
:tokralju: :tokralju: :tokralju:
Mada, pored dobre volje i para, ima tu jos stvari koje uticu. Okruzenje, raja, vec navedena porodica. Znam o cemu govorim jer sam ja npr. citav zivot okruzen strumfovima u raji, al opet se čupam, obislo se dosta toga i van Koseva :)
Je li ko za da sirimo ovo na drustvenim mrežama, ne pamtim kad sam sta jace procitao!?
1946

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5822
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 15 mar 2019, 14:32

Izjava brkate kurve “dacemo picke SARAJEVU, a oni ce nam fino platit”


:——

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8158
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 15 mar 2019, 14:38

benko21 je napisao/la:U subotu u 16:00h vas pozivamo na druženje u prostorijama UNFKS.

Druženju će prisustvovati igrači FK Sarajevo kao i legenda našeg kluba Husref Musemić. Pozivamo vas u što većem broju kao znak zahvalnosti našim igračima na borbi i zalaganju. Svi ste pozvani i dobrodošli.

Samo za našu ljubav najveću!
Ko prenosi ? :mrgreen:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 15 mar 2019, 15:52

Stroj1946 je napisao/la:
benko21 je napisao/la:U subotu u 16:00h vas pozivamo na druženje u prostorijama UNFKS.

Druženju će prisustvovati igrači FK Sarajevo kao i legenda našeg kluba Husref Musemić. Pozivamo vas u što većem broju kao znak zahvalnosti našim igračima na borbi i zalaganju. Svi ste pozvani i dobrodošli.

Samo za našu ljubav najveću!
Ko prenosi ? :mrgreen:
Mrš ba :lol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 15 mar 2019, 16:08

Vučko poziva na utakmicu u centru grada i na Čaršiji, solidan marketing.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 15 mar 2019, 19:25

Dinamo - Benfika pun Maksimir -- Sarajevo-Atalanta puno Kosevo
Dinamo - Hajduk fina posjeta -- Sarajevo-Zeljo fina posjeta
Dinamo - Rudes 3 000 -- Sarajevo-Mladost 3 000
- Protivnik diriguje posjetu
- Gdje je Dinamo , a gdje mi po potencijalu
- 20 god. patnje FKS i 6 mj. konacno imamo klub Dinamo 15 god. dominantan
- Krenuli smo u dobrom smjeru , aBd samo da potraje 5-6 god. i vise
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 15 mar 2019, 19:40

Evo jedan prijedlog , pred pocetak sezone i prije evropskih utakmica ili odmah po osvojenoj Tituli aBd uraditi sljedece :
- Prodavati godisnje + clanske karte 90,70,50 KM (nisam siguran u cijene) i to po automatizmu imas 2 evropske dzabe(trecu evropsku placas)
- Vjerovatno prodas 3.000 godisnji i to ti je min na utakmici sa FK Mladost
- Samo nek klub nastavi ovim putem uspjeha , vratit ce se raja bar 50% vise .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
skoJaa
Postovi: 583
Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoJaa » 15 mar 2019, 19:46

Samozdravlje je napisao/la:Evo jedan prijedlog , pred pocetak sezone i prije evropskih utakmica ili odmah po osvojenoj Tituli aBd uraditi sljedece :
- Prodavati godisnje + clanske karte 90,70,50 KM (nisam siguran u cijene) i to po automatizmu imas 2 evropske dzabe(trecu evropsku placas)
- Vjerovatno prodas 3.000 godisnji i to ti je min na utakmici sa FK Mladost
- Samo nek klub nastavi ovim putem uspjeha , vratit ce se raja bar 50% vise .
Pa i ove sezone su vlasnici godisnjih ulazili i na europske. Treba uvesti da vlasnici godišnjih i polugodišnjih mogu 2 puta u toku sezone povesti nekoga.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 15 mar 2019, 19:53

Ma kakve 3 hiljade godišnjih, toliko ljudi skupiš na običnoj utakmici
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 15 mar 2019, 20:13

Nešto kontam skroz smo zapostavili SD Sarajevo,volio bi da nekako proradilmo i na tome košarka, rukomet.
Da se ugledamo na Zvezdu, Partizan.Ne sad bas u toj mjeri, al eto da se nešto i na tome uradi.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la YNWA » 15 mar 2019, 20:34

MortemHz je napisao/la:Beganović mora biti naše prvo ''pojačanje''.
On bi nas kostao preko 100k KM, a imamo Sabana kojeg treba isforsirati. Kad prodamo Mujakica mi ostajemo na Kovacevicu i Pidri u prvih 11, ne vidim onda drugog akademca koji moze biti starter, Resic nema nikako minute, Mustafic isto...


P.S.
Ako ima neko sa TK da bi isao na tekmu, a nema s cim, nek se javi u pp
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 15 mar 2019, 20:38

Gledam Zvezda :Radnik u srijedu posjeta 2 500 ....
Jbt grad od 2 milijuna haman,a da ne govorim o broju "zvezdasa"u Srbiji a i sire.Malo je reci da su dominanti u ligi i opet posjeta kao da nama dodje 400 dusa sad s obzirom na bazu navijača i simpatizera. :crazy:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 15 mar 2019, 20:41

MortemHz je napisao/la:Ma kakve 3 hiljade godišnjih, toliko ljudi skupiš na običnoj utakmici
Nek mi ne zamjere ljudi koji se bas napnu da kupe godisnju. Nadam se da u gradu i okolici ima 3.000 navijaca FKS koji mogu izdvojiti ovaj novac.
- Racijonalno i ekonomicno . Ja dam 90 KM ,a dobijem 2 evropske po 15 KM=30 , dakle vec me kosta 60 KM svih 20 utakmica PL(min),dakle 3KM/ut.
- Znam da jos nismo prvaci , ali aBd bit cemo , sto prije to rijesimo krenuti sa prodajom godisnjih po ovom principu.
- 20+ hiljada protiv Atalante , ako im das mjesec-dva dana da odu do kluba i ko ima gram mozga i ljubavi prema FKS ce kupiti
- Studenti i djaci ce skontati da im se isplati . Bitno je da je kvalitetna roba . Nismo se ljudi navikli poslije 20 god. patnje i trzavica.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 15 mar 2019, 20:45

mma_hz je napisao/la:Gledam Zvezda :Radnik u srijedu posjeta 2 500 ....
Jbt grad od 2 milijuna haman,a da ne govorim o broju "zvezdasa"u Srbiji a i sire.Malo je reci da su dominanti u ligi i opet posjeta kao da nama dodje 400 dusa sad s obzirom na bazu navijača i simpatizera. :crazy:
E upravo o tome pisem , ne pratim nista osim FKS , vjerujem da je istinit podatak i da se ne zezas :urnebes:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5822
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 15 mar 2019, 20:50

Treba se uvest 10 togidisnja karta za 1000 km, ili godisnje na rate od 3 mjeseca.

Uz produzetak ili novo vadenje clanske automasi 20% na godisnju itd.

Ili prodavat stolice, posapaduse to radi ima vec 20 godina kupi covjek mjesto dok je ziv moze ga kasnije prodat ili dat nekom svom

Ako nizasta nemaju pare nek od brkice (jos 30% je vlasnik) pozajme i natkriju zapad ako nista u ustioj lini krova sa svecanom lozom i do prvog reda to bi se za 3 godine vratilo.

40 godina u kosevo nista nije ugradeno osim one televizije od 50 cm

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 15 mar 2019, 20:57

Treba uvesti akciju kodnog imena 'shisha s Anelom na tribini', ne gine 7.000 svaku tekmu. Ali, naravno da Klub plati tu shishu tri marke, a navijač dvije.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: muhamedhulk, napoleon72 i 52 gosta.