OKK Spars

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Bassha » 09 mar 2019, 21:17

Bravo Sparsi :bih:
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 09 mar 2019, 21:31

Bassha je napisao/la:Bravo Sparsi :bih:
Bravo! ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 11 mar 2019, 22:50

Večeras baš ubjedljiva pobjeda! ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
kovacic
Postovi: 1324
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la kovacic » 14 mar 2019, 17:43

Dosta dobro poluvrijeme imajući u vidu da igraju bez 4 vrlo bitna igrača. :bih:

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la irfo » 14 mar 2019, 17:51

kovacic je napisao/la:Dosta dobro poluvrijeme imajući u vidu da igraju bez 4 vrlo bitna igrača. :bih:
ja bih rekao 4 najbolja igraca, ocekivao sam ovdje puno ubjedljiviju prednost za MZT od ove trenutne
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 14 mar 2019, 19:32

Durmo je teska katastrofa, za njega je Vrabac James.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Bassha » 16 mar 2019, 19:09

Trbic je danas komotno mogao pionire da pozove i opet bi pobijedili ove amatere
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la bombaysaphire » 16 mar 2019, 19:57

Sparsi , odnosno gazda Selimović uživaju da sarajevske ekipe gaze...Nema veze jesu li pioniri ili glavni tim...
Ne vidim poentu....
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la kobe24 » 16 mar 2019, 20:57

bombaysaphire je napisao/la:Sparsi , odnosno gazda Selimović uživaju da sarajevske ekipe gaze...Nema veze jesu li pioniri ili glavni tim...
Ne vidim poentu....
Cisti kompleksi. Trenutna ekipa Bosne bi se borila za opstanak u A1 ligi, a ovi protiv njih namjerno posalju najjaci sastav. :puke:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
kovacic
Postovi: 1324
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la kovacic » 16 mar 2019, 21:00

bombaysaphire je napisao/la:Sparsi , odnosno gazda Selimović uživaju da sarajevske ekipe gaze...Nema veze jesu li pioniri ili glavni tim...
Ne vidim poentu....
Šta je mogao uraditi, izveo je najbolje igrače sredinom druge četvrtine, rasporedio svima u rosteru po desetak minuta, šut krenuo, 19 trojki što je izuzetno rijetko. Nije ni njima u cilju da se nešto umaraju pred playoff u srijedu, ali moraju održati neku formu, trećina ekipe nije igrala protiv MZTa.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 16 mar 2019, 21:14

kovacic je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Sparsi , odnosno gazda Selimović uživaju da sarajevske ekipe gaze...Nema veze jesu li pioniri ili glavni tim...
Ne vidim poentu....
Šta je mogao uraditi, izveo je najbolje igrače sredinom druge četvrtine, rasporedio svima u rosteru po desetak minuta, šut krenuo, 19 trojki što je izuzetno rijetko. Nije ni njima u cilju da se nešto umaraju pred playoff u srijedu, ali moraju održati neku formu, trećina ekipe nije igrala protiv MZTa.
Najbolje ti je da im ne repliciraš. Ne zamaraj se glupostima. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la bombaysaphire » 16 mar 2019, 21:15

kobe24 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Sparsi , odnosno gazda Selimović uživaju da sarajevske ekipe gaze...Nema veze jesu li pioniri ili glavni tim...
Ne vidim poentu....
Cisti kompleksi. Trenutna ekipa Bosne bi se borila za opstanak u A1 ligi, a ovi protiv njih namjerno posalju najjaci sastav. :puke:
Nisam ja protiv Sparsa, ali je bezveze šta rade.
Ima primjer iz mlađih selekcija, kad je njihov trener Admir Sakoč otišao iz Sparsa i osnovao svoj klub KK Ilidža, i sad igraju pioniri Spars - Ilidža i ovi ih ubiju 106 razlike, čitavu utakmicu presing i najbolji igrači na terenu, a to su još djeca...
Zamisli tu sliku , još trener Sparsa Bakir Srna se bunio kod sudija na 80 razlike.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la bombaysaphire » 16 mar 2019, 21:18

Mancini je napisao/la:
kovacic je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Sparsi , odnosno gazda Selimović uživaju da sarajevske ekipe gaze...Nema veze jesu li pioniri ili glavni tim...
Ne vidim poentu....
Šta je mogao uraditi, izveo je najbolje igrače sredinom druge četvrtine, rasporedio svima u rosteru po desetak minuta, šut krenuo, 19 trojki što je izuzetno rijetko. Nije ni njima u cilju da se nešto umaraju pred playoff u srijedu, ali moraju održati neku formu, trećina ekipe nije igrala protiv MZTa.
Najbolje ti je da im ne repliciraš. Ne zamaraj se glupostima. ;)

O kojim glupostima pišeš? Gradina iz Srebrenika ih ubije 30 razlike u Skenderiji, a tebi igraju najbolji igrači, pa makar i četvrtinu !?!
Upućeniji sam od tebe buraz , u dešavanja gospodina Selimovića protiv ljudi iz Košarkaškog saveza, ima tu puno zavrzlama.

Tako ako nešto imaš, napiši buraz , mojne tih debilizama, ovo je forum.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 16 mar 2019, 21:32

bombaysaphire je napisao/la:O kojim glupostima pišeš? Gradina iz Srebrenika ih ubije 30 razlike u Skenderiji, a tebi igraju najbolji igrači, pa makar i četvrtinu !?!
Upućeniji sam od tebe buraz , u dešavanja gospodina Selimovića protiv ljudi iz Košarkaškog saveza, ima tu puno zavrzlama.

Tako ako nešto imaš, napiši buraz , mojne tih debilizama, ovo je forum.
Smiješan si. I ne repliciraj mi više. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la bombaysaphire » 16 mar 2019, 21:37

Mancini je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:O kojim glupostima pišeš? Gradina iz Srebrenika ih ubije 30 razlike u Skenderiji, a tebi igraju najbolji igrači, pa makar i četvrtinu !?!
Upućeniji sam od tebe buraz , u dešavanja gospodina Selimovića protiv ljudi iz Košarkaškog saveza, ima tu puno zavrzlama.

Tako ako nešto imaš, napiši buraz , mojne tih debilizama, ovo je forum.
Smiješan si. I ne repliciraj mi više. ;)

Obično takve stvari napišu ljudi koji nemaju argumenata, a žele da budu pametni. ;)

Pošto sam smiješan pitaj trenere Sparsa mlađih kategorija, kakva je "situacija" ?

I ti si se prvi uključio u diskusiju, sugerišući da Kobe i meni ne replicira Kovacic.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la kobe24 » 16 mar 2019, 22:10

bombaysaphire je napisao/la:.
Nisam brate ni ja protiv njih i slazem se s ovim sto si napisao. Svako na ovom forumu zna da me raduje svaki uspjeh bh kosarke, bez obzira da li se radilo o reprezentaciji, nekom domacem klubu, ili nasim kosarkasima u njihovim klubovima. Ovaj Mancini ne podnosi KK Bosnu. Ja se dobro sjecam sta je on jos davno pisao, a ocigledno ima neku jaku povezanost sa Selimovicima i tu je uvijek kad god ih neko spomene.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la MakabiTuzla » 17 mar 2019, 09:13

Ovo Sparsu nije trebalo. Ali doci ce vrijeme uskoro kada ce i oni biti u poziciji da se neko izivljava nad njima. Karma.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 18 mar 2019, 00:29

kobe24 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:.
Nisam brate ni ja protiv njih i slazem se s ovim sto si napisao. Svako na ovom forumu zna da me raduje svaki uspjeh bh kosarke, bez obzira da li se radilo o reprezentaciji, nekom domacem klubu, ili nasim kosarkasima u njihovim klubovima. Ovaj Mancini ne podnosi KK Bosnu. Ja se dobro sjecam sta je on jos davno pisao, a ocigledno ima neku jaku povezanost sa Selimovicima i tu je uvijek kad god ih neko spomene.
:lol: :lol: :lol: Kako te nije stid izmišljati više? :roll:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la irfo » 19 mar 2019, 10:27

Mogo bi se dovesti neko iz Igokee, Rikic u Zrinjskom
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Brackan
Postovi: 18
Pridružen/a: 21 nov 2017, 18:56
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Brackan » 19 mar 2019, 12:05

Kad su Termini za ptedstojece utakmice??

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.