SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la admin » 19 mar 2019, 15:54

u ovom mjesecu ćemo zamijeniti nagrade u igrama. Ono što je davao Mozzart, davaće wwin i obrnuto.

ultrasegamega
Postovi: 562
Pridružen/a: 12 avg 2015, 09:04
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la ultrasegamega » 19 mar 2019, 18:06

Ja sam imao najvecu pogodjenu kvotu u februaru. Hoce li biti nesto ili da se ne nadam?

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la NadalRafa » 20 mar 2019, 00:40

Kako se prijaviti, jel mogu učestvovati?

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la bart » 20 mar 2019, 19:47

NadalRafa je napisao/la:Kako se prijaviti, jel mogu učestvovati?
moraš znat jasin napamet :urnebes:
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la admin » 21 mar 2019, 16:31

ultrasegamega je napisao/la:Ja sam imao najvecu pogodjenu kvotu u februaru. Hoce li biti nesto ili da se ne nadam?
nemas se cemu nadati, nema nagrada za najveću kvotu od kako su neke od kolega obezvrijedile to takmičenje.

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la admin » 21 mar 2019, 16:32

NadalRafa je napisao/la:Kako se prijaviti, jel mogu učestvovati?
imaš ovjde detalje http://sportsport.ba/tipster, registruj se na sajt (ne na forum)

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la SemirP » 21 mar 2019, 17:31

admin je napisao/la:
ultrasegamega je napisao/la:Ja sam imao najvecu pogodjenu kvotu u februaru. Hoce li biti nesto ili da se ne nadam?
nemas se cemu nadati, nema nagrada za najveću kvotu od kako su neke od kolega obezvrijedile to takmičenje.
Nismo obezvrijedili nego nismo htjeli da se moze igrati X na kosarku ( ali ste to sad zabranili svakako), stavite opet od sljedeceg mjeseca yeet

ultrasegamega
Postovi: 562
Pridružen/a: 12 avg 2015, 09:04
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la ultrasegamega » 22 mar 2019, 18:14

admin je napisao/la:
ultrasegamega je napisao/la:Ja sam imao najvecu pogodjenu kvotu u februaru. Hoce li biti nesto ili da se ne nadam?
nemas se cemu nadati, nema nagrada za najveću kvotu od kako su neke od kolega obezvrijedile to takmičenje.
hahahahahahahaha


Ne treba nam nista od vas ba :lol:

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la SemirP » 27 mar 2019, 15:58

admin je napisao/la:u ovom mjesecu ćemo zamijeniti nagrade u igrama. Ono što je davao Mozzart, davaće wwin i obrnuto.
Posto postoji velika vjerovatnoca da cu to biti ja za Wwin ovaj mjesec :lol: , zamolio bih cijenjenog admina da odmah posalje mail 'cause ja ne planiram cekati mjesec ili dva zbog bonusa od 100KM. :D

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la SemirP » 29 mar 2019, 09:18

SemirP je napisao/la:
admin je napisao/la:u ovom mjesecu ćemo zamijeniti nagrade u igrama. Ono što je davao Mozzart, davaće wwin i obrnuto.
Posto postoji velika vjerovatnoca da cu to biti ja za Wwin ovaj mjesec :lol: , zamolio bih cijenjenog admina da odmah posalje mail 'cause ja ne planiram cekati mjesec ili dva zbog bonusa od 100KM. :D
DEL DEL DEL, :lol: , i zamolio bih admine da posalju listu tipova koje je Diablo postavljao u zadnjih 5 dana, i to mi treba: vrijeme kad je on postavio tip, vrijeme koje je on stavio da taj mec pocinje i vrijeme kad su admini prihvatili tip.

Vec sam zapazio na par tipova koje je postavljao, kako mijenja vrijeme utakmica i u pola utakmice postavi tip :lol: :lol: , pa dragi admini zar je toliko tesko proguglati kad par pocinje, ne razumijem toliku lijenost.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la Policeman » 29 mar 2019, 10:31

:rol: kod tebe uvijek neke teorije zavjere

Mozda je lik jednom pogresno postavio satnicu utakmice u pola sata BIG DEAL :crazy:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la admin » 29 mar 2019, 10:37

ultrasegamega je napisao/la:
admin je napisao/la:
ultrasegamega je napisao/la:Ja sam imao najvecu pogodjenu kvotu u februaru. Hoce li biti nesto ili da se ne nadam?
nemas se cemu nadati, nema nagrada za najveću kvotu od kako su neke od kolega obezvrijedile to takmičenje.
hahahahahahahaha


Ne treba nam nista od vas ba :lol:
Steta... ja taman dogovorio da i za najvecu kvotu februara ipak bude bonus i dosao da javim i sad tek vidim tvoju poruku. nista onda, prebacicemo nekom drugom.

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la admin » 29 mar 2019, 10:39

SemirP je napisao/la:
SemirP je napisao/la:
admin je napisao/la:u ovom mjesecu ćemo zamijeniti nagrade u igrama. Ono što je davao Mozzart, davaće wwin i obrnuto.
Posto postoji velika vjerovatnoca da cu to biti ja za Wwin ovaj mjesec :lol: , zamolio bih cijenjenog admina da odmah posalje mail 'cause ja ne planiram cekati mjesec ili dva zbog bonusa od 100KM. :D
DEL DEL DEL, :lol: , i zamolio bih admine da posalju listu tipova koje je Diablo postavljao u zadnjih 5 dana, i to mi treba: vrijeme kad je on postavio tip, vrijeme koje je on stavio da taj mec pocinje i vrijeme kad su admini prihvatili tip.

Vec sam zapazio na par tipova koje je postavljao, kako mijenja vrijeme utakmica i u pola utakmice postavi tip :lol: :lol: , pa dragi admini zar je toliko tesko proguglati kad par pocinje, ne razumijem toliku lijenost.
razvijamo taj dio gdje ćete imati mogućnost da pratite sta drugi korisnici rade, njihove profile isl. U biti, zato je ovo sve jos uvijek u beti, jer to sporo ide, a bez toga je besmisleno.

Tada ce biti puno lakse i dodatne bugove otkloniti, jer cete i vi imati bolji uvid.

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la SemirP » 29 mar 2019, 13:22

admin je napisao/la:
razvijamo taj dio gdje ćete imati mogućnost da pratite sta drugi korisnici rade, njihove profile isl. U biti, zato je ovo sve jos uvijek u beti, jer to sporo ide, a bez toga je besmisleno.

Tada ce biti puno lakse i dodatne bugove otkloniti, jer cete i vi imati bolji uvid.
A da li je moguce da mi posaljes ili ovdje postavis tipove koje je Diablo postavljao u zadnjih pet dana? sa datumima i vremenima kad je postavljen tip?

Avatar
Zeus01
Postovi: 126
Pridružen/a: 10 avg 2017, 19:46
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la Zeus01 » 29 mar 2019, 14:26

:guz: ī
SemirP je napisao/la:
admin je napisao/la:u ovom mjesecu ćemo zamijeniti nagrade u igrama. Ono što je davao Mozzart, davaće wwin i obrnuto.
Posto postoji velika vjerovatnoca da cu to biti ja za Wwin ovaj mjesec :lol: , zamolio bih cijenjenog admina da odmah posalje mail 'cause ja ne planiram cekati mjesec ili dva zbog bonusa od 100KM. :D

Meni lego bonus za mart
+4367761343386 okreni moj broj ti zivote moj

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la admin » 29 mar 2019, 14:31

SemirP je napisao/la:
admin je napisao/la:
razvijamo taj dio gdje ćete imati mogućnost da pratite sta drugi korisnici rade, njihove profile isl. U biti, zato je ovo sve jos uvijek u beti, jer to sporo ide, a bez toga je besmisleno.

Tada ce biti puno lakse i dodatne bugove otkloniti, jer cete i vi imati bolji uvid.
A da li je moguce da mi posaljes ili ovdje postavis tipove koje je Diablo postavljao u zadnjih pet dana? sa datumima i vremenima kad je postavljen tip?
Jeste, moguće je, ako pokažeš značku.

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la RafaGarros9 » 29 mar 2019, 14:36

SemirP je napisao/la:
admin je napisao/la:
razvijamo taj dio gdje ćete imati mogućnost da pratite sta drugi korisnici rade, njihove profile isl. U biti, zato je ovo sve jos uvijek u beti, jer to sporo ide, a bez toga je besmisleno.

Tada ce biti puno lakse i dodatne bugove otkloniti, jer cete i vi imati bolji uvid.
A da li je moguce da mi posaljes ili ovdje postavis tipove koje je Diablo postavljao u zadnjih pet dana? sa datumima i vremenima kad je postavljen tip?

Ja bih molio @admina da @SemiraP uzima s rezervom jer je ovo vec 3. ili 4. put da optuzuje nekoga da lazira parove i to sve nakon sto ga neko prestigne na tabeli.Zbog njega je i ukinuta nagrada za najvecu pogodjenu kvotu jer je momak pogodio x u kosarci i odmah je doslo do pobune.Zatim je optuzio momka da povecava kvote sa 1,10 na 3-4 (budite ozbiljni)...pa evo sad vidim da je i Diabla optuzio i to ponovo nakon sto je izgubio prvo mjesto na tabeli a momak vec dokazano dobro igra jer je par puta osvojio nagradu u Wwinu a msm i u Mozzartu...

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la SemirP » 29 mar 2019, 17:44

Haj okej jeste ja sam kriv sto je ukinuta nagrada, da da iako sam ja pogodio x u kosarci i ja dobio nagradu za to :lol: , i da D.K nije povecavao kvote(gdje su ga admini vec otkrili i od tada uopste vise ne postavlja tipove), i da nije Diablo stavio par u pola 4, i napisao da par pocinje u pola pet, a stvari vrijeme meca pocelo u 14h. :lol:. Ok necu se vise "zaliti" i "optuzivati", mozete nastaviti sa kockanjem.

Avatar
Zeus01
Postovi: 126
Pridružen/a: 10 avg 2017, 19:46
Kontakt:

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la Zeus01 » 29 mar 2019, 22:05

SemirP je napisao/la:Haj okej jeste ja sam kriv sto je ukinuta nagrada, da da iako sam ja pogodio x u kosarci i ja dobio nagradu za to :lol: , i da D.K nije povecavao kvote(gdje su ga admini vec otkrili i od tada uopste vise ne postavlja tipove), i da nije Diablo stavio par u pola 4, i napisao da par pocinje u pola pet, a stvari vrijeme meca pocelo u 14h. :lol:. Ok necu se vise "zaliti" i "optuzivati", mozete nastaviti sa kockanjem.

nadam se i molim da nikad neces dobiti bonus , da nisi rumun?
+4367761343386 okreni moj broj ti zivote moj

Avatar
MrMagnificent
Postovi: 51
Pridružen/a: 26 jul 2017, 21:11

Re: SportSport.ba Tipster (OSVOJI BONUS 3x100 KM!)

Post Postao/la MrMagnificent » 31 mar 2019, 16:28

.
Zadnja izmjena: MrMagnificent, dana/u 02 apr 2019, 01:17, ukupno mijenjano 2 puta.

Odgovori

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.