FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 26 mar 2019, 18:46

Velik si AMARE!
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 26 mar 2019, 18:48

braco je napisao/la:Brko išao u Cetinje na sahranu Radovića :salut:

slika

slika
:salut:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 26 mar 2019, 18:59

Gosp. sve sto je mogao napraviti napravio je naguzovace, a pri tome nije dao marku svoju. Svušerio od tribine do terena s Grcima, Bog zna kakve trange frange i dobijemo sta dobijemo. Skrsimo milione a dobijemo kao sto smo dobili evropski klub!

Ko je kriv? Amar naravno.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 27 mar 2019, 10:30

Vidim Amara jutros, skida trafo sa paleta. Zna onaj nas Kongrate@, vidi se da je informisan.
Niko od "velikih Zeljovaca" sa lobotomije da objavi, kako je sef ispred kluba bio na sahrani nasoj legendi. Sram vas bilo!
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
bhsport
Postovi: 11288
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 27 mar 2019, 12:23

Bezideja je napisao/la:Jeste. Oni ne mogu to da gledaju, kao da ih neko lopata po glavi :lol:

Oni to izdrzati ne mogu....
A krivac za losu drenazu je gradska kanalizacija. :tokralju:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 27 mar 2019, 14:36

Ima li kakvih novosti u vezi tima? Šta je sa Sinanom, hoće li moći od prve minute u Gabeli? Ima li još povrijeđenih, valjda je sve ok sa Sipovićem. Možda bude neko iznenađenje u prvih 11 ala Sadiković, Amar ga je pohvalio poslije Zvijezde. Kod GOŠK-a fale Kulović koji im je najbolji igrač (suspenzija zbog žutih), neće biti povrijeđenog Anela Husića, a moguće ni Stjepan Vego koji je također povrijeđen. Izjava trenera GOŠK-a o Želji pred ovu utakmicu:
– Vidio sam da se radi o dobroj trkačkoj ekipi koja je visoko plasirana. Neće nam biti lako, ali neće ni njima. Jako cijenim njihovog trenera i igrače, imaju jednu neobičnu igru, svi su u visini lopte, dosta trče, ali vjerujem da ćemo naći snage, moći i pameti da ostvarimo pozitivan rezultat, ističe Mršić.

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 27 mar 2019, 17:10

Svi su trenirali izuzev Bogija i Dade.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 28 mar 2019, 14:11

Šta kaze djecko, radili ljudi 1000 stvari. **** pisljive titule. To su jedne legende visokog nivoa. Stari strucnjaci iz upravnog odbora. Pripreme na planini u statut staviti. Pisljuve titule, a sve je pisljivo sto ne znaju napraviti, osvojiti. :)
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

amarovac
Postovi: 77
Pridružen/a: 09 mar 2019, 23:42

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amarovac » 28 mar 2019, 17:47

pobjegulje. potrošilo 5 miliona na karanana igrače. zatrovalo sve u i oko kluba propagandom. slupalo još nekoliko miliona loše radove. a kad je sve potrošilo, otišlo, pobjeglo. ostavilo dugove, kredite, hipoteke i havarije. nećete pobjegulje i telali više nikad. ni blizu. i skupštinu treba pomesti i dezinfikovati od vas. možete pisati eseje i plakati iza monitora.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 28 mar 2019, 18:09

Posebno onog cvikarosa, sto ga pitari ismijavaju klipovima. Udarit mu pedalu. Bas moras biti glup onako pricati o kitama s koseva koji su uopce nebitni..
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
bhsport
Postovi: 11288
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 28 mar 2019, 20:55

Sretno Brkovicu.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 28 mar 2019, 22:10

braco je napisao/la:Ima li kakvih novosti u vezi tima? Šta je sa Sinanom, hoće li moći od prve minute u Gabeli? Ima li još povrijeđenih, valjda je sve ok sa Sipovićem. Možda bude neko iznenađenje u prvih 11 ala Sadiković, Amar ga je pohvalio poslije Zvijezde. Kod GOŠK-a fale Kulović koji im je najbolji igrač (suspenzija zbog žutih), neće biti povrijeđenog Anela Husića, a moguće ni Stjepan Vego koji je također povrijeđen. Izjava trenera GOŠK-a o Želji pred ovu utakmicu:

Ne beri brigu Braco@. Priprema utakmice odradjena dosta kvalitetno.

Sinan i Dado imaju ta "zatezanja" loze, Sinan je radio i dodatne pretrage. Nista strasno osim sto su propustili koji trening.

Ermin ce do derbija moci 14 i po minuta. Mozda 15. :mrgreen:
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 28 mar 2019, 22:25

A konkurs? :D

Sve osim pobjede u Gabeli je ravno katastrofi. Vjerujem prije svega u Amara jer je maher za ove utakmice. Ne uradimo nista a pobjedimo, sto je ocekivano za ovu ekipu da ne urade nista :)
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 29 mar 2019, 00:47

bhsport je napisao/la:Sretno Brkovicu.
Istina sto se pisalo???
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 29 mar 2019, 11:36

Naprijed Zeljo ljubavi moja.

Pa pa paranoja...
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 29 mar 2019, 12:10

Eo sjedimo drug i ja pricamo o bivsoj upravi. On ne prati nesto nas fudbal, kad mi rece sta vam je ona prosla uprava ostavila zaduzenja. Ma reko' dobro je to sve, oni su radili, trazili, ulozili svoje pare. Nije njima lako bilo, ipak je tu stecaj bio skoro se ugasili. Kad kaze meni jaran bas smo u teskoj sitvaciji bili.

Sad nas tri jarana kontamo da li ici u Gabale.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

amarovac
Postovi: 77
Pridružen/a: 09 mar 2019, 23:42

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amarovac » 29 mar 2019, 13:47

joj moram... pita stručnjak/manager/telal iz breze ko sjedi pored brke... moj majstore... i joj kokoška i guvo i bosanac... dođite nekad na tekmu uživo, daće vam neko kartu, telal je dobio od onog gmizavca iz slovenije pa opet ne dolazi, skup mu bus iz Breze, pa ako ima ko prevoz sevap je, da se ne provaljuje više. Pored brke sjedi veliki IPE, jedan od onih što su rekli NE pobjeguljama. Odzvonilo. Nikad više.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 29 mar 2019, 15:48

Vidi igramo u nedjelju, ja kontao sutra :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 29 mar 2019, 15:51

Gledam nešto tabelu i vidim da imamo više poraza kući ove sezone od GOŠK-a. :urnebes:

Mi 4 poraza, oni 3 i to od nas u prvom kolu, Mladost i Zrinjski.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 29 mar 2019, 18:31

amarovac je napisao/la:joj moram... pita stručnjak/manager/telal iz breze ko sjedi pored brke... moj majstore... i joj kokoška i guvo i bosanac... dođite nekad na tekmu uživo, daće vam neko kartu, telal je dobio od onog gmizavca iz slovenije pa opet ne dolazi, skup mu bus iz Breze, pa ako ima ko prevoz sevap je, da se ne provaljuje više. Pored brke sjedi veliki IPE, jedan od onih što su rekli NE pobjeguljama. Odzvonilo. Nikad više.
Pravi momak, kapa do poda iskreno. Koji ce mi klinac oni na utakmici? Ko ce davati strucna misljenja o terenu, igri, taktici i novoj upravi?
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: darkangel4 i 49 gostiju.