Sportski komentatori

Avatar
bhsport
Postovi: 11288
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la bhsport » 28 mar 2019, 12:05

Mokes je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Definitivno Baho nije obrazovan niti skolovan za sportskog komentatora, covjek je zavrsio trgovacku skolu i u ratu su ga sklonili na tv da ne bi isao u vojsku, barem je takva prica bila.
Takodjer glasine su bile da je 94 na finalu lige prvaka izmedju barselone i milana prodao akreditaciju i tako nas uskratio za prvi live prenos za BiH.
Osim te doze patriotizma, njegovo znanje o fudbalu jer skromno, njegov stav nadmen a njegov komentar neprofesionalan.
Ovo za tuzbu je smijesno. Da je drzave on dalje od pijace nebi mako.
O njegovim biserima izlazi cambio ulazi cambio, zatim cuvaj se Danaca i kad darove nose je suvisno i trositi rijeci.
Problem je drzave i sistema kada ti isplivaju likovi za sportskog komentatora ciji je jedini kvalitet patriotizam.
Samo cu reci ovo, samo je jedan sportki komentator Marjan, svi ostali su mudo Marjanovo.
Zar nije Igor Kristić izjavio to za Dance :think:
Ma kakav Kristic, to je utakmica 1-1 koja nas je vodila ne EP, pogledajte na youtubu da je to Baho prenosio.

Evo prva stvar na ovom linku:

[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Mokes
Postovi: 14891
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Mokes » 28 mar 2019, 20:25

bhsport je napisao/la:Ma kakav Kristic, to je utakmica 1-1 koja nas je vodila ne EP, pogledajte na youtubu da je to Baho prenosio.

Evo prva stvar na ovom linku:

I gdje se pominje ta izreka ovdje :think:

ps.
http://magazinplus.eu/sportski-komentat ... o-najgore/
Uz Igora Kristića s BHT-a obavezno se veže izjava u nogometnoj utakmici Danske i BiH, kada je pokušao duhovito preformulirati latinsku izjavu „Čuvaj se Danajaca i kada darove nose”, a rekao je “Čuvaj se Danaca…”.

– Poslije je bilo kako Igor Kristić, komentator državne televizije, ne zna latinsku izreku. To je tako, ljudi uvijek zapamte samo ono najgore – kaže Kristić.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Lupi
Postovi: 62
Pridružen/a: 11 dec 2012, 20:19
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Lupi » 28 mar 2019, 22:35

Imam screen Bahe Topalbečirevića, njegovog statusa sa njegove stranice na FB 15 Novembra 2018. (koju je deaktivirao) ali imam screenshot gdje on iznad svoje slike sa stadiona u Beču, između ostalog piše:

'' Te 1995.sam baš sa ovog stadiona radio svoje prvo finale lige prvaka Ajax-milan 1:0. Bio je to najsretniji i ujedno najtužniji dan u mom životu.
Najsretniji jer sam ostvario svoj dječački san a najtužniji jer sam 15 minuta prije početka utakmice saznao, da je dan ranije pala granata u Tuzli i ubila 120 mladih ljudi. Plakao sam kao dijete i čekao da mi iz režije kažu: ''Baho vani si'', što je značilo da je prenos počeo."

Ajax i Milan su igrali u srijedu 24. maja a granata je pala 25.maja u četvrtak,dakle SUTRADAN.
Kako je Baho mogao plakati zbog nečeg što se još nije ni desilo i desiti će se tek sutra?
Kako objasniti osim riječima, da taj dokazani smrad,gnjida i uhleba od čovjeka skuplja poene radi vlastite promocije na najvećoj tragediji Tuzlaka i laže bezobrazno.

Misleći da se niko neće sjetiti ali ja sam se sjetio ,jer znam bolje od njega i pamtim sve njegove laži i provale u ovih 27 godina,kao i talove sa ljudima iz NSBIH,od kojih je napravio kafić (sarajevo-united), taj bivši prodavač farmerki i propali pjevać (koji je pjevao patriotske pjesme početkom rata u studiu TVBIH,prije nego što je počeo komentarisati tekme, jer nije imao ko da komentariše tada na TVBIH).

btw. poginulo je 71 a ne 120.

Pa,ako neko može da mi objasni da li se uopšte screen može ubaciti na forum?

Avatar
Finn
Postovi: 9162
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Finn » 28 mar 2019, 22:57

Šta mu je sa tim kafićem, je li još živ? :mrgreen: Nisam za njega čuo ima 6-7 godina. Bio u BBIu gore na vrhu.

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Hantraga » 28 mar 2019, 23:09

Baho je, prvo, gnjida od čovjeka. Čovjek koji ima nevjerovatan poriv da se miješa u sve i da se u svemu nađe.
Kao komentator je nula teška. Bezveze je uopšte vaditi njegove greške i sranja. I oni sa BHTV su za njega doktori sada, jer barem 10% prate dešavanja, a znamo kako su oni očajni.

Doduše, kad prenosi fudbal, još i zna veinu pravila pa nije kao kad prenosi rukomet ili košarku :D

Avatar
bhsport
Postovi: 11288
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la bhsport » 29 mar 2019, 11:25

Mokes je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Ma kakav Kristic, to je utakmica 1-1 koja nas je vodila ne EP, pogledajte na youtubu da je to Baho prenosio.

Evo prva stvar na ovom linku:

I gdje se pominje ta izreka ovdje :think:

ps.
http://magazinplus.eu/sportski-komentat ... o-najgore/
Uz Igora Kristića s BHT-a obavezno se veže izjava u nogometnoj utakmici Danske i BiH, kada je pokušao duhovito preformulirati latinsku izjavu „Čuvaj se Danajaca i kada darove nose”, a rekao je “Čuvaj se Danaca…”.

– Poslije je bilo kako Igor Kristić, komentator državne televizije, ne zna latinsku izreku. To je tako, ljudi uvijek zapamte samo ono najgore – kaže Kristić.
Ne spominje se na tom linku, ali na toj utakmici je rekao, imam snimljeno na VHS-u cijelu utakmicu, to je rekao Baho 2003 godine.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la baltazar7 » 01 apr 2019, 11:49

Baho je patetičan više...

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Monolog » 01 apr 2019, 11:52

Danajci su Igorov grijeh, a ne Bahin.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Admir_Sa » 01 apr 2019, 22:03

Al et kako i taj rat nekim ljudima donese nešto u životu, a da nije klasična pljačka ili profiterstvo....ono frajer farmerke prodavao na pijaci, dodje slučajno na televiziju, malo zagalami kad bih igra i na tome živi frajer čitav život. Vjerojatno su ga i sa bht sklonili jer nema škole za komentatora, a u ovim državnim treba papir. Frajer je iskreno loš komentator :(
nema potpisa

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la HeraklitMracni » 01 apr 2019, 23:39

Ima napisano kad je on s nekim sastanke pravio da smijene tad selektora Musovica , pa onda je hajku vodio protiv Pusine , pa Hasana i td uglavnom je prste imao umijesane u dosta toga ...

Avatar
Migu
Postovi: 113
Pridružen/a: 07 jul 2017, 12:05
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Migu » 10 apr 2019, 21:10

Jel Baho upravo rekao Mihajl Kerik? Ahahaha nosite ovog soma sa televizije

Avatar
Rosicky
Postovi: 8324
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Rosicky » 10 apr 2019, 21:16

Hahaha jest umal mihajlo kerik

Avatar
edo07
Postovi: 1813
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la edo07 » 10 apr 2019, 21:26

Treba obavezno napraviti online peticiju da se ovaj kreten skine sa komentarisanja...pa Bog te vidio, covjek pokvari utakmicu...dozivljaj...pitam se samo da li on nekad sam sebe cuje?! Vjerujem kad bi samo jednom poslusao sam sebe, da bi frajer momentalno prestao pratiti sport a pogotov komentarisao

Avatar
Rosicky
Postovi: 8324
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Rosicky » 10 apr 2019, 21:31

Jel moguce da svaku tekmu koju komentarise mora o Dzeki da sere kako je on nekad odigrao dobru utakmicu protiv nekog tima iz te utakmice a da je taj tim igrao protiv Rome. Imal kraja

Avatar
Tekashi
Postovi: 15868
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Tekashi » 10 apr 2019, 21:34

Ne znam zasto Adis Hadzic ne prenosi utakmice na Nova BH

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la tm01hzne » 10 apr 2019, 21:36

Mislim da je rekao Aleksandr Čeferino ili Čeferini :D

Avatar
edo07
Postovi: 1813
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la edo07 » 10 apr 2019, 21:49

Cuj Juninho :o :o
Daj Baho oprosti se molim te
Zadnja izmjena: edo07, dana/u 10 apr 2019, 21:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Tekashi
Postovi: 15868
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Tekashi » 10 apr 2019, 21:49

Treba ga klonirati. :rol:

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la Gifron » 10 apr 2019, 21:49

Kad smo vec kod ovih debila, je li samo Telemach ima ovu Novu u HDu mamicu im, piksel ko rubikova kocka
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: Sportski komentatori

Post Postao/la tm01hzne » 10 apr 2019, 21:53

edo07 je napisao/la:Cuj Juninho :o :o
Daj Baho oprosti se molim te
Ja sam vraćao da bih ponovno čuo da li je zaista to rekao...

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.