English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Nitro » 01 apr 2019, 17:24

let3 je napisao/la:Chris Smalling je level iznad Van Dijka, kako se ovdje pisalo.
Nađi nam da vidimo ko je to pisao
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

let3
Postovi: 29322
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la let3 » 01 apr 2019, 17:26

Nitro je napisao/la:
let3 je napisao/la:Chris Smalling je level iznad Van Dijka, kako se ovdje pisalo.
Nađi nam da vidimo ko je to pisao
Mrsko mi sad tražiti postove u kojima su se izvjesni Phil Jones i Chris Smalling označavali kako najbolji stoperski par Otoka :kafa:

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Nitro » 01 apr 2019, 17:27

Dakle, laž :kafa:
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

let3
Postovi: 29322
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la let3 » 01 apr 2019, 17:29

Nitro je napisao/la:Dakle, laž :kafa:
Možda je najbolji par stopera bio Baily - Jones, ili tako nešto.
Nije laž, nedajte mi lagat :kafa:

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Goretzka » 01 apr 2019, 17:30

Gledajuci tabelu i ucinak nesto mi bezveze da titulu uzme tim koji je 4 puta gubio pored tima koji ima samo jedan poraz i to od najveceg rivala sto priznat cemo nije sramota neka. Bilo bi i za ligu dobro da se skine to prokletstvo Liverpula jer mislim da bi iduca sezona mogla bit jedna od najjacih ikad zbog toga sto bi svi jurisali na prvo mjesto. Od ovih 6 velikih naravno.

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 01 apr 2019, 17:33

Torres_9 je napisao/la:van dijk je isti level lebrona.U stanju je napraviti jedno od najgorih odbrana u ligi u jednu od najboljih odbrana u evropi slicno ko lebron s cavsima sto je radio
Aha, nema to veze s drukčijim sistemom (zatvorenijim) igre, nit sa vrhunskim golmanom u odnosu na prijašnje panjeve, a ni sa 2 beka koji su postali zreli igrači. Sve je to zapravo Van Dijk, on brani za čitavu obranu.

Van Dijk igra vrhunski ove sezone, ali kakve se stvari pišu kontam spoj Vidića i Ferdinanda, a jučer mu vrh karijere bio Celtic.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Nitro » 01 apr 2019, 17:34

let3 je napisao/la:
Nitro je napisao/la:Dakle, laž :kafa:
Možda je najbolji par stopera bio Baily - Jones, ili tako nešto.
Nije laž, nedajte mi lagat :kafa:
Ni to nije bilo :mrgreen:
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 01 apr 2019, 17:35

Ne kontam poentu, pa Karius prošle sezone nabio itekako dobar broj clean sheetova nakon, pogodi čijeg dolaska.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
anell
Postovi: 21101
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la anell » 01 apr 2019, 17:38

Nek nabije sa Arsenalovom odbranom clean sheetove.
Pld W D L
38 26 12 0

let3
Postovi: 29322
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la let3 » 01 apr 2019, 17:38

Nitro je napisao/la: Ni to nije bilo :mrgreen:
:lolno: :crazy: e jbg, onda je kombinacija Smalling - Baily :mrgreen: imal još koja :lol:


bjež tamo, ne'š mene zayebavat :tralala:



@Osime, veteran Virgil za mlađahnog Coutinha, povratak brazilca u staro jato i svima dobro. Ne može poštenije.

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la artemis77 » 01 apr 2019, 17:39

Lillard je napisao/la:
Torres_9 je napisao/la:van dijk je isti level lebrona.U stanju je napraviti jedno od najgorih odbrana u ligi u jednu od najboljih odbrana u evropi slicno ko lebron s cavsima sto je radio
Aha, nema to veze s drukčijim sistemom (zatvorenijim) igre, nit sa vrhunskim golmanom u odnosu na prijašnje panjeve, a ni sa 2 beka koji su postali zreli igrači. Sve je to zapravo Van Dijk, on brani za čitavu obranu.

Van Dijk igra vrhunski ove sezone, ali kakve se stvari pišu kontam spoj Vidića i Ferdinanda, a jučer mu vrh karijere bio Celtic.
Trenutno najbolji stoper na svijetu, svaku odbranu bi digao na veći nivo. Naravno da je i do dolaska Alissona, ali ne treba zaboraviti kakva je odbrana Liverpoola bila do dolaska Virgila.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 01 apr 2019, 17:39

let3 je napisao/la:
@Osime, veteran Virgil za mlađahnog Coutinha, povratak brazilca u staro jato i svima dobro. Ne može poštenije.
Ako vam leđendu Morena pošaljemo onda u najmanju ruku povratak Suareza može saprati te rane, inače :nene:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 01 apr 2019, 17:39

Osim13 je napisao/la:Ne kontam poentu, pa Karius prošle sezone nabio itekako dobar broj clean sheetova nakon, pogodi čijeg dolaska.
Jbga, morate se odlučit, ne može Van Dijk bit zaslužan za sve, a tamo opet Alisson, Robertson i TAA vrhunske klase
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
jasmin10
Postovi: 13651
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la jasmin10 » 01 apr 2019, 17:40

Bolji Lovren od Van Dijka.

Btw sta je ovo raspada se vezni red djavola ? Herera ode u PSG, Pogba javno priznaje da mu je zelja Real.

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Believe » 01 apr 2019, 17:48

De nemoj više Bogati :rol:

Van Dijk je igrač koji igrače oko sebe čini boljim.
Svjetska klasa i najbolji stoper na svijetu u ovom trenutku.
Robertson a pogotovo TAA za mene još uvijek nisu svjetske klase. Pogotovo ovaj drugi. Prvi ide prema tome.

Može li neko naći tih pa po priči nekih topnika bar jedno 5 stranica gdje smo svi mi (ko mi?) pisali da će se Tottenham borit za titulu??
Ljudi sami izmisle da je više ljudi reklo u nekom trenutku da je Tottenham title contender, pa se onda šprdaju s tim što su to rekli odnosno nisu rekli :rol: kolika opsjednutost jel moguće :urnebes:
You'll never walk alone.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41350
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 apr 2019, 17:50

Robertson je već svjetska klasa, najbolji bek u ligi.

A i Arnold nije daleko od toga.

To je meni puno već uspjeh Kloppa od ovog kako Van Dijk igra, jer on i jest došao kao već ponajbolji stoper u ligi, a i plaćen je u skladu s tim.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la leorey » 01 apr 2019, 17:51

Mokes je napisao/la:
leorey je napisao/la:
Jack je napisao/la:"Vidio sam kako Sissoko ide prema golu i znao sam da je dešnjak. Son obično završava ove šanse i odlučio sam da je bitnije da njega zatvorim kako mu ne bi dodao loptu. Sissoka sam pustio jer sam znao da su male šanse da zabije lijevom nogom", rekao je Van Dijk.

:wtf:
Mustafi bi oborio Sissoka, dobio crveni ali bi Sissoko svejedno proturio loptu do Sona :lol:
Trenutno je najbolji stoper, ali joj ovog hajpa sam sebe hvali, daj ga Messiju u polufinalu, ovako je i Boateng govorio dok mu nije zavrsio karijeru 2015e. Od tada strmoglavi pad i nikad vise isti igrac. :kafa:
Drugo je panj Boateng koji je imao sreće da igra s vrhunskim igračima, pa se naosvajao trofeja, a realno nije bio neki igrač. Da je on igrao u Liverpoolu umjesto u Bayernu, bio bi Lovren prije Lovrena.
VdV je igrač koji je značajno popravio odbranu Liverpoola.
Pa ne znam bas, tada, tih godina, sigurno se smatrao ponajboljim stoperom. Sa Hummelsom uzeo SP. Mozete sami naci i postove na forumu vecine i vidjet cete. Od tada, ga vise niko nije spomenuo u tom kontekstu.
Zadnja izmjena: leorey, dana/u 01 apr 2019, 17:53, ukupno mijenjano 1 put.
27.10.2020

let3
Postovi: 29322
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la let3 » 01 apr 2019, 17:53

Believe je napisao/la:De nemoj više Bogati :rol:

Van Dijk je igrač koji igrače oko sebe čini boljim.
Svjetska klasa i najbolji stoper na svijetu u ovom trenutku.
Robertson a pogotovo TAA za mene još uvijek nisu svjetske klase. Pogotovo ovaj drugi. Prvi ide prema tome.

Može li neko naći tih pa po priči nekih topnika bar jedno 5 stranica gdje smo svi mi (ko mi?) pisali da će se Tottenham borit za titulu??
Ljudi sami izmisle da je više ljudi reklo u nekom trenutku da je Tottenham title contender, pa se onda šprdaju s tim što su to rekli odnosno nisu rekli :rol: kolika opsjednutost jel moguće :urnebes:
Pa kad pogledaš ko se sve uzima kao svjetska klasa, onda je to i Robertson definitivno ove sezone. Momak kida lijevu stranu kroz citavu sezonu.
Uzgred receno, on je i najveca "krađa" u modernoj historiji EPLa.

Virgil je trenutno u svijetu ubjedljivo stoper br. 1 :kafa: znatno ispred drugih.

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 01 apr 2019, 17:57

Believe je napisao/la:De nemoj više Bogati :rol:

Van Dijk je igrač koji igrače oko sebe čini boljim.
Svjetska klasa i najbolji stoper na svijetu u ovom trenutku.
Robertson a pogotovo TAA za mene još uvijek nisu svjetske klase. Pogotovo ovaj drugi. Prvi ide prema tome.
Slažem se, očito je. Samo što su igrači oko njega vrhunski potencijali i već sad odlični igrači (izuzev drugog stopera).
Meni Alderweireld nije ništa lošiji igrač od njega, plus ima više vrhunskih sezona, ali sada kad sa strane ima Trippiera i Rosea, pa na golu Llorisa koji nije isti igrač ko nekad, odmah je obrana gora i ne može ni on pokrit sve. Jučer je odigrao brutalnu utakmicu, bolju od Van Dijka pa ga niko ne yebe 2%.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la leorey » 01 apr 2019, 17:57

Da bi neko bio najbolji i isticao se bitno je da citava odbrana djeluje kompaktno. Primjer su recimo Varane i Ramos koji su godinama bili bas stabilni nazad, pogotovo u LP, a vidi sad sta se desilo ove sezone.

Zbog toga se recimo cesto spominje da su stoperi Rejala i Barcelone precijenjeni iako redovno brane 40 metara terena iza sebe. Liverpool sjajno igra odbranu ove godine a to je zahvaljujuci cjelokupnom timu, dok se Van Dijk istice kao najbolji i to je to.
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.