NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 02 apr 2019, 07:17

spiska je napisao/la:
Sta je to Velez seoska prcija ljudi moji vi konstatno nas prozivate seljacima a vi igrate na selu debili jedni. Drugo sta ce mene moj stari ucit sta je velez ? moj stari partizanovac, ja ime dobio po Jusufi Fahrudin ako ikako znas ko je to, a takoder i citav grad prija rata Sloboda, Partizan Zvijezda malo Zeljo i Sarajevo i pokoji seljak je navijao za Velez, vi se umislili da ste neki klub pa dobili ste vise donacija nego Bosna i Hercegovna od Saudijske Arabije. Prema tome zivim da vas u subotu pobjedimo pa makar ispali iz lige sve bi oprostio upravu samo vama otmemo da kmecite da bude na svim portalima velez pokraden u Gradaccu, jedva cekam jer cim izgubite odmah placete. Ali vi sto dizete tenzije vjerovatno necete ni doci u nase selo prema tome pssst a na stadionu cu da se ponasam u subotu onako kako ste se vi ponasali dole na svaki zvizduk skakanje psovanje i publici i igracima i treneru.
Bola nisi po tom Jusufiju dobio ime nego po jednom pekaru s hargijom dok je stari tresao sljive a ostali clanovi porodice cekali ispod sa razapetim carsafom :lol: :lol: a usa kundo svrsim vam usta samo citam vase nebuloze koje pisete :tokralju: zar mislite da neko taj smjesni gradic i tu prodanu kuravu od klubica smatra za nekog rivala ili da cemo se loziti na vas :lol: :lol: to vi glupane pokusavate napraviti neko rivalstvo :hmmmmm: :lol: :lol: eto nas brnjasu posljednji put u ovoj ligi da vas zguzimo a ti sirasu normalno da ces zivjeti za dan kad ti mostarski Velez dolazi. Instalirajte ringispil,prodajite secernu vunu,okrecite janjce,okitite tu selendru jer dolazi mostarski Velez,jedan od tri najveca bh kluba sa armijom navijaca i fudbalskom istorijom ispisanom na hiljadama strana :tokralju: iako se kur.ava i olimpikova filijala moze kupiti za male pare mi vas dobijamo posteno :lol: :lol: seljacki klub u rukama seljaka sta ces drugo ocekivat nego sir iz mjeha :lol: okitite selo dolaze mostarski rodjeni :ljepota: :wave:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DembaBa21 » 02 apr 2019, 07:21

Gdje se nalaze stadioni Bayerna,ATL.Madrida,Juventusa itd.?Svi novi stadioni se prave van grada(predgrađe)ili kako vi kazete na selu iz mnogo razloga jos samo glupi bosanac misli da stadion mora biti u centru grada.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 02 apr 2019, 07:25

combe je napisao/la:
Kremeni miran i nastavi tucat kamen. I po nekad na ekskurziju u Mostar. Evo imas sansu i u subotu u Gradačac. Ipak smo mi i teritorijalno i po broju stanovnika za Ptičiće metropola. Nije lako u zabludi zivjet. Grad ti na dohvat ruke a nije tvoj i ne mozes uzivati u njemu.
Jos da ne zaboravim pozdravio vas legenda Baka kaze da se ponosi vama.
:lol: :lol: :lol:
Jeli ovaj normalan sta pise :urnebes: :urnebes: :rol:

Gradacac za Mostar teritorijalno i po broju stanovnika metropola :shock: :shock: :o pa brato eto nas da se obucemo najboljom garderobom,kupimo lokaciju i preselimo u metropolu :lol: :lol:
a mrs u vocnjak sukerino ko da ti gazda lsd daje umjesto satnice u sljiviku :urnebes: :urnebes: :tokralju:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 02 apr 2019, 07:40

E jeste uslje mater vam **** mostarsku
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 02 apr 2019, 07:43

DembaBa21 je napisao/la:Gdje se nalaze stadioni Bayerna,ATL.Madrida,Juventusa itd.?Svi novi stadioni se prave van grada(predgrađe)ili kako vi kazete na selu iz mnogo razloga jos samo glupi bosanac misli da stadion mora biti u centru grada.
Pa u Gradačcu prvom stadion nije u Gradu. Neko mjesto čim se pokaže tabla Gradačac eto i stadiona. Što vas nije ispod kule odma. Koja bolest provocirati ljude na taj račun još svi znaju kako im je otet stadion i sve. Dno.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 02 apr 2019, 07:44

Katastrofa je da moramo citat ovakve psovke i stvari na finom forumu... umjesto da se zezamo i smijemo mi hebemo mater jedni drugim bez nekih razloga... trebamo se mi svi upitat da li smo normalni

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zizu1991 » 02 apr 2019, 07:47

Nemojte bola padati na taj nivo da vrijedjate cijeli Gradacac radi par likova. Njima na cast sta pisu.

Licne animozitete stavljaju ispred kluba i odnosa dvaju gradova. Koji vam je qrac?
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 02 apr 2019, 07:50

Dolaze nam izbjeglice iz vlastite države, dodjite Dat ćemo vam suhih šljiva brzo ste zaboravili kad smo vas ostavljali u ligi mater vam sprcim seljačku.

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DembaBa21 » 02 apr 2019, 08:01

spiska je napisao/la:Dolaze nam izbjeglice iz vlastite države, dodjite Dat ćemo vam suhih šljiva brzo ste zaboravili kad smo vas ostavljali u ligi mater vam sprcim seljačku.
haha samo mi nije jasno kako imate obraza ista komentarisat poslje onog J E B A NJ A u Mostaru ali navikli smo na to da se svaka seoska ekipa kao vi nalozi na Velez.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 02 apr 2019, 08:03

HeliosIzDomzala je napisao/la:
DembaBa21 je napisao/la:Gdje se nalaze stadioni Bayerna,ATL.Madrida,Juventusa itd.?Svi novi stadioni se prave van grada(predgrađe)ili kako vi kazete na selu iz mnogo razloga jos samo glupi bosanac misli da stadion mora biti u centru grada.
Pa u Gradačcu prvom stadion nije u Gradu. Neko mjesto čim se pokaže tabla Gradačac eto i stadiona. Što vas nije ispod kule odma. Koja bolest provocirati ljude na taj račun još svi znaju kako im je otet stadion i sve. Dno.
Stadion zvijezde je u gradaccu, to mjesto gdje je stadion pripada gradaccu.nemoze bosna rec da je iz gradacca kad je ona iz predgradja gradacca tj. Mionica.... Netreba se prepitat niti vrijedjat samo su cinjenice da smo mi velezu valjali vise nego on. Nama. A to sto nam.je klub dotakao dno.pa su nam prihodi prodaja utakmica to nije velez kriv... I nemogu kad kazu da su posteni a protiv toska dogovor bio jos kladionica odradila svoje.mamak iz city tv mi rece da moraju prenosit velez tosk, radi par ljudi iz inostranstva...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 02 apr 2019, 09:02

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
combe je napisao/la:
Kremeni miran i nastavi tucat kamen. I po nekad na ekskurziju u Mostar. Evo imas sansu i u subotu u Gradačac. Ipak smo mi i teritorijalno i po broju stanovnika za Ptičiće metropola. Nije lako u zabludi zivjet. Grad ti na dohvat ruke a nije tvoj i ne mozes uzivati u njemu.
Jos da ne zaboravim pozdravio vas legenda Baka kaze da se ponosi vama.
:lol: :lol: :lol:
Jeli ovaj normalan sta pise :urnebes: :urnebes: :rol:

Gradacac za Mostar teritorijalno i po broju stanovnika metropola :shock: :shock: :o pa brato eto nas da se obucemo najboljom garderobom,kupimo lokaciju i preselimo u metropolu :lol: :lol:
a mrs u vocnjak sukerino ko da ti gazda lsd daje umjesto satnice u sljiviku :urnebes: :urnebes: :tokralju:
Kremenko sta vama nije jasno. Nas ne mozete uvrijediti. Mi smo ponosni sto smo sljivari, seljaci itd. Ponosni smo na svoj identitet koji nije lazan.
A vi i dalje zivite u iluzijama, izbjeglice u vlastitom gradu,
uskraceno vam je sve sto vrijedi u Mostaru i vi se onda nazivate Mostarcima. To se zove kriza identiteta. Kako grada tako i kluba. Zivite na staroj slavi. Nazivate se jednim od tri najveca kluba a imate staza u 1 Federalnoj vise vec u PL.
Nazivate Olimpik plasticarima a zadnjih 20 godina oni imaju jedan trofej vi ni jedan, imaju izlazak u Europu, vi nemate, dali su 2-3 reprezentativca vi jednog. I to je Kremenke isto istorija kao i ona kojom se vi dicite.
Nazivate covjeka legendom kluba on kaze da voli vise Zrinjski vi ga se hocete odrec. Stadion grada Mostara prisvajate kao da je vas a u Zrinjskom bezbroj ljudi koji su prije bili u Velezu znaci i oni su ga gradili. A sad se poistovjecuju sa Zrinjskim znaci i njihov je.
15 zadnjih godina se po vama pisa svako selo i vi se nazivate velikanima. O nama pricate kao da ste Barcelona a do sada ste gostovali 12-13 puta u Gradačcu i nikad niste upisali pobjedu.
I na kraju tolika ste go vna. Kritikujem nasu upravu zadnje 3-4 godine ali sve bi im oprostio samo da vas na guze. Jer za mene ste go vna i lazni mostarci i to ce te i ostati.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 02 apr 2019, 09:46

Sta ovaj mazlum prica ko da u Belfastu zivimo :lol: :lol: ko da je Berlin osamdeset druge :lol:

Halo cobane jedan koji nikad nije izasao iz te vukojebine osim kad podje u Neum na more. O kakvim podjelama i izbjeglicama pricas. Mostar je jedan,na tzv zapadnoj strani zivi preko 10 000 bosnjaka,ja imam dva stana koja rentam,cesto sam na kafi u Batidi ili na rucku u kartingu,haloo seljance malo nije ti Mostar ko to selo dvije ulice i tri sljivika. O kakvim izbjeglicama i podjelama pricas. Glupiras se. Jesmo za vas i 90 posto lige smo institucija jer imamo clanarina ko vi stanovnika,neki dan nas 3500 na gostovanju,igrali cetvrtfinale kupa UEFA,izbacili legendi vise nego sto ste vi vocaka nakalemili. Brato pristani na realnost da ste tako dno dotakli da ste olimpikova filijala i da vas svako ko ima para moze je.bat. Mozemo mi izgubit u subotu od sudija i lopovluka ali ponos nikad necemo izgubit. To je ono sto ste vi nemate. Klub vam postao ****. A u vezi Bake ne pricaj mazla o cemu pojma nemas
slika :shh:

Kaze nikad ih nismo dobili u Gradaccu
slika a usa sukerino lazljiva
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DembaBa21 » 02 apr 2019, 10:00

Vidi se da nikad Mostar ocima nisi vidio ja zivi kako ti kazes na njihovoj zapadnoj strani (avenija) u mojoj zgradi ima vise muslimanskih porodica nego katolickih a na citavoj “zapadnoj strani” Mostara zivi preko 10000 muslimana zato ne pricaj gluposti nego idi beri sljive mater s p r c i j o.

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la 1922VFC1981 » 02 apr 2019, 10:37

Combe umislio da je Mostar postao Berlin,Fahrudin umislio da je zajeban a ima ganci glavu.Za sve ostale normalne pozdrav iz Mostara,svugdje ima budala tako je to i dzaba.
#musvdg

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 02 apr 2019, 11:04

1922VFC1981 je napisao/la:Combe umislio da je Mostar postao Berlin,Fahrudin umislio da je zajeban a ima ganci glavu.Za sve ostale normalne pozdrav iz Mostara,svugdje ima budala tako je to i dzaba.
Napusis se ti i Combetu i Fahrudinu. Dodete prvi i vrijedate i ocekujete da vam svi sute. Odyebi bagro kamenjarska.

MUSVDG
Postovi: 228
Pridružen/a: 07 apr 2018, 00:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la MUSVDG » 02 apr 2019, 11:27

7-0 papa

Avatar
emil02in
Postovi: 3690
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la emil02in » 02 apr 2019, 11:50

Bože sačuvaj,i čudimo se što nam je sport i država općenito u ku.r.cu...Stid me majke moje...
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 02 apr 2019, 11:50

Najveci uspjeh veleza od 2000 god. Je pobjeda protiv. Zvijezde 7-0 vau koji divovi u pm
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Zvijezda1986
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2017, 21:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zvijezda1986 » 02 apr 2019, 11:52

Pogledajte drugo poluvrijeme veleza protiv toska sve ce bit jasno i kad kazu sve posteno mozda je i zvijezda nastimano al su ljepse to odradili :D a kod vas igraci toska se sklanjaju onaj sam sebi dade kad oni nemogu

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DembaBa21 » 02 apr 2019, 11:58

NK ZVIJEZDA 07

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.