FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 15 apr 2019, 14:45

Kamuflazn je napisao/la:
Zip je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Ma sinoc je greska bila dupovac mujakic rotacija. Iako smo i u tim nenormalnim okolnostima stvorili 3 zicera vidjelo se da ne ide. Kanije kad se vratilo u normalno zaposjeli smo teren i igrali nasu igru. Morala su se i krila osvjeziti.
Ako mislis da smo dobili na poklon zicer Ahmetovica, to se slazem. :kafa:

ma ja, mi dali 60 golova slucajno i poklon protivnika :lol: aj nevjere zive sta ljudi pricaju.
Kad ne bude tema jucerasnja utakmica, onda mozes takve komenatare da pises... :kafa:
Ne okreci vodu na svoj mlin, ne pricamo o tome....

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 15 apr 2019, 14:54

Da vam skratim muke jer previse mozda Barsu il Psg pratite,mi nikad necemo sve tekme u sezonu pobjediti sa po 3 razlike da se vi nebi nervirali,niti cemo svake godine titule osvajati pratite Sarajevo a ne Barselonu mada i kod njih to nije moguce,zamislite u fudbalu postoji i nerijeseno i postoji protivnicka ekipa

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 15 apr 2019, 15:05

revolt je napisao/la:
VenamaHrabrih je napisao/la:Kritikovali smo, ukazivali, tugovali, radovali se... Nije vrijeme više za to. Činjenica je da su proljetni dio sezone trebali iznijeti Kovačević, Pidro, Šabanović, Mujakić, Mustafić i Resić. Nisu, i sad je tako kako jeste. Nije mene strah gubitka titule, nego raspada i kompleksa.
A Musemić ako ne osvoji ništa, odnosno titulu prvenstveno, zahvaliti mu se i dati mu godišnju za VIP-ložu.
Sad samo naprijed i žar u očima!!!!!!
Ja se slažem da ukoliko Husref nakon plus 11 izgubi titulu da treba da sam podnese ostavku. Ali evo opet se bojim scenarija komsija. Kojis su tako isto mijenjali pa mijenjali i vidi ih sada. **** ih ko stigne.
I mene je najvise strah cumuraskog scenarija. Znajuci kako smo skloni extremnim izljevima emocija i pozitivnim i negativnim, bas me strah dubokog pada i emotivnog praznjenja gdje bi postali klub sredine tabele. Da ne pricam o dajlnjim ulaganjima i evaluacijama .

PovratakPaprike
Postovi: 70
Pridružen/a: 24 okt 2017, 12:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PovratakPaprike » 15 apr 2019, 15:10

zagor1987 je napisao/la:Da vam skratim muke jer previse mozda Barsu il Psg pratite,mi nikad necemo sve tekme u sezonu pobjediti sa po 3 razlike da se vi nebi nervirali,niti cemo svake godine titule osvajati pratite Sarajevo a ne Barselonu mada i kod njih to nije moguce,zamislite u fudbalu postoji i nerijeseno i postoji protivnicka ekipa
Dok god je ovakvih luzerskih kvazi-alibija, Sarajevo se nikad neće uzdići iz ovog gliba od lige. Zamisli, u samo par kola se istopi +11 na +4 i vidi čuda - ima nezadovoljnih. Ne, nego je super, yebote! Umjesto da ova sezona klubu bude prekretnica koja bi trebala značiti dominaciju u ovoj ligi u budućnosti, oni se vraćaju u prosječnost. Ali dobro ti kažeš, samo da se ne puca, yebo sve ostalo.. :roll:

Benkara21
Postovi: 3569
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 15 apr 2019, 15:14

Ko da smo 0-6 izgubili majku mu budalastu, jeste luda raja hahahaha. Nimalo se ne brinem za titulu, slijedeće kolo opet +6.
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

astonHz
Postovi: 180
Pridružen/a: 10 mar 2019, 12:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la astonHz » 15 apr 2019, 15:19

head88 je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:
astonHz je napisao/la:0-0, pa sta? Idemo zgaziti do kraja! Pruziti maksimalnu podrsku, ova generacija to zasluzuje.
Evo jedan stari klip za dizanje morala. Ajmo Bordo Armijo :bih:
Kako je dobro bilo biti dio ovog sjevera...bilo je ludilo..
Frki vodi prvo,Popco drugo poluvrijeme...vrijeme velikog drugarstva,pravog. :cool:
Zato nas je i bilo 3 milje po prosjeku, vazda grmilo najdrazi period 2008-2012 definitvno veliki napredak se napravio steta sto i rezultati u tom periodu nisu bili bolji.
Nezaboravne utakmice u Zepcu, Borac,Cluj, Derbi 2009 1-2, Banovici, Tuzla 2009 poslije bila ponovljena.
Sa ponosom pricam da sam bio toga ne u vrhu grupe ali redovan na tekmama.
Tad je bas lijepo bilo doci na sjever. Zajebancija, uvijek nesto novo, bude ti ugodjaj.

Al' i ovaj Iron Maiden daje neki poseban vibe ovim slikama i snimcima :D
Zadnja izmjena: astonHz, dana/u 15 apr 2019, 15:27, ukupno mijenjano 1 put.
Prva ljubavi, najveća radosti, pobjedu daj nam ti!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 15 apr 2019, 15:23

Ako jucerasnji rezultat i igra nisu da se upali alarm da se ne izgubi titula, ne znam sta je.. jedino poraz u TZ mozda...

Problem je jucerasnji gubitak 2 boda, i zar je to problem reci?
Trebamo ovu titulu, trebamo dobre rezultate do kraja ABD. LP mnogo toga donosi, to se ne smije propustiti.


Nikad se to nije desilo otkako se igra Premijer liga BiH – Sarajevo na tri uzastopne prvenstvene utakmice na Koševu nije postiglo pogodak.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 15 apr 2019, 15:42

Syeban zbog realne zabrinutosti za titulu, zaboravio sam pohvaliti sjever ! Svaka cast momci, posebno za parole koje se vide bas kako treba tek na slikama. Vi ste ponos kluba i grada !!!
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

zagorski
Postovi: 7686
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 15 apr 2019, 15:44

Zip je napisao/la:Ako jucerasnji rezultat i igra nisu da se upali alarm da se ne izgubi titula, ne znam sta je.. jedino poraz u TZ mozda...

Problem je jucerasnji gubitak 2 boda, i zar je to problem reci?
Trebamo ovu titulu, trebamo dobre rezultate do kraja ABD. LP mnogo toga donosi, to se ne smije propustiti.


Nikad se to nije desilo otkako se igra Premijer liga BiH – Sarajevo na tri uzastopne prvenstvene utakmice na Koševu nije postiglo pogodak.
Ovo boldirano je kljucno. Ekipa koja pretenduje na titulu ne smije sebi ovo dopustiti, inace nesto bas ne stima. Sto kazes bas je alarmanto stanje. Nadam se da i u klubu rezonuju na slican nacin.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8158
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 15 apr 2019, 15:49

Zakazo napad. Svi su van forme i nikako da se vrate.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 15 apr 2019, 16:01

Stroj1946 je napisao/la:Zakazo napad. Svi su van forme i nikako da se vrate.
Nije mi jasno sto nije probao Sisica koji sa Handzicem ima naku vezu , al iskreno Ahmetovic je m rao zabit jedan , Sad me int ocel listica pustit laznim , jer i oni su beze totalno . Ako imas dvije izmjene mo ras ih isko ristit u ovim tekmama , jos ne kontam sto nije
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 15 apr 2019, 16:11, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 15 apr 2019, 16:02

Inace handzic je bas neinteligentan. Ide u kontakt sa golmanom i ovaj ukrade 2 minute lezeci. Apsolutna nevjera.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 15 apr 2019, 16:05

astonHz je napisao/la:0-0, pa sta? Idemo zgaziti do kraja! Pruziti maksimalnu podrsku, ova generacija to zasluzuje.
Evo jedan stari klip za dizanje morala. Ajmo Bordo Armijo :bih:
Na 4:10, kakav je ovo krš? Hercegovina negdje pretpostavljam? :D
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 15 apr 2019, 16:05

paulus je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Zakazo napad. Svi su van forme i nikako da se vrate.
Nije mi jasno sto nije probas Sisica koji sa Handzicem ima naku vezu , al isk reno Ahmetovic je mo rao zabit jedan , Sad me int ocel listica pustit laznim , jer i oni su beze totalno . Ako imas dvije izmjene mo ras ih isko ristit u ovim tekmama , jos ne kontam sto nije
Normala da ce pustiti, vide i sami da imaju nesposobne konkurente za Evropu, 4 boda vise od Zeljeznicara i jos igraju finale kupa. 3 boda jim apsolutno nista neznace dok braci Zrinjskom puno toga donose.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 15 apr 2019, 16:08

Benkara21 je napisao/la:Ko da smo 0-6 izgubili majku mu budalastu, jeste luda raja hahahaha. Nimalo se ne brinem za titulu, slijedeće kolo opet +6.
Znaš šta je meni najsmiješnije, recimo persone poput Zipa i Denchija. Ko prati temu, može se sjetiti postova Zipa koji su bili klasični trolerski, šta god da je bilo, on je to okretao na pozitivu. Ispadneš od Zarije, on iskače da brani, desi se neka druga stvar, on je tu vazda. Da smo ispali iz lige, on bi rekao da je dobro itd. Isto tako i Denchi, nisi mogao opstati od njegovih preoptimističnih postova i razmišljanja. Hoće da kolje ako napišeš nešto drugačije. Zvali ga najglupljim pitarom.

I sad njih dvojica nađu moralisati, na svaku moguću sitnicu se kače i filozofiraju. I njima to ništa, okrenuli se za 360 stepeni i oni svoj fazon. Ja jedno vrijeme kontao neko ušao na profil ovog Denchija, nisam mogao vjerovati da je nakon onih bombastičnih postova okrenuo ploču. Tako ti je to u biti s većinom raje ovdje, ne znam mogu li pet nickova nabrojati da se drže svojih riječi, viđenja i stavova. Ovo ostalo kako vjetar puhne, kako crijevo nalijevo ili kako većina piše, tako i oni, logika gdje svi tu i mali Mujo. Naredno kolo ako dobijemo, oprt će biti priča bosanski Dinamo, s kim igramo u žrijebu LP itd. Standardno.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 15 apr 2019, 16:17

ElCartel11 je napisao/la:
paulus je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Zakazo napad. Svi su van forme i nikako da se vrate.
Nije mi jasno sto nije probas Sisica koji sa Handzicem ima naku vezu , al isk reno Ahmetovic je mo rao zabit jedan , Sad me int ocel listica pustit laznim , jer i oni su beze totalno . Ako imas dvije izmjene mo ras ih isko ristit u ovim tekmama , jos ne kontam sto nije
Normala da ce pustiti, vide i sami da imaju nesposobne konkurente za Evropu, 4 boda vise od Zeljeznicara i jos igraju finale kupa. 3 boda jim apsolutno nista neznace dok braci Zrinjskom puno toga donose.
I ja isto kontam tako , dok u nas samo gledaju da ti zagorcaju , Sloboda iskreno nema sanse da u Evropu ide al to ce zapet ko nikad. Onaj Kapic nista nije pokazao i to me i nervira u vezi izmjena imas na klupi igrace koji svjezi mogu probit i ti nista
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 15 apr 2019, 16:20

Ima li kod Husrefa ikad ono "jbg, do mene, halalite", ili on fakat misli da nikad nije do njega i da se recimo Mujakic morao pretvoriti u Alvesa?
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 15 apr 2019, 16:26

Koliko ste ovu temu sveli na lična prepucavanja, tačno se pitam da li će pola forumaša imat obraza da uđe na temu za mjesec dana. Jbt samo vrijeđate jedni druge radi nekih nebitnih likova. Sarajevo će biti, sve drugo će proći. Nije Husref Sarajevo, nije ni Miloš ni Nihad, ni Benko nije bio, ni Hase rahmetli nije Sarajevo. Jesmo l' navijači kluba il pojedinaca, ma kako se oni zvali? Jedni previše se.ru i blate Husrefa za sve, drugi ga brane k'o da im je svima babo rođeni. Nakucali ste 20 stranica uvreda jbt, bukvalno spamujete temu.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 15 apr 2019, 16:39

Nešto kontam, što ne bih ja sprčio Mariju Šarapovu? Bolje nju dvaput, nego Bekića jednom.

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 15 apr 2019, 17:02

moj uzor-S.G je napisao/la:
astonHz je napisao/la:0-0, pa sta? Idemo zgaziti do kraja! Pruziti maksimalnu podrsku, ova generacija to zasluzuje.
Evo jedan stari klip za dizanje morala. Ajmo Bordo Armijo :bih:
Na 4:10, kakav je ovo krš? Hercegovina negdje pretpostavljam? :D
Modrica :D
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Zeko87 i 45 gostiju.