NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la babino » 15 apr 2019, 14:18

"Kao što znate Salčinović se povrijedio u prijateljskoj utakmici, imao je povredu potkoljenice mišića. Nakon što smo to sanirali desila se povreda leđa na jednom od treninga, radili smo terapije i uspjeli da ga oporavimo, ali na jednom od treninga osjetio je bol u koljenu, tako da je još nepoznato kada će nazad na teren. Medicinski tim kluba čini sve da ga osposobi da bude u konkurenciji za sastav, kada će to biti još ne znamo, dosta toga zavisi i od njega. Nadam se uskoro da će se vratiti na teren jer mnogo znači njegov povratak za samu ekipu", kazao je za SportSport.ba Faruk Hodžić doktor kluba s Bilinog polja.
e moj faruKe, ko kakva komedija :D

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 15 apr 2019, 14:23

mislim da je bolje za njega da predje u strucni strab ili da dobije funkciju u klubu..
ako vec je to to od njega jer od ovih povreda silnih tesko da se iko moze oporavit.

i ovaj okoli je opasnost po nas gol, ne treba ga ni 20 minuta uvoditi u igru
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
sve5
Postovi: 309
Pridružen/a: 24 feb 2017, 13:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sve5 » 15 apr 2019, 16:30

Evo i izvještaja sa utakmice.


Vrhovac kod drugog i trećeg gola :oops: :oops:
Četvrti gol mi se čini kao da je pao iz ofsajda i tu nam je negdje kraj bio.

Evo i po izvještaju se vidi da se igralo, daleko je ovo od naštimanog ili ako jeste onda su pravi maheri u tome. Da Jurina završi ovu priliku kod 3:2 sve bi drugačije bilo...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 15 apr 2019, 16:35

Jurina, Jurina :facepalm:

Odbrana je djelovala katastrofalno :3 vrhovac, oba beka.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 15 apr 2019, 16:39

jbt zivot golova
mrs u pm evropejci

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 15 apr 2019, 16:47

ovo kod prilike Jurine je pomocni digao ofsajd tako i da ga je dao ne bi go vazio
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

ZEnicca45
Postovi: 79
Pridružen/a: 20 mar 2019, 21:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZEnicca45 » 15 apr 2019, 17:35

E moj Vrhovac i ti i Miletic u normalnom Čeliku nikad mjesta ne bih imali, sad ste svima kao top posto nema te konkurencije,.. Šta ima peticu primit de ba...

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 15 apr 2019, 17:54

Moj savjet za @pashu da ankete radi iz utakmice u utakmicu.Ocekivanja za svaku utakmicu.Nisam pisao i nisam ekipu dizao u nebesa jer sam znao da su limitirani.Ne treba momke napadat,treba im dati podrsku.Makar necemo strepiti do kraja i strahovat od nove katastrofe naseg nam voljenog.Siguran sam da se nisu premije ukljucile i da narod nije poceo nakukavat tu Evropu da bi idalje igrali opusteno i dobro.Pod pritiskom su,to je ocigledno.Izgorili su od zelje.Treba spustit loptu,treba realno pisat.Po nekim forumasima smo vec u Evropi i vec nas je bilo 10 hiljada na tribinama utakmice koja tek treba da budu.Igraci se dizu u nebesa a 2 dana poslije se pljuju i blate.Svako ima los dan,svakog ne ide nekad.Ne treba psovati a pogotovo ne preko tastature.Pogotovo ove starije koji zenama ne smiju nista reci pa dodju ovdje pametovat ili kome je zadnja utakmica bila prije 10 godina.Ili oni koji se pojave samo kad Celik izgubi da napisu da je Aydin lopov da je ovo kladionica.Zapamtite tim istim je i NGG smetao.Ti ljudi nikad nece biti zadovoljni,njihov zivot nema smisla pa dodju ovdje pametovat,kritikovat i pljuvat.

Sto se tice pojedinih ovdje,mislim na onaj nepismeni dio,da vam kazem da mi se naduvate jaja.Niste niti cete kad biti upravu a pogotovo da sudite ko je valjao a ko ne.Stoko jedna.

slika
!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 15 apr 2019, 18:00

Jedna anketa je moguca na jednoj temi u jednom vremenskom okviru.

To sto ti predlazes je moguce, ali da otvaram u nekoj drugoj temi. Mislim da ima tema "Čelik iz kola u kolo" ili tako nekako, a vidis da je niko ne koristi.

Ovdje su ankete opcenite, kao sto je i tema o NK Čelik opcenito.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 15 apr 2019, 18:06

Kako kod drugih moze anketa svake sedmice ? I to na istoj temi a ne na drugim kao sto ti tvrdis.
!

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 15 apr 2019, 18:12

Bronson je napisao/la:Sve dobro sto se desi treba pohvaliti, ali isto tako i sve lose treba kritikovati.
Igraci, investitori itd sve to je prolazno, Celik ostaje i zbog toga i kritika je dobodosla za eventualna neka bolja vremena, medjutim kakvi smo mi ovdje, neslozni zlobni jedni prema drugima, tesko da ce biti bolje.

Do nekih boljih vremena, kada sramotni porazi od nekih sela budu davna proslost, uzivajte. :salut:

Ti si najveće zlo ovog foruma,druze oprostio si se osam puta u pola godine od foruma,samo palamudis i pucas kontre svoji sitnim i malim postovima i kontas ispast pametan al fakat to ti ne ide i bolje je da se skroz izbrises sa foruma "al konačno" i to je to,jer tvoj svaki post je toliko ne ozbiljan da imam dojam da je neki **** klinac sa druge strane tastature ?
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 15 apr 2019, 18:23

Zna pametno zboriti i ovaj bambus :rol: :thumbup:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 15 apr 2019, 18:32

Ma ne znam zašto imate potrebu da prozivate jedni druge ovdje, ne kažem da svi mi kolektivno ne snosimo dio odgovornosti za sve ono što nam se dešava ali na listi onih koji su zavalili Čelik sumnjam da ima neko s foruma.

Igrače nema potrebe pljuvati, igraju kako igraju, dok se bore za svaki bod ja im nemam šta zamjerit, na stručnom štabu je da procjeni da li su dovoljno kvalitetni za potrebe ambicijama kluba,.Da budemo posve realni ova ekipa je više selektirana za opstanak u ligi nego za napad na TOP 4 a uz to je propuštena prilika na pauzi da se dovedu neka kvalitetnija riješenja u svakoj liniji, mi na klupi skoro da nemamo igrača koji imaju kvalitet da naprave neku razliku pa makar i na svježinu.

Pisao sam na temi premier lige, imamo okosnicu odbrane koja je do Čelika igrala u federalnoj ligi, obadvojica su imala i dobrih i loših utakmica, Vrhovac je jako mlad i ne treba ga lahko otpisivati ali isto tako ni staviti neka visoka očekivanja od njeg.

Ono što je najbitinije da smo bar u tim mirnijim vodama i ove sezone opstanak nije upitan, konkurencija takva kakva jest nam je dala tu opciju da se borimo za 4 poziciju i to trebaju da budu realne ambicije kluba pa nek traje kolko traje a ako nastavimo dobijati kući bit će nekih kalkulacija do samog kraja,.

Olgun i ekipa će dosta toga da kažu o sebi na ljeto, od akademije do igračkog kadra i organizacije kluba, mislim da je imao sasvim dovoljno vremena da posloži neke stvari i krene s tim "zacrtanim" projektom, naredna sezona bez obzira na ishod ove će pokazati koliko je ozbiljno njegovo investiranje,.

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 15 apr 2019, 19:05

Svi trpate Vrhovca i Miletića u los losine a niko nije rekao da je možda do okolija što je on igrao jer je čovjek ne uigran sa ekipom i ne zna nas jezik i još nekih x stvari.Slazem se da je previše primiti pet komada al momci su se borili i kod 4-2 rezultata i to treba nagraditi a ne čim se izgubi tekma pljuvat i po ajdinu i igračima i svemu jer fakat to je previše znači valjas valjas i jednom nevaljas i odma treba mater ****,ja sam rekao i prije tri mjeseca i stojim iza toga da je naša realnost od 8 do 5 mjesta i sve preko toga je odlično a ispod toga loše,zato ima još kola ima još tekmi a podrška momcima treba i to je to ...
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 15 apr 2019, 19:07

bambus je napisao/la:Kako kod drugih moze anketa svake sedmice ? I to na istoj temi a ne na drugim kao sto ti tvrdis.
Moze i ovdje da svaki dan pravim drugu anketu, ako to ima smisla.

Ja ne razumijem sta ti nije jasno. Jedna anketa na jednoj temi u jednom vremenskom periodu....
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 15 apr 2019, 19:24

Pasha je napisao/la: Moze i ovdje da svaki dan pravim drugu anketu, ako to ima smisla.

Ja ne razumijem sta ti nije jasno. Jedna anketa na jednoj temi u jednom vremenskom periodu....
Pa jel ti to mrsko pravit ankete svakih 7 dana ? U cemu je problem ?
Logicno je da se ide iz kola u kolo a ne na pola sezone da ide pitanje jestel zadovoljni tranferima i 2 puta o izlasku u evropu.To sve ide na pocetku sezone.A tokom sezone se miksa posjeta i prognoze,eventualno jos nesto.Moje misljenje. ;)
!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 15 apr 2019, 19:37

Pa aktivirajte temu o kolima, pa ce ici svake sedmice pitanje o sljedecoj tekmi. Kao sto rekoh. Ovo je opcenita tema i ankete ce biti opcenite.

Btw. gdje su te teme(pdf) o kojima pricas? Koliko mogu da primjetim na ovom pdf. uz FK Sarajevo ima najvise moderatorskih aktivnosti. A Mortem moderira samo taj pdf, dok ih ja moderiram puno vise...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 15 apr 2019, 19:41

Pasha je napisao/la: Btw. gdje su te teme(pdf) o kojima pricas? Koliko mogu da primjetim na ovom pdf. uz FK Sarajevo ima najvise moderatorskih aktivnosti. A Mortem moderira samo taj pdf, dok ih ja moderiram puno vise...
Druze ako vec ne mozes sam onda kazes.Tesko ti sedmicno stavljat anketu,kontrolisat trolove ? Nemoj da opet moramo temu gubiti jer je tebi tesko ili mrsko radit.
!

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 15 apr 2019, 20:09

Ma hajde ba, je'bo ankete, da je dobit Tuzlu da se obezbjedi opstanak.

Avatar
Blake
Postovi: 264
Pridružen/a: 11 apr 2013, 16:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Blake » 15 apr 2019, 20:36

Bice gutavo protiv Sisoje FC bez Jamaka :thumbdown:

Nadam se da ce se odbrana dozvati i Arslan jos jednom pitu od govana napraviti za dobrih 1:0 :bih:

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.