Manchester City FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Da l' će Manchester City uzeti ligašku titulu pod Guardiolinim vodstvom?

1. Da
89
49%
2. Ne
28
15%
3. Kakav Guardiola, Mourinho je za njeg izmislio trenerski posao
29
16%
5. Gdje je opcija broj 4?
10
6%
4. Evo je.
25
14%
 
Ukupno glasova: 181

Avatar
harden
Postovi: 23295
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la harden » 20 apr 2019, 01:37

Mahrez je napravio 50 puta vise stete nego koristi od dolaska u City. Jedan od najgorih Pepovih transfera u karijeri, Bojan Krkic je za ovog Neymar licno.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la FCBAYERN » 20 apr 2019, 01:42

A najveci crnjak je sto se nije dovela pozicija DMF-a koja je vaznija da se postepeno uvodi umjesto vec ostarjelog Fernandinha, uz naravno rotiranja i eventualne povrede.
Spamm

JoonSnow
Postovi: 19
Pridružen/a: 18 apr 2019, 14:36
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la JoonSnow » 20 apr 2019, 01:46

Cim se dovodi Joao Felix znaci da Sane ide.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la bodi123 » 20 apr 2019, 01:49

Kad bi kako mogli na ljeto uvaliti nekome onu mrcinu Otamendija i dovesti jednog dobrog stopera, Stones je injury-prone iako je dobar igrač.

Zamjena za Fernandinha i Davida Silvu uz postepeno uvodjenje Fodena u ozbiljan kadar, te lijevi bek. To je imperativ. Postoje priče i da Gundogan ide pa ćemo vidjeti. 2 nova veznjaka dolaze sigurno. Ova 4 krila(Sterling, Bernardo, Sane i Mahrez) uz 2 napadača je dovoljno za narednu sezonu sto se tiče ofanzivnog dijela.

Uvijek postoji mogućnost ako se ukaže prilika da padne i neka bomba ala Joao Felix, al nesto sumnjam.
Zadnja izmjena: bodi123, dana/u 20 apr 2019, 01:51, ukupno mijenjano 1 put.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
harden
Postovi: 23295
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la harden » 20 apr 2019, 01:50

FCBAYERN je napisao/la:A najveci crnjak je sto se nije dovela pozicija DMF-a koja je vaznija da se postepeno uvodi umjesto vec ostarjelog Fernandinha, uz naravno rotiranja i eventualne povrede.
Zato sad na ljeto ide panic buy i 80mil za Rodrija, a moglo se mirno rijesiti i dovesti backup. Tvrdoglavi Pep at its best.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la FCBAYERN » 20 apr 2019, 01:52

harden je napisao/la:
FCBAYERN je napisao/la:A najveci crnjak je sto se nije dovela pozicija DMF-a koja je vaznija da se postepeno uvodi umjesto vec ostarjelog Fernandinha, uz naravno rotiranja i eventualne povrede.
Zato sad na ljeto ide panic buy i 80mil za Rodrija, a moglo se mirno rijesiti i dovesti backup. Tvrdoglavi Pep at its best.
Naravno, veliki "filozof" sa tim konstantnim izmisljanjem. To mu je najveca mana. Slijep pored ociglednog, iako vidi ono sto rijetko ko drugi vidi.
Spamm

Avatar
harden
Postovi: 23295
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la harden » 20 apr 2019, 01:54

FCBAYERN je napisao/la:
harden je napisao/la:
FCBAYERN je napisao/la:A najveci crnjak je sto se nije dovela pozicija DMF-a koja je vaznija da se postepeno uvodi umjesto vec ostarjelog Fernandinha, uz naravno rotiranja i eventualne povrede.
Zato sad na ljeto ide panic buy i 80mil za Rodrija, a moglo se mirno rijesiti i dovesti backup. Tvrdoglavi Pep at its best.
Naravno, veliki "filozof" sa tim konstantnim izmisljanjem. To mu je najveca mana. Slijep pored ociglednog, iako vidi ono sto rijetko ko drugi vidi.
Da nema tu manu ne bi nogomet bio zanimljiv, uzimao bi tripletu svaku sezonu. Trebaju se zahvaliti drugi sto on izmislja toplu vodu cesto :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la FCBAYERN » 20 apr 2019, 01:57

harden je napisao/la: Da nema tu manu ne bi nogomet bio zanimljiv, uzimao bi tripletu svaku sezonu. Trebaju se zahvaliti drugi sto on izmislja toplu vodu cesto :mrgreen:
A mene prozvase "hejterom" na CL pdf-u oko ovog lika. Ali definitivno mi je pao u ocima jer je prerigidan, iako sam mislio da ce vremenom neke stvari nauciti. **** ga, davno sam ja rekao da zna biti i genije i ludjak istovremeno, ali mit koji o njemu pojedinci prave je neosnovan.
Spamm

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la bodi123 » 20 apr 2019, 02:02

Zdrava diskusija s dobronamjernim kritikama je uvijek ok. Problem su likovi na ovom forumu koji idu iz krajnosti u krajnost. Jedna strana koja ga naziva ublehama, prevarama, ne postuje ni sekunde i jedva čeka njegov kiks da dodje srat po forumu, i druga strana koja ga uzdize u raznorazna bozanstva, smatra svetinjom i slično ko da im je rodjeni otac. Ne znas koji su gori. Da je najbolji trener na svijetu jest, da ima mana bas kao i svi ostali, ima.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
harden
Postovi: 23295
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la harden » 20 apr 2019, 02:05

FCBAYERN je napisao/la: A mene prozvase "hejterom" na CL pdf-u oko ovog lika. Ali definitivno mi je pao u ocima jer je prerigidan, iako sam mislio da ce vremenom neke stvari nauciti. **** ga, davno sam ja rekao da zna biti i genije i ludjak istovremeno, ali mit koji o njemu pojedinci prave je neosnovan.
Ovu sezonu je morao iskoristiti, otvorilo mu se sve i onda u prvoj utakmici skine gace Pocheu. Drugu utakmicu je dobro odradio, nista tu nije kriv al ispasta zbog prve. Ko da je on mogao znati da ce Laporte odigrati najgoru utakmicu kako je dosao u City. Ako se sjecas trece sezone u Bayernu i Atletica, ista situacija. Revans dobar al ispadas jer si u prvoj kiksao, to je LP.
Na 4:2 govorim ljudima ako ne zabiju peti dok imaju momentum ispast ce sa nekom frljokom i tako i bi.

Al i pored toga je vrhunski trener kojeg bi svaki vlasnik u svom klubu htio i ja cu ga uvijek braniti kad ga nazivaju Celavom prevarom :mrgreen:
Najgore je sto je ovim porazom izgubio i EPL jer nema sanse da digne ekipu nakon ovog.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la FCBAYERN » 20 apr 2019, 02:07

bodi123 je napisao/la:Zdrava diskusija s dobronamjernim kritikama je uvijek ok. Problem su likovi na ovom forumu koji idu iz krajnosti u krajnost. Jedna strana koja ga naziva ublehama, prevarama, ne postuje ni sekunde i jedva čeka njegov kiks da dodje srat po forumu, i druga strana koja ga uzdize u raznorazna bozanstva, smatra svetinjom i slično ko da im je rodjeni otac. Ne znas koji su gori. Da je najbolji trener na svijetu jest, da ima mana bas kao i svi ostali, ima.

Vidis, posljednja recenica je diskutabilna itekako. Mislim, postujem misljenje, nemoj me krivo shvatiti, ali ima nekoliko trenera boljih kada se uzme cijeli kontekst u obzir. Za ligaska takmicenja je vrhunski, ali tu uvijek ima prejaku ekipu, ali sve kada se ovih godina sabere Simeone, Allegri i Klopp su u mnogocemu pokazali vece znanje bez obzira sto nisu trofejno kao on. Ipak ne treba vankontekstualno gledati. Da je uveo revoluciju jest, da nije onakav kakvim ga se u Barci smatralo, nije. I ovo ne govorim radi Bayerna, vec radi situacije u Cityu. Evo pola decenije covjek nikako da elementarne greske koje i budala vidi popravi. Ovdje na forumu neki znaju sta sam ja sve pricao o njemu (s nima privatno) i da to uopce nije "hejt" niti nesto slicno, vec razocarenje.
Spamm

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la FCBAYERN » 20 apr 2019, 02:12

harden je napisao/la:
FCBAYERN je napisao/la: A mene prozvase "hejterom" na CL pdf-u oko ovog lika. Ali definitivno mi je pao u ocima jer je prerigidan, iako sam mislio da ce vremenom neke stvari nauciti. **** ga, davno sam ja rekao da zna biti i genije i ludjak istovremeno, ali mit koji o njemu pojedinci prave je neosnovan.
Ovu sezonu je morao iskoristiti, otvorilo mu se sve i onda u prvoj utakmici skine gace Pocheu. Drugu utakmicu je dobro odradio, nista tu nije kriv al ispasta zbog prve. Ko da je on mogao znati da ce Laporte odigrati najgoru utakmicu kako je dosao u City. Ako se sjecas trece sezone u Bayernu i Atletica, ista situacija. Revans dobar al ispadas jer si u prvoj kiksao, to je LP.
Na 4:2 govorim ljudima ako ne zabiju peti dok imaju momentum ispast ce sa nekom frljokom i tako i bi.

Al i pored toga je vrhunski trener kojeg bi svaki vlasnik u svom klubu htio i ja cu ga uvijek braniti kad ga nazivaju Celavom prevarom :mrgreen:
Najgore je sto je ovim porazom izgubio i EPL jer nema sanse da digne ekipu nakon ovog.

Bravo, taj primjer s Atleticom je najbolji. Ne mozes ti konstantno izmisljati i popravljati. Utakmica u uzvratu s Tottenhamom je vrhunski odradjena napadacki, odbrambeno je mogao kasnije i bolje. Morao je malo promijeniti stil i igrati pametnije kod 4-2, a on forsira sablon uz neznatnu modifikaciju. Ali tacno, ono sto na*ere u prvoj, tesko moze da popravi u uzvratu. Skolujes Atletico i ispadnes, sto zbog glupana u ekipi, sto zbog svog izmisljanja. Ali to nije jednom, to izmisljanje je konstantno.
Spamm

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la bodi123 » 20 apr 2019, 02:17

FCBAYERN je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Zdrava diskusija s dobronamjernim kritikama je uvijek ok. Problem su likovi na ovom forumu koji idu iz krajnosti u krajnost. Jedna strana koja ga naziva ublehama, prevarama, ne postuje ni sekunde i jedva čeka njegov kiks da dodje srat po forumu, i druga strana koja ga uzdize u raznorazna bozanstva, smatra svetinjom i slično ko da im je rodjeni otac. Ne znas koji su gori. Da je najbolji trener na svijetu jest, da ima mana bas kao i svi ostali, ima.

Vidis, posljednja recenica je diskutabilna itekako. Mislim, postujem misljenje, nemoj me krivo shvatiti, ali ima nekoliko trenera boljih kada se uzme cijeli kontekst u obzir. Za ligaska takmicenja je vrhunski, ali tu uvijek ima prejaku ekipu, ali sve kada se ovih godina sabere Simeone, Allegri i Klopp su u mnogocemu pokazali vece znanje bez obzira sto nisu trofejno kao on. Ipak ne treba vankontekstualno gledati. Da je uveo revoluciju jest, da nije onakav kakvim ga se u Barci smatralo, nije. I ovo ne govorim radi Bayerna, vec radi situacije u Cityu. Evo pola decenije covjek nikako da elementarne greske koje i budala vidi popravi. Ovdje na forumu neki znaju sta sam ja sve pricao o njemu (s nima privatno) i da to uopce nije "hejt" niti nesto slicno, vec razocarenje.
To da je Allegri bolji trener od Pepa pitaj navijače Juventusa, bas me zanima sta bi odgovorili. :mrgreen:

Salu na stranu, meni jest najbolji a imam i argumente koje mogu iznijeti zasto ga smatram najboljim. Isto tako shvatam te postujem i misljenje nekoga ko smatra Simeonea za najboljeg jer je s limitiranim budzetom u odnosu na velikane igrao 2 finala LP i uzeo ligu, kao i Kloppa radi njegovog ultradinamičnog fudbala i onih predstava prime Borussije i Liverpoola ove i prosle sezone.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la FCBAYERN » 20 apr 2019, 02:27

bodi123 je napisao/la:
FCBAYERN je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Zdrava diskusija s dobronamjernim kritikama je uvijek ok. Problem su likovi na ovom forumu koji idu iz krajnosti u krajnost. Jedna strana koja ga naziva ublehama, prevarama, ne postuje ni sekunde i jedva čeka njegov kiks da dodje srat po forumu, i druga strana koja ga uzdize u raznorazna bozanstva, smatra svetinjom i slično ko da im je rodjeni otac. Ne znas koji su gori. Da je najbolji trener na svijetu jest, da ima mana bas kao i svi ostali, ima.

Vidis, posljednja recenica je diskutabilna itekako. Mislim, postujem misljenje, nemoj me krivo shvatiti, ali ima nekoliko trenera boljih kada se uzme cijeli kontekst u obzir. Za ligaska takmicenja je vrhunski, ali tu uvijek ima prejaku ekipu, ali sve kada se ovih godina sabere Simeone, Allegri i Klopp su u mnogocemu pokazali vece znanje bez obzira sto nisu trofejno kao on. Ipak ne treba vankontekstualno gledati. Da je uveo revoluciju jest, da nije onakav kakvim ga se u Barci smatralo, nije. I ovo ne govorim radi Bayerna, vec radi situacije u Cityu. Evo pola decenije covjek nikako da elementarne greske koje i budala vidi popravi. Ovdje na forumu neki znaju sta sam ja sve pricao o njemu (s nima privatno) i da to uopce nije "hejt" niti nesto slicno, vec razocarenje.
To da je Allegri bolji trener od Pepa pitaj navijače Juventusa, bas me zanima sta bi odgovorili. :mrgreen:

Salu na stranu, meni jest najbolji a imam i argumente koje mogu iznijeti zasto ga smatram najboljim. Isto tako shvatam te postujem i misljenje nekoga ko smatra Simeonea za najboljeg jer je s limitiranim budzetom u odnosu na velikane igrao 2 finala LP i uzeo ligu, kao i Kloppa radi njegovog ultradinamičnog fudbala i onih predstava prime Borussije i Liverpoola ove i prosle sezone.
Allegri se zasitio, ali covjek je Juventus doveo dva puta do finala Lige prvaka. Nije to jednostavno koliko oni misle da jeste, pogotovo sto je individualno bilo boljih ekipa.

Klopp je najbolji TRENER, takticki bas i ne, ali je u kompletu top. Simeone isto kao motivator i defanzivni perfekcionista.

Moj odnos prema Pepovoj filozofiji je itekako pozitivan, ali ima nedostataka koje sam naveo. Nije on los, ali treba se jos u nekim stvarima dokazati da bi bio taj TOP. (Sad ce padobranci da smajlije stavljaju)

PS. Dovoljno pokazuje koliko cijenim ovaj fudbal sto je meni Tuchel jedan od najdrazih trenera, jer gaji slican stil, ali ipak s blagom modifikacijom.
Spamm

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la mirgerr » 20 apr 2019, 10:02

Zanimljivo je kako Pep uvijek se*e u prvim utakmicama, a obicno te prve tekme igra na strani, i obicno u njima ne postigne taj gol u gostima. :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
tevezito
Postovi: 1974
Pridružen/a: 04 jan 2011, 15:32
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la tevezito » 20 apr 2019, 13:07

XI | Ederson, Walker, Stones, Laporte, Zinchenko, Gundogan, De Bruyne, Foden, Bernardo, Sterling, Aguero (C)

SUBS | Muric, Sane, D Silva, Fernandinho, Mahrez, Otamendi, G Jesus.
Sada im se mora vratiti za srijedu i to sa kamatama.Ovaj put bez Kompanyja, Mendyja i Silve u prvih 11.
UEFA MAFIA. 93:20 Agueroooo.

Avatar
emir_
Postovi: 5710
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la emir_ » 20 apr 2019, 17:31

10-ta pobjeda u nizu. Tekmu sam gledao u Pubu sa jos nekoliko navijaca City-a i ‘ostalih’. Divno je bilo gledati kako se jedu. **** prevarantska!

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Barbarossa » 20 apr 2019, 17:37

emir_ je napisao/la:10-ta pobjeda u nizu. Tekmu sam gledao u Pubu sa jos nekoliko navijaca City-a i ‘ostalih’. Divno je bilo gledati kako se jedu. **** prevarantska!
Fascinatno je da je potrebno 14 pobjeda u nizu ne bi li se liga uzela , prosle sezone sa 18 je bilo sve gotovo prije proljeca
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
emir_
Postovi: 5710
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la emir_ » 20 apr 2019, 18:00

Barbarossa je napisao/la:
emir_ je napisao/la:10-ta pobjeda u nizu. Tekmu sam gledao u Pubu sa jos nekoliko navijaca City-a i ‘ostalih’. Divno je bilo gledati kako se jedu. **** prevarantska!
Fascinatno je da je potrebno 14 pobjeda u nizu ne bi li se liga uzela , prosle sezone sa 18 je bilo sve gotovo prije proljeca
Upravo zbog toga, zbog finala FA kupa kao i zbog svih poteskoca u ovoj sezoni, titula ce mi biti jos draza.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3445
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la tutankamon1905 » 20 apr 2019, 18:05

Zar postoje navijači citya? Al bez zajebancije, nije provokacija.. Otkad navijas za city i kako si uspio nac jos istomisljenika

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.