Portland Trail Blazers

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Lillard » 28 mar 2018, 12:07

Jedino trejdom, ovako jok i sad su jedva ispod capa. Da nema ugovora Leonarda i Turnera lako bi, al jbga. Al Portland se nece ni rjesavat nikog od njih jer bi morali dati pick prve runde, a to nema sanse da daju.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Evil Genius II » 28 mar 2018, 12:13

slika
:beba: :beba: :beba: :beba: :beba: :beba: :beba: :beba: :beba: :beba: :beba: :beba: :beba:
sajo10 je napisao/la:Postoji li kakva realna opcija za free agenta na ljeto da se moze dovesti koji bi povecao kvalitet tima? :hmmmmm:
uvijek postoje sanse za odredjene poteze i koristenje prilika koje trziste diktira u vidu nekih trejdova, ali realno gledano portland je u prilicno nezavidnom polozaju sa ugovorima tako da ce fokus biti na zadrzavanju postojeceg kadra. ljeto 2016. nas je uhakalo i to ne malo :mrgreen:

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Lillard » 06 apr 2018, 00:41

https://www.sbnation.com/2018/4/5/17189 ... conference
"I would like to win a championship as bad as anybody, but because of who I am, I'd get a lot more satisfaction if I got it the hard way. If I can't figure it out here and I never win one, I can live with the effort I put into it. I can live with it maybe not happening for me. I'm going to roll with this team regardless of what people may feel about our chances. I'm going to live and die with this."
:ljepota:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la sajo10 » 10 apr 2018, 18:39

Hajd sto Damea nece sut zadnjih nekoliko meceva, ali sta se desava sa CJom... :cry: Nemam nikakvu dilemu da ce ekipa ubaciti u brzinu vise kada bude PO ali ovi trenutno qurcu ne valja. Sto se mene tice samo izbjeci San Antonio. A da li ce se zavrsiti treci ili cetvrti je manje bitno. Ponovo se Portland vratio u onaj ritam gdje krv ti tece iz ociju kada Stotts ubaci drugu ekipu s CJom na celu. Sinoc 4/4 kriminalna.. Yebenom Denveru nemozes 10 poena ubaciti za 12 minuta. I koji djavo vise PCon igra?! Ubaci Wadea, makar ces dobiti solidnu odbranu. Sinoc PCon djele lopte protivniku kad god stigne. Nadam se da ce Harkless biti spreman uskoro. Eh zamisli da Harklessa prizivas, kad se sjetis pocetka jesenas. Nadam se da mogu mlatnuti Jazzere u srijedu. :bale: Nesto se mora mjenjati na ljeto. Probati zaganjati nekog superstara. :roll:

Nurkic od nove godine u Beast modeu :opaopa:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Lillard » 26 okt 2018, 09:52

Prošle sezone klupa u 10 utakmica zabila 40 poena, ove sezone u sve 4 prešli taj broj :clap:

Jednu stvar moram dat Olsheyu, pogađa s poslovima, Collins :bow:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Lillard » 20 nov 2018, 15:31

http://www.espn.com/nba/story/_/id/2532 ... lazers-nba

:bow:
Lillard is patient. "Good things come to good people, even if you get swept somewhere along the way," he says. "This is what goes through my mind: I'm gonna be in my 11th year or something here, I'm gonna stick with it, and we're gonna make the Finals."

In Portland?

"In Portland," he says.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Evil Genius II » 21 nov 2018, 09:27

bas jutros citam clanak :thumbup:

usput sam naletio i na ovu neprocjenjivu reakciju turnera na potencijalni trejd sa wizardsima:


:bow:

sto me dovodi do razmisljanja kako nisam dugo upratio ovakvu hemiju u svlacionici i moram priznati da mi je ovo moooozda najdraza ekipa blazersa kako ih pratim. nismo contenderi da se razumijemo i vjerovatno cemo i ove sezone potvrditi status kao odlicna RS ekipa, ali tek usputni prolaznik u PO (iako je sve moguce). medjutim, da uzivam gledajuci ih - uzivam.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la BernardBarnjak » 31 jan 2019, 22:15

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Lillard » 11 apr 2019, 17:59

slika

Dogodine iskorak :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Lillard » 15 apr 2019, 19:46



To Rachel mačko :ljepota:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Evil Genius II » 17 apr 2019, 07:54

slika
kakav igrac, na oba kraja parketa u ovoj seriji. definicija lidera :bow:

p.s. ako iko moze prosuti 2:0 to smo mi, tako da nije jos nista gotovo. fokus, red, rad i disciplina :cool:

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Lillard » 24 apr 2019, 18:41

https://sports.yahoo.com/inside-the-ass ... odN_9Awodz

da tražiš savršenog igrača i čovjeka, teško ćeš ga nać
kakva je ovo ljudina :bow:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Evil Genius II » 24 apr 2019, 19:05

Lillard je napisao/la:da tražiš savršenog igrača i čovjeka, teško ćeš ga nać
kakva je ovo ljudina :bow:
bukvalno sam usao na forum da copy/pasteam ovaj tekst jer sam ga upravo vidio na blazersedge-u :D :thumbup:

iskren da budem ne znam sta napisati nakon sinoc/jutros, a da vec nije napisano i objavljeno. cijeli dan gledam klipove i vrtim film sa i nakon utakmice, prebacujem sa 'sports center' na 'game time' pa 'inside the nba', 'first things first', skipa i shannona, pa onda gledam kako jalen rose secira zadnji napad portlanda i onda to sve ponovim jer sam fakat sretan zbog damea. nama je na radaru jos od rookie godine i imali smo priliku gledati ga kako odrasta i izrasta u ovo sto je danas, tako da njegovo ponasanje, liderstvo, odmjerenost, izjave koje daje i sta je sve zapravo sposoban napraviti na parketu i nije neko pretjerano iznenadjenje. medjutim, drago mi je da sire mase konacno posvecuju paznju nekome ko je fenomenalan igrac i jos bolji covjek van parketa. u danasnjem svijetu sporta rijetke su osobe poput njega i pravo je zadovoljstvo imati ga u timu za koji navijam. :salut:

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17729
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la akisarajevo92 » 24 apr 2019, 19:20

slika
Don't believe the hype.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Evil Genius II » 02 maj 2019, 06:14

slika
this guy :salut:

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Evil Genius II » 13 maj 2019, 00:41

slika

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la BernardBarnjak » 02 jul 2019, 16:57

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la BernardBarnjak » 13 avg 2019, 18:03

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la BernardBarnjak » 14 avg 2019, 20:31

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Karambeu
Postovi: 391
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Karambeu » 06 dec 2019, 10:07

Od svih ekipa koje ove sezone svrstavaju u favorite poput Lakersa, Clipersa, Bucksa..itd..mislim da je Portland favorit za naslov iz drugog plana, koliko god to nekome bilo smješno.

Činjenica je da je Lilliard ALL star igrac, a ukoliko CJ uhvati proslosezonsku formu to su već dva...osim toga, koliko god osporavali Carmela, u ovih nekoliko utakmica je pokazao zasto je bio All sta, a to jednostavno ne mozes zaboraviti, ubijedjen sam da ce do proljeca samo podizati formu i da cemo tek na proljece ako ovako nastavi gledati strasnog Mela. Osim toga i Hood me sve vise odusevljava i to je vec fina ekipica uz Hassana koji se trudi...Kad se vrati Nurkić, ako bude iole spreman, to znači dodatna širina na centarskoj poziciji i strašan Portland.

Ukoliko svi budu spremni petorka: Nurkić - Hood - Lilliard - CJ - Carmelo bi zaista mnogima mogla pomrsiti račune.

Odgovori

Natrag na “Portland Trail Blazers”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.