Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Ponos Torina
- Postovi: 5869
- Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
- Kontakt:
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
jer keš kolicaRaonffa je napisao/la:Otkud sad da protiv Talijana kući igramo na Koševu?
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
ja ba, a i nemamo dijaspore koji idu u pizdiće zbog repke a kamoli u Rajvosa na ćevapehurem je napisao/la:Otkud ti to, zar misle da ce srediti Kosevo da ispunjava uslove?Raonffa je napisao/la:Otkud sad da protiv Talijana kući igramo na Koševu?
U svakom slucaju ispast ce glupi ako to urade, nema sanse da napune Kosevo pa makar karta za sve tribine bila 15KM...ni Francuska ga nije napunila.
totalno nerealno
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
Pa da je 15 KM sto milja ljudi bi otišlo da kupi kartuDenchi je napisao/la:ja ba, a i nemamo dijaspore koji idu u pizdiće zbog repke a kamoli u Rajvosa na ćevapehurem je napisao/la:Otkud ti to, zar misle da ce srediti Kosevo da ispunjava uslove?Raonffa je napisao/la:Otkud sad da protiv Talijana kući igramo na Koševu?
U svakom slucaju ispast ce glupi ako to urade, nema sanse da napune Kosevo pa makar karta za sve tribine bila 15KM...ni Francuska ga nije napunila.
totalno nerealno
![]()
![]()
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
7 OJRAMortemHz je napisao/la:Pa da je 15 KM sto milja ljudi bi otišlo da kupi kartuDenchi je napisao/la:ja ba, a i nemamo dijaspore koji idu u pizdiće zbog repke a kamoli u Rajvosa na ćevapehurem je napisao/la: Otkud ti to, zar misle da ce srediti Kosevo da ispunjava uslove?
U svakom slucaju ispast ce glupi ako to urade, nema sanse da napune Kosevo pa makar karta za sve tribine bila 15KM...ni Francuska ga nije napunila.
totalno nerealno
![]()
![]()

što bi rekla moja tetka iz njemačku
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
Pa ovaj članak na ss.ba, naslov koji implicira da će se igrati na Koševu i da ide sređivanje stadiona.hurem je napisao/la:Otkud ti to, zar misle da ce srediti Kosevo da ispunjava uslove?Raonffa je napisao/la:Otkud sad da protiv Talijana kući igramo na Koševu?
U svakom slucaju ispast ce glupi ako to urade, nema sanse da napune Kosevo pa makar karta za sve tribine bila 15KM...ni Francuska ga nije napunila.
- kosevskobrdo
- Postovi: 415
- Pridružen/a: 29 dec 2016, 00:17
- Kontakt:
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
Nikakvih vijesti nema, sta cekaju vise?DamirT je napisao/la: 25 aprila odluka o suspenziji
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
Sad njemu javio neko iz uefe, dobar prijatelj
-
Wandelanoite
- Postovi: 7586
- Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
- Kontakt:
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
Karte rezervisane za Italiju baGoalgetter je napisao/la:Umjesto da pocnes sa 6 bodova u kvalifikacijama, i putujes punim samopouzdanjem i Pjanicem na dva najteza gostovanja u kvalifikacijama, mi idemo dosta utuceni i bez Pjanica u tekme gdje bi morali izvuci 2 do 3 boda. Nevjerovatno kako su nas Grci po 1000ti put uzeli na njihov ciganluk - crno nam se pise u Italiji i Finskoj.
Moramo uzeti Finsku da idem s merakom put Turina
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
Glupost i to sto posto provjerena glupost.Raonffa je napisao/la:Otkud sad da protiv Talijana kući igramo na Koševu?
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
Pogledao sam opet utakmicu i opet ne mogu vjerovati kako smo jeftino prosuli 3 boda, nevjerovatno da nam se uvijek neko sranje desi protiv Grčke. Ili primimo pogodak u 95oj minuti, ili dobijemo crveni karton, ili odigramo katastrofalno... mislio sam konačno nakon što smo vodili 2-0 da smo se konačno toga riješili ali izgleda da nismo. Ne može nikad ništa jednostavno kod nas.Goalgetter je napisao/la:Umjesto da pocnes sa 6 bodova u kvalifikacijama, i putujes punim samopouzdanjem i Pjanicem na dva najteza gostovanja u kvalifikacijama, mi idemo dosta utuceni i bez Pjanica u tekme gdje bi morali izvuci 2 do 3 boda. Nevjerovatno kako su nas Grci po 1000ti put uzeli na njihov ciganluk - crno nam se pise u Italiji i Finskoj.
Pa onda gledaš scene kako Grci slave bod kao da su osvojili svjetsko prvenstvo
Pa još gore od prosuta dva boda je to što Mireta nećemo imati protiv Finske (najmanje), vidjeli smo više puta da bez Pjanića na terenu izgledamo totalno pogubljeni i ne možemo se sastaviti sa loptom.
- Bazinga12345
- Postovi: 5710
- Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
- Kontakt:
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
Gdje, može link? Volio bih i ja pogledati opet snimak tekme.Vucevich je napisao/la:
Pogledao sam opet utakmicu...
Zadnja klupa
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
Ma bilo kako bilo, u Torino se ideSheyi je napisao/la:Karte rezervisane za Italiju baGoalgetter je napisao/la:Umjesto da pocnes sa 6 bodova u kvalifikacijama, i putujes punim samopouzdanjem i Pjanicem na dva najteza gostovanja u kvalifikacijama, mi idemo dosta utuceni i bez Pjanica u tekme gdje bi morali izvuci 2 do 3 boda. Nevjerovatno kako su nas Grci po 1000ti put uzeli na njihov ciganluk - crno nam se pise u Italiji i Finskoj.![]()
Moramo uzeti Finsku da idem s merakom put Turina
@Vucevich - povraca mi se vise od tog njihovog proslavljanja remija protiv nas...
Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)
Ima ovdje pun snimak u HD-u ako si sadomasohista: https://footballhighlightspro.com/bosni ... 6/03/2019/Bazinga12345 je napisao/la:Gdje, može link? Volio bih i ja pogledati opet snimak tekme.Vucevich je napisao/la:
Pogledao sam opet utakmicu...
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bordo10, Bosanac90, Brazzzoo123, CAGarfia, CHR, Daduli, DanijelTZ, denza, DzaniMehmet, Elddar, feniksptica, Fudo, Goalgetter, Hajdeee, HariTz, harko35, J1897, jestamaji, karajlo, KockarVicin007, komax, LenyYoro15, Micron, MundijalVibes26, Nakata, NEZALAGANJE, NKZ199207, Pensioner26, rossonero85, Rule_hz, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, StevieG8, Sveti, trunks1946, Venom, visarionovich, Wisey i 548 gostiju.








