RK Iskra Bugojno

gigglessmoke
Postovi: 1460
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

RK Iskra Bugojno

Post Postao/la gigglessmoke » 28 apr 2019, 19:04

Pozdravimo novog premierligaša.

RK Iskra je današnjom pobjedom nad ekipom RK Jajce osigurala premierligaški nastup sljedeće sezone.

slika
Zadnja izmjena: gigglessmoke, dana/u 28 apr 2019, 19:08, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
sveznadar
Postovi: 389
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la sveznadar » 28 apr 2019, 19:07

To Vi već Slobodu pobijedili u kvalifikacijama. Čestitam

gigglessmoke
Postovi: 1460
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la gigglessmoke » 28 apr 2019, 19:08

Kazu nema doigravanja. :mrgreen:

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la pastore » 28 apr 2019, 19:34

Da li će Šahman biti jak i ove godine kao i prošle kada je uspio promjeniti propozicije ostaje nam da vidimo .Za sada stav RS-a je jasan i realno je da se igra baraž.Iskri čestitke dvije utakmice sa Slobodom mogu svašta donjeti blagu prednost dajem Tuzlacima .

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la brzi » 28 apr 2019, 20:48

sveznadar je napisao/la:To Vi već Slobodu pobijedili u kvalifikacijama. Čestitam
Ili je Sloboda predala bez borbe :rol:

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la GEC » 28 apr 2019, 21:06

pastore je napisao/la:Da li će Šahman biti jak i ove godine kao i prošle kada je uspio promjeniti propozicije ostaje nam da vidimo .Za sada stav RS-a je jasan i realno je da se igra baraž.Iskri čestitke dvije utakmice sa Slobodom mogu svašta donjeti blagu prednost dajem Tuzlacima .
Asim će proširiti ligu na 16.klubova za sezonu 2019/2020.Ispada samo Derventa.Ulazi Drina Z. Iz rs a Sloboda i Iskra iz federacije :salut:
Vrh

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la pastore » 28 apr 2019, 21:30

GEC je napisao/la:
pastore je napisao/la:Da li će Šahman biti jak i ove godine kao i prošle kada je uspio promjeniti propozicije ostaje nam da vidimo .Za sada stav RS-a je jasan i realno je da se igra baraž.Iskri čestitke dvije utakmice sa Slobodom mogu svašta donjeti blagu prednost dajem Tuzlacima .
Asim će proširiti ligu na 16.klubova za sezonu 2019/2020.Ispada samo Derventa.Ulazi Drina Z. Iz rs a Sloboda i Iskra iz federacije :salut:
Vrh
Šta će onda izviđač biti 17-a ekipa ?

BAMBI
Postovi: 140
Pridružen/a: 17 mar 2013, 02:20
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la BAMBI » 28 apr 2019, 21:51

Igra se valjda razigravanje, i vjerujem da Iskra prolazi dalje. Jel ima neko ovdje da poznaje ekipu Slobode, da uporedi igrače po pozicijama ova dva tima. Ali samo realno, da vidimo ko ima bolje igrače....

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la shaman7 » 28 apr 2019, 22:44

BAMBI je napisao/la:Igra se valjda razigravanje, i vjerujem da Iskra prolazi dalje. Jel ima neko ovdje da poznaje ekipu Slobode, da uporedi igrače po pozicijama ova dva tima. Ali samo realno, da vidimo ko ima bolje igrače....
Sidik na golu, Ilic na lijevom beku, krilo desno Kadic Davor, srednji bek Denjo Amer, lijevo krilo Skopljak, desni bek Suhonjic Emir. Svi su se iskalili u PL i vecina u inostranstvu. Jedino ako si subjektivan, mozes reci da Iskra nesto moze protiv Slobode. Pivotu ne znam. Krivaja vas je 15-ak razlike na turniru dobila na zimu, a Sloboda njih u Zavidovicima 2-3
Zadnja izmjena: shaman7, dana/u 28 apr 2019, 22:47, ukupno mijenjano 1 put.

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la GEC » 28 apr 2019, 22:45

BAMBI je napisao/la:Igra se valjda razigravanje, i vjerujem da Iskra prolazi dalje. Jel ima neko ovdje da poznaje ekipu Slobode, da uporedi igrače po pozicijama ova dva tima. Ali samo realno, da vidimo ko ima bolje igrače....
Nemaš bambi šta poredit.U dvije utakmice protiv Slobode da sude braća Konjičanin iskra je -10 golova.Sidik Omerović,Davor Kadić,Darko Ilić, Emir Suhonjić,Aleksandar Vujnić

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la brzi » 28 apr 2019, 22:49

GEC je napisao/la:
pastore je napisao/la:Da li će Šahman biti jak i ove godine kao i prošle kada je uspio promjeniti propozicije ostaje nam da vidimo .Za sada stav RS-a je jasan i realno je da se igra baraž.Iskri čestitke dvije utakmice sa Slobodom mogu svašta donjeti blagu prednost dajem Tuzlacima .
Asim će proširiti ligu na 16.klubova za sezonu 2019/2020.Ispada samo Derventa.Ulazi Drina Z. Iz rs a Sloboda i Iskra iz federacije :salut:
Vrh
Ma tko je taj Asim da širi ligu kako mu . urcu na um pane. Jeli to čelni čovjek saveza :nene:

Avatar
DamirT
Postovi: 13644
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la DamirT » 28 apr 2019, 23:15

brzi je napisao/la:
GEC je napisao/la:
pastore je napisao/la:Da li će Šahman biti jak i ove godine kao i prošle kada je uspio promjeniti propozicije ostaje nam da vidimo .Za sada stav RS-a je jasan i realno je da se igra baraž.Iskri čestitke dvije utakmice sa Slobodom mogu svašta donjeti blagu prednost dajem Tuzlacima .
Asim će proširiti ligu na 16.klubova za sezonu 2019/2020.Ispada samo Derventa.Ulazi Drina Z. Iz rs a Sloboda i Iskra iz federacije :salut:
Vrh
Ma tko je taj Asim da širi ligu kako mu . urcu na um pane. Jeli to čelni čovjek saveza :nene:
Mozes reci da je Iskra bolja od Slobode jedino ako nikad nisi ni gledao ni cuo za igrace Slobode.Realno i Sloboda i Krivaja bi ubili ovu Iskru najmanje 9 razlike
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏


pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la pastore » 29 apr 2019, 13:13

gigglessmoke je napisao/la:slika
Ovu odluku nije niko dobio od klubova , evo Bosna Visoko bar nije a mislim da i ostali nisu

Avatar
amchy
Postovi: 491
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:53
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la amchy » 29 apr 2019, 13:14

gigglessmoke je napisao/la:slika

Mašala, što ih Šahman sa lakoćom mijenja, svaka mu čast, dogodine SEHA liga izgleda :)

terra
Postovi: 571
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la terra » 29 apr 2019, 13:21

Dali ima zdrave kritične mase da ovom javašluku stane na kraj

Tornadooo
Postovi: 109
Pridružen/a: 07 dec 2018, 16:59
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Tornadooo » 29 apr 2019, 17:51

Ne razumijem stvarno kakav je problem sto ce Iskra sljedeće sezone igrati premier ligu. Odlučeno je da ce se iduće sezone prosiriti liga na 16 klubova posto ce se priključiti i izvidjac. Najvjerovatnije ispada samo jedan klub iz lige a ulaze prvaci 2 lige. Sto se tice same Iskre ljudi su i posle sezone do zadnjeg kola se borili sa slogom za prvo mjesto. Kad je u pitanju jacina liga sjevera i juga treba biti realan i reci da je sjever za 2 klase jaci iskra bi bila oko 3-4 mjesta. Nije iskra kriva sto vamo nema ozbiljnog protivnika ove sezone. Sa ovim igračima iskra nema sta traziti u Premijer ligi to je svima jasno, Bostan je glavni igrač iskre i ubjedljivo najbolji igrač lige, mogao bi igrati komotno u bilo kojem klubu u Premijer ligi, još bi izdvojio Admira Maria Nikola (samo u odbrani) kao osrednje igrace ostalo je prosjek. 90%igraca su domaći.Sto se tiče Sahmana nije lijepo da pišete tako o covjeku koji pokušava da nas promovise u svijetu rukometa, dovoljno je samo sto se igra ovaj turnir rukomet je moja budućnost svake godine. Iduće godine 16 ekipa ce ucestovati plus EP b divizije do 20 godina se isto održava kod nas sve zahvaljujući njemu.

Avatar
DamirT
Postovi: 13644
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la DamirT » 29 apr 2019, 18:05

Tornadooo je napisao/la:Ne razumijem stvarno kakav je problem sto ce Iskra sljedeće sezone igrati premier ligu. Odlučeno je da ce se iduće sezone prosiriti liga na 16 klubova posto ce se priključiti i izvidjac. Najvjerovatnije ispada samo jedan klub iz lige a ulaze prvaci 2 lige. Sto se tice same Iskre ljudi su i posle sezone do zadnjeg kola se borili sa slogom za prvo mjesto. Kad je u pitanju jacina liga sjevera i juga treba biti realan i reci da je sjever za 2 klase jaci iskra bi bila oko 3-4 mjesta. Nije iskra kriva sto vamo nema ozbiljnog protivnika ove sezone. Sa ovim igračima iskra nema sta traziti u Premijer ligi to je svima jasno, Bostan je glavni igrač iskre i ubjedljivo najbolji igrač lige, mogao bi igrati komotno u bilo kojem klubu u Premijer ligi, još bi izdvojio Admira Maria Nikola (samo u odbrani) kao osrednje igrace ostalo je prosjek. 90%igraca su domaći.Sto se tiče Sahmana nije lijepo da pišete tako o covjeku koji pokušava da nas promovise u svijetu rukometa, dovoljno je samo sto se igra ovaj turnir rukomet je moja budućnost svake godine. Iduće godine 16 ekipa ce ucestovati plus EP b divizije do 20 godina se isto održava kod nas sve zahvaljujući njemu.
Nije nikakav problem,nego sto Sahman hoce da udju bez razigravanja a znaju da protiv Slobode i Krivaje nemaju ama bas nikakvih sansi
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Tornadooo
Postovi: 109
Pridružen/a: 07 dec 2018, 16:59
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Tornadooo » 29 apr 2019, 18:19

DamirT je napisao/la:
Tornadooo je napisao/la:Ne razumijem stvarno kakav je problem sto ce Iskra sljedeće sezone igrati premier ligu. Odlučeno je da ce se iduće sezone prosiriti liga na 16 klubova posto ce se priključiti i izvidjac. Najvjerovatnije ispada samo jedan klub iz lige a ulaze prvaci 2 lige. Sto se tice same Iskre ljudi su i posle sezone do zadnjeg kola se borili sa slogom za prvo mjesto. Kad je u pitanju jacina liga sjevera i juga treba biti realan i reci da je sjever za 2 klase jaci iskra bi bila oko 3-4 mjesta. Nije iskra kriva sto vamo nema ozbiljnog protivnika ove sezone. Sa ovim igračima iskra nema sta traziti u Premijer ligi to je svima jasno, Bostan je glavni igrač iskre i ubjedljivo najbolji igrač lige, mogao bi igrati komotno u bilo kojem klubu u Premijer ligi, još bi izdvojio Admira Maria Nikola (samo u odbrani) kao osrednje igrace ostalo je prosjek. 90%igraca su domaći.Sto se tiče Sahmana nije lijepo da pišete tako o covjeku koji pokušava da nas promovise u svijetu rukometa, dovoljno je samo sto se igra ovaj turnir rukomet je moja budućnost svake godine. Iduće godine 16 ekipa ce ucestovati plus EP b divizije do 20 godina se isto održava kod nas sve zahvaljujući njemu.
Nije nikakav problem,nego sto Sahman hoce da udju bez razigravanja a znaju da protiv Slobode i Krivaje nemaju ama bas nikakvih sansi
To si u pravu, da nema nikakve šanse treba biti realan, al svako na neki način gura svoje. Ne znam koliko si upucen al ti momci imaju mizerna primanja, momci koji sjede na klupi i ne igraju nikako i nemaju plate, vecina ih radi druge poslove da bi imali od cega zivjeti, grad im ni marke nije dao niti ih je podržao, momci zimi treniraju u dvorani na - 10 nemaju grijanja nikako toplije vani nego unutra Al nikad se nisu bunili niti trazili ista, samo su sutili i igrali makar zbog toga po meni zasluzuju 1 sezonu barem da igraju u Premijer ligi. A cuo sam iz pouzdanih izvora da ce 3-4 kvalitetna igraca dovesti kako bi prvu sezonu bili oko sredine tabele

Avatar
DamirT
Postovi: 13644
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la DamirT » 29 apr 2019, 18:55

Tornadooo je napisao/la:
DamirT je napisao/la:
Tornadooo je napisao/la:Ne razumijem stvarno kakav je problem sto ce Iskra sljedeće sezone igrati premier ligu. Odlučeno je da ce se iduće sezone prosiriti liga na 16 klubova posto ce se priključiti i izvidjac. Najvjerovatnije ispada samo jedan klub iz lige a ulaze prvaci 2 lige. Sto se tice same Iskre ljudi su i posle sezone do zadnjeg kola se borili sa slogom za prvo mjesto. Kad je u pitanju jacina liga sjevera i juga treba biti realan i reci da je sjever za 2 klase jaci iskra bi bila oko 3-4 mjesta. Nije iskra kriva sto vamo nema ozbiljnog protivnika ove sezone. Sa ovim igračima iskra nema sta traziti u Premijer ligi to je svima jasno, Bostan je glavni igrač iskre i ubjedljivo najbolji igrač lige, mogao bi igrati komotno u bilo kojem klubu u Premijer ligi, još bi izdvojio Admira Maria Nikola (samo u odbrani) kao osrednje igrace ostalo je prosjek. 90%igraca su domaći.Sto se tiče Sahmana nije lijepo da pišete tako o covjeku koji pokušava da nas promovise u svijetu rukometa, dovoljno je samo sto se igra ovaj turnir rukomet je moja budućnost svake godine. Iduće godine 16 ekipa ce ucestovati plus EP b divizije do 20 godina se isto održava kod nas sve zahvaljujući njemu.
Nije nikakav problem,nego sto Sahman hoce da udju bez razigravanja a znaju da protiv Slobode i Krivaje nemaju ama bas nikakvih sansi
To si u pravu, da nema nikakve šanse treba biti realan, al svako na neki način gura svoje. Ne znam koliko si upucen al ti momci imaju mizerna primanja, momci koji sjede na klupi i ne igraju nikako i nemaju plate, vecina ih radi druge poslove da bi imali od cega zivjeti, grad im ni marke nije dao niti ih je podržao, momci zimi treniraju u dvorani na - 10 nemaju grijanja nikako toplije vani nego unutra Al nikad se nisu bunili niti trazili ista, samo su sutili i igrali makar zbog toga po meni zasluzuju 1 sezonu barem da igraju u Premijer ligi. A cuo sam iz pouzdanih izvora da ce 3-4 kvalitetna igraca dovesti kako bi prvu sezonu bili oko sredine tabele
Nije meni krivo sto su usli,svaka cast.Cim su najbolji bili normalno da zasluzuju igrat PL
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.