Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Valencia » 28 apr 2019, 14:54

Valencia je napisao/la:
Brokula je napisao/la:
Valencia je napisao/la:Rezultati se poklopili.

Protiv Sitija najmanje bod uzeti ako se zele necemu nadati.

Onda moraju pobijediti Celzi, te nakon toga idu vec otpisani Hadersfild i Kardif.

Arsenal ima tezak raspored, vjerujem da ce kiksati dvije tekme.

United igra protiv Sitija i Čelzija, al Arsenal ima težak raspored :urnebes: :urnebes:
Nisam to bezveze rekao. Preteska gostovanja.
Jos jednom, nisam bezveze rekao. :mrgreen:

...

I sada je jasno koliko bi bod protiv Sitija bio vazan. Sada i ako dobiju Celzi opet su iza radi gol razlike.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Brokula
Postovi: 30912
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Brokula » 28 apr 2019, 15:01

Šta si me navalio citirat jarane, gubite ko i Arsenal svaku utakmicu jer imate teži raspored, al Arsenal je veća kita od ekipe (Diskutabilno). Imate 3 poraza u zadnje 4 utakmice, Arsenal 4 u zadnjih 5.
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Unknown3 » 28 apr 2019, 15:11

Nevjerovatno koliko će nam se prilika pružiti da ipak uhvatimo to nezasluženo 4. mjesto. Pobjeda danas je neophodna, po mogućnosti sa više golova razlike (zvuči smiješno).
Pošto smo mi United kakav jesmo, čak nam i dueli protiv Huddersfileda i Cardiffa nisu ziceri u posljednja 2 kola.
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

Avatar
jasko__
Postovi: 792
Pridružen/a: 22 sep 2008, 00:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la jasko__ » 28 apr 2019, 15:12

Dali smo 6 golova u zadnjih 9 utakmica..uz 7 poraza..i mi ovdje pricamo o nekom extra napadackom potencijalu koji imamo i da je samo odbrana problem

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 28 apr 2019, 15:51

E vala,opet nam se potpuno nezasluženo pružila prilika da se uguramo u “gornji dom”. Da mi je vidjeti kako će odreagovati na ovu šansu. Nisam baš optimista gledajući formu i potencijal ovih hadalja

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 28 apr 2019, 15:54

Kako ce odreagovat? Nece dobit ni danas, onda ce Che i kompanije kiksati opet sljedece kolo pa cemo opet dobiti sansu - opet da zajebemo, klasika.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 28 apr 2019, 17:39

Rooney88 je napisao/la:Kako ce odreagovat? Nece dobit ni danas, onda ce Che i kompanije kiksati opet sljedece kolo pa cemo opet dobiti sansu - opet da zajebemo, klasika.
Daj bože da se obojica varamo...

Avatar
DragonReborn
Postovi: 1151
Pridružen/a: 18 mar 2013, 01:06
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la DragonReborn » 28 apr 2019, 18:04

Bezos se bar razveo pa mu žena neće uzeti pola kluba. A i bolje pare od knjiga nego krvavi petrodolari
Nijedan Meksiko nije konačan. Svaki Meksiko u sebi krije Novi Meksiko.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Valencia » 28 apr 2019, 19:27

Katastrofa.

Liverpulizacija Mancestera.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Format » 28 apr 2019, 19:37

Jel jos neko misli da Pogba nije najveci problem ove ekipe?
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 28 apr 2019, 20:34

Valencia je napisao/la:Katastrofa.

Liverpulizacija Mancestera.
by debil,kreten,gofno, idiot Ed Woodward
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 28 apr 2019, 22:12

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Valencia je napisao/la:Katastrofa.

Liverpulizacija Mancestera.
by debil,kreten,gofno, idiot Ed Woodward
Eh da je bogdom Liverpoolizacija “version 2019”. Sad bi slavili ovdje. Nama se dešava ona iz doba Rafe Beniteza i godina kada su se miliončine kršile na likove tipa Lucas Leiva i ostale rinake...

Nažalost, mi smo trenutno u teškoj banani, a od iduće sezone ne očekujem ništa dobro. Za početak - Europa Liga. Značajan podatak u smislu regrutiranja novig i zadržavanja postojećeg kadra. Već vidim labilea i De Geu sa transfer requestom. Vrlo moguće i Rashforda i Lukakua. Jedan jede ****, odbija novi ugovor i koketira sa Barcom, a drugi slini na Seria A. Herrera je najvjerovatnije bivši, za njim kroz vrata gotovo sigurno idu Rojo, Valencia, Mata i Darmian. To vam je, braćo moja, potencijalno osam prvotimaca. I to sve bez mrtvih Sancheza, Matića koje niko neće a na gargantuanskim su ugovorima. Dodaj tome ovaj UK hamelj što je nedavno zanovio ugovore, tipa Smallinga, Younga i Jonesa, koje sada ne možeš ni mitraljezom otjerati, eto ti veselog zadatka za narednu godinu. Saberi-oduzmi, od igrača koji ti mogu “dati ruke” i sigurno su tu naredne sezone, imaš Shawa, Lindelofa i Martiala (ako se dozove).

Kratko i jasno, heben zadatak za čovjeka koji vodi transfer politiku. Na nesreću, opet našim glupostima kraja nema. Umjesto da sada daju suho zlato za nekog od najboljih u biznisu tipa onaj iz Laipziga, oni hoće da naprave neko maltene počasno mjesto za Darena Fletchera, a i dalje će se investment banker Ed igrati football managera.

Daj bože da se dozovu i urade to mjesto direktora fudbala kako bog zapovijeda, pa da čovjek u miru i sa lakšim rasporedom koji sa sobom nosi Europa liga počne raditi svoj posao kako treba i u miru dovodeći i asimilirajući ciljana pojačanja, ali čini mi se da se bezveze nadam. Dok je onih konjina Glazera, Edova će biti prva i zadnja. Nažalost

Avatar
Asteriks
Postovi: 14291
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 29 apr 2019, 21:02

slika
slika
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 29 apr 2019, 21:37

Probrano drustvo. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Valencia » 30 apr 2019, 17:25

al... je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
Valencia je napisao/la:Katastrofa.

Liverpulizacija Mancestera.
by debil,kreten,gofno, idiot Ed Woodward
Eh da je bogdom Liverpoolizacija “version 2019”. Sad bi slavili ovdje. Nama se dešava ona iz doba Rafe Beniteza i godina kada su se miliončine kršile na likove tipa Lucas Leiva i ostale rinake...
Mislio sam na liverpulizaciju iz devedesetih proslog stoljeca.

Ovo je opasna situacija. Lako se moze desiti da Junajted izgubi prestiz, bogate sponzorske ugovore, pa da ostane bez titule u narednih 10-20 godina.

Ishitreno sam pomislio da bi Pogbu trebalo prodati.

Kada sam malo bolje razmislio, to ne bi bila dobra odluka. Sada je potrebno zadrzati najbolje igrace i dovesti pojacanja.

Ako ce biti jeftin, dovesti Bejla. Oleu se svidja Kosta iz Juventusa. Dobar je igrac za trenutne standarde Junajteda.

Probati dovesti Beka i Zijeha iz Ajaksa. Probati dovesti Eriksena taman kostao 150 miliona.

Junajtedu je neophodan jedan tehnicki jak igrac. Neki ce reci da je odbrana najslabiji dio tima, a ja sam uvjeren je to vezni red. Izgleda sirovo, bez tehnike i vizije.

Eriksen - 150 (mozak ekipe, Junajted trenutno igra bez mozga)
Kosta - 50 (momak moze porbiti krilo, Junajted sada nema igraca koji moze probiti)
Bek - 40 (u drugom planu u Ajaksu a izvrstan igrac u oba pravca)

Ovo bi bilo ok uz prodaju nekoliko igraca.

Sa ova tri igraca Junajted je favorit za trecu ili cetvrtu poziciju. Vratit se u LP, izgraditi tim i novi stil. A sljedece godine pojacati odbranu i druge pozicije na kojima skripi.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 30 apr 2019, 20:45

@Valencia...

Potpuno se razumijemo, ona strašna vremena kada se i rodila krilatica u Manchuniji... Loserfool. Ljudi bili sinonim za glupost.

Daleko smo mi još od te situacije, ali za neke stvari, ne reci dvaput. Ono što mene brinu su naši vlasnici i onaj “kvisko” Wooodward. Oni su klasične gazde - shareholderi, amerikanci koji nemaju onaj gut-feeling koji mi imamo za sport i klub za koji navijamo. kod njih je sport entertainment industry, klasični biznis, gdje se gleda ROI, profit. U tom okviru, mi smo, gledano njihovom “optikom”, uspješni. Kada se ukažu na tribinama Old Trafforda, puno, pogledaju merchandise sales report - na vrhu smo, do neki dan smo imali najskuplji “kit deal” na planeti. Sponzora nikad više... Tako oni, za razliku od nas, mislim da ne misle da je neka velika kriza. Sve dok klub kamara pare njima dobro. Bojim se ja da će oni zaista odreagirati samo onda ako se ovo prolongirano paćenje odrazi direktno na finansije. Kada bude patnja upasti i u Europa ligu. A i to vjerovatno neće biti na način na koji bi mi voljeli. Prije će oni 100+ miliona kad zagusti istresti na nekog Raiolinog precijenjenog klijenta, a ne u mlade talente od kojih ćeš napraviti nešto. Nije “fensi” dovoditi neko nepoznato dijete pa ga klesati u igrača. Nema tu priče, nema tu komercijale. Draži je uvijek njima Pogba koji se većinu vremena vuče po terenu od, recimo, Eriksena, koji bi pokidao i bio bolji po ekipu X puta. Social media, prodaja dresova... Nažalost, tako nam je trenutno postavljen sistem vrijednosti.
Daj bože da griješim, ali dok se naši guzeljaju i namišljaju hoće li DOF ili neće, hoće li, ako bude, to ozbiljno ili će neka počasna uloga biti za nekog od ex igrača... ostali, poput bavaraca, već rade ozbiljan posao. Spori smo brate, a i kad se napokon mrdnemo, nisam siguran da imamo pojma kamo ćemo. Uglavnom, nisam optimista

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Unknown3 » 01 maj 2019, 12:57

Svaki dan se mogu pročotati barem dvije špekulacije o tome kako Pogba želi da ide. Ukoliko postoji neko ko bi dao 105 miliona (a spominje se Real sa 150 miliona :shock: ), momentalno ga treba pustiti da ide. Time bi Unitedu bila nanesena minimalna šteta u operaciji njegovog 'velikog' povratka. Čovjek ima potencijal za najboljeg veznog igrača svijeta koji nikad neće ispuniti i to je sada prilično izvjesno. Uz sve to, jasno je da unosi popriličnu negativnost u svlačionicu.

De Gea u Madrid, a Oblak kao kompenzacija fantastična je opcija i u finansijskom i u kvalitativnom smislu.

Unitedu je potrebna potpuna rekonsturkcija koju treba uraditi radiklano još ovo ljeto. Početi sa Pogbom i De Geom je pokazatelj svim ostalim igračima koji će ostati u klubu, šta ih čeka ukoliko ne ispune očekivanja.
U svemu je najveći problem relativno siromašno tržište, gdje je jako teško naći igrače koji će unaprijediti situaciju u klubu.

Pustio bih da odu: Pogba, De Gea, Lukaku, Young, Matić, Darmian, Smalling, Jones, Valencia, Fred
Doveo bih: Oblak, Pjanić, Koulibaly, Maguire, Kane, Thomas Meunier, jedan vezno kao zamjena za Matića i jedno krilo.

Zvuči kao football menager, ali samo ovakav presjek stanja može okrenuti ovaj klub naprijed.

Oblak
Meunier - Koulibaly - Lindelof/Maguire - Shaw
Pjanić - NOVI VEZNI - Herrera
Martial - Kane - Rashford

U finansijskom smislu ovo ne bi puno koštalo uz adekvatnu prodaju ovih koji trebaju ići. Druga stvar je što Woodward ne može prodati gofa 3,sdi 1.9 na piku a kamoli uzeti za nekog 10 miliona.
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

Anoniman
Postovi: 1228
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Anoniman » 02 maj 2019, 18:01

Ja sam na manageru doveo ovog sancha za 110m,al lik je vec dao 4 gola u 3 tekme ima i 2 asistencije.
Al svejedno,samo nisu siguran da bi sve ove igrace united i mogao dovesti kad bi i imao para

Avatar
Asteriks
Postovi: 14291
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 03 maj 2019, 10:08

slika

Bez obzira na bajnu uvertiru, msm da se Ole iskazao u drugim segmentima. Tacnije, covjek pokusava ubaciti napadacki fudbal visokog presinga uz veci broj sprinteva.

Znaci tezi kvalitetnoj eksploataciji work rate-a i filozofiji u kojoj ce dueli biti kljucna osnova. To nije nesto sto je Lujo trzio (posjed) ili Jozo (kontre event preskakanje igre), vec miks, bez striktno ogranicenog ucesca u ofanzivi. Gledajuci spremu i atletske mogucnosti ovog rostera, treba se rijesiti barem 4 prvotimca.

Luksuz da neko radi sa saigraca se moze priustiti jedino onda kada je taj ofanzivac u stanju izbiti na 20 komada i nekih 10 asist.

Znaci... Shaw, X, Lindelof, X, McT, Pogba, X, Martial, Rashford, X... S tim, da je otvorena situacija oko Davida + uz dosadasnje zalaganje, Martial se nema cemu nadati. Slicno vazi za Rasha, ako ne popravi realizaciju te ne regulise potez viska, unatoc pomenutom zalaganju te po intervalima prikazanom znanju.

Lingard, Pereira, Dalot su svakako vitalan dio ekipe, uz nadolazece snage poput Greenwooda, vjerovatno Tuanzebea...
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 04 maj 2019, 15:49

Nevjerovatno da smo bas mi najlosiji od ova 4 kluba.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.