FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 04 maj 2019, 20:32

Ne dobije li se tad licenca slobodno neka idu svi. Imamo i previse muka jos samo fali da nekako docepamo 4. mjesta i opet odemo u pm umjesto u Evropu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 04 maj 2019, 20:38

Zlonamjera je pustiti informaciju uopšte dok se kolo ne završi,da se destabilizuje ekipa dok se žalba ne obradi a to je nekad poslije tekme u Bn.
Posebno na današnji dan.
Al zaboravljaju da smo mi najjači kad je najteže!
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 04 maj 2019, 20:41

UBIPITAR je napisao/la:Zlonamjera je pustiti informaciju uopšte dok se kolo ne završi,da destabilizuje ekipa dok se žalba ne obradi a to je nekad poslije tekme u Bn.
Posebno na današnji dan.
Al zaboravljaju da smo mi najjači kad je najteže!
Ima i iznad Begica Begic a Boga mi i iznad Misimovica Misimovic.

Bitno je da mi budemo cetvrti ma kraju.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la starigrad » 04 maj 2019, 20:42

Dokoljenko je napisao/la:
starigrad je napisao/la:
Dokoljenko je napisao/la:Mnogi bi voljeli ostaviti Zelju bez evrope. Sarajevo i Zrinjski da bi oslabljeni i sa turbulencijama usli u narednu sezonu. Savez, konkretno Elvedin Begic i rs lobi koji preko sudija gura Radnik. Slag na tortu su "nasi", svakodnevno narusavaju atmosferu, lazu, podmecu, kontinuirano rade na tjeranju navijaca koji bi dosli da podrze Zelju. Zalosno ali je tako.

Prezivio je Zeljo i teze momente u svojoj istoriji, tako ce i ove. Ja koliko znam licenca ne bi trebala biti problem, osim ako savez bas ne odluci da nam nasteti. Realno, pola klubova ne ispunjava uslove za takmicenje u ligi, na ivici smo regularnosti ali ne kao i sa sudijama koje nas yebu, ovo je malo vjerovatno, skoro nemoguce. Sto se tice tabele, uz pobjedu sutra misljenja sam da Radnik nije ekipa koja nas moze pobjediti u ovom trenutku i imaju losiji raspored. Znaci i tu smo "blagi favoriti".

A iduce sezone, pucace vam cirevi! Bit ce Zeljo opet sampion!
sve na stranu, za propust sa kasnjenjem placanja petrovicu nam niko nije kriv, nego sami sebi i onaj ko je odgovoran za propust mora odgovarati, te biti uklonjen iz kluba, bez obzira hocemo li u konacnici dobiti licencu za el.

pilaj naopako koliko god hoces da su nam dusmani krivi za sve, da su svi protiv nas, da nam se na svakom koraku podmece klip u tockove, da nas sudije stete... za licencu smo sami krivi i tu opravdanja nema.
Ma nije istina. Mi smo predali da je pusteno na vrijeme, da je bilo sto hiljada na racunu, izvodi iz banke.

Vidjecemo starigrad@, tek pocela bitka, nije ovo ni blizu gotovog.
hoces reci da je uplata izvrsena na vrijeme, ali da su bankarske transakcije trajale danima? daj boze da je to tacno, jer bi bili cisti i ispravni. ali, nekako ne vjerujem u to, jer sumnjam da bi neko isao toliko djonom i protiv validnih dokaza da smo ispravni.
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 04 maj 2019, 20:46

Samo polako, sada su svi zohari isplivali na povrsinu.

Yebace im Željo mater svima!
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 04 maj 2019, 20:57

Ajmo mi dobit sutra,ovo su posljednji trzaji raznih lobija,strah ood Želje je neizlječiva bolest.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 04 maj 2019, 21:00

Allah vas nagradio u ovoj situaciji samo je neko nas kriv. Bilo namjerno ili ne neko je iz kluba pogrijesio i zaebao sve. Nema ovdje veze Savez nit bilo sta. Isli po Zakonima i oni su jednaki za sve. Drugo je sudijske greske, ali ovo je nasa krivica.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BosniaBoston » 04 maj 2019, 21:02

Vi stvarno mislite da nam nece savez sredit licencu?
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 04 maj 2019, 21:03

BosniaBoston je napisao/la:Vi stvarno mislite da nam nece savez sredit licencu?
Ma proći će na drugostepenoj
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 04 maj 2019, 21:12

Petrovic kategorican nece nista da potpise pa ni retroaktivno da mu se isplati navodno da nebi UEFA saznala i da ne ostao bez trenerske licence kakve gluposti on i Senad Misimović imaju cvrst dogovor kojeg sada i realizuju

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 04 maj 2019, 21:15

Čudno mi je ovo sve
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 04 maj 2019, 21:21

Osim13 je napisao/la:Čudno mi je ovo sve
Al bas :rol: :rol:

Ko neka pamet i zavjera ispade, a najjednostavnija stvar
Morao je imati presudu gdje pise koliko da mu se uplati na racun, rok je bio kraj aprila cini mi se radi licence i to je to :crazy: uplati taj iznos i gotovo, nikakva pamet specijalna nije potrebna
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 04 maj 2019, 21:22

Znaci ne moramo se ni boriti jer necemo dobiti licencu. Svejedno je vise kako cemo igrati do kraja. Slobodno svi idite u pm i oni prije i oni poslije.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 04 maj 2019, 21:25

LjoZee je napisao/la:Znaci ne moramo se ni boriti jer necemo dobiti licencu. Svejedno je vise kako cemo igrati do kraja. Slobodno svi idite u pm i oni prije i oni poslije.
Pa ima drugostepena dobit ces je :mrgreen: samo djabe glupost ispala :crazy:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 04 maj 2019, 21:27

Azpi je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Znaci ne moramo se ni boriti jer necemo dobiti licencu. Svejedno je vise kako cemo igrati do kraja. Slobodno svi idite u pm i oni prije i oni poslije.
Pa ima drugostepena dobit ces je :mrgreen: samo djabe glupost ispala :crazy:
Koliko skontah Slavku on nece to nesto potpisati da imamo opravdanje sto je neko glup ko noga ispao. Tesko je ovdje se vaditi kad je UEFA u pitanju. Zakasnili, a nemamo neko validno opravdanje sto.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 04 maj 2019, 21:27

A oni botovi sa lobotomije digli paniku ko biva nista od evrope :lol: ne smijes im kontrirati inace si naporan jer branis upravu :rol: jadni da jadniji ne mogu biti
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 04 maj 2019, 21:29

Zeljo92 je napisao/la:A oni botovi sa lobotomije digli paniku ko biva nista od evrope :lol: ne smijes im kontrirati inace si naporan jer branis upravu :rol: jadni da jadniji ne mogu biti
Ja i dalje odbijam povjerovati da je onakva kolektivna dijagnoza moguća :crazy:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 04 maj 2019, 21:31

Dobiće Željo licencu na drugostepenoj komisiji u to sam siguran samo što u savezu sjede smradovi od ljudi koji ovu informaciju pustaju sada dan prije Željine kljucne utakmice protiv Mladosti i pred tri kljucna zadnja kola gdje treba sve da bude trasnaprentno a ako ovo oglasavanje saveza sada u ovom trenutki nije pokusaj ometanja i destabilizacije pojedinih klubova ne znam onda sta je

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 04 maj 2019, 21:40

REGISTROVANI je napisao/la:Dobiće Željo licencu na drugostepenoj komisiji u to sam siguran samo što u savezu sjede smradovi od ljudi koji ovu informaciju pustaju sada dan prije Željine kljucne utakmice protiv Mladosti i pred tri kljucna zadnja kola gdje treba sve da bude trasnaprentno a ako ovo oglasavanje saveza sada u ovom trenutki nije pokusaj ometanja i destabilizacije pojedinih klubova ne znam onda sta je
Nemojte zavjete praviti, nisu smradovi, nisu napadi na klubove, kako nas tako i ostale ko yebe sto nisu ispunili uslove, kako ne ometaju Sarajevo, Tuzlu, Radnik i sl. Koji su dobili licence
Ne treba traziti krivca u drugima kada ti drugi nista nisu krivi, jbg znalo se kada zasjeda komisija odavno, ma od pocetka sezone jer se zna svake godine kada se otprilike sastaju, realno treba reci
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 04 maj 2019, 21:45

Da li ce u nas klub uci neko normalan, sposoban, kome je Zeljo na prvom mjestu i zasto nece? Obicne ublehe su i ovi ko i oni prije. Mora biti dobra komunikacija izmedju njih da bi klub napredovao, a ne ovako Selimovic kaze kriv Siljak, ali dobit cemo licencu javili iz Saveza i klinac. Haj mrs obojica pa negdje drugo nagadjajte. Debili nesposobni.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.