FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 04 maj 2019, 22:45

Bezideja je napisao/la:Pa da smo imali pare logicno da bi platili, pa ukljucite malo mozak majka mu stara.
Haj ba i ti vise ne pametuj, boli nas qurac jesu li imali pare, trebali su ih stvoriti ne interesuje me kako, kad je mogao iskakati po novinama mogao je dati pare da se plati Petrovicu
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 04 maj 2019, 22:45

Samo nek se ne puca!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 04 maj 2019, 22:45

Bezideja je napisao/la:Pa da smo imali pare logicno da bi platili, pa ukljucite malo mozak majka mu stara.

Mi smo kao Uprava zatečeni tom informacijom. Proces licenciranja vodi direktor i administracija, a informacije koje mi imamo od njih kažu da je sve uredno. Mi kao UO smo obezbijedili sve da to bude tako i ne vidim razlog zašto ne bi bilo. Dakle, naše informacije kaže da je sve uredno

Onda laze Selimovic za pare
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Harrison
Postovi: 2370
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Harrison » 04 maj 2019, 22:46

Nekom se od prethodnih dobro zakenjalo i uletio u halu i posr'o se namjerno pored wc solje i tako vnago ostavio pored wc solje da dismr i ispalio se i onda ovi novi sto su trebali pocistiti vnago mrsko im bilo da se tim bave, a morali su zbog sanitarne. I jedni i drugi se pokenjali po nama, a pridruzila im se i sanitarna. :puke:
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 04 maj 2019, 22:48

Barem nećemo bit umorni na startu sezone.
💩💩

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 04 maj 2019, 22:51

Azpi je napisao/la:
Bezideja je napisao/la:Pa da smo imali pare logicno da bi platili, pa ukljucite malo mozak majka mu stara.
Haj ba i ti vise ne pametuj, boli nas qurac jesu li imali pare, trebali su ih stvoriti ne interesuje me kako, kad je mogao iskakati po novinama mogao je dati pare da se plati Petrovicu
Zamisli da si kengur i odskakutaj kod raje pacenika,razgulitis..
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cevap » 04 maj 2019, 22:56

Možda je i bolje da ne igramo evropu ove godine ali ne valja jer necemo imat para/novac od UEFE za učestvovanje u kvalifikacijama za EL

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15710
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BosniaBoston » 04 maj 2019, 22:58

Ako je istina da smo isplatili petrovica,savez ce vjerovatno progledati kroz prste.Ipak smo mi najveci klub u drzavi
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 04 maj 2019, 23:01

Bezideja je napisao/la:
Azpi je napisao/la:
Bezideja je napisao/la:Pa da smo imali pare logicno da bi platili, pa ukljucite malo mozak majka mu stara.
Haj ba i ti vise ne pametuj, boli nas qurac jesu li imali pare, trebali su ih stvoriti ne interesuje me kako, kad je mogao iskakati po novinama mogao je dati pare da se plati Petrovicu
Zamisli da si kengur i odskakutaj kod raje pacenika,razgulitis..
ti mi reci novopeceni insajder, yebem i tebe i pacenike i proslu i ovu upravu, zayebno onako svi vi, boli vas qurac za zeljom izgleda, yebo vas vise prepucavanja, borba za prevlast, nemoj mi braniti bogalje ako su zayebali licencu, nemoj ne radi to :wave:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 04 maj 2019, 23:02

Uefa ima pravilnik pa se ti pusi. Savez je progledao za licencu PL, ali ovi su ozbiljniji igraci.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 04 maj 2019, 23:07

slika
Znaci morali su ga isplatiti do kraja marta

Ovo su izuzeci za isplatu:
slika

A ja iskreno ne vidim da mozemo iskoristiti nijedan od ovih izuzetaka

Da mi je samo znati datum naloga za banku, ako je tu 31.03. sve je regularno, dobiti cemo licencu, ali ako nije, a budu isli sve po pravilima nema sanse da je dobijemo

NADAM SE DA OVO NIJE ISTINA, NISTE OVOLIKO NESPOSOBNI :pray:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 04 maj 2019, 23:15

Jesu brt
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15710
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BosniaBoston » 04 maj 2019, 23:16

Koliko ja razumijem engleski pod a) je odstupanje”ako je spomenuta cifra u potpunosti isplacena”
Samo me brine ovo iznad toga”if the club was able to prove before 31st of March” znaci mi ga pusimo ako je to jer je vec maj
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 04 maj 2019, 23:17

Ovo oni da se ne nerviramo ako popusimo ove tekme do kraja. :lol:
Ono dobili 3:0 ili izgubili 0:3 isto nam ga dodje. Ne mozemo nidje.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 04 maj 2019, 23:21

BosniaBoston je napisao/la:Koliko ja razumijem engleski pod a) je odstupanje”ako je spomenuta cifra u potpunosti isplacena”
Samo me brine ovo iznad toga”if the club was able to prove before 31st of March” znaci mi ga pusimo ako je to jer je vec maj
prevod ti je kao:

2) U zakasnjela dugovanja se ne ubraja
a) ako je cifra isplacena u potpunosti (a gore pod 2 imas za clan 50 da je datum za to 31.03.)

ma oni su morali do kraja marta uplatiti pare petrovicu, to je neupitno, treba potvrda tj. nalog uplate da su uplacene gdje ima datum koji se nadam da je eto 31.03. u najgorem slucaju

NADAM SE DA OVO NIJE ISTINA, NISTE OVOLIKO NESPOSOBNI :pray:
Osim13 je napisao/la:Jesu brt
treba nam neka nafaka ala Lpool da nas izvuce :mrgreen:
LjoZee je napisao/la:Ovo oni da se ne nerviramo ako popusimo ove tekme do kraja. :lol:
Ono dobili 3:0 ili izgubili 0:3 isto nam ga dodje. Ne mozemo nidje.
ma ako je ovo istina, tako nam dodje, stavi juniore onda

A oni lagano saopstenjem mogu rijesiti svu zayebanciju jer je datum naloga za isplatu kljucni, tako da oni znaju kakvo je stanje sa licencom, ali posto se ne oglasavaju sve vise me strah da taj datum nije u martu :(
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 04 maj 2019, 23:29

Ako Siljak voli popit mozda se gdje zapio pa omasio datum :lol:

Salu na stranu, hajd da nismo nikako platili pa kokuzi yebes nam sve nego omasili datum, a Slavkec trosi li trosi lovicu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 04 maj 2019, 23:43

LjoZee je napisao/la:Ako Siljak voli popit mozda se gdje zapio pa omasio datum :lol:

Salu na stranu, hajd da nismo nikako platili pa kokuzi yebes nam sve nego omasili datum, a Slavkec trosi li trosi lovicu.
:lol:

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 04 maj 2019, 23:43

Samo zamisljam nase debile koji misle za sebe da su veliki pravnici. Umjesto da smo odmah isplatili covjeka, oni nas sud isli, kakvi retardi. To isto kao sto su Kosticu zamalo upropastili karijeru. Kao oni ce to zavrsiti, kakvi maloumnici i debili za anala.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 04 maj 2019, 23:54

Ovdje imamo samo jedan izbor. Otvoreno poruciti **** Begicu i haveru iz safa Misimovicu da dobijaju ono sto traze - RAT. Zeljo nema sta izgubiti. Ko ne vidi da se protiv Zelje vodi rat od Begica i Misimovica je glup ko ****. Zato sutra pobijediti, prekosutra **** iz Saveza i Misimovicu javno poruciti da nisu dobro dosli na stadion. Eno im brojaci, eno im i travnjak i hibrid. Nosite sve, ali znajte da se sa Zeljom necete igrati.

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 04 maj 2019, 23:56

Ma nema, ovo je kolektivno pišanje u brašno. Ja ne znam sta smo Bogu skrivili da nas ovakve nedace sastave... bivsa uprava i mazanje ociju, mafijaski savez, autobuska stanica za igrace i trenere (jedan te sada dosao glave - ako je obecao evropu kada smo bili 11., pa daj mu pare majku ti **** u picku i jos mu cenera ostavi za kahve), ovaj Selimovic kao da je s neba pao, ekipa u kurcu na celu sa satiranom glavom iz Bugojna sa 2 lijeve noge....

Boze oprosti i meni i Zelji, vrati mi Zelju gdje mu je mjesto necu vise nikada u zivotu opsovati nista. Amin
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.