FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 04 maj 2019, 23:59

E cuj satiranom glavom hahahahahahah
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 05 maj 2019, 00:04

LjoZee je napisao/la:E cuj satiranom glavom hahahahahahah
Antipatican mi je papak zivotom... ne mogu ga smisliti. Poserem
mu se na onu bradicu. Kakav tenkre.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15661
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BosniaBoston » 05 maj 2019, 00:10

kerimatomic1921 je napisao/la:Ma nema, ovo je kolektivno pišanje u brašno. Ja ne znam sta smo Bogu skrivili da nas ovakve nedace sastave... bivsa uprava i mazanje ociju, mafijaski savez, autobuska stanica za igrace i trenere (jedan te sada dosao glave - ako je obecao evropu kada smo bili 11., pa daj mu pare majku ti **** u picku i jos mu cenera ostavi za kahve), ovaj Selimovic kao da je s neba pao, ekipa u kurcu na celu sa satiranom glavom iz Bugojna sa 2 lijeve noge....

Boze oprosti i meni i Zelji, vrati mi Zelju gdje mu je mjesto necu vise nikada u zivotu opsovati nista. Amin
Bog voli one koje iskušava.Prezivimo ovo
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

ZaZelju
Postovi: 1350
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 05 maj 2019, 00:15

kerimatomic1921 je napisao/la:Ma nema, ovo je kolektivno pišanje u brašno. Ja ne znam sta smo Bogu skrivili da nas ovakve nedace sastave... bivsa uprava i mazanje ociju, mafijaski savez, autobuska stanica za igrace i trenere (jedan te sada dosao glave - ako je obecao evropu kada smo bili 11., pa daj mu pare majku ti **** u picku i jos mu cenera ostavi za kahve), ovaj Selimovic kao da je s neba pao, ekipa u kurcu na celu sa satiranom glavom iz Bugojna sa 2 lijeve noge....

Boze oprosti i meni i Zelji, vrati mi Zelju gdje mu je mjesto necu vise nikada u zivotu opsovati nista. Amin
Moramo se odreci fraze 'Zeljeznicar je religija'. On je samo futbol klab. Bog ne prasta.

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 05 maj 2019, 00:27

Azpi je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:Koliko ja razumijem engleski pod a) je odstupanje”ako je spomenuta cifra u potpunosti isplacena”
Samo me brine ovo iznad toga”if the club was able to prove before 31st of March” znaci mi ga pusimo ako je to jer je vec maj
prevod ti je kao:

2) U zakasnjela dugovanja se ne ubraja
a) ako je cifra isplacena u potpunosti (a gore pod 2 imas za clan 50 da je datum za to 31.03.)

ma oni su morali do kraja marta uplatiti pare petrovicu, to je neupitno, treba potvrda tj. nalog uplate da su uplacene gdje ima datum koji se nadam da je eto 31.03. u najgorem slucaju

NADAM SE DA OVO NIJE ISTINA, NISTE OVOLIKO NESPOSOBNI :pray:
Izgleda da je istina i da jesu toliko nesposobni :oops: :facepalm:

Za ova sranja neko treba krivično odgovarati, jer se direktno šteti klubu na najgori način.

Avatar
Azpi
Postovi: 4457
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 05 maj 2019, 00:28

let3 je napisao/la:
Azpi je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:Koliko ja razumijem engleski pod a) je odstupanje”ako je spomenuta cifra u potpunosti isplacena”
Samo me brine ovo iznad toga”if the club was able to prove before 31st of March” znaci mi ga pusimo ako je to jer je vec maj
prevod ti je kao:

2) U zakasnjela dugovanja se ne ubraja
a) ako je cifra isplacena u potpunosti (a gore pod 2 imas za clan 50 da je datum za to 31.03.)

ma oni su morali do kraja marta uplatiti pare petrovicu, to je neupitno, treba potvrda tj. nalog uplate da su uplacene gdje ima datum koji se nadam da je eto 31.03. u najgorem slucaju

NADAM SE DA OVO NIJE ISTINA, NISTE OVOLIKO NESPOSOBNI :pray:
Izgleda da je istina i da jesu toliko nesposobni :oops: :facepalm:

Za ova sranja neko treba krivično odgovarati, jer se direktno šteti klubu na najgori način.
ma ja sa jaranom pricam, bas i on govori cim nema saopstenja cim nikakve izjave znaju i oni da su usrali
ma ja se nadam i dalje da nije istina, yebote ovo je izbijanje velikih para iz djepa, mozda miliona u zavisnosti koliko bi prosli :crazy: :crazy:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 05 maj 2019, 00:33

Begic ne moze Osime nacrtane. Dodajmo da ih Misimovic isto tako ne moze, dodajmo da su ta dvojica drugovi iz safa a takvi su najgori i sve ce nam se samo sloziti.

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 05 maj 2019, 00:37

Azpi je napisao/la: ma ja sa jaranom pricam, bas i on govori cim nema saopstenja cim nikakve izjave znaju i oni da su usrali
ma ja se nadam i dalje da nije istina, yebote ovo je izbijanje velikih para iz djepa, mozda miliona u zavisnosti koliko bi prosli :crazy: :crazy:
Upravo to.
Ogromna glupost je napravljena, koja može koštati klub dosta para. Zato kažem da treba neko krivično odgovarati za te propuste. Ko god da je, pa nek taj odgovorni iz svog džepa nadomjesti lovu koja bi se mogla izgubiti zbog neplsamana u Evropu.
Mislim, u Evropu ce se ici samo da se zaradi šta para, nikakve rezultate ne može napraviti ona ekipa luzera - ako se ode uopšte, pošto su amateri i to doveli u pitanje :facepalm: nevjerovatno kakav hamelj se nakotio u zadnje 3-4 godine u Želji.

Sad samo zamisli da ih je i Amar tužio i dobio tužbu, da nisu sa njim dogovorili i prebili a malo je falilo (i bio bi u pravu, baš kao i Slavko, ljudi samo traže svoje pare) - kakav bi to tek potop bio :shock:

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 maj 2019, 00:38

I dodajmo da je neko probio rok uplate.

Za sudijske greske kriv je Savez i tu je jasno da kasape gdje mogu, ali ovo je kriv neko ko je trenutno u klubu. Neko glumio mangupa pa uplatio nekad kasnije i eto.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 05 maj 2019, 00:39

plavousrcu je napisao/la:Begic ne moze Osime nacrtane. Dodajmo da ih Misimovic isto tako ne moze, dodajmo da su ta dvojica drugovi iz safa a takvi su najgori i sve ce nam se samo sloziti.
nađite se ti i dokoljenko na kafi i izdajte saopstenje to vam je to

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la revolt » 05 maj 2019, 01:17

Amar se precijenio. Otjerao je iole kvalitetne igrace koje ste imali. Blagojevic, Arezina i Curjuric. Siguran sam da bi ste s njima bili bolji nego sad na tabeli. I da dobijete licencu vrlo je upitno 4. mjesto cak sta vise mislim da Radnik ima vise sansi nego vi. Realno bolji fudbal igraju, jaci su nazad, jednom rijecju kompaktnija ekipa. Puno stvari kod vas ne stima. Siljak vam je sve vrijeme u klubu jos od prethodnog Osimovog angazmana a sve vrijeme se pravi budala. Prelivoda klasicni. Ako ovi novi nisu nista znali, sto je suludo, on je znao sve i glavni je krivac za bilo kakav propust pogotovo po funkciji direktora koju obnasa. Nek vam je Bog na pomoci. Osimu se sad obija o gkavu rat koji je poveo kontra Misimovica. Potcijenio je njega i njegov uticaj.
Ovo je moje vidjenje stvari sa strane gledajuci bez zelje za nekim omalovazavanjem ili ismijavanjem.

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 05 maj 2019, 04:01

Osim13 je napisao/la:Jesu brt
Izvodi iz banke kazu da nisu. Vidjecemo, kako je krenulo ovo sa sudijama i licencom, da nas izbace iz lige, ne bi se iznenadio.

Amar sa Blagojevicem ama bas nista nema. Klub je uzeo obavezu da vodi brigu o njegovom statusu, nesto kao menager, i on je imao takav dogovor da pola godine ranije.moze ici bez obestecenja ako je inostrani angazman.

A ostali, Curjuic, Bakrac, Vranjes, i onak "krilo" u pokusaju, sve gola **** a kostaju kao pet puta Dado npr. I vise.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 05 maj 2019, 08:33

revolt je napisao/la:Amar se precijenio. Otjerao je iole kvalitetne igrace koje ste imali. Blagojevic, Arezina i Curjuric. Siguran sam da bi ste s njima bili bolji nego sad na tabeli. I da dobijete licencu vrlo je upitno 4. mjesto cak sta vise mislim da Radnik ima vise sansi nego vi. Realno bolji fudbal igraju, jaci su nazad, jednom rijecju kompaktnija ekipa. Puno stvari kod vas ne stima. Siljak vam je sve vrijeme u klubu jos od prethodnog Osimovog angazmana a sve vrijeme se pravi budala. Prelivoda klasicni. Ako ovi novi nisu nista znali, sto je suludo, on je znao sve i glavni je krivac za bilo kakav propust pogotovo po funkciji direktora koju obnasa. Nek vam je Bog na pomoci. Osimu se sad obija o gkavu rat koji je poveo kontra Misimovica. Potcijenio je njega i njegov uticaj.
Ovo je moje vidjenje stvari sa strane gledajuci bez zelje za nekim omalovazavanjem ili ismijavanjem.
Aj ne seri koga zanims sta ti mislis. Svaka budala sad ima pravo ovdje pisati
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 05 maj 2019, 08:36

Azpi je napisao/la: ma ja sa jaranom pricam, bas i on govori cim nema saopstenja cim nikakve izjave znaju i oni da su usrali
ma ja se nadam i dalje da nije istina, yebote ovo je izbijanje velikih para iz djepa, mozda miliona u zavisnosti koliko bi prosli :crazy: :crazy:
Jeste sjedili ti i jaran dva studenta, zabrinuti za Želju da ne idete na utskmice i to?
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Azpi
Postovi: 4457
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 05 maj 2019, 09:18

Bezideja je napisao/la:
Azpi je napisao/la: ma ja sa jaranom pricam, bas i on govori cim nema saopstenja cim nikakve izjave znaju i oni da su usrali
ma ja se nadam i dalje da nije istina, yebote ovo je izbijanje velikih para iz djepa, mozda miliona u zavisnosti koliko bi prosli :crazy: :crazy:
Jeste sjedili ti i jaran dva studenta, zabrinuti za Želju da ne idete na utskmice i to?
Ma ja sta ces drugo nego spinuj, a zanimljivo ja na **** nisam, a 90% teme jeste ali najlakse tako

Yebem i tebe i onog ko te placa da pises, ista go.vna samo drugo pakovanje, pojavio si se nedavno i glumi nesto na temi, mi ovdje pismo godinama ti nekog da proziva balavac jedan :shhh:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
ackeey
Postovi: 3886
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ackeey » 05 maj 2019, 09:37

Azpi je napisao/la:
Bezideja je napisao/la:
Azpi je napisao/la: ma ja sa jaranom pricam, bas i on govori cim nema saopstenja cim nikakve izjave znaju i oni da su usrali
ma ja se nadam i dalje da nije istina, yebote ovo je izbijanje velikih para iz djepa, mozda miliona u zavisnosti koliko bi prosli :crazy: :crazy:
Jeste sjedili ti i jaran dva studenta, zabrinuti za Želju da ne idete na utskmice i to?
Ma ja sta ces drugo nego spinuj, a zanimljivo ja na **** nisam, a 90% teme jeste ali najlakse tako

Yebem i tebe i onog ko te placa da pises, ista go.vna samo drugo pakovanje, pojavio si se nedavno i glumi nesto na temi, mi ovdje pismo godinama ti nekog da proziva balavac jedan :shhh:
Dzaba azpi pokusavas. Ne vrijedi. Zato pola stare raje ne pise vise, samo citaju i smiju se...
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
Azpi
Postovi: 4457
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 05 maj 2019, 09:45

ackeey je napisao/la: Dzaba azpi pokusavas. Ne vrijedi. Zato pola stare raje ne pise vise, samo citaju i smiju se...
Ma i ja izbjegavam temu maksimalno, ne mogu, ali ovo oko licence me natjeralo da sta napisem, a ovaj fol nesto brani, proziva, yebo ga i misimovic i Selimović zajedno

Ma ja ne mogu da vjerujem da nisu platili na vrijeme, necu da vjerujem ni nakon prespavane noci :mrgreen:

Valjda danas objave nesto, nek daju sliku uplatnice ako je stvarno u roku placeno da budemo mirni :pray:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rooney88 » 05 maj 2019, 09:53

Azpi je napisao/la:
Bezideja je napisao/la:
Azpi je napisao/la: ma ja sa jaranom pricam, bas i on govori cim nema saopstenja cim nikakve izjave znaju i oni da su usrali
ma ja se nadam i dalje da nije istina, yebote ovo je izbijanje velikih para iz djepa, mozda miliona u zavisnosti koliko bi prosli :crazy: :crazy:
Jeste sjedili ti i jaran dva studenta, zabrinuti za Želju da ne idete na utskmice i to?
Ma ja sta ces drugo nego spinuj, a zanimljivo ja na **** nisam, a 90% teme jeste ali najlakse tako

Yebem i tebe i onog ko te placa da pises, ista go.vna samo drugo pakovanje, pojavio si se nedavno i glumi nesto na temi, mi ovdje pismo godinama ti nekog da proziva balavac jedan :shhh:
Ignorisi ba, ne daji im paznje koliko 1% .
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 05 maj 2019, 10:12

LjoZee je napisao/la:I dodajmo da je neko probio rok uplate.

Za sudijske greske kriv je Savez i tu je jasno da kasape gdje mogu, ali ovo je kriv neko ko je trenutno u klubu. Neko glumio mangupa pa uplatio nekad kasnije i eto.
I da je probijen rok a upuceni kazu da nije, uplacena je svaka marka koju su Ublehas i pravnici ostavili i mislili da su najpametniji. Donosili oni interne odluke o kaznjavanju. Krpic ako bude pametan predat ce nas na Uefu zbog odbijanja od plate i otici u Kazahstan zaraditi jos koji dinar. Isplatili smo svaku marku i pored toga sto smo od 5 miliona na racunu dosli do 2 miliona minusa. Ali ostre **** na nama lopovi iz Saveza zajedno sa kvislinzima koji vole Zelju. Samo u otvoreni rat, eno im i istok i brojaci i hibrid. Zabraniti im da dolaze na Grbavicu.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 05 maj 2019, 10:13

Ma ja ba. :tralala:
Zadnja izmjena: Bezideja, dana/u 05 maj 2019, 10:23, ukupno mijenjano 1 put.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.