FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 05 maj 2019, 10:16

Ma ja ba. Nas dva jarana sjedimo, zabrinuti za Želju i razmisljamo. Vidis kako ti odmah znas odakle je to, fino si dresiran. Svaka cast
Gdje imate treninge kako cete pisati, ili samo citate..
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 05 maj 2019, 10:19

Šta je ovo, lobotomci ponovo dominiraju, a njihov veliki vođa nam ga opet zabio, baš zanimljivo.

Džaba ti sve Misimoviću, izvući će se Željo iz ovog sranja u koje si ga uvalio.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 maj 2019, 10:57

Evo sto se niko iz kluba ne javlja ako su nas zaebali? Nije ovo mala stvar. Da su ispravno uplatili morali bi dobiti licencu. Nije mi jasno da se pokusava opravdati sve sto je na stetu Zelje. Prije neki potezi Misimovica, sad potezi Siljka, Selimovica, Amara i slicno. Selimovic kaze sve uredno uplatio Siljku da preda i prc nema licence. Znaci laze i on ko i direktor koji je pustio korijene.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 05 maj 2019, 11:34

Hoce li navijaci dopustiti da nas ovako sutaju? Prosipaju nam silu, gaze nas.

Imam jednostavnu ideju. Svi plavu boju na sliku avatara, facebook profilnu, sliku vremenske, instagram pocetnu. Neka se plave drustvene mreze, nista nas ne kosta. MInuta posla, sitnica, da svi vide koliko nas ima.

Hajde Manijaci, svi u plavo.

Mi smo Željini, Željo je naš!
Ispostujte molim vas, neka se zakotrlja. Siri dalje.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
ManijakSaGrbavica
Postovi: 102
Pridružen/a: 24 feb 2019, 12:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ManijakSaGrbavica » 05 maj 2019, 11:40

Meni je glupo sto je jug u crnom
Ko da smo grobari
Vratite plavu boju jugu
Željezničar 5:2 Sarajevo , 31.8.2019

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 05 maj 2019, 11:53

LjoZee je napisao/la:Evo sto se niko iz kluba ne javlja ako su nas zaebali? Nije ovo mala stvar. Da su ispravno uplatili morali bi dobiti licencu. Nije mi jasno da se pokusava opravdati sve sto je na stetu Zelje. Prije neki potezi Misimovica, sad potezi Siljka, Selimovica, Amara i slicno. Selimovic kaze sve uredno uplatio Siljku da preda i prc nema licence. Znaci laze i on ko i direktor koji je pustio korijene.
Javit će se kad bude vrijeme za to,ne sekiraj se.
Nego,kakvi su to potezi Amara?
Kakve poteze Selimovića spominješ?
Predsjednik donio novac i sve je izmireno.
Šta još treba da on i Amar idu po bankama i uplaćuju,imaju oni prećeg posla.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 maj 2019, 11:54

ManijakSaGrbavica je napisao/la:Meni je glupo sto je jug u crnom
Ko da smo grobari
Vratite plavu boju jugu
U skladu sa situacijom u klubu
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 maj 2019, 11:56

UBIPITAR je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Evo sto se niko iz kluba ne javlja ako su nas zaebali? Nije ovo mala stvar. Da su ispravno uplatili morali bi dobiti licencu. Nije mi jasno da se pokusava opravdati sve sto je na stetu Zelje. Prije neki potezi Misimovica, sad potezi Siljka, Selimovica, Amara i slicno. Selimovic kaze sve uredno uplatio Siljku da preda i prc nema licence. Znaci laze i on ko i direktor koji je pustio korijene.
Javit će se kad bude vrijeme za to,ne sekiraj se.
Nego,kakvi su to potezi Amara?
Kakve poteze Selimovića spominješ?
Predsjednik donio novac i sve je izmireno.
Šta još treba da on i Amar idu po bankama i uplaćuju,imaju oni prećeg posla.
Amar vezano za igrace, nista bolji nismo nego prosle polusezone. Ne krivim ja njega tu toliko samo beze je mlatio po Skupstini, a zasad nit licimo na fudbalski klub nit licimo ustvari na bilo sta. Bolje poklopi se i ne pricaj dok se sta ne poboljsa. Velika nula i na terenu i van sto se kluba tice.

A Selimovica sto laze. Neko je kriv za licencu, a on je rekao da cemo je dobiti. Znaci odmah i on petlja sa nesposobnim Siljkom.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 05 maj 2019, 11:58




Sve će proći, lakapo :bih:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 05 maj 2019, 12:03

LjoZee je napisao/la:
UBIPITAR je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Evo sto se niko iz kluba ne javlja ako su nas zaebali? Nije ovo mala stvar. Da su ispravno uplatili morali bi dobiti licencu. Nije mi jasno da se pokusava opravdati sve sto je na stetu Zelje. Prije neki potezi Misimovica, sad potezi Siljka, Selimovica, Amara i slicno. Selimovic kaze sve uredno uplatio Siljku da preda i prc nema licence. Znaci laze i on ko i direktor koji je pustio korijene.
Javit će se kad bude vrijeme za to,ne sekiraj se.
Nego,kakvi su to potezi Amara?
Kakve poteze Selimovića spominješ?
Predsjednik donio novac i sve je izmireno.
Šta još treba da on i Amar idu po bankama i uplaćuju,imaju oni prećeg posla.
Amar vezano za igrace, nista bolji nismo nego prosle polusezone. Ne krivim ja njega tu toliko samo beze je mlatio po Skupstini, a zasad nit licimo na fudbalski klub nit licimo ustvari na bilo sta. Bolje poklopi se i ne pricaj dok se sta ne poboljsa. Velika nula i na terenu i van sto se kluba tice.

A Selimovica sto laze. Neko je kriv za licencu, a on je rekao da cemo je dobiti. Znaci odmah i on petlja sa nesposobnim Siljkom.
Pametnije bi bilo da se ti poklopis i ne ponavljas jedno te isto. Dobro skontali smo svi neko je napravio gresku i odgovarat ce. Ti si mi bas strucnjak da znas sta je fudbalski klub, ti vodio neki klub pa znas?
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 05 maj 2019, 12:07

LjoZee je napisao/la:Evo sto se niko iz kluba ne javlja ako su nas zaebali? Nije ovo mala stvar. Da su ispravno uplatili morali bi dobiti licencu. Nije mi jasno da se pokusava opravdati sve sto je na stetu Zelje. Prije neki potezi Misimovica, sad potezi Siljka, Selimovica, Amara i slicno. Selimovic kaze sve uredno uplatio Siljku da preda i prc nema licence. Znaci laze i on ko i direktor koji je pustio korijene.
Nova Uprava je dobila vruć krompir. Prvo je neko doveo Petrovića, dao mu ogromnu platu, pa se ponio veoma loše prema istom, a onda je taj isti Petrović par puta prijetio preko medija. Petrović je dobio otkaz u julu 2017. godine, a stara Uprava je otišla u decembru 2018. godine, tako da su imali godinu i pol da riješe problem sa Petrovićem.

Tako da je veoma jasno ko je glavni krivac za ovo danas, vjerovatno ima nešto krivice i za novu Upravu, ali neuporedivo manje u odnosu na ove kriminalce koji su nas ranije vodili.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 maj 2019, 12:11

Virtu4l je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Evo sto se niko iz kluba ne javlja ako su nas zaebali? Nije ovo mala stvar. Da su ispravno uplatili morali bi dobiti licencu. Nije mi jasno da se pokusava opravdati sve sto je na stetu Zelje. Prije neki potezi Misimovica, sad potezi Siljka, Selimovica, Amara i slicno. Selimovic kaze sve uredno uplatio Siljku da preda i prc nema licence. Znaci laze i on ko i direktor koji je pustio korijene.
Nova Uprava je dobila vruć krompir. Prvo je neko doveo Petrovića, dao mu ogromnu platu, pa se ponio veoma loše prema istom, a onda je taj isti Petrović par puta prijetio preko medija. Petrović je dobio otkaz u julu 2017. godine, a stara Uprava je otišla u decembru 2018. godine, tako da su imali godinu i pol da riješe problem sa Petrovićem.

Tako da je veoma jasno ko je glavni krivac za ovo danas, vjerovatno ima nešto krivice i za novu Upravu, ali neuporedivo manje u odnosu na ove kriminalce koji su nas ranije vodili.
Jasno je da su oni ostavili ovaj dug, ali sta ces u ovoj situaciji kad nemas izbor nikom ko opravdanje to pisati. Plati na vrijeme i bori se za Evropu pa pravi rezove na ljeto. Ja bih razumio da nisu nikako platili, jbg nemamo za kifle i sta sad. Ali, ovako platiti i pogrijesiti i tako skociti sam sebi u stomak ne mogu. Isti su mi ko Misimovic i ostala kompanija.

@Bezideja da.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 05 maj 2019, 12:13

I siguran sam da je sve ovo režirao Senad Misimović, taj će nam biti najveći dušman do kraja života, a što je najgore - nije bezopasan, ima pipke gdje god je potrebno, od saveza do mahale.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 maj 2019, 12:15

U ovoj situaciji on moze samo preko Siljka uplesti prste. Meni nije jasno sto i Siljak nije otisao vec malo tamo, malo ovamo. Dok je bio Misimovic tu dobar on, kad ode on popljuj pa se prikloni Selimovicu. Da hoce otici jbm mu sve.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 05 maj 2019, 12:15

Ljudi nam ostavili dugove. Masno dovodili igrace i i raskidali ugovore. Trenere mijenjali, ljudi nam gospodski za 2 mjesecu uzmu 50 hiljada i odu iz kluba.

Ostave dugove za teren, banke, ti dodjes da pises nije pvo fudbalski klub koji za 3 godine potrosio 5 miliona maraka. I ti sad pametan hoces za 6 mjeseci sta? Real Madrid, Barsu?
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 maj 2019, 12:19

Bezideja je napisao/la:Ljudi nam ostavili dugove. Masno dovodili igrace i i raskidali ugovore. Trenere mijenjali, ljudi nam gospodski za 2 mjesecu uzmu 50 hiljada i odu iz kluba.

Ostave dugove za teren, banke, ti dodjes da pises nije pvo fudbalski klub koji za 3 godine potrosio 5 miliona maraka. I ti sad pametan hoces za 6 mjeseci sta? Real Madrid, Barsu?
Necu ni Real ni Barselonu, ali necu suplju pricu. Isti Amar je Skupstini spominjao neki football klub. Ovaj Zeljo to nije. Selimovic u fazonu nije Sarajevo nedostizno, dobit cemo licencu. Znalo se u decembru da nam je Evropa plafon ove sezone. Bolje realno reci i ne bacati suplju. Dosta nam je toga 3 godine.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 05 maj 2019, 12:23

Ovdje Bezideja je isto kao Bosanac i Guvo na lobotomiji, samo sto tamo pisu moderatori a ovdje aldin bot :lol:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 05 maj 2019, 12:24

Dokoljenko je napisao/la:
Svi plavu boju na sliku avatara, facebook profilnu, sliku vremenske, instagram pocetnu. Neka se plave drustvene mreze, nista nas ne kosta. MInuta posla, sitnica, da svi vide koliko nas ima.
Hvala.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Alipasino
Postovi: 7839
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 05 maj 2019, 12:43

Nadam se da se neceka da se Dzeko proda da nas opet vadi iz govana.Dosta vise uradite nesto svojom sposobnoscu a ne samo guzovace.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 05 maj 2019, 12:49

LjoZee je napisao/la:
Bezideja je napisao/la:Ljudi nam ostavili dugove. Masno dovodili igrace i i raskidali ugovore. Trenere mijenjali, ljudi nam gospodski za 2 mjesecu uzmu 50 hiljada i odu iz kluba.

Ostave dugove za teren, banke, ti dodjes da pises nije pvo fudbalski klub koji za 3 godine potrosio 5 miliona maraka. I ti sad pametan hoces za 6 mjeseci sta? Real Madrid, Barsu?
Necu ni Real ni Barselonu, ali necu suplju pricu. Isti Amar je Skupstini spominjao neki football klub. Ovaj Zeljo to nije. Selimovic u fazonu nije Sarajevo nedostizno, dobit cemo licencu. Znalo se u decembru da nam je Evropa plafon ove sezone. Bolje realno reci i ne bacati suplju. Dosta nam je toga 3 godine.
Selimovic nije nista obecao, osim onog cvike misketovog isprdka koji je pricao gluposti kako nije sarajevo nedostizno.

To sto ti furas rijec futbol s lobotomije, Amar je pricao u smislu da se sve radilo a ono sto je najvaznije toga nije bilo. Kao sto nije bilo. Popusili dvije titule i kup osvojili. Pogrijesio nije nista.

A vi sto mislite da ste zanimljivi, kao ovaj bot iznad to je druga prica.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.