TV-all about

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Ponos Torina » 09 maj 2019, 20:38

Fantasista je napisao/la:Na telemachu Sport klub mi ledi i trza, ima li jos neko slicnih problema ili je samo do mene?
Kod mene je isti slucaj,nekad trza konstantno nekad nikako..Koliko imas prikljucaka na modemu?
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
TonySosa
Postovi: 7210
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la TonySosa » 09 maj 2019, 20:49

Denchi je napisao/la:
TonySosa je napisao/la:
MElloo je napisao/la: MA uredu mi je radi sve.Samo sto je internet prespor.U 2018 imam 1 mbps download i jos kanali su realno bezveze.Nema 10 gledljivih
Sta ba 1 Mbps haha, valjda 10.
haveru nadam se fakat da si se zajebo za nulu, ja imam 100 pa mi sporo :D
Imam i ja 50, al 1 je katastrofa. Mislim da takav paket i ne postoji, 10 je minimalno.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Fantasista » 09 maj 2019, 21:05

Ponos Torina je napisao/la:
Fantasista je napisao/la:Na telemachu Sport klub mi ledi i trza, ima li jos neko slicnih problema ili je samo do mene?
Kod mene je isti slucaj,nekad trza konstantno nekad nikako..Koliko imas prikljucaka na modemu?
Jedan
Denchi je napisao/la:
Fantasista je napisao/la:Na telemachu Sport klub mi ledi i trza, ima li jos neko slicnih problema ili je samo do mene?
a da nije neko nevrijeme bilo :D :rol: :salut:
Ma nije, svi programi OK samo SK zeza

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Ponos Torina » 09 maj 2019, 21:13

Kod mene arene sd i sk stekaju ponekad..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Fantasista » 09 maj 2019, 21:19

Samo SK u HD-u. Sa arenama nemam problema. Sutra ako ne bude bolje zovem ih.

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Fantasista » 11 maj 2019, 14:42

Bili serviseri iz Telemacha i ne mogu da otklone probleme. Juce su nesto pravili i vidim ja ne mogu da rijese. Spajali neke uredjaje i ostala sra.nja i malo je bilo bolje ali danas opet isto SK trza i ledi. Puknut ce mi film i pobacat cu sve kroz prozor.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Mig_Mig » 11 maj 2019, 15:21

Fantasista je napisao/la:Bili serviseri iz Telemacha i ne mogu da otklone probleme. Juce su nesto pravili i vidim ja ne mogu da rijese. Spajali neke uredjaje i ostala sra.nja i malo je bilo bolje ali danas opet isto SK trza i ledi. Puknut ce mi film i pobacat cu sve kroz prozor.
Ako ti nije eon, trazi novi resiver. Slican sam problem imao. Sve napravili al ledilo, na kraju promjenio resiver i rijesio problem. I kad ti dodju, pitaj ih kakav je signal, ako je dobar onda je problem u resiveru. Mislim da mozes isto uraditi i sa eonom. Na kraju ako ti bas smeta a koristis eon, onda vratis snimak od 5/10sec i nece ti ledit.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Fantasista » 11 maj 2019, 16:42

Mig_Mig je napisao/la:
Fantasista je napisao/la:Bili serviseri iz Telemacha i ne mogu da otklone probleme. Juce su nesto pravili i vidim ja ne mogu da rijese. Spajali neke uredjaje i ostala sra.nja i malo je bilo bolje ali danas opet isto SK trza i ledi. Puknut ce mi film i pobacat cu sve kroz prozor.
Ako ti nije eon, trazi novi resiver. Slican sam problem imao. Sve napravili al ledilo, na kraju promjenio resiver i rijesio problem. I kad ti dodju, pitaj ih kakav je signal, ako je dobar onda je problem u resiveru. Mislim da mozes isto uraditi i sa eonom. Na kraju ako ti bas smeta a koristis eon, onda vratis snimak od 5/10sec i nece ti ledit.
Nije eon, obicni resiver. Pitao sam ih da li je moguce da je do kabla ili resivera i oni kazu da nije. Gledali su signal na korisnickim postavkama i tu im pokazuje da je nizak.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Penaltiky » 11 maj 2019, 17:56

Fantasista je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:
Fantasista je napisao/la:Bili serviseri iz Telemacha i ne mogu da otklone probleme. Juce su nesto pravili i vidim ja ne mogu da rijese. Spajali neke uredjaje i ostala sra.nja i malo je bilo bolje ali danas opet isto SK trza i ledi. Puknut ce mi film i pobacat cu sve kroz prozor.
Ako ti nije eon, trazi novi resiver. Slican sam problem imao. Sve napravili al ledilo, na kraju promjenio resiver i rijesio problem. I kad ti dodju, pitaj ih kakav je signal, ako je dobar onda je problem u resiveru. Mislim da mozes isto uraditi i sa eonom. Na kraju ako ti bas smeta a koristis eon, onda vratis snimak od 5/10sec i nece ti ledit.
Nije eon, obicni resiver. Pitao sam ih da li je moguce da je do kabla ili resivera i oni kazu da nije. Gledali su signal na korisnickim postavkama i tu im pokazuje da je nizak.
Mora da je do daljinskog, tvog televizora il veš mašine.

Il je do linije il do resivera nema treće.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Barcod
Postovi: 1722
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Barcod » 12 maj 2019, 14:35

Šta ovo SK uveo i Esport kanal :clap:
Arsenal All The Way !

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Mig_Mig » 12 maj 2019, 15:11

Fantasista je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:
Fantasista je napisao/la:Bili serviseri iz Telemacha i ne mogu da otklone probleme. Juce su nesto pravili i vidim ja ne mogu da rijese. Spajali neke uredjaje i ostala sra.nja i malo je bilo bolje ali danas opet isto SK trza i ledi. Puknut ce mi film i pobacat cu sve kroz prozor.
Ako ti nije eon, trazi novi resiver. Slican sam problem imao. Sve napravili al ledilo, na kraju promjenio resiver i rijesio problem. I kad ti dodju, pitaj ih kakav je signal, ako je dobar onda je problem u resiveru. Mislim da mozes isto uraditi i sa eonom. Na kraju ako ti bas smeta a koristis eon, onda vratis snimak od 5/10sec i nece ti ledit.
Nije eon, obicni resiver. Pitao sam ih da li je moguce da je do kabla ili resivera i oni kazu da nije. Gledali su signal na korisnickim postavkama i tu im pokazuje da je nizak.
Pa ako je los signal, sta ti nije jasno?!
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Fantasista » 12 maj 2019, 15:25

Valjda sta nije njima jasno??? 2 sata su drkali sve zivo i ne znaju zasto su svi kanali top a samo SK ko qrac. 20 % pokazuje jacinu signala. Kad je na 50 onda je gledljivo. Zvao sam ih opet i yebo od do.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Mig_Mig » 12 maj 2019, 18:47

Fantasista je napisao/la:Valjda sta nije njima jasno??? 2 sata su drkali sve zivo i ne znaju zasto su svi kanali top a samo SK ko qrac. 20 % pokazuje jacinu signala. Kad je na 50 onda je gledljivo. Zvao sam ih opet i yebo od do.
Ako ti je los signal to je to. Ako zivis u kuci znam sto ti je los, u zgradama je ok signal. Osim SK trebao bi ti ledit hrvatski RTL.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Fantasista » 12 maj 2019, 18:59

Mig_Mig je napisao/la:
Fantasista je napisao/la:Valjda sta nije njima jasno??? 2 sata su drkali sve zivo i ne znaju zasto su svi kanali top a samo SK ko qrac. 20 % pokazuje jacinu signala. Kad je na 50 onda je gledljivo. Zvao sam ih opet i yebo od do.
Ako ti je los signal to je to. Ako zivis u kuci znam sto ti je los, u zgradama je ok signal. Osim SK trebao bi ti ledit hrvatski RTL.
Jesam u kuci. RTL i Face takodje zeza ali ne kao SK.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Mig_Mig » 12 maj 2019, 19:16

Ma jasno. Znas u cemu je kvaka, bojim se da si u problemu.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Fantasista » 12 maj 2019, 22:03

Mig_Mig je napisao/la:Ma jasno. Znas u cemu je kvaka, bojim se da si u problemu.
Ma rijesit ce to oni.

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: TV-all about

Post Postao/la Klare » 15 maj 2019, 11:22

Prvi put treba da kupim Android TV box, i to za nekog drugog.
Vidim na piku ima dosta izbora i navedeno je kako ima podešen IPTV, televizija koja se gleda besplatno. Da li je to stvarno moguće?

A ako bih kupovao ovdje iz radnje, onda ne bih vjerovatno imao IPTV, a TV Box mi treba isključivo za gledanje TV programa.
Da li mogu sam instalirati i podesiti IPTV, ili da naručujem sa pika?

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la samoposteno » 18 maj 2019, 13:49

Klare je napisao/la:Prvi put treba da kupim Android TV box, i to za nekog drugog.
Vidim na piku ima dosta izbora i navedeno je kako ima podešen IPTV, televizija koja se gleda besplatno. Da li je to stvarno moguće?

A ako bih kupovao ovdje iz radnje, onda ne bih vjerovatno imao IPTV, a TV Box mi treba isključivo za gledanje TV programa.
Da li mogu sam instalirati i podesiti IPTV, ili da naručujem sa pika?
Ti besplatno mozes samo gledat dok ti ne zakljucaju listu jer te liste traju od 5 minuta pa do mozda dan ili dva zavisi koliko je preopterecena....kupis se TV Box instaliras aplikaciju preko siptv.eu i nadjes sebi dobrog provajdera imas ih dosta ubacis listu sam i gledas....imas na ovoj stranici dobrih provajdera tvprekointerneta.com provjereni su i liste im rade super

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: TV-all about

Post Postao/la Klare » 18 maj 2019, 23:35

samoposteno je napisao/la:Ti besplatno mozes samo gledat dok ti ne zakljucaju listu jer te liste traju od 5 minuta pa do mozda dan ili dva zavisi koliko je preopterecena....kupis se TV Box instaliras aplikaciju preko siptv.eu i nadjes sebi dobrog provajdera imas ih dosta ubacis listu sam i gledas....imas na ovoj stranici dobrih provajdera tvprekointerneta.com provjereni su i liste im rade super
Ništa od android boxa i bilo čega što uz njega ide. Uzeo sam ga, ali kad sam vidio da wi fi skoro nikako ne hvata, odnosno da i mob 10x bolju wi fi antenu ima... Sad moram tražiti povrat novca, jer je jedini način direktan priključak internet kablom, to mi ne odgovara.
Sramota za box.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la samoposteno » 18 maj 2019, 23:47

Klare je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:Ti besplatno mozes samo gledat dok ti ne zakljucaju listu jer te liste traju od 5 minuta pa do mozda dan ili dva zavisi koliko je preopterecena....kupis se TV Box instaliras aplikaciju preko siptv.eu i nadjes sebi dobrog provajdera imas ih dosta ubacis listu sam i gledas....imas na ovoj stranici dobrih provajdera tvprekointerneta.com provjereni su i liste im rade super
Ništa od android boxa i bilo čega što uz njega ide. Uzeo sam ga, ali kad sam vidio da wi fi skoro nikako ne hvata, odnosno da i mob 10x bolju wi fi antenu ima... Sad moram tražiti povrat novca, jer je jedini način direktan priključak internet kablom, to mi ne odgovara.
Sramota za box.
Uvjek je bolje direkt prikopcat na kabal jer wi fi zna da sjecka

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: FCB1986, Goalgetter, Sveti, TefalTava i 44 gosta.