HKK Široki

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

since1948
Postovi: 1238
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la since1948 » 13 maj 2019, 14:17

sb1996 je napisao/la:Koliko ljudi očekivati u četvrtak? :hmmmmm: Valjda se nismo ispraznili i umorili od subotnjeg slavlja
Nece euforija tek tako popustit sigurno. 2000 bez problema
SAMO ŠIROKI!

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 13 maj 2019, 15:13

https://basketball.eurobasket.com/playe ... -KC/233813 Neka želja za iduću sezonu, bio je lani u Vogošći...

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sretan123 » 13 maj 2019, 16:16

sb1996 je napisao/la:https://basketball.eurobasket.com/playe ... -KC/233813 Neka želja za iduću sezonu, bio je lani u Vogošći...
Dobar igrač, a znači li to da Goran ide?

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 13 maj 2019, 16:35

sretan123 je napisao/la:
sb1996 je napisao/la:https://basketball.eurobasket.com/playe ... -KC/233813 Neka želja za iduću sezonu, bio je lani u Vogošći...
Dobar igrač, a znači li to da Goran ide?
Ne, ali teško ćemo ga zadržati

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la hlive » 13 maj 2019, 16:44

Onaj play Amer iz Bratunca je dobar igrač
It's better when it's live

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 13 maj 2019, 20:37

hlive je napisao/la:Onaj play Amer iz Bratunca je dobar igrač
Mislis onaj na tri, Alcegaire kako li se vec pise, play Foster im je katastrofa...

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la hlive » 13 maj 2019, 20:40

sb1996 je napisao/la:
hlive je napisao/la:Onaj play Amer iz Bratunca je dobar igrač
Mislis onaj na tri, Alcegaire kako li se vec pise, play Foster im je katastrofa...
Moguće. Neznam tocno ime samo se sjećam da je izgledao dobar igrač ovako što sam upratio
It's better when it's live

jozo121
Postovi: 650
Pridružen/a: 07 sep 2015, 09:35
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la jozo121 » 13 maj 2019, 20:52

hlive je napisao/la:
sb1996 je napisao/la:
hlive je napisao/la:Onaj play Amer iz Bratunca je dobar igrač
Mislis onaj na tri, Alcegaire kako li se vec pise, play Foster im je katastrofa...
Moguće. Neznam tocno ime samo se sjećam da je izgledao dobar igrač ovako što sam upratio
Alcegaire je taj igrač, onaj drugi amer im je bezveze. Alcegaire je cijelu sezonu odlično odigrao, dobar bi bio.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost. (A.B.ŠIMIĆ)

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la DaVinci » 13 maj 2019, 21:32

Kad se sjetim Sirokog od prije koju godinu ... svake sezone roster beton ... kosarkaskim Bosnjama se tresle gace kad Brig krene prema Sarajvu/Zenici/Tuzli ... a sad dosla vremena da valja vama strahovat od polovnih Sparsa ... i jos cete izgubit finale od njih ... :mrgreen:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 13 maj 2019, 22:13

DaVinci je napisao/la:Kad se sjetim Sirokog od prije koju godinu ... svake sezone roster beton ... kosarkaskim Bosnjama se tresle gace kad Brig krene prema Sarajvu/Zenici/Tuzli ... a sad dosla vremena da valja vama strahovat od polovnih Sparsa ... i jos cete izgubit finale od njih ... :mrgreen:
Ko kaze da strahujemo? :bih: :salut:

Gorica i Split iz Hrvatske, MZT iz Makedonije, Sutjeska i Lovcen iz C.Gore u ABA 2 do sada koliko sam ja mogao pohvatat.

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 15 maj 2019, 00:13

Evo malci smislili i neku novu pjesmu, nove krpe po gradu. Svaka cast :bow:

Avatar
AdinSally
Postovi: 150
Pridružen/a: 08 jun 2018, 23:51
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la AdinSally » 15 maj 2019, 01:26

sb1996 je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:Kad se sjetim Sirokog od prije koju godinu ... svake sezone roster beton ... kosarkaskim Bosnjama se tresle gace kad Brig krene prema Sarajvu/Zenici/Tuzli ... a sad dosla vremena da valja vama strahovat od polovnih Sparsa ... i jos cete izgubit finale od njih ... :mrgreen:
Ko kaze da strahujemo? :bih: :salut:

Gorica i Split iz Hrvatske, MZT iz Makedonije, Sutjeska i Lovcen iz C.Gore u ABA 2 do sada koliko sam ja mogao pohvatat.
Srbija(Borac i Novi Pazar), Slovenija (Olimpija i Suns) + ako Olimpijakos udje u ABA ligu ista ce prosiriti na 14 s tim da Olimpija ostaje u ABA 1 ligi

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sretan123 » 15 maj 2019, 13:24

sb1996 je napisao/la:Evo malci smislili i neku novu pjesmu, nove krpe po gradu. Svaka cast :bow:
Di si vidio to? Kakva je nova pjesma?

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 15 maj 2019, 13:32

sretan123 je napisao/la:
sb1996 je napisao/la:Evo malci smislili i neku novu pjesmu, nove krpe po gradu. Svaka cast :bow:
Di si vidio to? Kakva je nova pjesma?
Ma dobio na whatsapp.. 3-4 stiha ali lijepo je da se trude :thumbup:

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 15 maj 2019, 14:08

Trener Danijel Jusup bio je trener momčadi kad je Široki prvi put igrao regionalnu ligu, istaknuo je kako je sretan jer se trud i rad njegove momčadi isplatio ovim uspjehom.

Dečki su stvarno izvršavali sve obaveze koje su se pred njih postavljale. Vjerovali su u to što rade i to nam se na jedan određeni način vratilo. Izuzetno sam zadovoljan, najviše radi tih momaka, jer mislim da oni zaslužuju da igraju jednu razinu više, s obzirom na njihov potencijal, radne navike i odnos prema radu općenito. Baš mi je drago zbog njih i drago mi je zbog ovoga kluba da se opet vratio u to regionalno društvo.

Mislim da to HKK Široki apsolutno zaslužuje s obzirom koliko je on i do sada doprinio i u afirmaciji i dok se ta ABA liga stvarala.

Tu bih podvukao crtu što se toga tiče, ne bih previše govorio o tome, jer nas čeka finalna serija, dobro je što smo naglasili koliko to znači za klub, ali to klubu neće nigdje pobjeći. Ni danas ni za 15 dana. Okrećemo se sad finalnoj seriji i moramo biti fokusirani na to i učiniti sve da tu izgledamo što bolje da budemo kao i do sada i ukoliko nam se ukaže šansa da probamo tu šansu iskoristiti. Svi smo mi zadovoljni, međutim mene iskustvo uči da se šanse ne događaju svaki dan, ne možeš birati kad će ona doći, šansa je tu i mislim da se sad treba fokusirati na nju. Ovo što smo do sad ostvarili to je stvarno velika stvar, ali to neće pobjeći niti za 15 dana, opet ćemo mi biti tu gdje jesmo. To je jako bitno psihološki i radi kluba i radi igrača i radi svega ostaloga, rekao je Jusup.

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 15 maj 2019, 19:56

Mateo Dreznjak, Josip Batinic i Toni Cutuk pozvani u U20 repku Hrvatske

Avatar
kovacic
Postovi: 1322
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la kovacic » 16 maj 2019, 10:54

AdinSally je napisao/la:
sb1996 je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:Kad se sjetim Sirokog od prije koju godinu ... svake sezone roster beton ... kosarkaskim Bosnjama se tresle gace kad Brig krene prema Sarajvu/Zenici/Tuzli ... a sad dosla vremena da valja vama strahovat od polovnih Sparsa ... i jos cete izgubit finale od njih ... :mrgreen:
Ko kaze da strahujemo? :bih: :salut:

Gorica i Split iz Hrvatske, MZT iz Makedonije, Sutjeska i Lovcen iz C.Gore u ABA 2 do sada koliko sam ja mogao pohvatat.
Srbija(Borac i Novi Pazar), Slovenija (Olimpija i Suns) + ako Olimpijakos udje u ABA ligu ista ce prosiriti na 14 s tim da Olimpija ostaje u ABA 1 ligi
S tim da Sjeverna Makedonija
:mrgreen:
ima pravo na 2 učesnika iduće sezone (istekla zabrana jer je Ohrid bio posljednji, sad su Srbi izgubili predstavnika). Treba još vidjeti hoće li Gorica htjeti igrati ABA2.
Ako se ABA proširi Olimpija neće ostati već MZT kao finalista playoffa ulazi, Olimpija ne može igrati ligu naredne sezone po propozicijama, više puta je uprava ABA lige to i naglasila, neće im ni Oly pomoći.

Eh sad ontopic: Sretno vam danas, da vidimo šta i koliko može vaš mladi tim uz dobru podršku s tribina (kakve su šanse da bude potpuno ispunjeno?) :)

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 16 maj 2019, 10:59

kovacic je napisao/la:
sb1996 je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:Kad se sjetim Sirokog od prije koju godinu ... svake sezone roster beton ... kosarkaskim Bosnjama se tresle gace kad Brig krene prema Sarajvu/Zenici/Tuzli ... a sad dosla vremena da valja vama strahovat od polovnih Sparsa ... i jos cete izgubit finale od njih ... :mrgreen:

Ko kaze da strahujemo? :bih: :salut:

Gorica i Split iz Hrvatske, MZT iz Makedonije, Sutjeska i Lovcen iz C.Gore u ABA 2 do sada koliko sam ja mogao pohvatat.
Srbija(Borac i Novi Pazar), Slovenija (Olimpija i Suns) + ako Olimpijakos udje u ABA ligu ista ce prosiriti na 14 s tim da Olimpija ostaje u ABA 1 ligi
S tim da Sjeverna Makedonija
:mrgreen:
ima pravo na 2 učesnika iduće sezone (istekla zabrana jer je Ohrid bio posljednji, sad su Srbi izgubili predstavnika). Treba još vidjeti hoće li Gorica htjeti igrati ABA2.
Ako se ABA proširi Olimpija neće ostati već MZT kao finalista playoffa ulazi, Olimpija ne može igrati ligu naredne sezone po propozicijama, više puta je uprava ABA lige to i naglasila, neće im ni Oly pomoći.

Eh sad ontopic: Sretno vam danas, da vidimo šta i koliko može vaš mladi tim uz dobru podršku s tribina (kakve su šanse da bude potpuno ispunjeno?) :)
Gorica je najavila da hoće.

Eh ja sam uvijek pesimist po tom pitanju pa tako da sumnjam da bi mogla biti do kraja ispunjena ali tko zna, akcije su se pokrenule možda to i urodi plodom.

Što se tiče terena samo neka odigraju rasterećeno i bez straha pa kakav god bude rezultat i tko god osvoji čestitat jer tko god osvoji od ove dvije ekipe zasluženo je.

Nismo dobili Sparse na Pecari 3ipo godine!!! vrijeme je da se to prekine nadam se.

I naravno korektna atmosfera i kod nas i kod vas kada i mi dodjemo gore pogledat utakmicu u nedjelju!

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la DaVinci » 16 maj 2019, 15:27

sb1996 je napisao/la:Mateo Dreznjak, Josip Batinic i Toni Cutuk pozvani u U20 repku Hrvatske
Nadam se da moj drug @edinjo nezalazi ovdje ... ovakve informacije mu samo sjede stvaraju ... a i meni je vise dojadilo ... da hoce Incko iskoristite svoje ovlasti pa ukinut sve hrvatske omladinske repke ... kad vec nece da ih trosi na Dodika, Baketa & kompaniju ... :pray:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 16 maj 2019, 17:43

OBAVIJEST ??????
Svi punite bočne tribine i pomozite u uspješnom odrađivanju koreografije
18:30h CAFFE BASKET!
#SVInaPECARU
Širi dalje...

Tol’ko ljeta čekanja, uspona i padova
a mi smo uvijek pjevali
ja te volim Široki
nanana....
a mi smo uvijek pjevali
ja te volim Široki!

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.