Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 13 maj 2019, 21:42

AirRamiz je napisao/la:
Beko je napisao/la:Jer moguce da je Nurkiceva povreda nesto najbolje sto jim se desilo prije playoffa? Kao kolektiv su postali puno jači. Mentalni sklop Jusufa sa njegovom podrzkom je puno pomoglo itd.
jeste ako si prekodrinski hejter ili malouman.....takve narative moze samo debil iznosit
i ne treba ti to j ispred "im".....pouci i ostale iz tvog sela


CJ ljudina
buduci presidente USA :clap:

Mene Bosanca koji je rođen u Sarajevu, proveo čitav rat , i dalje živi u Sarajevu, Ali-pašino polje , B-faza si prozivao da sam " srbadija" jer sam rekao da je Srđan Radojević bolji komentator od Edina Avdića (usput Edin za mene je broj 2 ) !?!? To samo zatucani moron ili malouman lik može zaključiti...


Beko se ovdje zayebao , jer ne možeš napisati nešto najbolje za povredu , pogotovo tako bitnog igrača u oba pravca. Pogrešno se izrazio , glupo jeste , baš glupo.

Htio je poručiti da je Jukina povreda, pa kasnije njegova dolazak na utakmice dao veliki moral , i da se ekipa zbog tih stvari dodatno ujedinila, jer u svakoj lošoj stvari moraš nešto dobro izvući, njima Jukina povreda i njegov izostanak daju dodatni motiv i snagu , i naravno Jukina podrška.


Čitam tvoje postove na mnogim temama, i jedva čekaš da nekog potkačiš i vrijeđaš , ali većina članova te ignoriše pa te još više boli , ja više nisam mogao.
Svaku yebenu temu okrećeš na vrijeđanje na nacionalnoj osnovi , koji ti je qrac , jesi li bolestan???
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

filip13
Postovi: 37914
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la filip13 » 13 maj 2019, 22:08

bombaysaphire je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:
Beko je napisao/la:Jer moguce da je Nurkiceva povreda nesto najbolje sto jim se desilo prije playoffa? Kao kolektiv su postali puno jači. Mentalni sklop Jusufa sa njegovom podrzkom je puno pomoglo itd.
jeste ako si prekodrinski hejter ili malouman.....takve narative moze samo debil iznosit
i ne treba ti to j ispred "im".....pouci i ostale iz tvog sela


CJ ljudina
buduci presidente USA :clap:

Mene Bosanca koji je rođen u Sarajevu, proveo čitav rat , i dalje živi u Sarajevu, Ali-pašino polje , B-faza si prozivao da sam " srbadija" jer sam rekao da je Srđan Radojević bolji komentator od Edina Avdića (usput Edin za mene je broj 2 ) !?!? To samo zatucani moron ili malouman lik može zaključiti...


Beko se ovdje zayebao , jer ne možeš napisati nešto najbolje za povredu , pogotovo tako bitnog igrača u oba pravca. Pogrešno se izrazio , glupo jeste , baš glupo.

Htio je poručiti da je Jukina povreda, pa kasnije njegova dolazak na utakmice dao veliki moral , i da se ekipa zbog tih stvari dodatno ujedinila, jer u svakoj lošoj stvari moraš nešto dobro izvući, njima Jukina povreda i njegov izostanak daju dodatni motiv i snagu , i naravno Jukina podrška.


Čitam tvoje postove na mnogim temama, i jedva čekaš da nekog potkačiš i vrijeđaš , ali većina članova te ignoriše pa te još više boli , ja više nisam mogao.
Svaku yebenu temu okrećeš na vrijeđanje na nacionalnoj osnovi , koji ti je qrac , jesi li bolestan???

pa ako je to bas tako napisao,to srbadija,zbog radojevića,onda jeste bolestan

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 13 maj 2019, 22:11

bombaysaphire je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:
Beko je napisao/la:Jer moguce da je Nurkiceva povreda nesto najbolje sto jim se desilo prije playoffa? Kao kolektiv su postali puno jači. Mentalni sklop Jusufa sa njegovom podrzkom je puno pomoglo itd.
jeste ako si prekodrinski hejter ili malouman.....takve narative moze samo debil iznosit
i ne treba ti to j ispred "im".....pouci i ostale iz tvog sela


CJ ljudina
buduci presidente USA :clap:

Mene Bosanca koji je rođen u Sarajevu, proveo čitav rat , i dalje živi u Sarajevu, Ali-pašino polje , B-faza si prozivao da sam " srbadija" jer sam rekao da je Srđan Radojević bolji komentator od Edina Avdića (usput Edin za mene je broj 2 ) !?!? To samo zatucani moron ili malouman lik može zaključiti...


Beko se ovdje zayebao , jer ne možeš napisati nešto najbolje za povredu , pogotovo tako bitnog igrača u oba pravca. Pogrešno se izrazio , glupo jeste , baš glupo.

Htio je poručiti da je Jukina povreda, pa kasnije njegova dolazak na utakmice dao veliki moral , i da se ekipa zbog tih stvari dodatno ujedinila, jer u svakoj lošoj stvari moraš nešto dobro izvući, njima Jukina povreda i njegov izostanak daju dodatni motiv i snagu , i naravno Jukina podrška.


Čitam tvoje postove na mnogim temama, i jedva čekaš da nekog potkačiš i vrijeđaš , ali većina članova te ignoriše pa te još više boli , ja više nisam mogao.
Svaku yebenu temu okrećeš na vrijeđanje na nacionalnoj osnovi , koji ti je qrac , jesi li bolestan???
dezurni srbski kmecavac opet kmeci :urnebes:

koliko je to zapalo u mitomaniju da brani i srpske komentatore za koje nisam ni rekao da su losi, vec da nemaju nikakvu strast za nba ligu

morao sam danas pogledat portland-denver s espn-a da osjetim draz sedme utakmice nakon ona dva mrtvaca sinoc...koja razlika covjece
srdjan je robot sa 0 karizme.....veliki poznavatelj kosarke i solidan komentator....tuzi me Hagu zbog stava :urnebes:

a sad od.jeb.aus stalkeru

filip13
Postovi: 37914
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la filip13 » 13 maj 2019, 22:18

sinoc srdjan nije ni bio komentator

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 13 maj 2019, 22:18

Samo da mi je znati na osnovu čega dežurni srpski kmečavac?
Buraz priloži dokaze , priloži post gdje sam sam ja dežurni srpski kmečavac, bezveze ti je ovako , ispadaš glup.

Nije pamet skupa , da je gram milijarda.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 13 maj 2019, 22:19

filip13 je napisao/la:

pa ako je to bas tako napisao,to srbadija,zbog radojevića,onda jeste bolestan
Ok


:urnebes:

filip13
Postovi: 37914
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la filip13 » 13 maj 2019, 22:21

bombaysaphire je napisao/la:Samo da mi je znati na osnovu čega dežurni srpski kmečavac?
Buraz priloži dokaze , priloži post gdje sam sam ja dežurni srpski kmečavac, bezveze ti je ovako , ispadaš glup.

Nije pamet skupa , da je gram milijarda.

sa takvima se ne vrijedi raspravljati

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 13 maj 2019, 22:22

bombaysaphire je napisao/la:Samo da mi je znati na osnovu čega dežurni srpski kmečavac?
Buraz priloži dokaze , priloži post gdje sam sam ja dežurni srpski kmečavac, bezveze ti je ovako , ispadaš glup.

Nije pamet skupa , da je gram milijarda.
zato sto se osjecas prozvanim da branis sve srpsko i u svemu vidis teoriju zavjere....zasto se toliko uzrujavas jer meni srdjan i plavsic (a ova dva mandrila sinoc pogotovo) nisu vrh komentarisanja??

jedno je znanje
drugo je delivery

kao kod stand up komicara.....ako ne znas iznijeti salu kako treba,onda nisi dobar

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 13 maj 2019, 22:24

"filip13"


sa takvima se ne vrijedi raspravljati
Ok

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 13 maj 2019, 22:30

AirRamiz je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Samo da mi je znati na osnovu čega dežurni srpski kmečavac?
Buraz priloži dokaze , priloži post gdje sam sam ja dežurni srpski kmečavac, bezveze ti je ovako , ispadaš glup.

Nije pamet skupa , da je gram milijarda.
zato sto se osjecas prozvanim da branis sve srpsko i u svemu vidis teoriju zavjere....zasto se toliko uzrujavas jer meni srdjan i plavsic (a ova dva mandrila sinoc pogotovo) nisu vrh komentarisanja??

jedno je znanje
drugo je delivery

kao kod stand up komicara.....ako ne znas iznijeti salu kako treba,onda nisi dobar

Buraz ti si mene zamjenio , majke mi sumnjam da me trolaš.
Imaš moj profil , odeš na postove , i ako nađeš bilo kakav post gdje ja branim sve srpsko (prije ćeš naći da napadam njihove portale i njihovo komentarisanje ) ja ću se sam banovati.

Ako moj komentar da meni Srđan valja , na tvoj da ne valja znači UZRUJAVANJE, onda yebi ga ...
O kakvim teorijama zavjere pišeš?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 13 maj 2019, 22:33

haj ba razligu...procitaj naslov teme

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 13 maj 2019, 22:46

AirRamiz je napisao/la:haj ba razligu...procitaj naslov teme

Tako je , kad nemaš dokaza , haj ba razligu.
Nekoga lažno optužiš , znaš da si zayebao , ne znaš šta da napišeš pa haj ba razligu :rol: :rol: :rol:


Da si mangup izvinio bi se , što me lažno prozivaš, ovako dokazuješ da si pičić.


Jesam te javno poklopio pičiću , u rupu hahahahahahaha, što ulaziš u frku kad si slabiji ahhahahaha .m.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 13 maj 2019, 22:49

fakat nisam znao da je tolika uvreda biti srbin Lol

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 13 maj 2019, 23:09

Loš pokušaj trolanja, baš jeftino...

Kad se javno izofiraš , samo to ti preostaje...


U pravu je Filip , sa ovakvim nema rasprave.


Javno liku ponudiš ban za dokaze njegove tvrdnje , on jadan trola. :crazy:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 13 maj 2019, 23:24

ovaj mahlukat me sanja

a ja uopce nemam pojma ni ko je, ni o cemu prica....legit lol

filip13
Postovi: 37914
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la filip13 » 14 maj 2019, 08:43

bombaysaphire je napisao/la:Loš pokušaj trolanja, baš jeftino...

Kad se javno izofiraš , samo to ti preostaje...


U pravu je Filip , sa ovakvim nema rasprave.


Javno liku ponudiš ban za dokaze njegove tvrdnje , on jadan trola. :crazy:

bolest,sta bi mu

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la JHam » 14 maj 2019, 09:16

bombaysaphire je napisao/la:Loš pokušaj trolanja, baš jeftino...

Kad se javno izofiraš , samo to ti preostaje...


U pravu je Filip , sa ovakvim nema rasprave.


Javno liku ponudiš ban za dokaze njegove tvrdnje , on jadan trola. :crazy:
I ti se uhvatio s balavcima prepirati...U 21. vijeku a on Air fucking Ramiz, zar to ne govori dovoljno? :hmmmmm:

Beko
Postovi: 1867
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Beko » 14 maj 2019, 09:45

AirRamiz je napisao/la:
Beko je napisao/la:Jer moguce da je Nurkiceva povreda nesto najbolje sto jim se desilo prije playoffa? Kao kolektiv su postali puno jači. Mentalni sklop Jusufa sa njegovom podrzkom je puno pomoglo itd.
jeste ako si prekodrinski hejter ili malouman.....takve narative moze samo debil iznosit
i ne treba ti to j ispred "im".....pouci i ostale iz tvog sela


CJ ljudina
buduci presidente USA :clap:
Skupili su redove, vidjeli koliko jim znaci Jusuf, pojavljivanje Jusufa na tekmi sa OKC, podrzka navijaca, mali grad, jbn commitment itd.
Dok pozdravim ove iz sela potrajat ce koja godina...Wien nije neko bas malo selo.

I Mubarak Ramadan tebra, samo sabr.

Hvala na hejter, malouman, debil i seljak. :clap:

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Denchi » 15 maj 2019, 07:46

Jel ima neki legitiman razlog sto ovi debili iz Denvera nisu uparili Juku I Jokica? Govore isti jezik, mogli su se nadopunjavat kao u prici? Ne znam to mi nikad nije bilo jasno?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la JHam » 15 maj 2019, 10:13

Denchi je napisao/la:Jel ima neki legitiman razlog sto ovi debili iz Denvera nisu uparili Juku I Jokica? Govore isti jezik, mogli su se nadopunjavat kao u prici? Ne znam to mi nikad nije bilo jasno?
Zato sto:
1) U to vrijeme nisu bili dovoljno pametni da mogu igrati zajedno na terenu
2) Maloneu se nije trosilo vrijeme na kreiranju akcija za njih dvojicu, lakse za jednog
3) Zato sto Nurkic nije htio igrati s klupe iako je ekipa igrala bolje s Jokicem na parketu
4) Zato sto je ekipa tad bila bolje sastavljena za Jokica i bolje igrala s njim na parketu

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.