FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Rajaz
Postovi: 13367
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 14 maj 2019, 18:06

Lillard je napisao/la:leorey ti pišeš takve gluposti da ući u diskusiju s tobom je isto ko lupat glavom od zid. Frajer 'ladno reče da su bekovi Liverpoola i Firmino igrači sistema :crazy: :crazy:
Nije puno pogriješio, ako jest uopšte.

Robertson je definitivno sistemki igrač. Arnold :hmmmmm: možda bi mogao proći čisto jer ima nestvarnu pas igru i dođe kao interior veznjak. Firminho je takođe igrač sistema iz kojeg Klopp izvlači maksimum.

Manje-više jedino je Dajk taj za kojeg sa sigurnošću možeš reći da bi uspio gdjegod da ode.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 14 maj 2019, 18:06

Lillard je napisao/la:
leorey je napisao/la:
Lillard je napisao/la:leorey ti pišeš takve gluposti da ući u diskusiju s tobom je isto ko lupat glavom od zid. Frajer 'ladno reče da su bekovi Liverpoola i Firmino igrači sistema :crazy: :crazy:
Ti si budala ako mislis da Liverpoolov svaki igrac je kvalitetniji od naseg. Pa shvati da Pep 2009 godine je imao dosta losije neke igrace od ovih sto mi imamo sad. Mislis da Pep ne bi volio da ima danas jednog Coutinha i Dembelea u sastavu? Daj ih u City pa da vidis kako igraju.

Ovaj Dembele bi harao u Liverpoolu kao sto je harao i Coutinho. Jer imaju SISTEM. Mi nemamo. Nazalost.
Opet izvrćeš riječi. Nije svaki igrač Liverpoola bolji od Barceloninog. Ali bar 5 igrača bi imalo mjesto u startnih 11 Barcelone.

Robertson=Alba
Van Dijk > Lenglet/Pique
TAA > Roberto/Semedo
Mane/Salah > Coutinho/Dembele
Firmino > Suarez
Kazem ti gledas na osnovu ove sezone sad, po tom je svaki Ajaxov igrac bolji od nasih, a to je jednostavno smijesno tvrditi, ti igraci opet nista nece uzeti a mi dubletu. Msm ako izgube jos jedno finale.

Pitaj navijace Liverpoola bi li uzeli Dembelea i Coutinha kao i Suareza cak i u ovim godinama? Pa ces da vidis sta ce da kazu.

Po formi ukupno gledano ti svi nabrojani igraci imaju bolju sezonu, a da su bolji vala nisu. Eventualno bekovi su bara-bara.
27.10.2020

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 14 maj 2019, 18:08

@leorey
Mozda mu to jednostavno i odgovara. "Daj mi ekipu, nemoj me uslovaljvati rezultatima, ne trebaju mi mega zvijezde, nego igraci koji ce raditi ono sto im ja kazem, pa cemo nesto pokusati uraditi na moj nacin".
Bas radi toga je glupo reci "dovedi Klopa u Barcelonu, sve ce biti puno bolje". Mozda bi i bilo, a mozda bi bilo i 3 puta gore.
Messi i Klop, Messi i Guardiola danas, Messi i Simenone recimo, u jednoj svlacionici je nemoguca misija.

Da neka treca ekipa bira izmedju igraca Barcelone i Liverpoola, vjerovatno bi izabrali vise igraca Barcelone.
Ali ko ti kaze da bi iti jedan igrac Barcelone, da zamjeni jednog igraca Liverpoola, ucinio taj Liverpool boljom ekipom?

Mislis da bi klop mijenjao golmane? Zasto bi?
Stopere? Moguce jednog da bi uzeo.
Bekove, ne bi sigurno.
Vezne igrace? Sumnjam.
Dembele? Umjesto koga?
Jedino bi se zaletio za Messia, ali ne znam koliko bi mu to bilo pametno, bez obzira sto je Messi individualno daleko inzad svih drugih igraca.
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 14 maj 2019, 18:12, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 14 maj 2019, 18:09

Rajaz je napisao/la:
Lillard je napisao/la:leorey ti pišeš takve gluposti da ući u diskusiju s tobom je isto ko lupat glavom od zid. Frajer 'ladno reče da su bekovi Liverpoola i Firmino igrači sistema :crazy: :crazy:
Nije puno pogriješio, ako jest uopšte.

Robertson je definitivno sistemki igrač. Arnold :hmmmmm: možda bi mogao proći čisto jer ima nestvarnu pas igru i dođe kao interior veznjak. Firminho je takođe igrač sistema iz kojeg Klopp izvlači maksimum.

Manje-više jedino je Dajk taj za kojeg sa sigurnošću možeš reći da bi uspio gdjegod da ode.
Jel Busquets sistemski igrač?

Stavi ga bilo gdje osim u City i on nije isti. Makar i ovakav nije vrh nogometa.

Robertson nije sistemski bek, ko ni Arnold već 2 vrhunska mlada beka koja su Kloppu omogućila ovakvu transformaciju ekipe. Isto kao i FIrmino.

Evo pitaj bilo kojeg navijača Liverpoola ovdje, ko što leroy kažem, nijedan neće uzet Suareza ili Coutinha nazad umjesto njihovih igrača. Ne zato što ih mrze, već zato što oni bolje igrače imaju.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 14 maj 2019, 18:12

Evander je napisao/la:@leorey
Mozda mu to jednostavno i odgovara. "Daj mi ekipu, nemoj me uslovaljvati rezultatima, ne trebaju mi mega zvijezde, nego igraci koji ce raditi ono sto im ja kazem, pa cemo nesto pokusati uraditi na moj nacin".
Bas radi toga je glupo reci "dovedi Klopa u Barcelonu, sve ce biti puno bolje". Mozda bi i bilo, a mozda bi bilo i 3 puta gore.
Messi i Klop, Messi i Guardiola danas, Messi i Simenone recimo, u jednoj svlacionici je nemoguca misija.
Ma ja generalno kazem treba gledat na buducnost, ovi prvotimci, kicma ekipe nema vise sta da da klubu da bi se toliko pitala. Sve to treba odyebat, osim Messija, msm ne da ih prodas, ali cisto da imaju bar dobru konkurenciju, posadit na klupu. Vrhunski su to igraci godinama, previse utakmica u nogama, sve uzeli, vrijeme da se okrene mladjim igracima.

Svjeza krv je potrebna. Kad si uzeo LP 2015 imao si gladnog Neymara, doveo si Suareza koji nikad nista nije uzeo prije toga. I Rakitica da prodrma vezni red. Xavi ti bio na klupi. Pa kad je jedan Xavi bio spreman u finalu ulaziti od 60 minute onda vala mogu i Busquets, Rakitic, Alba.
27.10.2020

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 14 maj 2019, 18:13

Nema promjene sistema dok je Messi u ekipi, niti radikalnih zaokreta!

sombrero
Postovi: 1840
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 14 maj 2019, 18:16

Xavi nije đon obraz ko ti nabrojani

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 14 maj 2019, 18:17

Evander je napisao/la:Nema promjene sistema dok je Messi u ekipi, niti radikalnih zaokreta!
Mozda, ali da li zaista tvrdis da dok je ovakav Messi koji zabija i dalje 50 golova u sezoni nije dovoljan za LP? Zar mislis da ne bi svaku ekipu na svijetu pojacao? Msm ako ga bar okruzis igracima s malo vecim mudima?

Pa evo ove godine ti je povukao do finala skoro SAM bukvalno, da je samo jos jedan igrac bio na nivou mi bi i s ovakom ocajnom igrom uzeli tripletu.

Jer mi smo ove godine igrali dosta i bez Messija pa smo bili goli kur.ac.
27.10.2020

let3
Postovi: 29041
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 14 maj 2019, 18:18

Lillard je napisao/la: Robertson nije sistemski bek, ko ni Arnold već 2 vrhunska mlada beka koja su Kloppu omogućila ovakvu transformaciju ekipe. Isto kao i FIrmino.

Evo pitaj bilo kojeg navijača Liverpoola ovdje, ko što leroy kažem, nijedan neće uzet Suareza ili Coutinha nazad umjesto njihovih igrača. Ne zato što ih mrze, već zato što oni bolje igrače imaju.
Sistem burazeru, sistem.
Razmisli malo, kad imaš vrhunskog trenera koji zna izvlaciti maximale iz svakog igraca, onda se ti igrace cine za klasu bolji nego što jesu ...npr. Pedro je bio takav svojevremeno u Barcu, cim je prešao u Čelzi odjednom više nije to taj Pedro...zašto ? odgovor- sistem...isto to važi za te Liverpoolove bekove, krila i šta ti ja znam.

Kod nas ublehaš ne može izvuci maximum ni iz jedog Messija, a da izvlaci iz Coutinha, Dembelea, Suareza, Busquetsa i ostalih. Da ne pricamo o razvoju mladih igraca, koje je za njega misaona imenica.
Jednostavno, kao strucnjak par klasa ispod Kloppa, koji to može i zna raditi u Liverpoolu.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13367
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 14 maj 2019, 18:18

Lillard je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:
Lillard je napisao/la:leorey ti pišeš takve gluposti da ući u diskusiju s tobom je isto ko lupat glavom od zid. Frajer 'ladno reče da su bekovi Liverpoola i Firmino igrači sistema :crazy: :crazy:
Nije puno pogriješio, ako jest uopšte.

Robertson je definitivno sistemki igrač. Arnold :hmmmmm: možda bi mogao proći čisto jer ima nestvarnu pas igru i dođe kao interior veznjak. Firminho je takođe igrač sistema iz kojeg Klopp izvlači maksimum.

Manje-više jedino je Dajk taj za kojeg sa sigurnošću možeš reći da bi uspio gdjegod da ode.
Jel Busquets sistemski igrač?
Naravno da jest.
Lillard je napisao/la:Robertson nije sistemski bek, ko ni Arnold već 2 vrhunska mlada beka koja su Kloppu omogućila ovakvu transformaciju ekipe. Isto kao i FIrmino.
Nećemo se složti oko Robertsona. Arnold je već neuporedivo talentovaniji i moguće da bi igrao dobro i izvan Kloppovog sistema kao što sam već napisao.
Lillard je napisao/la:Evo pitaj bilo kojeg navijača Liverpoola ovdje, ko što leroy kažem, nijedan neće uzet Suareza ili Coutinha nazad umjesto njihovih igrača. Ne zato što ih mrze, već zato što oni bolje igrače imaju.
Naravno da ne bi uzeli današnjeg Suareza i Coutinha. Isto tako je sigurno da nikada ne bi uzeli Firminha ispred Suareza u prajmu, kojem se Firminho nikada neće približiti.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 14 maj 2019, 18:20

Pričamo o sadašnjosti i trenutnim rosterima i igračima, ne ono što su oni nekada bili.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 14 maj 2019, 18:21

let3 je napisao/la:
Lillard je napisao/la: Robertson nije sistemski bek, ko ni Arnold već 2 vrhunska mlada beka koja su Kloppu omogućila ovakvu transformaciju ekipe. Isto kao i FIrmino.

Evo pitaj bilo kojeg navijača Liverpoola ovdje, ko što leroy kažem, nijedan neće uzet Suareza ili Coutinha nazad umjesto njihovih igrača. Ne zato što ih mrze, već zato što oni bolje igrače imaju.
Sistem burazeru, sistem.
Razmisli malo, kad imaš vrhunskog trenera koji zna izvlaciti maximale iz svakog igraca, onda se ti igrace cine za klasu bolji nego što jesu ...npr. Pedro je bio takav svojevremeno u Barcu, cim je prešao u Čelzi odjednom više nije to taj Pedro...zašto ? odgovor- sistem...isto to važi za te Liverpoolove bekove, krila i šta ti ja znam.

Kod nas ublehaš ne može izvuci maximum ni iz jedog Messija, a da izvlaci iz Coutinha, Dembelea, Suareza, Busquetsa i ostalih. Da ne pricamo o razvoju mladih igraca, koje je za njega misaona imenica.
Jednostavno, kao strucnjak par klasa ispod Kloppa, koji to može i zna raditi u Liverpoolu.
Upravo to je bila sva moja poenta, dobro da si to bolje objasnio od mene.

Guardiola jednog Pedra ucini boljim nego Mrav Dembelea koji je Balun potencijal. Vjeruj ti meni na rijec da se nista ne bi promijenilo da nam dodje i Kane i Hazard, sve bi isto ostalo. Zbog ove mazge na klupi. I zbog ovih sporih termita kojih niko ziv ne moze da posadi na klupu.
27.10.2020

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 14 maj 2019, 18:27

Sistem i samo sistem. Trener i samo trener koji zna izvući maksimum i napraviti svakog igrača boljim barem za dva nivoa.

Pogledaj ti recimo Kloppa koji je dao šansu Arnoldu i konstantno ga čini boljim. Doveo Robertsona za siću doslovno i od njega napravio igrača koji ima veliku ulogu u igri. Pa Wijnaldum, pa i Milner. Sve je to sistem i svi oni igraju tako dobro jer je tu trener koji zna šta radi i koji ima viziju.

Zato ponovo govorim, dajem glavu da bi Coutinho proigrao pod rukovodstvom novog trenera, znači sto posto sam siguran. Ne može lik toliko grohnuti i zaboraviti igrati lopte, a bio među 10 najboljih igrača svijeta. Dovedi Koemana, pa da vidiš što bi igrao loše. S igračima se mora raditi, pričati, motivisati, a ne samo ih izvesti na teren i goni. Valverde nema taj aspekt, ne zna raditi s igračima i ne zna od neke 'sirovine' napraviti nešto što ćemu poslužiti.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 14 maj 2019, 18:27

leorey je napisao/la:
Evander je napisao/la:Nema promjene sistema dok je Messi u ekipi, niti radikalnih zaokreta!
Mozda, ali da li zaista tvrdis da dok je ovakav Messi koji zabija i dalje 50 golova u sezoni nije dovoljan za LP? Zar mislis da ne bi svaku ekipu na svijetu pojacao? Msm ako ga bar okruzis igracima s malo vecim mudima?

Pa evo ove godine ti je povukao do finala skoro SAM bukvalno, da je samo jos jedan igrac bio na nivou mi bi i s ovakom ocajnom igrom uzeli tripletu.

Jer mi smo ove godine igrali dosta i bez Messija pa smo bili goli kur.ac.
Ova ekipa bez Messia je qrcina. Ali i imas ovaj profil ekipe jer je radjena po njemu.
Imas trenera koji postavlja igru da sve ide na njega.
Godina kad se osvojila LP, raspodjela lopti na njega i Neymara je bila ujednacena i to je dovelo do uspjeha. Koliko god da je on dobar, a jeste dobar i jeste najbolji, sam nece nista moci. Ja sam prije 2 godine rekao dok je Messi u ekipi, nece uzeti LP. Ne bi ova ekipa uzela ni bez njega naravno, mozda ni osminu finala ne bi prosla.
On zeli da igra sam, trazi to od kluba, trazi to od trenera. Da nije tako, imao bi svoju poziciju, igrao bi ili napadaca ili krilo, sto on ne zeli. Ne zeli imati igraca ni koji ce zabijati vise od njega uza sebe, zato i jeste otjerao svojevremeno Ibru. Zeli imati punu kontrolu nad svlacionicom. Zato je i doveo anonimusa Tatu Martina, zato i zeli da Valverde ostane. Zato mu i odgovaraju Alba i Suarez, koji samo gledaju gdje je on i u 90% slucajeva ce njemu dati loptu.
Slicno je sa Juventusom i Ronaldom ove sezone. Sta im je Ronaldo dobro donjeo? Samo narusio balans ekipe.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 14 maj 2019, 18:27

Lillard je napisao/la:Pričamo o sadašnjosti i trenutnim rosterima i igračima, ne ono što su oni nekada bili.
Pazi, Liverpool nema toliko WC igraca kao Rejal, Barca, City i to je cinjenica. Pa evo sad nam treba napadac. Sta mislis sto ganjaju Griezmanna a ne Firmina?

Jednostavno Liverpool je igracki losiji mnogo od takvih ekipa, zato su izgubili i titulu i pored srece, i jednog poraza. Jer je City jednostavno JACA ekipa. Ali jaca i igracki i sistemski. Mi dakako nismo sistemski.

Nas bi City masakrirao na 2 tekme, to je jasno ko dan. Ali ne zbog toga sto imaju za klasu jace igrace. Jer nemaju.
27.10.2020

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 14 maj 2019, 18:28

let3 je napisao/la:
Lillard je napisao/la: Robertson nije sistemski bek, ko ni Arnold već 2 vrhunska mlada beka koja su Kloppu omogućila ovakvu transformaciju ekipe. Isto kao i FIrmino.

Evo pitaj bilo kojeg navijača Liverpoola ovdje, ko što leroy kažem, nijedan neće uzet Suareza ili Coutinha nazad umjesto njihovih igrača. Ne zato što ih mrze, već zato što oni bolje igrače imaju.
Sistem burazeru, sistem.
Razmisli malo, kad imaš vrhunskog trenera koji zna izvlaciti maximale iz svakog igraca, onda se ti igrace cine za klasu bolji nego što jesu ...npr. Pedro je bio takav svojevremeno u Barcu, cim je prešao u Čelzi odjednom više nije to taj Pedro...zašto ? odgovor- sistem...isto to važi za te Liverpoolove bekove, krila i šta ti ja znam.

Kod nas ublehaš ne može izvuci maximum ni iz jedog Messija, a da izvlaci iz Coutinha, Dembelea, Suareza, Busquetsa i ostalih. Da ne pricamo o razvoju mladih igraca, koje je za njega misaona imenica.
Jednostavno, kao strucnjak par klasa ispod Kloppa, koji to može i zna raditi u Liverpoolu.
Je, složit ću se za Milnera, Hendersona ili čaj Wijnalduma, ali za Robertsona, Arnolda ili Firmina nikako. To nisu igrači sistema, nego su to vrhunski igrači, točka. Bili bi kvalitetni u svakoj jbenoj ekipi.

Naravno da je Guardiola pomogao Pedru kao igraču, ali Pedro je prajm dao Barceloni i logično da kasnije neće bit isti igrač.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

let3
Postovi: 29041
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 14 maj 2019, 18:33

Lillard je napisao/la:
Je, složit ću se za Milnera, Hendersona ili čaj Wijnalduma, ali za Robertsona, Arnolda ili Firmina nikako. To nisu igrači sistema, nego su to vrhunski igrači, točka. Bili bi kvalitetni u svakoj jbenoj ekipi.

Naravno da je Guardiola pomogao Pedru kao igraču, ali Pedro je prajm dao Barceloni i logično da kasnije neće bit isti igrač.
Lilla, jesu dobri igraci, ne sporim to, no ne pišem uopšte o imenima... nisu bitna toliko imena kad je sistem dobar! To je bila poenta.
LIV i Klopp imaju sistem koji izvlaci maximale iz svojih igraca, svi izgledaju kao svemirski brodovi naspram Barcinih dizelaša koji su na infuzijama.
To je jedina prava prica. I ono 3-0 je Messi izvukao na svoju genijalnost.
A zašto je to tako, to je pitanje za trenera koji je izgubljen slucaj, a i za one koji su ga postavili i koji ga još žele produžiti :puke:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 14 maj 2019, 18:37

let3 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
Je, složit ću se za Milnera, Hendersona ili čaj Wijnalduma, ali za Robertsona, Arnolda ili Firmina nikako. To nisu igrači sistema, nego su to vrhunski igrači, točka. Bili bi kvalitetni u svakoj jbenoj ekipi.

Naravno da je Guardiola pomogao Pedru kao igraču, ali Pedro je prajm dao Barceloni i logično da kasnije neće bit isti igrač.
Lilla, jesu dobri igraci, ne sporim to, no ne pišem uopšte o imenima... nisu bitna toliko imena kad je sistem dobar! To je bila poenta.
LIV i Klopp imaju sistem koji izvlaci maximale iz svojih igraca, svi izgledaju kao svemirski brodove za Barcine dizelaše koji su na infuzijama.
To je jedina prava prica.
A zašto je to tako, to je pitanje za trenera koji je izgubljen slucaj, a i one koji su ga postavili i koji ga još žele produžiti :puke:
Upravo to. Sad svi bolji igraci od nasih. A da smo zabili samo jedan gol na Anfieldu i uzeli tripletu s ovakvom igrom onda bi svi bili najbolji i nasi se ne bi uopste ni spominjali u kontekstu s nekim Robertsonom lol.

Nogomet je nezahvalan nekad fkt.

Firmino ove godine 16 golova, 4 od toga u LP. Prosle godine 15 golova u 37 meceva. Suarezova ova najgora sezona je individualno jaca od njegove. Nemoj mi lupat gluposti i govorit da je ovaj bolji igrac jer nikad nece bit.
27.10.2020

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 14 maj 2019, 18:43

leorey je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
Je, složit ću se za Milnera, Hendersona ili čaj Wijnalduma, ali za Robertsona, Arnolda ili Firmina nikako. To nisu igrači sistema, nego su to vrhunski igrači, točka. Bili bi kvalitetni u svakoj jbenoj ekipi.

Naravno da je Guardiola pomogao Pedru kao igraču, ali Pedro je prajm dao Barceloni i logično da kasnije neće bit isti igrač.
Lilla, jesu dobri igraci, ne sporim to, no ne pišem uopšte o imenima... nisu bitna toliko imena kad je sistem dobar! To je bila poenta.
LIV i Klopp imaju sistem koji izvlaci maximale iz svojih igraca, svi izgledaju kao svemirski brodove za Barcine dizelaše koji su na infuzijama.
To je jedina prava prica.
A zašto je to tako, to je pitanje za trenera koji je izgubljen slucaj, a i one koji su ga postavili i koji ga još žele produžiti :puke:
Upravo to. Sad svi bolji igraci od nasih. A da smo zabili samo jedan gol na Anfieldu i uzeli tripletu s ovakvom igrom onda bi svi bili najbolji i nasi se ne bi uopste ni spominjali u kontekstu s nekim Robertsonom lol.

Nogomet je nezahvalan nekad fkt.

Firmino ove godine 16 golova, 4 od toga u LP. Prosle godine 15 golova u 37 meceva. Suarezova ova najgora sezona je individualno jaca od njegove. Nemoj mi lupat gluposti i govorit da je ovaj bolji igrac jer nikad nece bit.
hahaha gledaj kralja kako laže.
Firmino prošle sezone 27+17 u 50 utakmica, brutalna statistika, 10 golova u CL. Firmino je bolji od Suareza već 2 godine. Utuvi si to u glavu.

Valverde je kloc. Barcelona nema sistem. Klopp je 10 puta bolji trener. Klopp pravi svoje igrače boljima. Sve stoji. I dalje Firmino, TAA, Robertson, Mane i Salah mogu upast u ekipu Barcelone sutra. Ne možeš skupit 97 bodova, a da nemaš WC igrača u ekipi.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 14 maj 2019, 18:47

Ne lazem nista, govorim za Ligu, prosle godine, 37 meceva, 15 golova. 11 golova u LP, to da. I malo losiji napadac od Firmina je od Suareza bolji igrac u LP zadnje 2 godine, to znamo svi.

Ove godine u Ligi 34 meca, 12 golova. Znas sta je tu najveca istina? Da nama devetka zabije 12 golova u Ligi mi bi svi kolektivno izvrsili samoubistvo ovdje hahaha.
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.