Košarkaška Reprezentacija Srbije

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Divos » 11 apr 2019, 22:56

% је ? сезона & ?, " $ $ " " " $ $.

? " ($), " сезона (https://www.basketball-reference.com/pl ... elog/2019/), " & 2 ', $ & &, " $ у " $ га је ? ¥ за ?-оф, 20,1 поена, 10,8 & " 7,3 " за 31,3 " по '. У " " " то је " него $. " је ове сезоне $ нову ?, $ ", онај " ¥ ", " " - " на & $ ", не " " " ", & & $ " % %, & је то " &, на & $, но " $ тога & $.
Оно % је важно, ¥ сезона " у & ? $, " је ове сезоне " $, " ту " % $ простора. $ $ ?-оф, " то " за ? " за $ & ".

& " (?-Еј ?, $), ове сезоне ' је ?, " своје " " ? (https://www.basketball-reference.com/pl ... elog/2019/), 7,3 поена, 4,6 & за 11,7 " по ', $ " %. По $, $ " " за 36 ", $ $ $ " у " &, " " " јер то % у ' & %, & у ?, " наравно ? $, је $ право поверење " ¥ " " %. $ је $, ту су " ? у $, но $ је $.
" ? & ?-оф, ? " " $, $ ? - " $ ?, $ су " '. А $ " & је $ " по % сезоне, " ' уговор, $ је ту ", ' - $ уговор. " су га $ ?, а " се ' $, ' " ", ? " то & $ за ".

' ? (&), & $ сезона (https://www.basketball-reference.com/pl ... elog/2019/), 9,6 поена, 5,8 & за 23,2 " по ', $ " %. $ ' " " та & - " његов $, он " ' " " за " & " не ?. У " % /, " у & је $ ?. У " је " &, $ &, " " " " 3 " 4, је ? " на ", но $ сезона за '.
& је " тренера, " $ $ сезоне & - статус $ ', - је ветеран, " ту пуно " $ " & у $ ".

$ $ (&), у овој " " је " & за " " (https://www.basketball-reference.com/pl ... elog/2019/), 14,1 поена, 3,8 " " 3,5 & за 27,8 " по ', за / " " $ %. Он је $ $ " $ сезоне, а $ је $ ' & % " " " његова " ? (" " на 15,5 поена у &). " " $ сезона. На ? - %, $ је " " " $ пост $ % $ & & - се $ $. Но " то све & &.

? $ (?-Еј ?), $ ове сезоне & 15 ' (https://www.basketball-reference.com/pl ... elog/2019/), " " $ '. У $ " ? је $ ?, " ту се ? ? је / " $ је он на &, ? су са " у " ? 29-16, & њега 13-24. Но на ?, он је у ен-"-еј " - ", $ су се ?, ове сезоне у ? су $ % $, " свега " ? " "-$.
За ? је ен-"-еј " ?. Он - $ % & сезону у Евро-?, ту - " ? ' ? то $ $.

" " ове сезоне % $ " са " ', ? $ (?-Еј ?) " $ Загорца ("), но " & % ' " $ " уговора " " ? у " ове сезоне.

То " ? то % се " " " " ? $ ен-"-еј сезоне.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 26 apr 2019, 07:45

А " трпа ? трпа :tokralju:

43 поена, 12 &, 9 "
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2590
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la djoleprijedor » 26 apr 2019, 11:02

alan_kardec je napisao/la:А " трпа ? трпа :tokralju:

43 поена, 12 &, 9 "

Monstruozno je odigrao.Mislim da će proći SA u 7.meču.
Lider je ekipe i potencijalno najbolji igrač kojeg će Denver imati ikada.
Nego,ovo nije tema Nagetsa.
Koliko su realne šanse da Nikolu vidimo na SP?
Mens sana in corpore sano.

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Divos » 26 apr 2019, 19:46

? $ & $ је $ (http://www.kss.rs/spisak-muske-u19-repr ... -na-kritu/) У-19 ? ? за СП на " 29. јун – 7. ? 2019. На " су $ ";
? " (& $)
? ? (& $)
" " (& $)
Зоран " (')
% " (" ")
& " (" ")
Огњен " (& &)
Срђан " (& &)
? " (' &)
' " ($)
' " ($)
$ $ ($)
$ % ($)
? " ($)
" ? (Црвена $ ')
$ ? (")
? % ($)
? ? ($)
На " ' ? ", " је $ у У-20 ? ? (? $, ту ' са " " " ", зато у " $ " ' " &), зато су ту " $ ? % (Гонзага) " ? ?, овај $ ? " " је " у развојној & Г-?. $ је своје " ".
Ту је " тај " ? $ ? " & " 27.'. ?, онај ? $ траје $ & ', ?-оф $ $ јуна, а " " ", & " са " ? у ? ?, " & у " ".
- " $ " ' " " % " " & & јер " ? " у " ", но зато $.?, " ('), " ('), ", ? ($) јесу " у " " ".
Наравно " " " " " пуно ¥, а са $ стране / се % ? " " " " & на СП, & % - ова " " $ " ? на поз.? (на ЕП је ту ? преузео % " " $ $), " " & на СП.
/ то све " " $ ".

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Divos » 26 apr 2019, 19:48

? ? " $ је (http://www.kss.rs/spisak-muske-u20-repr ... tel-avivu/) 20 $ У-20 ? ?, за ЕП у ? " 13.-21. ? 2019. На " се ? $ $;
& ? ($)
? " (& $)
? ? (')
? & (&)
Вања " (&)
$ $ ($ ")
& " ($ ")
? " (')
Стефан " (')
& " (')
$ " (' &)
? " (' &)
" " ($)
? " (?)
? ? (?)
$ " (?)
? " (?)
? " ($)
? " ($)
? " ($)
" & " са ? У-19, " се ? $ ? " & " 10.јуна. - $ - " " " & & ' ?.
$ 20 $ & је 8 " " ". То % " " $, ? се $ $ ", у ' узрасту, $ / $ у " него " по ? ", но % је ту је, " " $.
Ова ? ?, у ' ? $ (99.) је " & " $ $ у У-18 узрасту, ? снага те ? % на & " (%, "), " " " ' $, - - " на СП У-19.
$ на ЕП $ су " " у $ на % " Европе.


Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 14 maj 2019, 08:34

Ako sada ne zaigra, precrtat ga za sva vremena i cao... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

filip13
Postovi: 38043
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la filip13 » 14 maj 2019, 08:36

malo mi je to preseravanje,hocu,necu

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 14 maj 2019, 08:39

Ma treba se samo rascistit s njim! Hoces neces?!

Pretprosle godine mu se tolerisalo zbog individualnih treninga, ove nema opravdanja!

Pa nisu Bogdan, Bjelica, Bobi itd...budale, a on jedini pametan pa mora razmisljat 5 god. hoce li igrati ili nece. Ko kakva strina... :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Divos » 14 maj 2019, 15:40

$ су - ? $ " $ &, пре свега везано за " & " $ &. " ' ? $ је то & ", оно $ ? & ' $, но $ ' $ је то " ", " $ $ " "" свој рат". Не ? се " " у ' ' $ право на $ " " ' ? $, ? " " % & зову " ".

" ' ' $ се " $ " " везан за ? ? је ? & $. ' је & " ?-оф ен-"-еј ?, ту " ? ¥ & пораза, у & стању % је " ? " $ о $ ". & % је он " ?, " ? ", & " на " ", $ $ & "$, ја " у "", " % ' " " су ? ?. Ту је ? " - са " " разговор, $ %, &, " у " $ & - у ".

", $ & " & % се /. Па је $ ? ? (https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti ... id=1541928) & & ?
Da li će Jokić igrati na Svetskom prvenstvu?
" & са " ? $. Ту " " ? $ & $ $ " " $ (? & % $ ' "), све то - ' $ % ".

У ову " су се ? " " " " " ", " $ " (https://www.****.com/kosarka/ve ... vao/327081) ту ? $ ? ? па ¥
“Sada je potreban Srbiji, koja sa njim može do zlata u Kini. Da li će igrati, samo on zna, ali ako Jokić ili bilo ko direktno kaže da ne želi – jasno je da je sa Srbijom završio zauvek. Ja ga više nikad ne bih zvao“
Но ? је % је овај " " $ & 2007-10, " " то ? & &, "за његовог $" $ се " $ " " ?, ' је то $ / него $, & $ " он % тај $ $ ? ?.
& је " ' &, зна он " ", но $ је ' &.

? се " " '
“Biće vremena, čućemo šta će Jokić da kaže, ali konačna odluka, kakva god da bude, isključivo je njegova“
" је наравно $, " " је опет & ". " тајна $ " " " тог ? " & ?.
$ је (" његова " $ не " ? ') % & ? """ $ ?, % $ не ' % % $ " & него " $ ?, резон потпуно ван & $ '. ? " & своје %, $ ту " " " ? " 2 " 2, " " " '.

& $, " ? се, ". $ је на потезу ?, ? ' уверења, " $ " $, " то све & &.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 15 maj 2019, 11:01

pisao sam vam vec o tome..Kada Sale kaze ti si novi shef ove ekipe,tada ce doci.Nikola nece igrati ako ce Teodosic biti glavni.

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Divos » 15 maj 2019, 12:23

" & - " ? & у "/" је $ " ' " " спорта, ' за %, " за $ $ спорт, но $ је & % у ", " то " & ' ".
" је ? ", " $ " " " $ се " у ? ? $ ?, - $ ? " " & ? & су ? на " " ".
$ ' ", & $ & &, но $ не $ & са стране, него - ту ? $ " " $ ' ? ? " ".

$ % " у " " " $ "строге" ? " оне рђаве, у "грехе" " " " & " ? ", % ' ' за $ ? (па - " " " % 2007-е у 35-ој, $ је - " " " - " ? са ', " " $ тзв ") $ је пар &.

& " оно ?, " " -. & у ' & (https://www.****.com/kosarka/ve ... ica/327158) $ је аутор $ по ", $ """ $ ? &.
Но права ? је $, " ? " " у " ?, " у ? ", то је " $. ?, зар & ? $ су " " & у " " у " ", а $ ' ? "?

Наравно $ " $ " сујете, & ега, $ " $ $ у ? свет, свет ен-"-еја " " $ " " " " " " је ту - усвојен, $ пренесен " " гета.
Ту " " " ? & $ $ " 2006-е $ је "
“Nisam ni razmišljao o tome da li ću biti u reprezentaciji. Niko me nije kontaktirao ni prošle godine, nego sam na radiju saznao da nisam na spisku. Uvek sam spreman za reprezentaciju, ali pre nego što donesem neku definitivnu odluku, moram prvo da se sastanem sa selektorom Šakotom, da popričam sa njim, oko planova vezanih za nacionalni tim i njegovih očekivanja od mene. Ne želim da me neki pogrešno shvate, ali neću da se odazovem pozivu pa da gledam kako drugi igraju, a ja sedim na klupi. Ako imaju velika očekivanja od mene, prihvatiću“
Но то су " ". - " $ " ", % $ $ пренесу " ? нахране $ ".

Но, " " у тој ", $ " $ тога $ $ ? &. ' %. ?, & &, ? &, ' став "? - " статус " ја & $ ' ", ? не ¥ на '", ту остаје ' $ $, ? $, не ' на &. Но & ", " " у тој ".

$ "? "" $ $ ? &, $ " се резоновање Горана " (https://www.****.com/kosarka/ve ... vao/327081) " " зна " " % " на перу " на "
“Sa Nikolom i bez njega je skroz druga koncepcija igre. On ništa ne mora, ali ako je neko patriota i dobar momak, što Jokić jeste, onda je za očekivati da će se odazvati. Poštujem odluku kada je odbio poziv jer je potpisivao astronomski ugovor i to što ga je Denver očigledno uslovio. Sad isto tako verujem da će on poštovati sve što će mu prezentovati selektor Đorđević i da će ga ubediti da bude u dresu Orlova u Kini. U suprotnom, treba razmotriti sve opcije, ali nemojmo još o tome“, kaže Grbović
& $, $ је на потезу ?. ? ' уверења $ - ? " у ", " то све & &.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 15 maj 2019, 13:43

Divos je napisao/la:" & - " ? & у "/" је $ " ' " " спорта, ' за %, " за $ $ спорт, но $ је & % у ", " то " & ' ".
" је ? ", " $ " " " $ се " у ? ? $ ?, - $ ? " " & ? & су ? на " " ".
$ ' ", & $ & &, но $ не $ & са стране, него - ту ? $ " " $ ' ? ? " ".

$ % " у " " " $ "строге" ? " оне рђаве, у "грехе" " " " & " ? ", % ' ' за $ ? (па - " " " % 2007-е у 35-ој, $ је - " " " - " ? са ', " " $ тзв ") $ је пар &.

& " оно ?, " " -. & у ' & (https://www.****.com/kosarka/vesti/fobije-iz-proslosti-i-svi-otkazi-srpske-kosarke-od-divca-i-raspada-tima-snova-do-nikole-jokica/327158) $ је аутор $ по ", $ """ $ ? &.
Но права ? је $, " ? " " у " ?, " у ? ", то је " $. ?, зар & ? $ су " " & у " " у " ", а $ ' ? "?

Наравно $ " $ " сујете, & ега, $ " $ $ у ? свет, свет ен-"-еја " " $ " " " " " " је ту - усвојен, $ пренесен " " гета.
Ту " " " ? & $ $ " 2006-е $ је "
“Nisam ni razmišljao o tome da li ću biti u reprezentaciji. Niko me nije kontaktirao ni prošle godine, nego sam na radiju saznao da nisam na spisku. Uvek sam spreman za reprezentaciju, ali pre nego što donesem neku definitivnu odluku, moram prvo da se sastanem sa selektorom Šakotom, da popričam sa njim, oko planova vezanih za nacionalni tim i njegovih očekivanja od mene. Ne želim da me neki pogrešno shvate, ali neću da se odazovem pozivu pa da gledam kako drugi igraju, a ja sedim na klupi. Ako imaju velika očekivanja od mene, prihvatiću“
Но то су " ". - " $ " ", % $ $ пренесу " ? нахране $ ".

Но, " " у тој ", $ " $ тога $ $ ? &. ' %. ?, & &, ? &, ' став "? - " статус " ја & $ ' ", ? не ¥ на '", ту остаје ' $ $, ? $, не ' на &. Но & ", " " у тој ".

$ "? "" $ $ ? &, $ " се резоновање Горана " (https://www.****.com/kosarka/vesti/kapicic-ako-jokic-kaze-da-ne-zeli-ja-ga-vise-nikad-ne-bih-zvao/327081) " " зна " " % " на перу " на "
“Sa Nikolom i bez njega je skroz druga koncepcija igre. On ništa ne mora, ali ako je neko patriota i dobar momak, što Jokić jeste, onda je za očekivati da će se odazvati. Poštujem odluku kada je odbio poziv jer je potpisivao astronomski ugovor i to što ga je Denver očigledno uslovio. Sad isto tako verujem da će on poštovati sve što će mu prezentovati selektor Đorđević i da će ga ubediti da bude u dresu Orlova u Kini. U suprotnom, treba razmotriti sve opcije, ali nemojmo još o tome“, kaže Grbović
& $, $ је на потезу ?. ? ' уверења $ - ? " у ", " то све & &.

Jokic je nesto drugo ;) nije on Rebraca niti Teo.Ovaj ne **** nikoga,libo ga racku za svima.Te price koje prica Sasa, da bi bio bolji da preko ljeta provede sa repkom ,njega ne zanimaju.Ako dode na pripreme,traziti ce da bude prvo ime ekipe,zivi bili pa vidjeli.Licno se nadam da ce doci i da ce momku prepustiti da bude prvo ime Srbije,jer je zasluzio.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 18 maj 2019, 12:00

lumani je napisao/la:

Jokic je nesto drugo ;) nije on Rebraca niti Teo.Ovaj ne **** nikoga,libo ga racku za svima.Te price koje prica Sasa, da bi bio bolji da preko ljeta provede sa repkom ,njega ne zanimaju.Ako dode na pripreme,traziti ce da bude prvo ime ekipe,zivi bili pa vidjeli.Licno se nadam da ce doci i da ce momku prepustiti da bude prvo ime Srbije,jer je zasluzio.

mene samo zanima šta znači to tražiće da bude prvo ime u ekipi? Pa on samo ako se pojavi u reprezentaciji i zaigra u Kini, samim tim on će biti prvo ime u ekipi sviđalo se to nekome ili ne, jer on je najbolji srpski košarkaš trenutno, bez ikakve dileme. Biće ključni Sašin igrač ili jedan od ključnih. Uloga i minutaža, to uopšte neće dolaziti u pitanje, bar po meni. I ja nzm šta to još on može da traži od Đorđevića, ako uopšte i traži. Ili je ovo samo još jedna teorija o (ne)igranju Jokića za reprezentaciju.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

filip13
Postovi: 38043
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la filip13 » 18 maj 2019, 12:14

da,smijesno je govoriti o tome da ima dileme ko bi mogao,trebao biti najvazniiji igrac srbije,kao da imaju jos nekog na nivou jokića

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 18 maj 2019, 17:49

filip13 je napisao/la:da,smijesno je govoriti o tome da ima dileme ko bi mogao,trebao biti najvazniiji igrac srbije,kao da imaju jos nekog na nivou jokića
Nemaju u tome i jeste problem... Nadam se da ce biti kompletni, I da doguraju sto duže

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 19 maj 2019, 11:40

Nikakav to problem nije za Srbiju, jer ako za išta može reći da je zaštitni znak ove Đorđevićeve Srbije, to je timski duh, hemija unutar ekipe i podređivanje individualnih kvaliteta kolektivu. Jokićevo pojavljivanje u ekipi bio bi veliki upgrade za Srbiju, i ne samo za Srbiju već za svaku reprezentaciju na svijetu izuzev Amera, međutim i bez njega Srbija je jedan od legitimnih kandidata za polufinale i borbu za medalje. To pokauzuju i prethodna takmičenja gdje su se sa Jokićem a i bez njega, igrale same završnice turnira.

Jedini problem ovdje je što se oko njegovog (ne)igranja napravila prava tenovela. Više ni Miško nije problem, čitavu godinu izjavljuje da je optimista vezano za Jokićev nastup, sad nedavno se i otvoreno ogradio riječima kako je sve na Nikoli... Međutim Nikola ko zbunjeno dijete, kad ga pitaju za Kinu, samo ko papagaj ponavlja ne znam ne znam, ne znam, nisam o tome razmišljao... Dva puta je preskočio reprezentaciju, po meni imao je jake razloge i opravdavao sam ga, međutim sad... Opet ni sad ne bi bio toliki problem da čovjek javno kaže šta i kako hoće, reci neću i završi i za ovo ljeto, idi odmaraj, radi šta hoćeš, ali nemoj ljude vući za nos svojim izdrkavanjima. To neko prenemaganje i glumljenje ludila... goni se ba u tri pm više
Nekidan ide izjava Jokićevog oca, kao sješćemo porodično i vidjećemo šta je najbolje za Nikolu :tokralju: Od toga da prvi put nakon tri godine zaigra za reprezentaciju, oni su napravili takvu dramu kao da Jokić treba u Siriju da ide da se roka sa isil-om. Jadno, u najmanju ruku.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la bombaysaphire » 19 maj 2019, 12:07

Najbolje za Srbiju bi bilo da se Jokić ne pojavi, da nastavi sa "izbjegavanjem" reprezentacije.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Divos » 19 maj 2019, 20:21

$ су $ ? У-18 ? (http://www.kss.rs/spisak-u18-reprezenta ... eme-za-ep/) за % на & првенству у & $ ? 27. ? – 4. август 2019.

На " се ? $ "
Ђорђе " ($)
$ " (" ")
Ђорђе " (" ")
? " (" ")
? ? (" ")
? ? (Црвена $ ')
Стеван " (Црвена $ ')
? " (Црвена $ ')
' " (')
& " (')
$ ? (& $)
? " (' &)
? " (' &)
& $ (' &)
& " (' &)
? " (&)
? % (&)
$ (5 " $, 5 у ') $ 17 $ су $ $ ? на ? " АНГТ Евро-? " ? $ $. $ су све ? " ? " је " & ? у ' узрасту по " " ", " " је $ $.

Оно % је ", $ " " 3 ?, $, ' " ", " " ту је & " " $ те " " ? " % " &.

Ова " пре 2 $ је ? & на ЕП У-16, у ' су " " те " ? " ", а ? су се " $ ?, ? " $ ? $ ? $.

& ? " ", " по ? (https://eurospects.com/?page_id=9267) " " &, ту је & 5 ($ 30) ? " ", " овај ? % " не " ? са " простора " " $ " $ ".

Но опет ту на " ' ", & за $, " ", " ? " % " (уз & &) на ' ? " ? " " је " " ЕП У-16 2017-е " СП У-17 ? $.

& $ је нејасна " & $ овог & у $ ". " ", " " % " ", је по ' " $ & $ ", но - $ су се ? " (? " $ $ "), & % ' ? " " у ' узрасту.

$ % - $ $, & " ове ? " за ' $, 17.јуна, - су """ " $ " " (? ' ? $ ту " са ? ") $ $ " у ".

$ " на ЕП $ су " " у $ на % у ".


Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.