FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 15 maj 2019, 09:17

Zeljo92 je napisao/la:Mi ako ne dobijemo licencu, definitivno imamo najgoru upravu u drzavi, sve treba motikom udarat i otjerat iz kluba.
Ispunili ljudi cilj,poplaćali dugove što su harambaše ostavile,namakli pare i da ih neko tjera Hahahahahahahaha
Pa nije onaj glavan više u klubu da se samo tjera.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 15 maj 2019, 09:20

Pet godina klosarluka od kluba nam je donijela da nas pitice stignu.

Inače, Sarajevo će danas imati priliku da se izjednači sa gradskim rivalom po broju osvojenih trofeja u najmasovnijem klupskom takmičenju. Bordo klub je do sada Kup osvojio pet puta, a Željezničar je to uradio u šest navrata.

Jesu nas unazadili da valja.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 15 maj 2019, 09:30

Ma ide licenca, ja sam bas optimista. Sta te ima ko handriti radi cvancike, eto dobio je Sampras pare. Mozda malo natezali cisto da se ekipa u presudnim utakmicama izbaci iz takta.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

perodeformero
Postovi: 834
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 15 maj 2019, 11:00

kerimatomic1921 je napisao/la:Ma ide licenca, ja sam bas optimista. Sta te ima ko handriti radi cvancike, eto dobio je Sampras pare. Mozda malo natezali cisto da se ekipa u presudnim utakmicama izbaci iz takta.
Birokratija je čudo, znam čovjeka koji je izgubio visemilionski tender zbog toga što je stavio u tenderskoj dokumentaciji da mu je valjak 3 tone, a oni tražili do 2,5 :crazy:

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 15 maj 2019, 12:11

Ja znam covjeka koji je doveo 15 trenera, 240 igraca, potrosio 8miliona,osvojio kup, ostavio dugove i otisao. :facepalm: :puke: Ziv, zdrav, posten hadzija.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Pilindalo
Postovi: 72
Pridružen/a: 17 feb 2018, 20:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pilindalo » 15 maj 2019, 12:35

Bezideja je napisao/la:Ja znam covjeka koji je doveo 15 trenera, 240 igraca, potrosio 8miliona,osvojio kup, ostavio dugove i otisao. :facepalm: :puke: Ziv, zdrav, posten hadzija.
Vidis... ja znam za cijeg su se vakta ljubavnicama nabavljale fitness sprave... Ali nemojmo o tome. Valja nama iz govana... Ali kako?

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 15 maj 2019, 12:45

UBIPITAR je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:Mi ako ne dobijemo licencu, definitivno imamo najgoru upravu u drzavi, sve treba motikom udarat i otjerat iz kluba.
Ispunili ljudi cilj,poplaćali dugove što su harambaše ostavile,namakli pare i da ih neko tjera Hahahahahahahaha
Pa nije onaj glavan više u klubu da se samo tjera.
To je obaveza koja se mora uraditi, cilj je izaci u evropu. Amar je svoj cilj ispunio, uprava nije jer su nesposobni, jel im trebam podrsku dati?
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 15 maj 2019, 12:51

Brzo zaboravismo 2016-tu,gdje je u zimskom prelaznom roku uložen ogroman novac u superstarove pa ne izborismo Evropu,pa se niko ne otjera,jel tako,niko nije preuzeo odgovornost(iz UO)za taj više milionski gubitak.
Sad smo ostvarili Evropu i na terenu uz nevjerojatno podapinjanje,a Bgmi ćemo i za zelenim stolom uprkos lobiranju sa raznih strana.

Ljubavi što te rodi,KLASA RADNIČKA.....
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 15 maj 2019, 13:03

Zeljo92 je napisao/la:
UBIPITAR je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:Mi ako ne dobijemo licencu, definitivno imamo najgoru upravu u drzavi, sve treba motikom udarat i otjerat iz kluba.
Ispunili ljudi cilj,poplaćali dugove što su harambaše ostavile,namakli pare i da ih neko tjera Hahahahahahahaha
Pa nije onaj glavan više u klubu da se samo tjera.
To je obaveza koja se mora uraditi, cilj je izaci u evropu. Amar je svoj cilj ispunio, uprava nije jer su nesposobni, jel im trebam podrsku dati?
Nemoj, nema efekta :crazy:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 15 maj 2019, 13:08

@Azpi, ovaj forum postaje isti lobotomija, sve manje i manje pisem jer mi je mrsko. Vidim Bezideja pametuje nesto samo sto se ne omrsim prije vremena zbog debila :lol:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 15 maj 2019, 13:10

UBIPITAR je napisao/la:Brzo zaboravismo 2016-tu,gdje je u zimskom prelaznom roku uložen ogroman novac u superstarove pa ne izborismo Evropu,pa se niko ne otjera,jel tako,niko nije preuzeo odgovornost(iz UO)za taj više milionski gubitak.
Sad smo ostvarili Evropu i na terenu uz nevjerojatno podapinjanje,a Bgmi ćemo i za zelenim stolom uprkos lobiranju sa raznih strana.

Ljubavi što te rodi,KLASA RADNIČKA.....
Jako je vazno da su te 2016 god najavili evropskog Zelju, a 2019 ostade dug prema Petrovicu.

Suspendovali majku rodjenu. Ni e od evropskog.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
bhsport
Postovi: 11290
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 15 maj 2019, 13:12

Pilindalo je napisao/la:
Bezideja je napisao/la:Ja znam covjeka koji je doveo 15 trenera, 240 igraca, potrosio 8miliona,osvojio kup, ostavio dugove i otisao. :facepalm: :puke: Ziv, zdrav, posten hadzija.
Vidis... ja znam za cijeg su se vakta ljubavnicama nabavljale fitness sprave... Ali nemojmo o tome. Valja nama iz govana... Ali kako?
Podmetanjem i spletkarenjem sigurno ne
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 15 maj 2019, 13:25

Zeljo92 je napisao/la:@Azpi, ovaj forum postaje isti lobotomija, sve manje i manje pisem jer mi je mrsko. Vidim Bezideja pametuje nesto samo sto se ne omrsim prije vremena zbog debila :lol:
Ma izbjegavaj ja se zayebat onaj jedan dan sto udjoh Odma posta misketovac od ovih novih kolacica :rol: jer eto normalno je zayebati licencu, svi su krivi ostali :ljepota:

Sto je najgore svi su novi, svi znaju sve sta je bilo ranije oko foruma, ko gdje sta kako :kralj:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

adis_macak
Postovi: 159
Pridružen/a: 04 okt 2008, 22:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la adis_macak » 15 maj 2019, 13:55

Kad ce se znati definitivno za ovu licencu

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 15 maj 2019, 14:00

Nije vam bilo primitivno ponasanje kad ste branili upravu kako svi rade protiv njih pa ne mogu titulu uzet ispred nosa dvije godine.

Tad nije bilo uprava napolje. Muda pod bubrege vi nemozete vise prodavati bar vecini ljudi.

Macko o rep okacite te price sad.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 15 maj 2019, 14:08

Zeljo92 je napisao/la:
UBIPITAR je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:Mi ako ne dobijemo licencu, definitivno imamo najgoru upravu u drzavi, sve treba motikom udarat i otjerat iz kluba.
Ispunili ljudi cilj,poplaćali dugove što su harambaše ostavile,namakli pare i da ih neko tjera Hahahahahahahaha
Pa nije onaj glavan više u klubu da se samo tjera.
To je obaveza koja se mora uraditi, cilj je izaci u evropu. Amar je svoj cilj ispunio, uprava nije jer su nesposobni, jel im trebam podrsku dati?
Prvo ko kaže da nećemo u Evropu,a drugo,jel se dala i prošlim podrška kad nismo obezbjedili Evropu?
Eto reci,iskreno
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 15 maj 2019, 14:14

UBIPITAR je napisao/la:
Prvo ko kaže da nećemo u Evropu,a drugo,jel se dala i prošlim podrška kad nismo obezbjedili Evropu?
Eto reci,iskreno
Pogledaj tabelu tad a i sad, vidi koliko smo imali pobjeda, koliko je teze tad bilo izaci u evropu a koliko je sad. Da je Amar nije izborio ne bi mu nista rekao, ali trener obezbijedi evropu a uprava ne STO NIKAD NE BI SMJELO DOCI U OBZIR.

Pogledaj mi gore postove, rekao sam ako ne dobijemo licencu treba im...
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 15 maj 2019, 14:38

Jebla te Turska vise Visca, idi negdje drugo
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 15 maj 2019, 14:46

.
Zadnja izmjena: REGISTROVANI, dana/u 15 maj 2019, 15:35, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 15 maj 2019, 14:46

Zar mu nije bolje igrati evropske utakmice, nego u ici u Fener.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.