FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 15 maj 2019, 17:33

Al' nema tu puno tih 'botova' ili kako već, majke mi moje, i na ovom i na ovom forumu, bio sam i tamo i vamo, mislim da nema forumaša kojeg ne znam (u smislu stila pisanja, razmišljanja i to, ne mislim na rl poznanstvo), 90% je to obična normalna raja koja gotivi Želju bez ikakvih interesa.

Takav je vakat došao da je biti navijač Želje postalo pogodno i plodno tlo za raznorazna lobiranja i bacanja kostiju, al' proći će i to, pa ovaj klub za dvije godine slavi svoju stogodišnjicu, šta je sve preživio a da neće nekakve forumske imaginarne likove :)

Što se tiče te licence, iskreno, ja veze nemam ni šta je bilo ni šta će biti ni šta treba da bude, ni ko je kriv ni ko nije, znam samo da bi na kraju Željo mogao ispaštati. Općenito se nikada nisam volio baviti stvarima koje se ne tiču zelenog terena, trenera i igrača, a nažalost zadnjih godina je to preuzelo primat interesovanja kod navijača ovog kluba.
Zadnja izmjena: Raonffa, dana/u 15 maj 2019, 17:35, ukupno mijenjano 1 put.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Alipasino
Postovi: 7876
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 15 maj 2019, 17:34

Sta ba onaj debeli sere ponjamke mu se u onu svesku sto je biljezio.Ja Sam najnormalniji navijac Zelje tj bolesnik vec 50 kuka.Niko me nemoze svrstavat na one ili ove ja Sam samo navijac Zelje.Neznam nikog ni iz uprave niti me ko interesuje osim Zelje.Ponekad se zajebajem jer volim zajebanciju ali na Zelju nedam.Nemoj da me ko salta na ove ili one Remze mi moje.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 15 maj 2019, 17:43

Tomicu istice ugovor za 15 dana, a danas ga nema u sastavu. Zna li neko ostaje li?
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
braco
Postovi: 8702
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 15 maj 2019, 17:53

Raonffa je napisao/la:Al' nema tu puno tih 'botova' ili kako već, majke mi moje, i na ovom i na ovom forumu, bio sam i tamo i vamo, mislim da nema forumaša kojeg ne znam (u smislu stila pisanja, razmišljanja i to, ne mislim na rl poznanstvo), 90% je to obična normalna raja koja gotivi Želju bez ikakvih interesa.

Takav je vakat došao da je biti navijač Želje postalo pogodno i plodno tlo za raznorazna lobiranja i bacanja kostiju, al' proći će i to, pa ovaj klub za dvije godine slavi svoju stogodišnjicu, šta je sve preživio a da neće nekakve forumske imaginarne likove :)

Što se tiče te licence, iskreno, ja veze nemam ni šta je bilo ni šta će biti ni šta treba da bude, ni ko je kriv ni ko nije, znam samo da bi na kraju Željo mogao ispaštati. Općenito se nikada nisam volio baviti stvarima koje se ne tiču zelenog terena, trenera i igrača, a nažalost zadnjih godina je to preuzelo primat interesovanja kod navijača ovog kluba.
Nemoj da te iznenadi ako se ispostavi da neki bolesni pitar stoji iza jednog od botovskih nikova. Znalo se već dešavat da neki pitar se predstavlja kao navijač Želje pa namjerno unosi nemir.
Bezideja je napisao/la:Tomicu istice ugovor za 15 dana, a danas ga nema u sastavu. Zna li neko ostaje li?
Prije 4 dana nije igrao jer je zaboravio da produži medicinsku dozvolu/cerifikat koja mu je istekla i delegat mu nije dao da igra protiv Maribora pa je Olimpija umjesto sa 7 igrača na klupi bila sa 6.

Mislim da ističe i Brkiću ugovor iz Olimpije i on bi bio dobro pojačanje. Igro je dobro u Doboj Kaknju, a nije baš ni nebitan ni u Olimpiji bio samo što su ga povrede mučile.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 15 maj 2019, 17:58

braco je napisao/la:
Bezideja je napisao/la:Tomicu istice ugovor za 15 dana, a danas ga nema u sastavu. Zna li neko ostaje li?
Prije 4 dana nije igrao jer je zaboravio da produži medicinsku dozvolu/cerifikat koja mu je istekla i delegat mu nije dao da igra protiv Maribora pa je Olimpija umjesto sa 7 igrača na klupi bila sa 6.

Mislim da ističe i Brkiću ugovor iz Olimpije i on bi bio dobro pojačanje. Igro je dobro u Doboj Kaknju, a nije baš ni nebitan ni u Olimpiji bio samo što su ga povrede mučile.
Tomic-Brkic-Blagojevic

Taman s tri celava lika u veznom redu :D
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
braco
Postovi: 8702
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 15 maj 2019, 18:08

irfo je napisao/la:
braco je napisao/la:
Bezideja je napisao/la:Tomicu istice ugovor za 15 dana, a danas ga nema u sastavu. Zna li neko ostaje li?
Prije 4 dana nije igrao jer je zaboravio da produži medicinsku dozvolu/cerifikat koja mu je istekla i delegat mu nije dao da igra protiv Maribora pa je Olimpija umjesto sa 7 igrača na klupi bila sa 6.

Mislim da ističe i Brkiću ugovor iz Olimpije i on bi bio dobro pojačanje. Igro je dobro u Doboj Kaknju, a nije baš ni nebitan ni u Olimpiji bio samo što su ga povrede mučile.
Tomic-Brkic-Blagojevic

Taman s tri celava lika u veznom redu :D
Jao kakav bi to vezni red bio, pa ne bi nam niko mogao loptu uzeti :ljepota:

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 15 maj 2019, 18:14

Joj 3 celave kabadahije, sta bi to bilo. Dobro si to skontao, auuu gorilo bi sve..
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 15 maj 2019, 18:18

Tri muda Sanele mi ne znaš koje je veće :ljepota:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 maj 2019, 18:44

Igra li onaj Blagojevic ikako u Turskoj?
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 15 maj 2019, 18:49

LjoZee je napisao/la:Igra li onaj Blagojevic ikako u Turskoj?
Nikako.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 15 maj 2019, 18:51

Sve ih skupit sto ne igraju nigdje nikako :D

Jos Culuma vratiti ako igra uopce igdje :mrgreen:
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 15 maj 2019, 18:52

braco je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Al' nema tu puno tih 'botova' ili kako već, majke mi moje, i na ovom i na ovom forumu, bio sam i tamo i vamo, mislim da nema forumaša kojeg ne znam (u smislu stila pisanja, razmišljanja i to, ne mislim na rl poznanstvo), 90% je to obična normalna raja koja gotivi Želju bez ikakvih interesa.

Takav je vakat došao da je biti navijač Želje postalo pogodno i plodno tlo za raznorazna lobiranja i bacanja kostiju, al' proći će i to, pa ovaj klub za dvije godine slavi svoju stogodišnjicu, šta je sve preživio a da neće nekakve forumske imaginarne likove :)

Što se tiče te licence, iskreno, ja veze nemam ni šta je bilo ni šta će biti ni šta treba da bude, ni ko je kriv ni ko nije, znam samo da bi na kraju Željo mogao ispaštati. Općenito se nikada nisam volio baviti stvarima koje se ne tiču zelenog terena, trenera i igrača, a nažalost zadnjih godina je to preuzelo primat interesovanja kod navijača ovog kluba.
Nemoj da te iznenadi ako se ispostavi da neki bolesni pitar stoji iza jednog od botovskih nikova. Znalo se već dešavat da neki pitar se predstavlja kao navijač Želje pa namjerno unosi nemir.
A sve je moguće :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 maj 2019, 18:55

Osim13 je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Igra li onaj Blagojevic ikako u Turskoj?
Nikako.
Ne zna covjek je li se zaebao sto je otisao ili sto nije ostao :mrgreen:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
braco
Postovi: 8702
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 15 maj 2019, 18:55

Solidna opcija za desno krilo, izbor desnih krila prilično tanak u ligi. Ove sezone 5 golova i 6 asistencija. Može igrati desno i lijevo krilo te špica. 23 godine.



Mada iskreno najprije bih volio da ima istine oko Ovčine, Em je naš bivši junior, mlad, ima dobru statistiku i pozicija koja nam škripi.

Alipasino
Postovi: 7876
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 15 maj 2019, 19:00

Znaci Radnik proda Zrinjskom onaj cuveni penal ode titula,sad nas jos jebu za evropu.Halo Radnik iz Bjeljine nas Zelju zajebaje kako hoce a mi samo bacamo suplje.Jeli to moguce.

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 15 maj 2019, 19:08

**** majke Krstajicu, Zizovicu, Petrovicu, Kajkutu, Bandicu i kompletnoj Bijeljini, povraca mi se od vas majke vam ****.

Takodjer **** sve po spisku staroj upravi i igracima koji su na pol poziciji poceli mafijati i bojkotovati. Asim Zec, kjosevski, bogicevic i ostali mrs iz svetinje klosari raspali.

Zeljeznicar ce biti, sve drugo ce proci.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 15 maj 2019, 19:09

A kad zasjeda ta drugostepena komisija? Mislim kad ćemo znati odluku?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 15 maj 2019, 19:17

Raonffa je napisao/la:A kad zasjeda ta drugostepena komisija? Mislim kad ćemo znati odluku?
2017 bilo 05.05.-25.05.
2018 bilo 05.05.-24.05. (prekinuli je pa nastavili 29.05.)
2019 bila 04.05.-??

Znaci ocekivati nekad mozda krajem iduce sedmice :hmmmmm:

I malo me nervira Ustamujic i ovo napadanje, npr. recenica kako smo dobili licencu za ligu, a ne za europu je tako amaterska da je nevjerovatno, ja prvi i vecina vas zna da nisu isti uslovi tj. nije istra strogoca uslova te dvije licence, pa valjda bi i on to trebao znati :crazy:

a ovo curenje dopisa, mejlova i sl. je glupost prava, ne znam sto nije na pressu dato da se slika uplatnica i svi bi mi mirni bili :mrgreen:
Zadnja izmjena: Azpi, dana/u 15 maj 2019, 19:19, ukupno mijenjano 3 puta.
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 15 maj 2019, 19:19

Azpi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:A kad zasjeda ta drugostepena komisija? Mislim kad ćemo znati odluku?
2017 bilo 05.05.-25.05.
2018 bilo 05.05.-24.05. (prekinuli je pa nastavili 29.05.)
2019 bila 04.05.-??

Znaci ocekivati nekad mozda krajem iduce sedmice :hmmmmm:
A ja kao da sam pročitao da će biti 31.5 al' to mi nešto prekasno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 15 maj 2019, 19:22

Iznamili ste mi maštu, evo sve razmišljam o 3 muda na sredini :lol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.