NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 15 maj 2019, 18:26

OdmutNicaze1988 je napisao/la:Pa Jel mu isplaceno ili su se dogovorili o plaćanju,jer Amel govori da je i njemu isplaceno sve ?
Ja bi isto volio znat :lol: :lol: jedni pisu jedno drugi drugo sta je istina vidjet ce se

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 15 maj 2019, 18:28

**** lud zbunjenog izgleda....
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 15 maj 2019, 18:29

OdmutNicaze1988 je napisao/la:**** lud zbunjenog izgleda....
Sto jednostavno kad moze komplikovano draze nekako :D

HeraklitMracni
Postovi: 5341
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HeraklitMracni » 15 maj 2019, 18:30

Mozda jest neki dio , da je se sve isplatilo bilo bi 250 hiljada ovako mozda 100 otislo ..

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 15 maj 2019, 18:31

HeraklitMracni je napisao/la:Mozda jest neki dio , da je se sve isplatilo bilo bi 250 hiljada ovako mozda 100 otislo ..
Koliko nam to moze pomoc u dobijanju licence vidjet cemo...znas li kad je drugostepena komisija

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 15 maj 2019, 18:33

Znaci opet ne(regularno)i opet pijesak u oci.
Pitam se dali ce jednog dana doci kraj ovoj agoniji i patnji zvanoj Zenica i Čelik ...
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

almir2018
Postovi: 2229
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 15 maj 2019, 18:39

samoposteno je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:Mozda jest neki dio , da je se sve isplatilo bilo bi 250 hiljada ovako mozda 100 otislo ..
Koliko nam to moze pomoc u dobijanju licence vidjet cemo...znas li kad je drugostepena komisija
To svi klubovi tako rade, dio isplate a dio potpisu reprogram i to je to, da je Borac potpisao sa Dzajom bilo kakav sporazum dobili bi prosle sezone licencu.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 15 maj 2019, 18:44

samoposteno je napisao/la: Bar ce nam onda bit jasnije na cemu smo..... u kantonalnu ligu i da se 300 god. ne vratimo dok ne postanemo normalan klub
Ma procemo ko kosarkasi, eto neki dan Promo Donji Vakuf - Čelik 93:63
Prosle godine Gradina - Srebrenik Čelik 84:54.... itd.....

Fudbalerima bi bilo mnogo teze

Mislis da bi bilo lakse u kantonalnoj ligi, pa bi sa ovom ekipom, ali ovi igraci koji sad igraju za Čelik ne bi igrali u kantonalnoj ligi. Mi smo sad navikli dobijati 4 -5 komada od velikih timova kao sto su Mladost DK, Zvijezda Brgule, Krupa itd... sto to nas sutra ne bi kantali Borac Jelah, Breza, Vares i ostali elitni klubovi. Ma ne bi vidjeli mi PL B i H zadugo, mozda ni za 300 godina. E moja Zenico gdje je tvoj sport danas :oops:
Zadnja izmjena: Crni gavran, dana/u 15 maj 2019, 18:56, ukupno mijenjano 3 puta.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 15 maj 2019, 18:50

almir2018 je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:Mozda jest neki dio , da je se sve isplatilo bilo bi 250 hiljada ovako mozda 100 otislo ..
Koliko nam to moze pomoc u dobijanju licence vidjet cemo...znas li kad je drugostepena komisija
To svi klubovi tako rade, dio isplate a dio potpisu reprogram i to je to, da je Borac potpisao sa Dzajom bilo kakav sporazum dobili bi prosle sezone licencu.

A zašto se moramo vracati na staro,zasto se ne isplate dugovanja odma nego se opet prelama i onda za pola godinu ili godinu ili deset isti problemi se dešavaju plus kamate plus ovo plus ono,ja ne vidim svrhu pozitivnog poslovanja na taj način i to je po meni zamazivanje ociju i guranje glavom kroz zid,zar se nije mogla odgoditi akademija i poplacati sva dugovanja,zar mi to trudimo toliko za akademijom a od pjetlica to juniora nam je pogodan odron,kad se toliko cekalo da se nesto izgradi (20godina)zasto se opet gura na silu i ne odgodi nesto a umjesto da se ulozio i neki prioritet a to su te tuzbe kamate doprinosi zaostale plate i igrackog kadra,zasto moramo zadnjih 7 kola (gdje smo mogli se boriti glatko za Europi koja mene licno trenutno ne interesuje)primati 14 golova u tri zadnja gostovanja zar ne moze dovesti 17 kvalitetnih igraca a ne hamelj koji se vuce po terenu i Jel mi to zavisimo od Miletića pa kad njega nema primamo 14 golova,dali to zaslužuju momci sa juga ljudi i momci sa istoka i isto tako sa zapada gdje je se svela posjeta za 500 ljudi, dali se iko u klubu pita gdje su ljudi gdje je posjeta gdje su ta obecanja taj rad i transparentnost,ljudi tonemo sve dublje i dublje i docemo na osnovicu kao modrica gdje cemo jednog jutra se probuditi i nece nas vise biti.Pita li se iko ista u klubu osim ajdina,sta radi taj nesposobni djugum u klubu,pa ljudi ovo je sramota vise sta se radi od kluba,nakraju ce te otjerati i onih 500 ljudi sto je ostalo na stadionu.
Fujjj !!!
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 15 maj 2019, 19:14

almir2018 je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:Mozda jest neki dio , da je se sve isplatilo bilo bi 250 hiljada ovako mozda 100 otislo ..
Koliko nam to moze pomoc u dobijanju licence vidjet cemo...znas li kad je drugostepena komisija
To svi klubovi tako rade, dio isplate a dio potpisu reprogram i to je to, da je Borac potpisao sa Dzajom bilo kakav sporazum dobili bi prosle sezone licencu.
Ma bitno je da su dogovorili i na vrijeme poslali u savez ker nas ovi samo cekaju na ziceru

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 15 maj 2019, 19:20

Ja cisto dumnjam i dalje da cemo dobiti licencu.
Gutavo je ovo skroz haha.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 15 maj 2019, 19:22

prisonbreak je napisao/la:Ja cisto dumnjam i dalje da cemo dobiti licencu.
Gutavo je ovo skroz haha.
Nebi me nista iznenadilo ali nije djaba Aydin dolazio :lol:

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict3583 » 15 maj 2019, 19:23

25 ovom Rizvanovicu i koliko znam Nikolicu njegova dugovanja, ne znam tacno za ostale dugove...

Skoro svi uslovi za izgradnju akademije su se stekli, a takodje spremljen je novac za istu. Radovi pocinju krajem jula...
...kako da ne :mrgreen:
[/quote]

Zar se nije rizvanovicu manje dugovali,odkud sad tolika cifra i sa kamatama i sa svim ostalim je trebala iznositi oko 18 000 km ?
Koliko se prica o toj akademiji i izgradnju kao da ce praviti Bernabeu stadion.[/quote]
Tebi i kad bi bernabeu napravili i isvojili evropa ligu .Ti bimanu nasao sto nije ko u Kataru sa klimom da se ne kuhamo i napisao bi jb evropa ligu sto nisu ligu sampuona.
Ohladi jaro nekontas gdje zivis

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 15 maj 2019, 20:00

convict3583 je napisao/la:25 ovom Rizvanovicu i koliko znam Nikolicu njegova dugovanja, ne znam tacno za ostale dugove...

Skoro svi uslovi za izgradnju akademije su se stekli, a takodje spremljen je novac za istu. Radovi pocinju krajem jula...
...kako da ne :mrgreen:
Zar se nije rizvanovicu manje dugovali,odkud sad tolika cifra i sa kamatama i sa svim ostalim je trebala iznositi oko 18 000 km ?
Koliko se prica o toj akademiji i izgradnju kao da ce praviti Bernabeu stadion.[/quote]
Tebi i kad bi bernabeu napravili i isvojili evropa ligu .Ti bimanu nasao sto nije ko u Kataru sa klimom da se ne kuhamo i napisao bi jb evropa ligu sto nisu ligu sampuona.
Ohladi jaro nekontas gdje zivis[/quote]


Kontam ja gdje zivim,nisam balavac ba pa da ne kontam,mozda ti tako djelujem al kontam i znam vise nego sto mozda ti znas i sto si znao.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 15 maj 2019, 20:10

20000 za pirotehniku, skoro pa se Rizvanovic mogao isplatiti...

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 15 maj 2019, 20:20

[quote="OdmutNicaze1988"][quote="convict3583"]25
Tebi i kad bi bernabeu napravili i isvojili evropa ligu .Ti bimanu nasao sto nije ko u Kataru sa klimom da se ne kuhamo i napisao bi jb evropa ligu sto nisu ligu sampuona.
Ohladi jaro nekontas gdje zivis[/quote


I ja cu uvijek naci manu iz razloga sto ne mogu da sutim na ne(poslovanje)lose u klubu i situaciju kakve i jest jer ovo sto se radi u zadnjih par mjeseci je katastrofa,jesil ti to zadovoljan poslovanje,igrom,finansijska,obecanjima,radnjama u klubu,ljudima koji rade (ne rade)u klubu, jer se ti ponos to ovakvim klubom kakav je sad i kako posluje i kakve maliverzacije rade,dali je to tebi transparentno i posteno prema navijacima i ljudima koji prate svoj klub,dali su oni zaslužili ovakav klub ili onakav kakav je trebao da bude a od toga trebalo nije ni približno druze,nista se nije uradilo kao sto je receno,pricamo o nekoj akademiji i nekom kesu za tu istu a od oktobra dugovanja rastu,pricamo o toj istoj akademiji a nemamo ni prvi tim zrel niti dobar,pricamo o nekom trovanju kluba a unutar kluba ga ljudi truju sto stranacki sto zbog vlastitih interesa,o cemu cemo da pricamo onda o luku i krompiru koliko kosta na pijaci,ma daj molim te sit sam pametnjakovica i onih sto se i dalje zadovoljavaju bacanjem pjeska u oci svima nama pa i tebi tom koji ne vidis izgleda nista sta se radi ili si i ti u talu sa nekim iz uprave pa gledala sve kao da smo zdrava i normalna sredina i klub.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
Vanja8
Postovi: 10170
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Vanja8 » 15 maj 2019, 20:25

prisonbreak je napisao/la:Ja cisto dumnjam i dalje da cemo dobiti licencu.
Gutavo je ovo skroz haha.
Čelik ce dobiti licencu... :kafa:

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict3583 » 15 maj 2019, 20:55

OdmutNicaze1988 je napisao/la:
OdmutNicaze1988 je napisao/la:
convict3583 je napisao/la:25
Tebi i kad bi bernabeu napravili i isvojili evropa ligu .Ti bimanu nasao sto nije ko u Kataru sa klimom da se ne kuhamo i napisao bi jb evropa ligu sto nisu ligu sampuona.
Ohladi jaro nekontas gdje zivis[/quote


I ja cu uvijek naci manu iz razloga sto ne mogu da sutim na ne(poslovanje)lose u klubu i situaciju kakve i jest jer ovo sto se radi u zadnjih par mjeseci je katastrofa,jesil ti to zadovoljan poslovanje,igrom,finansijska,obecanjima,radnjama u klubu,ljudima koji rade (ne rade)u klubu, jer se ti ponos to ovakvim klubom kakav je sad i kako posluje i kakve maliverzacije rade,dali je to tebi transparentno i posteno prema navijacima i ljudima koji prate svoj klub,dali su oni zaslužili ovakav klub ili onakav kakav je trebao da bude a od toga trebalo nije ni približno druze,nista se nije uradilo kao sto je receno,pricamo o nekoj akademiji i nekom kesu za tu istu a od oktobra dugovanja rastu,pricamo o toj istoj akademiji a nemamo ni prvi tim zrel niti dobar,pricamo o nekom trovanju kluba a unutar kluba ga ljudi truju sto stranacki sto zbog vlastitih interesa,o cemu cemo da pricamo onda o luku i krompiru koliko kosta na pijaci,ma daj molim te sit sam pametnjakovica i onih sto se i dalje zadovoljavaju bacanjem pjeska u oci svima nama pa i tebi tom koji ne vidis izgleda nista sta se radi ili si i ti u talu sa nekim iz uprave pa gledala sve kao da smo zdrava i normalna sredina i klub.
Nisam zadovoljan naravno ali ti trazis nerealno u ovom trenutku .
Opet ponavljam nisam ni ja bas zadovoljan ali isto tako znam kako je izvrsavati obaveze prema drzavi jer to svakodnevno radim tesko je svi traze daj daj aki skontaj koliko je covjek platio do sad stari dugova od sda ovaca mogao je kupiti citavo sarajevo i pola zrinskog za toliki kes .Zato cekajmo jos ovaj prelazni rok i ljeto pa cemo vidjet sve crni na bijelo .
Imamo taj neki kostur ekipe pod ugovorima pa makar pola za zamjene ako bude pravi investitor dovesce a ako ne onda treba tjerat u tursku.
Jos ako bude ta neka akademica super.

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 15 maj 2019, 21:49

OdmutNicaze1988 je napisao/la:
OdmutNicaze1988 je napisao/la:
convict3583 je napisao/la:25
Tebi i kad bi bernabeu napravili i isvojili evropa ligu .Ti bimanu nasao sto nije ko u Kataru sa klimom da se ne kuhamo i napisao bi jb evropa ligu sto nisu ligu sampuona.
Ohladi jaro nekontas gdje zivis[/quote


I ja cu uvijek naci manu iz razloga sto ne mogu da sutim na ne(poslovanje)lose u klubu i situaciju kakve i jest jer ovo sto se radi u zadnjih par mjeseci je katastrofa,jesil ti to zadovoljan poslovanje,igrom,finansijska,obecanjima,radnjama u klubu,ljudima koji rade (ne rade)u klubu, jer se ti ponos to ovakvim klubom kakav je sad i kako posluje i kakve maliverzacije rade,dali je to tebi transparentno i posteno prema navijacima i ljudima koji prate svoj klub,dali su oni zaslužili ovakav klub ili onakav kakav je trebao da bude a od toga trebalo nije ni približno druze,nista se nije uradilo kao sto je receno,pricamo o nekoj akademiji i nekom kesu za tu istu a od oktobra dugovanja rastu,pricamo o toj istoj akademiji a nemamo ni prvi tim zrel niti dobar,pricamo o nekom trovanju kluba a unutar kluba ga ljudi truju sto stranacki sto zbog vlastitih interesa,o cemu cemo da pricamo onda o luku i krompiru koliko kosta na pijaci,ma daj molim te sit sam pametnjakovica i onih sto se i dalje zadovoljavaju bacanjem pjeska u oci svima nama pa i tebi tom koji ne vidis izgleda nista sta se radi ili si i ti u talu sa nekim iz uprave pa gledala sve kao da smo zdrava i normalna sredina i klub.
Ti bio 15 godina zadovoljan, i sad, ove godine, nezadovoljan kako klub radi?

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 15 maj 2019, 22:10

Daj ljudi da prvo licencu dobijemo, pa cemo onda vidjeti za taj press i tu akademiju. Ako akademija bude, bit ce nesto od ovoga. Dosta ljude okrecu protiv sebe sto su zatvoreni i nema informacija iz kluba i onda se sire dezinformacije i eto belaja, kladionica, politike...

Onda dosta ima i do naseg mentaliteta ljudi, ovo je alaselamet eto. Ne kazem da u klubu sve bajno, al majka mu stara zar se mora zapinjat za svakakve gluposti i za ne provjerene informacije. Treba kritikovati, al u granicama realnosti, samo toliko.

I kad zasjeda ta drugostepena komisija?
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.