FK Sarajevo (opšte diskusije)

FK Sarajevo ove sezone?

Anketa je završila: 16 jul 2017, 14:28.

Prvak
11
25%
Osvajač kupa
4
9%
Dupla kruna
12
27%
Izlazak u Europu
17
39%
 
Ukupno glasova: 44

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la zagor1987 » 15 maj 2019, 00:29

UstanikSBII je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:Po ovoj logici policija bi svaki dan ubijala navijace,a bilo je nereda vecih razmjera od ovih. Nasa policija nije nista poljacima mogla pa ih nije ubijala a ljudi lomili sve pred sobom,pa Torcida u Slovackoj itd
Nemoj mi molim te huligane pravdati drugim huliganima. To što im policija nije ništa mogla je sramota države! Da sam ja zakon dao bi policiji sve žive ovlasti da se obračuna sa tom stokom kako zna i umije! U Splitu sam proveo 3 godine bio na utakmicama i pola tih likova se bavi drogom i kriminalom, trenira borilačke sportove sprema se za sukobe itd. Z ali to je organizirana organizacija koja svejedno pravi problem dila drogu itd. Ako se ovako bude popuštalo huliganima za koju godini biti će i kod nas "normalno" da se kvazi zvane vođe kriminalnih organizacija propucaju da se ubijau itd. Pa u Poljskoj se se navijači mačetama sasjekli drugog u Turskoj se noževima bodu pa i po Italiji! I onda se netko napravi pametan i kaže NE, nemoj te vi na takve mentalne idiote pucati pošaljite im razglednicu a oni nek po svome preurede grad! Sve su to idioti koji to svjesno rade i da im se stane na kraj treba se žestoko sa njima obračunati!
Slucajno sam bio u par navrata kad je Torca orgijala sa BBB po hercegovini i razbijali lokale,radnjebgadjali se kamenjem i bakljama cak se i nozevi potezali zasto policija nije pucala jer je imovina tudja unistava? Skripari su taj dan provocirali,vrijedjali,gadjali i uzvraceno im je pa su se kao curice krili iza policije,da smo samo gledali bilo bi sutra HZ su misevi,jade itd dvolicno al eto. Kad treba pisete da smo misevi,pa kad odgovara onda smo najveci huligani u evropi krajnje licemjerno
Zadnja izmjena: zagor1987, dana/u 15 maj 2019, 00:31, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la UstanikSBII » 15 maj 2019, 00:30

Hajdeee je napisao/la:@Ustanik.
90%Hz su huligani sa kriminalnim dosijeima? :mrgreen:

Molim te, garantujem ti svojim zivotom sigurnost. Prvi put kada dodjes u Sarajevo...javi mi se, da te upoznam sa velikim brojem momaka sa sjevera. Narocito iz te generacije koja je bila taj dan dole. Ne da ces se sje.bati ko su ti momci.. koje skole i karijere imaju...privatne biznise ...i sve totalno legalno.

Eto..necu reci sta i kako je, bices moj 'rodjak' iz Hercegovine...necemo povezivati pricu sa ovim sto sada pricamo. Samo te molim da se javis, da te opusteno upoznam sa tim momcima.

Ti kako opisujes to, bas stvaras sliku po medijskim pricama o huliganima, ludacima, neuracunjivim likovima i sl. A to je nidze veze....vjeruj mi
Pa ako su toliko inteligentni, obrazovani i uspješni zašto su im potreba sva ta sranja! Zašto ne mogu popiti koju pivu ponašati se normalno, "zbariti" koju djevojku a ne ko zadnja stoka! Ja jednostavno ne kontam taj mentalni sklop da ideš svjesno nekome ozljede nanositi koje mogu imati kobne posljedice radi neke krpe koja se zove "trans" ili evo HZ se hvale otetim bubnjem?! WTF pa koji retard moraš biti u glavi da ti u ovakvoj siromašnoj državi ispunjenje života i tu neku radost donosi hebeni bubanj? Stvarno ne kontam inače psihu tih nazovi navijača! Pojasni mi to, a nema problema sa bilo kim otvoreno pričati. U Sarajevu sam i onako svako malo!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la zagor1987 » 15 maj 2019, 00:34

Jos nesto Torca je upala zamisli na stadion Grbavica unistili koreo Manijacima pa niko nikog ubio nije,pa se na svim portalima velicala Torcida za hrabrost i akciju to je ta razlika,jer navijacki se potuci i akcijati,ja znam da tebi to nije jasno jer nisi u tom svjetu zivis normalan zivot i vjerovatno si normalan lik al ti samo kazem da nije sve tako kako pricas,nek te momak povede kako je rekao pa ces se sam uvjeriti

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la UstanikSBII » 15 maj 2019, 00:35

zagor1987 je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:Po ovoj logici policija bi svaki dan ubijala navijace,a bilo je nereda vecih razmjera od ovih. Nasa policija nije nista poljacima mogla pa ih nije ubijala a ljudi lomili sve pred sobom,pa Torcida u Slovackoj itd
Nemoj mi molim te huligane pravdati drugim huliganima. To što im policija nije ništa mogla je sramota države! Da sam ja zakon dao bi policiji sve žive ovlasti da se obračuna sa tom stokom kako zna i umije! U Splitu sam proveo 3 godine bio na utakmicama i pola tih likova se bavi drogom i kriminalom, trenira borilačke sportove sprema se za sukobe itd. Z ali to je organizirana organizacija koja svejedno pravi problem dila drogu itd. Ako se ovako bude popuštalo huliganima za koju godini biti će i kod nas "normalno" da se kvazi zvane vođe kriminalnih organizacija propucaju da se ubijau itd. Pa u Poljskoj se se navijači mačetama sasjekli drugog u Turskoj se noževima bodu pa i po Italiji! I onda se netko napravi pametan i kaže NE, nemoj te vi na takve mentalne idiote pucati pošaljite im razglednicu a oni nek po svome preurede grad! Sve su to idioti koji to svjesno rade i da im se stane na kraj treba se žestoko sa njima obračunati!
Slucajno sam bio u par navrata kad je Torca orgijala sa BBB po hercegovini i razbijali lokale,radnjebgadjali se kamenjem i bakljama cak se i nozevi potezali zasto policija nije pucala jer je imovina tudja unistava? Skripari su taj dan provocirali,vrijedjali,gadjali i uzvraceno im je pa su se kao curice krili iza policije,da smo samo gledali bilo bi sutra HZ su misevi,jade itd dvolicno al eto. Kad treba pisete da smo misevi,pa kad odgovara onda smo najveci huligani u evropi krajnje licemjerno
Da sam ja vlast i da rade to što ti navodiš ja bi im mirne duše dozvolio da pucaju! Ako si stoka i ne znaš se civilizirano ponašati u 21st onda ne znam šta da kažem. Čim imaš kod sebe oružje (naveo si noževe) znači svjesno ideš ugroziti nekom drugom život! I šta sad treba poduzeti da se takve budale urazume! Mirne duše bi dopustio policiji da povuče oružje na takve budale!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la zagor1987 » 15 maj 2019, 00:38

Razumijem te sta pricas i ok je to,al da se svi isto gledaju a ne HZ drzavni neprijatelji a nor Torca djeca cvjeca,pa Ultrasi su upali u drugi dio Mostara lupali itd,pa su onda u vise navrata sa RA imali belaje itd bilo je svega

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5554
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Hajdeee » 15 maj 2019, 00:40

Zivotni stil. Lov za adrenalinom.
Neko skace padobranom..neko se bavi alpinizmo...ekstremnim ronjenjem, paraglajdingom...neko fura navijacke furke.

I malo je onih koji su tu iz huliganstva, 95%je tu ljudi koji vole taj klub, bolesni su za njim...ili barem vole taj zivotni stil putovanja, druzenja, malo cuganja i slicno.


Jako su predimenzionirane price o narkomanima, ludacima i slicno u navijackim redovima.
Pa imas isti postotak i narkomana i ludaka, recimo u redovima politicara...samo sto su upakovani u odijela, i rade sranja u rukavicama.

Evo ja ti tvrdim, da zadnje desavanje u Olovu se nebi ni desilo, da je policija imala samo jednu interventnu jedinicu stacioniranu u tom gradu.

Ne branim huliganake porive kod pojedinaca, koji znaju onda povuci masu (psihologija mase je cudo), ali uvheren sam u to...da je 99% svih tih desavanja mogla preduhitriti policija. Adekvatnom reakcijom...i reakcijom na vrijeme.
Zadnja izmjena: Hajdeee, dana/u 15 maj 2019, 00:42, ukupno mijenjano 1 put.
- FKS -

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la UstanikSBII » 15 maj 2019, 00:40

zagor1987 je napisao/la:Jos nesto Torca je upala zamisli na stadion Grbavica unistili koreo Manijacima pa niko nikog ubio nije,pa se na svim portalima velicala Torcida za hrabrost i akciju to je ta razlika,jer navijacki se potuci i akcijati,ja znam da tebi to nije jasno jer nisi u tom svjetu zivis normalan zivot i vjerovatno si normalan lik al ti samo kazem da nije sve tako kako pricas,nek te momak povede kako je rekao pa ces se sam uvjeriti
Pa to je kriv mentaliteta ljudi što je ukrasti neku hebenu krpu zvanu trans i zbog tog mlatiti druge ljude i stavljati sebe u rizik od "degeneka" sve radi te neke krpice zvane trans! Pa moraš biti baš lud u glavu! Ili toliko očajan sa životom ako ti je to smisao života! Velika većina HZ u tome pronalazi životni smisao jer da nije tako ne bi pravili ispade od Tuzle preko Zenice pa nadalje. Znači ti momci imaju opasno poremećene društvene vrijednosti! Pa za mene je isto ludost što države rade trošeći tisuće maraka na narkomane da se skinu! Pa jel te netko tjera silom da to radiš, nije pa što onda radiš sra.nja??? A za djecu oboljele od raka nema se novca a za stotine drogeraš puste akcije da ih se spasi. Ako ne znaš biti čovjek, što se mene tiče krepaj ko ker!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la UstanikSBII » 15 maj 2019, 00:46

Hajdeee je napisao/la:Zivotni stil. Lov za adrenalinom.
Neko skace padobranom..neko se bavi alpiniuzmo...ekstremnim ronjenjem, paraglajdingom...nego fura navijacke furke.

I malo je onih koji su tu iz huliganstva, 95%je tu ljudi koji vole taj klub, bolesni su za njim...ili barem vole taj zovotni stil putovanja, druzenja, malo cuganja i slicno.


Jako su predimenzionirane price o narkomani a, ludacima i slicno u navijackim redovima.
Pa inas isti postotak i narkomana i ludaka, recimo u redovima politicara...samo sto su upakovani u odijela, i rade sranja u rukavicama.

Evo ja ti tvrdim, da zadnje desavanje u Olovu se nebi ni desilo, da je policija imala samo jednu interventnu jedinicu stacioniranu u tom gradu.

Ne branim huliganake porive kod pojedinaca, koji znaju onda povuci masu (psihologija mase je cudo), ali uvheren sam u to...da je 99% svih tih desavanja mogla preduhitriti policija. Adekvatnom reakcijom...i reakcijom na vrijeme.
Ma što se mene tiče lovi ti adrenalin kako hoćeš ali ne ugrožavaju tuđe živote! Isto ko što mediji od pojedinih divljaka za volanom prave žrtve kad poginuo kao mlad izgubio život! A to što je bio pijan ko deva i jurio 120km/h nikom ništa? Da se razumijemo ovdje pričam samo argumentima, svako nasilje osuđujem svakoga poštujem al ne mogu imati razumijevanja za one koji KONSTANTO prave probleme! Opet se pozivaš na policiju, pa jel moguće da ti treba policija da se normalno ponaša! Jel moguće gledati utakmicu bez srca.nja! To što je neka budala sve to izmislila u Engleskoj pa ostale budale misle da to ima smisla to je njihov problem! Ja za takvo ponašanje nemam trunke razumijevanja! Za mene je policija čak i previše blag!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5554
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Hajdeee » 15 maj 2019, 00:54

Nekada ti nemas prostora da se povuces. Primoran si da budss dio neke frke.
Pocne sve par usijanih glava..u povuku mase..jer krene haos i lancana reakcija.

Zato i kazem. Tu je postavljanje, profesionalnost...a najcesxe samo prisustvo policije kraj svim potencijalnih komplikacija.


I ja ti opet kazem. Ne amnestiram pojedince iz mojih redova, 98%njih i odgovara za vecinu tih desavanja....ali nemoj da i drugi amnestiraju pojedince koji su uradilo brutalne stvari.

Ubistvo i teska ozljedjivanja iz vatrenog oruzija zasluzuje pravno i krivicno gonjenje, i na kraju pravdu.
Zato i jeste tolika tenzija. I zato, bojim se, nastradat ce negoko u tom momentu mozda nije bio ni u vrticu.

Zato i pistoji pravo i pravno drustvo, a ne amestiranje 'mojih', i selektivna provedba pravde. To je zajebana stvar..koja vodi ka mrznji i na koncu osveti. Sto valjda niko ne zeli.
- FKS -

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la UstanikSBII » 15 maj 2019, 01:37

Hajdeee je napisao/la:Nekada ti nemas prostora da se povuces. Primoran si da budss dio neke frke.
Pocne sve par usijanih glava..u povuku mase..jer krene haos i lancana reakcija.

Zato i kazem. Tu je postavljanje, profesionalnost...a najcesxe samo prisustvo policije kraj svim potencijalnih komplikacija.


I ja ti opet kazem. Ne amnestiram pojedince iz mojih redova, 98%njih i odgovara za vecinu tih desavanja....ali nemoj da i drugi amnestiraju pojedince koji su uradilo brutalne stvari.

Ubistvo i teska ozljedjivanja iz vatrenog oruzija zasluzuje pravno i krivicno gonjenje, i na kraju pravdu.
Zato i jeste tolika tenzija. I zato, bojim se, nastradat ce negoko u tom momentu mozda nije bio ni u vrticu.

Zato i pistoji pravo i pravno drustvo, a ne amestiranje 'mojih', i selektivna provedba pravde. To je zajebana stvar..koja vodi ka mrznji i na koncu osveti. Sto valjda niko ne zeli.
Po tvojim postovima da se zaključiti da si i sam član HZ ili da si im barem blizak. Sve si to naveo fino i slažem se sa svime da svi odgovorni akteri moraju odgovarati za svoje postupke ja to uopće ne sporim! Ako si sam član HZ (a mislim da jesi) nije mi jasno zašto ti trebaju tebi ili bilo kome takve scene! Ako vidiš da je po tim utakmicama "belaj" zašto ideš sa takvom skupinom ljudi negdje? Ti ili bilo tko drugi? Zar ti je ok tebi ili nekom drugom navijači da te roditelji ili rodbina gledaju u lisicama kad vas murija privede? Zar da strahuju za tvoj život? Pa nije sve opći rat da nemaš izbora! Ako vidiš da ima pojedinaca koji sve uvlače u problem pa jednostavno se odmakneš! Problem kod navijača je što imaju neki glupi stil razmišljanja jer ako se odmakne od problema reći će mu druge budale da je pič.kica a pošto je njemu stalo do mišljenja tih budala on se jadnik svojom pameću ne može iz toga izvući i onda to navijači obično pravdaju psihologijom mase! Kriv je svaki pojedinac koji ne želi odstraniti te što prave probleme ili ako nije u stanju nek se makne od takvih ljudi u miran je!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
dynamodresden1
Postovi: 397
Pridružen/a: 29 jun 2016, 18:43

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la dynamodresden1 » 15 maj 2019, 02:38


Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Osim13 » 15 maj 2019, 17:32

Kaunas je napisao/la:.

Hajde momci, ne sumnjam u prolaz. :bih:

Kud ćeš dalje, brate slatki... :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Kaunas
Postovi: 13292
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Kaunas » 15 maj 2019, 17:37

Osim13 je napisao/la:
Kaunas je napisao/la:.

Hajde momci, ne sumnjam u prolaz. :bih:

Kud ćeš dalje, brate slatki... :mrgreen:
Lapsus jbg. :mrgreen:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Babuka1946
Postovi: 210
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Babuka1946 » 15 maj 2019, 19:18

Osim13 je napisao/la:
Kaunas je napisao/la:.

Hajde momci, ne sumnjam u prolaz. :bih:

Kud ćeš dalje, brate slatki... :mrgreen:
U grupnu fazu :mrgreen:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 15 maj 2019, 19:24

Osim13 je napisao/la:
Kaunas je napisao/la:.

Hajde momci, ne sumnjam u prolaz. :bih:

Kud ćeš dalje, brate slatki... :mrgreen:
Možda je mislio prolaz do trofeja :bow: :bih:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Osim13 » 15 maj 2019, 19:26

MortemHz je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:
Kaunas je napisao/la:.

Hajde momci, ne sumnjam u prolaz. :bih:

Kud ćeš dalje, brate slatki... :mrgreen:
Možda je mislio prolaz do trofeja :bow: :bih:
Kontam kontam, valjalo je raskrčiti kukaste križeve što su letili sa tribina :lol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 15 maj 2019, 19:27

:urnebes: :thumbup:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Kaunas
Postovi: 13292
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Kaunas » 15 maj 2019, 19:30

Osim13 je napisao/la: Kontam kontam, valjalo je raskrčiti kukaste križeve što su letili sa tribina :lol:
:lol: :lol: :rol:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Vanja8
Postovi: 10156
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Vanja8 » 15 maj 2019, 19:33

:rol: :rol: :rol:
Oske, ti si nas pocasni gost ispred Vjecne vatre... :salut: :salut: :salut:

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la drakensang » 15 maj 2019, 19:35

Osim13 je napisao/la:
Kaunas je napisao/la:.

Hajde momci, ne sumnjam u prolaz. :bih:

Kud ćeš dalje, brate slatki... :mrgreen:
Cuj kud, a bradina?

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.