FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 15 maj 2019, 17:54

Skojevska je napisao/la:Sta ti znaci rezimski navijac?
pitaj drugove svoje. Dobro ti znas sta znaci . To znaci da je sve dobro dok je predjednik skupštine ovaj, dok se pita broj jedan i dok se ne komentarisu na stotine poteza ljudi koji su operisani od sporta da odlucuju o necemu i da se brani svaki makar sitan potez onih koji trenutno vode grad i upropostavaju sport. Takodje da ne bude sad da ja podrzavam ove druge al ovi drugi na kantonalnom nivou su jos gori i njih sport neinetresuje nid pod razno.

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 15 maj 2019, 17:57

Skojevska je napisao/la:Sta ti znaci rezimski navijac?
Navijac bez VIP sezonske
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 15 maj 2019, 17:58

Gifron je napisao/la:
Skojevska je napisao/la:Sta ti znaci rezimski navijac?
Navijac bez VIP sezonske
:urnebes: :urnebes:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 15 maj 2019, 18:03

pa normalno rezimski navijaci nemaju vip ulaznica, oni dolaze u loze bez icega i gledaju u nebo jer se tu moraju pojaviti zbog dragog vodje. A vidi se po komentarima oronulih degenerika koji za svog zivota ne znaju nabroja u 100 godisnjici postojanja kluba 11 igraca slobode koji su igrali za as klub. Vip Vas boli jer je Mario uradio najbolju stvar za sve nas koji nisu podnosili proslu upravu da nisu uspjeli prodat ni jednu VIP ulaznicu pa cak i moju a boli Va da je godinu prije onaj tamo vama rezimlijama omrazeni predsjednik sam kupio 10 komada

Avatar
Skojevska
Postovi: 2459
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 15 maj 2019, 18:11

Gifron je napisao/la:
Skojevska je napisao/la:Sta ti znaci rezimski navijac?
Navijac bez VIP sezonske
:lol: :lol: :lol:
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 15 maj 2019, 18:12

Poserem mu se na svaku koju je kupio.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 15 maj 2019, 18:13

Trebo bi Seksor odgovoriti na koje antibot pitanje.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 15 maj 2019, 18:19

Brcanskamalta je napisao/la:Poserem mu se na svaku koju je kupio.

Uh jesi si ti promjenio da nisi pojeo kaku hapicu , bas listam tvoje postove ovdje zadnjih par godina, srao si se ti al na neke druge pa covjece mene si napadao i srao se kad sam ga napadao, eto i ti si sad rezimski navijac, gori si od od ove trojice bundoglava : Pen, TZ, Skoj. ta se tebi izdesavalo ne mogu da vjerujem da si se promjenio zadnji mjesec isto ko onaj Maramor sto je spavo skoro kod njega, slika profilna itd, odjednom se djete promjeni hahahahah. Koji ste vi tromoralni trolovi , nevjerovatno. 2015 prodato 676 sezonskih i 15 vip ( Ja nisam kupio taad :) ) 2019 40 sezonskih.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 15 maj 2019, 18:23

Kleli su se i Krajišnici u Fikreta nekad davno...
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 15 maj 2019, 18:24

EEEEEE nsu se kleli krajišnici već Kladušani, a i danas je tamo fikret babo i broj 1

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 15 maj 2019, 18:27

xeksor je napisao/la:2019 40 sezonskih.
Jesi siguran u taj broj? Jer lik koji je to objavio je napisao da je Tuzla City prodao 65
Jedan grad, jedna ljubav!

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 15 maj 2019, 18:31

Pa tako se prica da je prodato, a taj lik sto je objavio izgleda nema pojma da TC ne prodaje ulaznice a kamo sezonske, al ne bitno nek je prodato i 100 a 2015 skoro 7 puta vise
Zadnja izmjena: xeksor, dana/u 15 maj 2019, 18:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 15 maj 2019, 18:32

xeksor je napisao/la:EEEEEE nsu se kleli krajišnici već Kladušani, a i danas je tamo fikret babo i broj 1
Čitava Krajina se klela u njega, ko mi u Azmira, i okrenu se izda nas.

Ja čuo da smo prodali 6500 sezonskih?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 15 maj 2019, 18:32

xeksor je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Poserem mu se na svaku koju je kupio.

Uh jesi si ti promjenio da nisi pojeo kaku hapicu , bas listam tvoje postove ovdje zadnjih par godina, srao si se ti al na neke druge pa covjece mene si napadao i srao se kad sam ga napadao, eto i ti si sad rezimski navijac, gori si od od ove trojice bundoglava : Pen, TZ, Skoj. ta se tebi izdesavalo ne mogu da vjerujem da si se promjenio zadnji mjesec isto ko onaj Maramor sto je spavo skoro kod njega, slika profilna itd, odjednom se djete promjeni hahahahah. Koji ste vi tromoralni trolovi , nevjerovatno. 2015 prodato 676 sezonskih i 15 vip ( Ja nisam kupio taad :) ) 2019 40 sezonskih.
Ja ti jucer ili prekucer objasni neke stvari oko toga a ti opet.
Svaka cast za sve ali daleko mu kuca.Sam je izabrao Slogu i sretno mu bilo.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 15 maj 2019, 18:34

Brcanskamalta je napisao/la:
xeksor je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Poserem mu se na svaku koju je kupio.

Uh jesi si ti promjenio da nisi pojeo kaku hapicu , bas listam tvoje postove ovdje zadnjih par godina, srao si se ti al na neke druge pa covjece mene si napadao i srao se kad sam ga napadao, eto i ti si sad rezimski navijac, gori si od od ove trojice bundoglava : Pen, TZ, Skoj. ta se tebi izdesavalo ne mogu da vjerujem da si se promjenio zadnji mjesec isto ko onaj Maramor sto je spavo skoro kod njega, slika profilna itd, odjednom se djete promjeni hahahahah. Koji ste vi tromoralni trolovi , nevjerovatno. 2015 prodato 676 sezonskih i 15 vip ( Ja nisam kupio taad :) ) 2019 40 sezonskih.
Ja ti jucer ili prekucer objasni neke stvari oko toga a ti opet.
Svaka cast za sve ali daleko mu kuca.Sam je izabrao Slogu i sretno mu bilo.
Ma do prije par mjeseci kad je on uveliko sa slogom igrao u premijer ligi nisi tako pricao. Al to je tvoje bezveze se i mjesam.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 15 maj 2019, 18:38

Onda ne znam koji ti forum pratis.
Uvjek sam branio njegov rad u Slobodi jer vecinom tako mora drugacije tada nije moglo...On je usrao kod mene kasnije glupim izjavama i forsiranjem Sloge ispred Slobode pogotovo nebulozama o stadionu od 50 mil i onda se uvalio na Tusanj...Nije od rijeci i to je to.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 15 maj 2019, 18:43

xeksor je napisao/la:Pa tako se prica da je prodato, a taj lik sto je objavio izgleda nema pojma da TC ne prodaje ulaznice a kamo sezonske, al ne bitno nek je prodato i 100 a 2015 skoro 7 puta vise
Kupio sam je 2015, kupio sam i 2018. Jer nije bitna uprava, bitno je klub podrzati. Al' upravo to govorim, lazi poput te sto si upravo spomenuo, i 100 drugih unose nemir i raskol medju nama navijacima.
Nijedan predsjednik u zadnjih 15 godina nije uradio vise dobrog za ovaj klub, nego loseg. Svaka uprava je nesto usrala, zajebala, upropastila.
Azmir je bio na dobrom putu, ali trenutak kada je odlucio otici, ugovori koji su se tada pojavili (Dzidic, Karic) i ostali repovi koji su ostali iza njega su to sve upropastili. I Senad je imao dobrih poteza, ali opet vise losih.
Vidit cemo kako ce se Kozlic snaci. Za sada se sa ovim vracanjem dugova i rjesavanjem problema za licencu nazire njihova volja, ali za navijace ce biti bitniji segment kod sastavljanja ekipe za novu sezonu i eventualne prodaje Beganovica i Muminovica.
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 15 maj 2019, 18:45

Gifron je napisao/la:
xeksor je napisao/la:Pa tako se prica da je prodato, a taj lik sto je objavio izgleda nema pojma da TC ne prodaje ulaznice a kamo sezonske, al ne bitno nek je prodato i 100 a 2015 skoro 7 puta vise
Kupio sam je 2015, kupio sam i 2018. Jer nije bitna uprava, bitno je klub podrzati. Al' upravo to govorim, lazi poput te sto si upravo spomenuo, i 100 drugih unose nemir i raskol medju nama navijacima.
Nijedan predsjednik u zadnjih 15 godina nije uradio vise dobrog za ovaj klub, nego loseg. Svaka uprava je nesto usrala, zajebala, upropastila.
Azmir je bio na dobrom putu, ali trenutak kada je odlucio otici, ugovori koji su se tada pojavili (Dzidic, Karic) i ostali repovi koji su ostali iza njega su to sve upropastili. I Senad je imao dobrih poteza, ali opet vise losih.
Vidit cemo kako ce se Kozlic snaci. Za sada se sa ovim vracanjem dugova i rjesavanjem problema za licencu nazire njihova volja, ali za navijace ce biti bitniji segment kod sastavljanja ekipe za novu sezonu i eventualne prodaje Beganovica i Muminovica.
Ja sam u prvim danima kupio sezonsku i bio sam oko broja 40, tako da to nije istina. Plus na ovo kada dodas one penzionerske sezonske i jos, solidan broj je prodan, s obzirom na posjetu i slicno.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Beduin
Postovi: 16297
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 15 maj 2019, 19:48

Brcanskamalta je napisao/la:Onda ne znam koji ti forum pratis.
Uvjek sam branio njegov rad u Slobodi jer vecinom tako mora drugacije tada nije moglo...On je usrao kod mene kasnije glupim izjavama i forsiranjem Sloge ispred Slobode pogotovo nebulozama o stadionu od 50 mil i onda se uvalio na Tusanj...Nije od rijeci i to je to.
Pa brate valjda si do sad naucio da ako nekoga pohvalis i deklarises se kao njegov pristalica (u tom momentu), onda moras ga braniti i biti njegov pristalica i kad ne valja i pokaze se kao go.vno od covjeka, predsjednika, sportiste...
Dakle, prema nekima ovdje ne smijes reci nesto lose ako si ranije bio za Azmira, tako i Senada, pa sad Kozlica... a to se zove jednoumlje.

Azmir valjao i mi ga podrzavali. Nije odrzao rijec i otisao kao papak, ostavio tim i klub u po nicega i ko ga j3be.

Senad prihvatio takvo stanje, posudio svoje pare i kasnije ih sebi vratio i kao svaki predsjednik i on dobio podrsku. Lijepo se pocelo voditi klub, ali u startu zasrao sa Karicem sto ga nije odj3bao i kaznio zbog Vibera. Kasnije ostavio i nekih dugova u klubu, ko ga j3be kao takvog.

Kozlic? Ima podrsku kao predsjednik, ali mu ne vjerujem jer su se i prethodni pokazali kao dvolicni i smutljivci. Nadam se da ce nastaviti kako je krenuo, a mi mu pomogli u tome na svaki nacin.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 15 maj 2019, 19:57

Sezonske:
2016/17 tacno 605
2017/18 izmedju 650-700
2018/19 oko 550
tuzlanska Sloboda

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.