FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 15 maj 2019, 19:58

Podrzavamo klub a svi ljudi u i oko kluba su podlozni kritici.Neki poz. Neki negativnoj. Po zaslugama naravno.

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 15 maj 2019, 20:01

Sariel1987 je napisao/la:Podrzavamo klub a svi ljudi u i oko kluba su podlozni kritici.Neki poz. Neki negativnoj. Po zaslugama naravno.
Samo se ne sjecam da sam od tebe ikada cuo nesto pozitivno, al hajd.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 15 maj 2019, 20:03

Sariel1987 je napisao/la:Podrzavamo klub a svi ljudi u i oko kluba su podlozni kritici.Neki poz. Neki negativnoj. Po zaslugama naravno.
Jesu li i navijaci podlozni kritici ili je kod njih pravo veta
tuzlanska Sloboda

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 15 maj 2019, 20:03

Beduin je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Onda ne znam koji ti forum pratis.
Uvjek sam branio njegov rad u Slobodi jer vecinom tako mora drugacije tada nije moglo...On je usrao kod mene kasnije glupim izjavama i forsiranjem Sloge ispred Slobode pogotovo nebulozama o stadionu od 50 mil i onda se uvalio na Tusanj...Nije od rijeci i to je to.
Pa brate valjda si do sad naucio da ako nekoga pohvalis i deklarises se kao njegov pristalica (u tom momentu), onda moras ga braniti i biti njegov pristalica i kad ne valja i pokaze se kao go.vno od covjeka, predsjednika, sportiste...
Dakle, prema nekima ovdje ne smijes reci nesto lose ako si ranije bio za Azmira, tako i Senada, pa sad Kozlica... a to se zove jednoumlje.

Azmir valjao i mi ga podrzavali. Nije odrzao rijec i otisao kao papak, ostavio tim i klub u po nicega i ko ga j3be.

Senad prihvatio takvo stanje, posudio svoje pare i kasnije ih sebi vratio i kao svaki predsjednik i on dobio podrsku. Lijepo se pocelo voditi klub, ali u startu zasrao sa Karicem sto ga nije odj3bao i kaznio zbog Vibera. Kasnije ostavio i nekih dugova u klubu, ko ga j3be kao takvog.

Kozlic? Ima podrsku kao predsjednik, ali mu ne vjerujem jer su se i prethodni pokazali kao dvolicni i smutljivci. Nadam se da ce nastaviti kako je krenuo, a mi mu pomogli u tome na svaki nacin.
Evo u startu su ko fol rijesili dug od skoro 350 000(nema veze oprostio covjek 2 glave i to je umjece nagovorit nekoga).
Rekao sam danas ako ovako nastave raditi na ciscenju ovih govana ima moju podrsku,jer ne mozemo imati oboje i rezultat i dugovi.
Halal mu bilo 2-3 god borbe za opstanak....Neka sastsve mladu ekipicu poletnu sa dva tri iskusnija i trci bori se..
A opet mozda ljudi imaju "mozga"pa sa ovim sto imaju naprave "cudo"i obraduju nas.
Rjesiti toliki dug za ovako kratko....Dobro su poceli.
Samo rijesiti se nagomilanih igraca ima jedno 6-7 viska i fino ciljano dovesti igrace...ne 30+ nego 20+ godina.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 15 maj 2019, 20:04

zlajci je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Podrzavamo klub a svi ljudi u i oko kluba su podlozni kritici.Neki poz. Neki negativnoj. Po zaslugama naravno.
Jesu li i navijaci podlozni kritici ili je kod njih pravo veta
Narvno druze svi u i oko kluba.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 15 maj 2019, 20:08

bhpremierliga12 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Podrzavamo klub a svi ljudi u i oko kluba su podlozni kritici.Neki poz. Neki negativnoj. Po zaslugama naravno.
Samo se ne sjecam da sam od tebe ikada cuo nesto pozitivno, al hajd.
Pa shodno zaslugama u zadnje vrijeme slabo sta bilo za pohvalit :lol:

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 15 maj 2019, 20:11

Gledam kako lako Sarajevo uze opet kup mi iz skoro 10 pokusaja niti jednom. Jebote ne znam jel ima gdje kakav podatak u svijetu sa slicnim negativnim omjerom da i mi u necemu budemo prvi. Tuga majke mi.
samo Sloboda

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 15 maj 2019, 20:13

merak je napisao/la:Gledam kako lako Sarajevo uze opet kup mi iz skoro 10 pokusaja niti jednom. Jebote ne znam jel ima gdje kakav podatak u svijetu sa slicnim negativnim omjerom da i mi u necemu budemo prvi. Tuga majke mi.
Po tome smo slavniji i od jedne Benfike :urnebes:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 15 maj 2019, 20:15

E cuj pozivitno. Pa pozitvno je da sam ziv i na nogama poslje svih shokova koji su nam priredjeni :lol:

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 15 maj 2019, 21:00

Brcanskamalta je napisao/la:
merak je napisao/la:Gledam kako lako Sarajevo uze opet kup mi iz skoro 10 pokusaja niti jednom. Jebote ne znam jel ima gdje kakav podatak u svijetu sa slicnim negativnim omjerom da i mi u necemu budemo prvi. Tuga majke mi.
Po tome smo slavniji i od jedne Benfike :urnebes:
Njih je prokleo bivsi trener mi smo Tusanj izgradili na vakufskoj zemlji treba od njih traziti halal.
samo Sloboda

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 15 maj 2019, 21:31

merak je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:
merak je napisao/la:Gledam kako lako Sarajevo uze opet kup mi iz skoro 10 pokusaja niti jednom. Jebote ne znam jel ima gdje kakav podatak u svijetu sa slicnim negativnim omjerom da i mi u necemu budemo prvi. Tuga majke mi.
Po tome smo slavniji i od jedne Benfike :urnebes:
Njih je prokleo bivsi trener mi smo Tusanj izgradili na vakufskoj zemlji treba od njih traziti halal.
Kae efendija bez 40 000 maraka nece ni bismilu proucit kamoli halalit .Ja mu kaze halalit necu :mrgreen:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

mirza24
Postovi: 629
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 15 maj 2019, 21:33

100% vjerujem ovim novim predsjedniku i ljudima oko njega . Mislim da zadnjih 30 godina nismo imali bolje ljude u klubu nego ove sad jos samo da srede i OP da dolaze najveci talenti sa Tk u svetinju a ne kao prije samo tatini sinovi koji nisu ni za 1 kantonalnu

Avatar
meecko
Postovi: 1521
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 15 maj 2019, 22:04

Danas sam od jednog starog navijača Slobode čuo pametnu: prije je "talentovana sirotinja" igrala a bogati i "ugledni" su navijali. Sada "bogati i ugledni" igraju i navijaju sa tribine. A sirotinje nema više ni na terenu ni na tribinama.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 15 maj 2019, 23:41

Sretan Vam 15. Maj, Dan oslobodjenja naseg lijepog Grada :bih:

Mogli ste makar danas bez hard feelings :)
075

Avatar
Beduin
Postovi: 16343
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 16 maj 2019, 00:02

Samo sto Felix Sturm zaj3ba sebe i tako i nas, necemo Smajica tusnuti. Sad nam je jedina nasa nas Ado i njegove dobre veze.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 16 maj 2019, 00:36

Beduin je napisao/la:Samo sto Felix Sturm zaj3ba sebe i tako i nas, necemo Smajica tusnuti. Sad nam je jedina nasa nas Ado i njegove dobre veze.
Smajića ako negdje tusne sa ovakvom sezonom iza sebe, prestići će i Minu Raiolu.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

desperados
Postovi: 1083
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 16 maj 2019, 01:00

Madal je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Samo sto Felix Sturm zaj3ba sebe i tako i nas, necemo Smajica tusnuti. Sad nam je jedina nasa nas Ado i njegove dobre veze.
Smajića ako negdje tusne sa ovakvom sezonom iza sebe, prestići će i Minu Raiolu.
Ceka se odgovor Fulhama :lol:

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 16 maj 2019, 09:18

Madal je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Samo sto Felix Sturm zaj3ba sebe i tako i nas, necemo Smajica tusnuti. Sad nam je jedina nasa nas Ado i njegove dobre veze.
Smajića ako negdje tusne sa ovakvom sezonom iza sebe, prestići će i Minu Raiolu.
Zainteresovan je klub iz Kikača za njega,izgleda da ce pokvariti posao Englezima!
DRŽAVA TUZLA!!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 16 maj 2019, 13:53

Dobro, eto, zaradit cemo nesto na Livancicu. Necemo na Smajicu. Divim se vasim glupostima
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2490
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 16 maj 2019, 14:00

Štrajk igrača u Rudarskoj 2.Sve je super i sve je za 5.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.