NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 15 maj 2019, 22:12

convict3583 je napisao/la: Nisam zadovoljan naravno ali ti trazis nerealno u ovom trenutku .
Opet ponavljam nisam ni ja bas zadovoljan ali isto tako znam kako je izvrsavati obaveze prema drzavi jer to svakodnevno radim tesko je svi traze daj daj aki skontaj koliko je covjek platio do sad stari dugova od sda ovaca mogao je kupiti citavo sarajevo i pola zrinskog za toliki kes .Zato cekajmo jos ovaj prelazni rok i ljeto pa cemo vidjet sve crni na bijelo .
Imamo taj neki kostur ekipe pod ugovorima pa makar pola za zamjene ako bude pravi investitor dovesce a ako ne onda treba tjerat u tursku.
Jos ako bude ta neka akademica super.
Daj Boze da ovo izadje na dobro , brate moj :tokralju:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 15 maj 2019, 22:14

NK Čelik je imao web stranicu od 2003. godine. Danas, 16 godina poslije NK Čelik nema web stranicu.

Jedini period kada je bila ugašena je 2 mjeseca 2012. kada su prebacivali hostinge i domenu.

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 15 maj 2019, 22:19

TofiTofita je napisao/la:NK Čelik je imao web stranicu od 2003. godine. Danas, 16 godina poslije NK Čelik nema web stranicu.

Jedini period kada je bila ugašena je 2 mjeseca 2012. kada su prebacivali hostinge i domenu.
:thumbup: to je kritika na mjestu, sramota za jedan klub da nema web stranicu. Jedne prilike je receno da se radi na redizajnu stranice, sad koliko je to istina ne znam.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 15 maj 2019, 22:21

redbull93 je napisao/la:
TofiTofita je napisao/la:NK Čelik je imao web stranicu od 2003. godine. Danas, 16 godina poslije NK Čelik nema web stranicu.

Jedini period kada je bila ugašena je 2 mjeseca 2012. kada su prebacivali hostinge i domenu.
:thumbup: to je kritika na mjestu, sramota za jedan klub da nema web stranicu. Jedne prilike je receno da se radi na redizajnu stranice, sad koliko je to istina ne znam.
Svaka kritika je na mjestu.

almir2018
Postovi: 2229
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 15 maj 2019, 22:22

redbull93 je napisao/la:Daj ljudi da prvo licencu dobijemo, pa cemo onda vidjeti za taj press i tu akademiju. Ako akademija bude, bit ce nesto od ovoga. Dosta ljude okrecu protiv sebe sto su zatvoreni i nema informacija iz kluba i onda se sire dezinformacije i eto belaja, kladionica, politike...

Onda dosta ima i do naseg mentaliteta ljudi, ovo je alaselamet eto. Ne kazem da u klubu sve bajno, al majka mu stara zar se mora zapinjat za svakakve gluposti i za ne provjerene informacije. Treba kritikovati, al u granicama realnosti, samo toliko.

I kad zasjeda ta drugostepena komisija?
Krajem maja ja mislim da je drgostepena komisija zasijeda i glasanje je tajno.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 15 maj 2019, 22:26

Slabo sam u toku ovo nekoliko dana a ovi sto non stop samo nesto negoduju stvarno mi vise smijesno .opet neko spominje kantonalnu ligu a ne govori kojim ces param igrat premijer,federalnu,2 ligu i ko ce vracat dugove tada ..Smijesno i nemoguca misija.Svak svoje opet prica ..Nje nama Aydin kriv i nabio dugove i jos plus covjek vraca dugove stare i vise je uradio neg svi zajedno za 20 godina..Sezonom sam prezadovoljan reprogram i opstanak a za dalje ce mo vidjet ..
Licencu vjerujem da ce mo dobit ,samo ne bi volio da se i to politicki promovise ,nego cisto da se plati iz kluba.
Iduca sezona ce nam pokazat jasniju sliku u svemu.Ovo je realnost neka a neki su stvarno nerealni ko da je Adin preuzeo cist klub bez marke duga i osvajali titule i grlali evropu non stoop.a doso je u klub sve kontra od ovoga i plus prevaren za stare dugove.

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 15 maj 2019, 22:30

TofiTofita je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:
TofiTofita je napisao/la:NK Čelik je imao web stranicu od 2003. godine. Danas, 16 godina poslije NK Čelik nema web stranicu.

Jedini period kada je bila ugašena je 2 mjeseca 2012. kada su prebacivali hostinge i domenu.
:thumbup: to je kritika na mjestu, sramota za jedan klub da nema web stranicu. Jedne prilike je receno da se radi na redizajnu stranice, sad koliko je to istina ne znam.
Svaka kritika je na mjestu.
Ma vala ima svega, jucer eto momak kritikuje sto se komunicira sa navijacima i odg. na ona pitanja preko fb. A da nisu objavili svi bi napali ih opet. Isti tako svi ovdje su ih napali sto robijasima ne odgovore na ta ista pitanja. Ljudi tek jucer sluzbenim putem zaprimili ta ista. I tako te stvari ne mogu mi biti jasne nikako.

Moramo imati svi razumjevanja, valja pare stvoriti, nije to nimalo lahko. Pogotovo kad imas razne sabotaze i ljudstva u klubu kad nemas, to najvise zamjerim Olgunu, sto u klub nisu dovedene strucne osobe koje ce raditi za platu, a ne iz ljubavi djaba. U nasem slucaju bolje jedan kvalitetan administrativni radnik, nego prosjecan fudbaler sa platom 2000km.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 15 maj 2019, 22:52

Ljudi su uslikali papir sa pitanjima koji im je i poslan, a ovi njima odgovorili u vidu statusa, a odgovori "ne moramo mi nikome polagati račune". Neka se svi jebu. Kada god neko sranje oko kluba potegnu pitanje akademije.

Sada se stvara frka zbog licence i uplate. Grebem mu mater, pa gdje su ti svi ti pravnici, advokati, kurci palci da štite interese kluba. Onaj klen odgovara da ne znaju ko ih tuži (he moš mislit). Kada su **** Stevu trebali su vidjeti šta se čovjeku duguje a ne čekati da ih tuži. Oke, stare uprave su krive za 30.000 KM ove godine (sve im grebem), a šta je sa 170.000 KM?! Ko nije uplatio doprinose? Ko ne plaća radnu zajednicu? Saznati ćemo na "velikom PRESSU".

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 15 maj 2019, 23:05

Steelman je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Naime, prihodi od karata i sredstava za sport iz budžeta Grada su samo kap u moru troškova i zaostalih dugova koji i dalje pristižu
Ne želim ulaziti u raspravu oko pitanja i odgovora, ali može li mi neko objasniti samo ovo navedeno.
Bilo ko da pokuša objasniti? Kako sredstva za sport iz budžeta Grada mogu biti trošak i spadati u dug kluba?
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 15 maj 2019, 23:08

Saznat ces kitu na velikom prwsu :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
avenija
Postovi: 13597
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 15 maj 2019, 23:12

Steelman je napisao/la:
Steelman je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Naime, prihodi od karata i sredstava za sport iz budžeta Grada su samo kap u moru troškova i zaostalih dugova koji i dalje pristižu
Ne želim ulaziti u raspravu oko pitanja i odgovora, ali može li mi neko objasniti samo ovo navedeno.
Bilo ko da pokuša objasniti? Kako sredstva za sport iz budžeta Grada mogu biti trošak i spadati u dug kluba?
pokusali su slikovito objasniti da ovo sto dobiju od grada i od ulaznica je nista koliko treba sredstava tj kap u moru..

mozda su se malo nespretno izrazili pa su te doveli u zabludu..
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 15 maj 2019, 23:16

Nisam o tome pricao, sto ne znaci da se ne slazem sa tobom.

@steelman nece ti niko ni odg, jer nikome nije jasno. Ocigledno su se pogresno izrazili ili ti ga odrazili. :D
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 15 maj 2019, 23:32

Odnosilo se, da ti prihodi su "kap u moru" za pokrivanje svih rashoda koje treba zatvoriti...

Ono sto je meni nejasnije tu. Kako sad opet Grad daje novac iz svog budzeta, zar klub nije trebao biti skinut sa budzeta? Doduse nisu razjasnili, na sta se tacno odnose te dotacije. Cisto sumnjam da je to samo za reprogram. Za to ide posebna odluka. Bilo bi lijepo da kazu, koliko novca je klub dobio od Grada, za redovne troskove?
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 15 maj 2019, 23:36

To već ima smisla što piše avenija, ali generalno ne smiju kukati i žaliti se na ljude kako ne podržavaju klub u dovoljnoj mjeri, a pri tom imati stav u smislu da ne treba nikom ništa objašnjavati dok svi vide da mnogo toga ne štima. Prava svrha postojanja kluba je da postoji za ljude koji ga iskreno vole tako da je neumjesno ovako preskakati navijače koji te prate i kući i na strani i koji su tražili odgovore. Ovo je bilo skidanje, daj da se napiše bilo šta. Ima taj press pa da vidimo i to. Treba se malo uozbiljiti.

Neću dalje raspravljati oko odgovora ili stanja, ali ova konstrukcija rečenice je davala skroz drugo značenje koje ne bi imalo baš nikakvog smisla. Kontam se kako da prihodi odjednom postanu troškovi, zar je i to sad moguće, ali pomogli ste. Hvala na objašnjenju.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 15 maj 2019, 23:52

Pasha je napisao/la:Odnosilo se, da ti prihodi su "kap u moru" za pokrivanje svih rashoda koje treba zatvoriti...

Ono sto je meni nejasnije tu. Kako sad opet Grad daje novac iz svog budzeta, zar klub nije trebao biti skinut sa budzeta? Doduse nisu razjasnili, na sta se tacno odnose te dotacije. Cisto sumnjam da je to samo za reprogram. Za to ide posebna odluka. Bilo bi lijepo da kazu, koliko novca je klub dobio od Grada, za redovne troskove?
Ja mislim drug da je ispravno da grad i dalje pomaze klub jer klub nije samo Aydinov vec i gradski

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 15 maj 2019, 23:54

20%.

Javno su se hvalili, da se dovodjenjem investitora, klub skida sa budzeta.

Al' hajd' na stranu i to. Nek' onda ili klub ili Grad odgovore o kojem je iznosu rijec...

Ovakve stvari prelako vecini raje prodju "ispod radara"...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 15 maj 2019, 23:59

Pasha je napisao/la:20%.

Javno su se hvalili, da se dovodjenjem investitora, klub skida sa budzeta.

Al' hajd' na stranu i to. Nek' onda ili klub ili Grad odgovore o kojem je iznosu rijec...
To sve trebaju novinari da postave pitanja na presici kad bude ali koda gledam da ce se opet postavljat pitanja oko pojacanja i hrpa gluposti....a i ja bi volio znat koliko im daje grad osim reprograma jer ako je velika cifra mogli smo funkcionisat i bez njega
Zadnja izmjena: samoposteno, dana/u 16 maj 2019, 00:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 16 maj 2019, 00:00

Zato to i potenciram...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 16 maj 2019, 00:03

Pasha je napisao/la:Zato to i potenciram...
Mozda zbog starih dugova daju Aydin neda sve a Fudo se prepo da ne izvisimo za licencu jer bi on najvise kriv bio....moja neka logika ko ce ti znat lopovska posla

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 16 maj 2019, 00:43

Znate kako vam ovo sve funkcionira, kako sam ja skontao. Aydin finansira redovne troskove i pojacanja, pri tome dolaze na naplatu ranije tuzbe i naplate za koje ovaj nece da zna. Tu jednim dijelom uskace fudo sa budjetom, jer ga je na prevaru doveo, a dio ljudi u klubu od redovnih sredstava odvajaju za to. To dovodi do kasnjena plata i svega ostalog. Onda Aydin opet jer je popusio do sad puno para i ne moze se odreci svega uleti za par desetina hiljada kad ovako spici 5 do 12, kao sad za licencu i u februaru, kad ih je u turskoj isplacivao.

U tome je kvaka svemu. Naravno ima tu dosta propusta jos, jer kako sam vidio ogranicen je broj sposobnih ljudi u klubu, ali opet tu je Aydin kriv. Bolje jedan "Alispahic" manje, a u administraciji covjek vise. Ocigledno se ne vode tom logikom. I ne mozes ti biti predsjednik kluba, a biti odsutan 95% vremena.

To je neko moje laicko vidjenje, ne znaci da sam upravu, a 90% da jesam.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.