Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 16 maj 2019, 00:10

Znal' se kad nam nas Napoleon objavljuje spisak ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 17 maj 2019, 11:01

DaVinci je napisao/la:Znal' se kad nam nas Napoleon objavljuje spisak ...
Vala, ne treba ni objavljivati spisak - znamo svi ko će biti na spisu, svakako.
Dajbože da nas "stručnjak" iznenadi, ali nismo mi te 'sreće'... :cry:
Bosno moja poharana....

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 17 maj 2019, 21:59

Trigger je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:Znal' se kad nam nas Napoleon objavljuje spisak ...
Vala, ne treba ni objavljivati spisak - znamo svi ko će biti na spisu, svakako.
Dajbože da nas "stručnjak" iznenadi, ali nismo mi te 'sreće'... :cry:
I ja svasta pitam, jel da... :roll:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
hz1987
Postovi: 2087
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la hz1987 » 23 maj 2019, 14:05

samo da kupe printer

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 26 maj 2019, 12:08

Šuman ističe da će za posljednja dva duela na pripreme pozvati 21 rukometaša od 28 koliko će ih biti prijavljeno Evropskoj rukometnoj federaciji te da se može očekivati da će na njemu ponovo biti novih imena. Naglašava da će za razliku od aprilskim utakmica protiv Finske u timu biti neki od povrijeđenih igrača koji su se oporavili. To su Ivan Karačić, Alen Ovčina, Marin Vegar i najvjerovatnije Vladimir Vranješ.

“Imamo još jednu nedoumicu sa Vranješom. On nije nastupao. Međutim, radio je magnetnu rezonancu, pa ćemo znati tačno stanje njegovog koljena. Nadam se da će biti spreman, ali još je rano govoriti, jer imamo još dvije-tri sedmice do utakmice, pa ćemo vidjeti kako to izgleda. Na širem spisku će ponovo biti par novih imena. U aprilu momci koji su bili tu i odigrali utakmice sa Finskom, veoma sam zadovoljan. Prvenstveno mislim na Dinu Hamidovića, koji je pokazao da ima potencijal i kvalitet da bude u reprezentaciji. Onda mislim i na mladog Enesa Keškića, momka od 19 godina, koji je potencijal u reprezentaciji. Zatim na Ibrahima Haseljića, kojem je 20-21 godina. Tako da se pojavljuju neki novi momci, koji će sigurno u skorijoj budućnosti biti naši stalni reprezentativci.“ istakao je Šuman.

Sigurno će u Tuzli biti veoma, veoma teška utakmica. Fizički će biti veoma jaka, opet se vraćam, da je baza naša odbrana. Nadam se sa povratkom Vegara i Vranješa da ćemo dobiti na visini, širini i kilaži, da možemo koristimo Mirsad Terzića na njegovom mjestu u odbrani, na halfu. Imamo još Marka Panića, Dejana Malinovića, tako da fizički možemo da igramo protiv njih“, smatra Šuman. Kazao je i da će jako važan biti učinak golmana, jer bi njihovo sjajno izdanje omogućilo dosta laganih golova iz kontre i polukontre, što bi moglo biti odlučujuće protiv Bjelorusa.
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

faruk993
Postovi: 174
Pridružen/a: 07 sep 2015, 10:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la faruk993 » 27 maj 2019, 11:22

Da hoce Vranjes biti spreman, makar za 20 minuta, dosta bi znacilo.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 27 maj 2019, 22:57

faruk993 je napisao/la:Da hoce Vranjes biti spreman, makar za 20 minuta, dosta bi znacilo.
Frajer mjesecima povrijedjen, sta mislis u kakvoj je formi ... mislis da takav nikakav moze nam sta znacit tih 20 minuta ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

faruk993
Postovi: 174
Pridružen/a: 07 sep 2015, 10:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la faruk993 » 28 maj 2019, 15:39

DaVinci je napisao/la:
faruk993 je napisao/la:Da hoce Vranjes biti spreman, makar za 20 minuta, dosta bi znacilo.
Frajer mjesecima povrijedjen, sta mislis u kakvoj je formi ... mislis da takav nikakav moze nam sta znacit tih 20 minuta ...
I u takvom stanju je bolji od Toromanovica.

Muameer
Postovi: 360
Pridružen/a: 21 dec 2018, 23:24
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Muameer » 28 maj 2019, 18:55

Prce namjerava trazit novi ugovor tako pise u danasnjem Avazu

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 28 maj 2019, 19:29

faruk993 je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:
faruk993 je napisao/la:Da hoce Vranjes biti spreman, makar za 20 minuta, dosta bi znacilo.
Frajer mjesecima povrijedjen, sta mislis u kakvoj je formi ... mislis da takav nikakav moze nam sta znacit tih 20 minuta ...
I u takvom stanju je bolji od Toromanovica.
To si u pravu ... :mrgreen:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Topnikus » 29 maj 2019, 01:21

Citam neke izraelce Memica hvale tamo stalno. Zasto ga nema u repci? Sjecam ga se u Bosni pa Borcu strasan bio.

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 29 maj 2019, 15:35

Topnikus je napisao/la:Citam neke izraelce Memica hvale tamo stalno. Zasto ga nema u repci? Sjecam ga se u Bosni pa Borcu strasan bio.
Daleko je on od reprezentacije, pored panica i malinovic, pa cak i koste savica nema mjesta za njega.
Za koju godinu bi mogli imati problem sa desnim bekom, nisam vidio u nasoj pl da imamo neki potencijal na ovoj poziciji...
Ima li neko da bi magao "iskociti" za koju godinu?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 29 maj 2019, 20:02

Topnikus je napisao/la:Citam neke izraelce Memica hvale tamo stalno. Zasto ga nema u repci? Sjecam ga se u Bosni pa Borcu strasan bio.
Prošle godine u visočkoj Bosni nije meda mogao, ne smije frajer opucati a realno imao pedigre najboljeg šutera u ekipi.

Što se tiče budućnosti i desnih bekova u našoj ligi, meni je solidan onaj Šešić iz Borca, bar ono što sam ga protiv Bosne gledao, vazda dadne golova.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 31 maj 2019, 02:42

ham19 je napisao/la:
Topnikus je napisao/la:Citam neke izraelce Memica hvale tamo stalno. Zasto ga nema u repci? Sjecam ga se u Bosni pa Borcu strasan bio.
Za koju godinu bi mogli imati problem sa desnim bekom, nisam vidio u nasoj pl da imamo neki potencijal na ovoj poziciji...
Za koju godinu bi mi mogli imati problem sa svim pozicijama u timu ... nije da smo sad kao vrhunski popunjeni ali 'najbolje' tek dolazi ... zato plasirat se na guzove na ovo EP pa onda zakljucat ovaj pdf jedan kvalifikacijski ciklus ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 31 maj 2019, 11:29

DaVinci je napisao/la:...Za koju godinu bi mi mogli imati problem sa svim pozicijama u timu ... nije da smo sad kao vrhunski popunjeni ali 'najbolje' tek dolazi ... zato plasirat se na guzove na ovo EP pa onda zakljucat ovaj pdf jedan kvalifikacijski ciklus ... :zviz:
Ma, nije da nije tako, ali s dobrim stručnjakom bi se i od osrednjih i mladih moglo nešto napraviti, a mogli bi, vala, i kupiti nekoliko dobrih igrača (ala Katar), jer ako u SA plate cca 250.000 KM za izgradnju turističkog "info-kioska (cca 15 'kvadrata')" - znaći: može se, nađe se....
Bosno moja poharana....

Avatar
ultrabosnia
Postovi: 200
Pridružen/a: 17 maj 2019, 15:40
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ultrabosnia » 31 maj 2019, 13:51

Ma izaci ce opet par dobrih pojedinaca kao i uvijek do sad, ali mentalitet je ono sto nas zeza godinama...
I kad ti budu svi leđa okrenuli

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 01 jun 2019, 14:31

Trigger je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:...Za koju godinu bi mi mogli imati problem sa svim pozicijama u timu ... nije da smo sad kao vrhunski popunjeni ali 'najbolje' tek dolazi ... zato plasirat se na guzove na ovo EP pa onda zakljucat ovaj pdf jedan kvalifikacijski ciklus ... :zviz:
Ma, nije da nije tako, ali s dobrim stručnjakom bi se i od osrednjih i mladih moglo nešto napraviti, a mogli bi, vala, i kupiti nekoliko dobrih igrača (ala Katar), jer ako u SA plate cca 250.000 KM za izgradnju turističkog "info-kioska (cca 15 'kvadrata')" - znaći: može se, nađe se....
Moglo bi se svasta da se mi forumasi okupimo, skupimo sumu i odemo u Savez s PowerPoint prezentacijom kodnog naziva 'Pare vama lopovima, repka nama sportsport-ovcima' ... u roku od 3 dana bi nabavili najmanje 2 printera a @edinjo bi nam nafato novih igraca odavde do Tirane ... :salut:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 01 jun 2019, 16:27

DaVinci je napisao/la:
Trigger je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:...Za koju godinu bi mi mogli imati problem sa svim pozicijama u timu ... nije da smo sad kao vrhunski popunjeni ali 'najbolje' tek dolazi ... zato plasirat se na guzove na ovo EP pa onda zakljucat ovaj pdf jedan kvalifikacijski ciklus ... :zviz:
Ma, nije da nije tako, ali s dobrim stručnjakom bi se i od osrednjih i mladih moglo nešto napraviti, a mogli bi, vala, i kupiti nekoliko dobrih igrača (ala Katar), jer ako u SA plate cca 250.000 KM za izgradnju turističkog "info-kioska (cca 15 'kvadrata')" - znaći: može se, nađe se....
Moglo bi se svasta da se mi forumasi okupimo, skupimo sumu i odemo u Savez s PowerPoint prezentacijom kodnog naziva 'Pare vama lopovima, repka nama sportsport-ovcima' ... u roku od 3 dana bi nabavili najmanje 2 printera a @edinjo bi nam nafato novih igraca odavde do Tirane ... :salut:
:clap: :clap: Nije to daleko od istine, iako je sarkazam / ironija, nažalost moj Leonardo...
A pored @edinja ima još raje koja bi nafatala nekih igrača (jeftinije nego što uzimaju ovi rukovodioci Saveza): od Tunisa do Makedonije... Al, 2 printera bi mogli odmah donijeti, to bi bilo umjesto cvijeća :cry:
Bosno moja poharana....

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 01 jun 2019, 16:59

Terzić opet u finalu LP, da li će sutra biti treća sreća :hmmmmm:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 01 jun 2019, 23:07

Spisak jos nije izasao ili?
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.