FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 16 maj 2019, 00:15

Spavas li mirno Misimovicu? Cujes li navijace Sarajeva kako slave trofej, a tek kako ce ti biti kad ih cujes kako slave titulu pred vjecnom vatrom?
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 16 maj 2019, 00:18

Dobru ekipu je imao Kostic i Slavko. Tad su isto doveli autobus igraca, al treba priznati da je bilo dobrih igraca koji uopce nisu dobili sanse da igraju. Da li su dosli da se operu pare, ja iskreno necu da vjerujem da je tako.
Al po meni Toskas je bio jako dobar igrac, koji nije dobio sanse. Onda dalje Jahic, Bokacini,Bekric, Zeba,Krizman,Zakaric, Lendric,Musa itd.

Problem je bio sto nije bilo trenera koji ce sve to posloziti i da uzmemo sve sto se moze uzeti. I kad se doda tribine koji su veliki strucnjaci, i njihove zelje dobije se sta se dobije.

Greska tad uprave je bilo raskidanje i to sporazumno šatro svakih 20 dana. Opet kazem necu da vjerujem da se to radilo namjerno, nego da su pravili nenamjerne greske. S tim su tek navukli gnjev igraca.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 16 maj 2019, 00:28

A Krizman brat, dobar igrac, ali je nesto Slavku bojkotovao. Ma bilo je stvarno igraca dobrih. Da se samo nasao trener sa znanjem pa neka i kosta, ali da gradi sebi ekipu. To uz obnavljanje Grbavice bilo bi top topova. Vidjelo smo u ove 3-4 sezone patnju od igre, ali i odlicnih golova, borbu, dobru igru. Ma svega je bilo. Svaka sezona neka prica za sebe.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
SarajevskaHunta
Postovi: 161
Pridružen/a: 23 apr 2019, 12:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SarajevskaHunta » 16 maj 2019, 00:35

MISKE PROKLET BIO !!!!

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 16 maj 2019, 00:40

Tad da smo doveli Vukomanovica i da je ostao godinu dana siguran sam da bi napravili rezultat. Naravno bez suspedovanja, bez da uprava pravi sastav i ostalo. Mislim da s ovim covjeko to ne bi moglo, kao sto ne moze s Amarom. Al...
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Admir74
Postovi: 3443
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 16 maj 2019, 00:43

Grbavica, subota 17h SVIIIIII!!
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 16 maj 2019, 00:46

Syebali nas glupi novinari tad. Mijesaju se gdje im mjesto nije.
I meni je zao tog covjeka. Moglo je sve biti drugacije, ali valjda je ovako sudjeno. Ne treba nama ni sad puno samo da dobijemo tu licencu. Sa Evropom i nekim malo boljim igracima popravila bi se atmosfera, a samim tim i igre i sve.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2554
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 16 maj 2019, 00:55

E gledaj ti ovog zemljoradnika.iz Olova,belosevica28 ,klub mu pred osvajanjem duple.krune al on visi na nasoj stranici...sta su ti kompleksi :damn:
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 16 maj 2019, 01:26

Od muke sam otisao do dezurnog marketa i uzeo tuzlansko od dva litra jer nisu imali sarajevsko , za sve ove godine sada ispastamo , polako , natenane :puke:

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2313
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kontrasviju » 16 maj 2019, 01:31

Evo zadnjih sat vremena gledam reportaže iz sezone 16/17. Kakva je to ekipa bila, i kako smo se prebrzo i preglupo riješili 90% tog rostera. Ali svaki put mi gore bude kad se sjetim kako i na koji način smo izgubili titulu te sezone.
Nego kakva je situacija s Lendrićem, piše da je odigrao samo 2 utakmice u ovoj sezoni, do kada mu je ugovor, je li slobodan igrač na ljeto?
1921

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 16 maj 2019, 01:50

Neki se ponasaju ko da su ovi osvojili LP i sad obecano im 10 titula. Osvojili, pa sta? Isti mi klinac ili Zrinjski ili Siroki ili Celik ili oni kad nije Zeljo. Samo dajete materijala da vas prozivaju bespotrebno. Sad kao treba da budem “ljubomoran” na ovu proslavu, a da zaboravim sta smo mi uradili kad smo otvorili istocnu tribinu, atmosferu sa evropskih utakmica i slicno. Boli me k kako ce proslaviti i sta slave. Dokazano i danas da nisu nedostizna ekipa samo eto potrefila se sezona gdje je pao i Zrinjski i Zeljo i Siroki sa igrackim kadrom i financijama pa iskoristili. Za nase uslove solidni, ali ne i nedostizni za bilo koga u ligi.
Zadnja izmjena: LjoZee, dana/u 16 maj 2019, 01:51, ukupno mijenjano 1 put.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
braco
Postovi: 8686
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 16 maj 2019, 01:51

kontrasviju je napisao/la:Evo zadnjih sat vremena gledam reportaže iz sezone 16/17. Kakva je to ekipa bila, i kako smo se prebrzo i preglupo riješili 90% tog rostera. Ali svaki put mi gore bude kad se sjetim kako i na koji način smo izgubili titulu te sezone.
Nego kakva je situacija s Lendrićem, piše da je odigrao samo 2 utakmice u ovoj sezoni, do kada mu je ugovor, je li slobodan igrač na ljeto?
S obzirom da je Lendrićev menadžer Samardžija, nakon onog intervjua Samardžije krajem prosle godine gdje je svašta rekao o Amaru, Lendrićev povratak nije realan.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 16 maj 2019, 01:55

Trebamo se okrenuti buducnosti i sve resurse utrositi da vratimo titulu na Grbavicu. Mislim da je vrijeme da se raja dozove, da vec jednom budemo svi skupa. A ne da nam se pitari uvlace i pisu sta pisu. A vjerujem da to ne rade nasi navijaci.

Niko nije kriv sto prosli za tri-cetiri godine nisu uspjeli osvojiti titulu. Bezobrazno je,jer su imali podrsku,imali su sve na svojoj strani. Nisu uspjeli jer nisu znali. Zivot ide dalje, a mi moramo naci nacin da vratimo pehar tamo gdje mu je mjesto.

Podrzimo ove u pola koliko smo prosle, pa da vidimo kakav ce biti rezultat. Najlakse je smijeniti, otjerati, mislim da nam je dosta vise tjeranja,pljuvanja. Vratimo atmosferu, jer samo pun stadion moze utisati pljuvace. Sve dok je poluprazan, pacenici ce biti glasni s psovanjem. Juce Sehic, danas Stanic, sutra ce biti neko treci. Kakvi su god oni su nasi, i njima je potrebna podrska da bi napravili bolje rezultate. Bez podrske bice sve vise slucajeva tipa Asim Zec i sl.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 16 maj 2019, 02:54

Napuniti Grbavicu što je više moguće protiv Čelika i idemo u novi početak..:kafa:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 16 maj 2019, 03:28

Koga boli k*** za kup? kup je za trecerazredne ekipe, osvojili kup ili coca cola turnir isto, prosla godina cist dokaz, a vidi ovih levata sto slave :urnebes:

AntiDepresiv
Postovi: 14
Pridružen/a: 28 dec 2018, 10:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AntiDepresiv » 16 maj 2019, 07:15

Bezideja je napisao/la:Trebamo se okrenuti buducnosti i sve resurse utrositi da vratimo titulu na Grbavicu. Mislim da je vrijeme da se raja dozove, da vec jednom budemo svi skupa. A ne da nam se pitari uvlace i pisu sta pisu. A vjerujem da to ne rade nasi navijaci.

Niko nije kriv sto prosli za tri-cetiri godine nisu uspjeli osvojiti titulu. Bezobrazno je,jer su imali podrsku,imali su sve na svojoj strani. Nisu uspjeli jer nisu znali. Zivot ide dalje, a mi moramo naci nacin da vratimo pehar tamo gdje mu je mjesto.

Podrzimo ove u pola koliko smo prosle, pa da vidimo kakav ce biti rezultat. Najlakse je smijeniti, otjerati, mislim da nam je dosta vise tjeranja,pljuvanja. Vratimo atmosferu, jer samo pun stadion moze utisati pljuvace. Sve dok je poluprazan, pacenici ce biti glasni s psovanjem. Juce Sehic, danas Stanic, sutra ce biti neko treci. Kakvi su god oni su nasi, i njima je potrebna podrska da bi napravili bolje rezultate. Bez podrske bice sve vise slucajeva tipa Asim Zec i sl.

Koga da tolikoo srcano da podrzimo, ove hajduke i njihovu jednogodisnju hajduciju. Zlo raditi a dobru se nadati ne ide i nikad nije islo

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 16 maj 2019, 09:44

Lose raditi? Bas Selimovica boli tuki za Zeljom da bi radio lose. A ko misli da bi Amar radio lose, taj nije navijac Zelje. Cisto lupetanje s namjerom ocigledno. Bez argumenata, neke gluposti sigurno.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 16 maj 2019, 11:32

Al čuj,loše rade :urnebes: :urnebes: ,pa ljudi samo na igračkom kadru uštedili preko 300.000 km,i uz to ostvarili cilj!
Na minimalcu :lol:
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 16 maj 2019, 11:39

Rokoko87 je napisao/la:Napuniti Grbavicu što je više moguće protiv Čelika i idemo u novi početak..:kafa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 16 maj 2019, 12:07

Očigledno je da oni koji ne prestaju da brane jedne, a druge blate nisu navijači, nego interesdžije.
Otići će i ova uprava kao što je prethodna i ona prije nje.
Šta ćemo dobit a šta izgubit ostaje da vidimo.

Dok se to ne desi, subota, 17 h, šal oko vrata i pravac Grbavica.
💩💩

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], BIZMARK66, skoJaa i 18 gostiju.