Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 13 maj 2019, 20:59

nadam se da ce Henry napokon iskesirati sta love za pojacanja kako bi postali sila i napokon osvojili PL. Bice tu finih para kad se rijesimo nekih igraca plus zarada od ove sezone.

Moja zelja je De Ligt, Neves/Van der Beek i Werner.
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Valencia » 13 maj 2019, 22:08

BigAndy je napisao/la:nadam se da ce Henry napokon iskesirati sta love za pojacanja kako bi postali sila i napokon osvojili PL. Bice tu finih para kad se rijesimo nekih igraca plus zarada od ove sezone.

Moja zelja je De Ligt, Neves/Van der Beek i Werner.
Ne treba propustiti De Lihta ako je raspolozen za dolazak u Liverpul. Cijena nije bitna. Momak sa 19 godina igra nenormalno dobro, posebno ako se zna da stoperi zablistaju sa 25+. Nevjerovatno samopuzdanje i pobjednicki mentalitet.

Bek je polivalentan veznjak, sara po cijelom terenu. Veoma zahvalan igrac koji moze igrati na vise pozicija. Strasno opasan iz drugog plana. Dovesti ako je moguce bez obzira na cijenu.

I Verner je dobar, slazem se.

Jedino prema Nevesu imam odredjenu rezervu. Nisam siguran da je igrac za najvisi nivo. Ima dobar pregled i pas, ali je nekako trom. Ne mislim da je bolji od Fabinja.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
fukara87
Postovi: 5661
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fukara87 » 13 maj 2019, 22:36

Ma prodat Lovrena, Morena, Sturidgea, Lallanu, mozda cak i Oxa pa dovest ove igrace sto su u opciji za dovodjenje i to je to...
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 13 maj 2019, 22:55

Ma kakav Werner da mi igra sa cepovima za usi :nene: :nene: :nene: Svakako ide u Bayern....

De Ligt-a sam nekako i ocekivao posto je Virgil tu tako da nebi bilo lose da igraju zajedno. :mrgreen:

Pitanje je da li ce Klopp traziti igraca tipa Firmina ili ce se ipak odluciti za nekog ofanzivnog veznjaka koji moze pokrivati sve pozicije u napadu slicno kao Fekir..

Lovren je vjerovatno igrac koji ce ici a mozda cak i Matip..


Lallana ce se sigurno boriti za prvih 11 :pinokio: :pinokio: :tralala: :mrgreen:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 13 maj 2019, 23:42

Moreno i Sturridge su free agent
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 14 maj 2019, 10:48

fera je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:Ne vidim logiku da se iskesira novih 70 miliona na drugog stopera koliko god tandem De Ligt-Dijk sexy zvuci.

Dijk, Matip, Gomez, Lovren... pa pitanje je da li je uopste potrebna kupovina stopera.
s obzirom na to da imas city za konkurenciju itekako je potrebno, lako je prodati lovrena il matipa kasnije.
Btw sva tri igraca su izuzetno sklona povredama. Nisu moje pare da se brinem mene da e pita ja bi ga odma doveo.
Iako su nam potrebniji igraci na drugim pozicijama, ako postoji ikakva šansa da se De Ligt dovede, treba sve uraditi da se to i desi...
TAA-De Ligt-VVD-Robertson :tokralju:
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la slusalica » 14 maj 2019, 10:54

Finale Lige Prvaka pred nama a vi trosite dvije stranice na transfer window. :wtf:
tz tz tz tz tz tz

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 14 maj 2019, 13:25

slusalica je napisao/la:Finale Lige Prvaka pred nama a vi trosite dvije stranice na transfer window. :wtf:
Hoces da ti napisem 10 razloga zasto liverpool nece pobjedit u finalu :mrgreen:
Vjerujem da ne zelis, zato citaj o transferima i budi sretan :-)
Treba i brandta onog dovesti a vjerovatno ce i neki bek doci jer odlaze moreno i clyne.
You are someone else I am still right here

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la slusalica » 14 maj 2019, 14:21

fera je napisao/la:
slusalica je napisao/la:Finale Lige Prvaka pred nama a vi trosite dvije stranice na transfer window. :wtf:
Hoces da ti napisem 10 razloga zasto liverpool nece pobjedit u finalu :mrgreen:
Vjerujem da ne zelis, zato citaj o transferima i budi sretan :-)
Treba i brandta onog dovesti a vjerovatno ce i neki bek doci jer odlaze moreno i clyne.
Naprotiv.
Ne sumnjam uopste. Ovakve price i ovaj momentum samo pobjedom zavrsavaju. Fudbal ima svoju psihologiju ,rezon,kako god, ova prica zavrsava titulom.
Po mom misljenju jedino vrijedno diskutovanja je koja trojka ce poceti na sredini terena i da li pustiti Origija otpocetka.
:kafa:
tz tz tz tz tz tz

mcmanaman
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 feb 2013, 17:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mcmanaman » 14 maj 2019, 14:25

Osim13 je napisao/la:Moreno i Sturridge su free agent
I Milner ako ne produzi.

Mene najvise interesuje sta ce biti sa Grujicem, nasi ga cijene na 40 miliona otpirlike mislim da ce i dobiti tu negdje. Atletico je zagrizao. Mozda i ostane i dobije Milnerovo mjesto jer nece nasi popstiti nakon dobre sezone u Herti.

Lovrena sumnjam da ce prodati on je odgovoran za raspolozenje u svlacionici i najbolji je jaran sa Salahom dakle nema od tog nista.

Koga ce dovesti Klopp je puko nagadjanje poslije fiaska sa Dijkom proslog ljeta niko vise nema informacije koga klub hoce. Fabinja su doveli a da niko pojma nije imao da ga i hoce Klopp, cak ni oni insajderi sa twittera.

Torres_9
Postovi: 13461
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 14 maj 2019, 14:50

nadam se da ce firmino biti spreman za finale, nekako mi se cini da ce bit kljuc za titulu.Gotovo je uvijek je dominiro protiv kokoski a ipak oridjiji je zlata vrijedan ko joker zlu ne trebalo

Avatar
StevieG8
Postovi: 13407
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 15 maj 2019, 09:30

Ornstein: “Liverpool are looking at consolidating this summer as they feel to improve it would take astronomical spending. They are looking at 1-2 signings, unless there's unforeseen circumstances. Left-back cover & possibly a versatile attacker.”
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
europeanroyalty
Postovi: 92
Pridružen/a: 10 maj 2019, 03:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la europeanroyalty » 15 maj 2019, 15:18

Jos 17 dana. :kralj:
Grab your things, It's time to take you home.

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Believe » 15 maj 2019, 15:20

Ne treba zaboraviti da smo ove sezone imali posebnu sreću s povredama. Mane, Salah i Firmino se ni u jednom trenutku nisu povrijedili na neki veći period, kao ni Van Dijk... To ne znači da će biti tako naredne sezone, jedan napadač je neophodan, a i krilo ako se već ne računa ozbiljno na Shaqiria. Origiju kapa dole za sve učinjeno, ali da mijenja Firmina na recimo 2 mjeseca, pa ne baš...
Da se Dijk povrijedi, nedo dragi Bog. Ovako uz njega ko god igra, Gomez ili Matip ili Lovren, svejedno je.
Al pametno razmišljaju, lijevi bek back-up neophodan. E sad razmišljati o nekom kreatoru igre bi već bilo bezobrazno :mrgreen:
You'll never walk alone.

Avatar
europeanroyalty
Postovi: 92
Pridružen/a: 10 maj 2019, 03:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la europeanroyalty » 15 maj 2019, 20:48

:bow:

Veća mi je želja otići na Boss night, nego na Anfield. :mrgreen:
Grab your things, It's time to take you home.

Avatar
Fowl95
Postovi: 2268
Pridružen/a: 03 apr 2019, 19:59
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fowl95 » 15 maj 2019, 23:45

europeanroyalty je napisao/la:
:bow:

Veća mi je želja otići na Boss night, nego na Anfield. :mrgreen:
Veća emocija od bilo kakve bakljade na tribinama :D
Let's talk about SIX baby!

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Captain4 » 16 maj 2019, 00:18

A ništa Miralem Pjanić? :kafa:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
europeanroyalty
Postovi: 92
Pridružen/a: 10 maj 2019, 03:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la europeanroyalty » 16 maj 2019, 00:43

Captain4 je napisao/la:A ništa Miralem Pjanić? :kafa:
Nije neophodan, a sve i da treba neki veznjak, ne bi se ganjao neko njegovog profila sigurno, treba neko sa jačim plućima jel. :kafa:
Grab your things, It's time to take you home.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Captain4 » 16 maj 2019, 01:55

Po mom mišljenju baš vam je jedan takav neophodan za osvajanje titule. Teško da će trenutni vezni red skupiti 97 bodova kao ove godine.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
europeanroyalty
Postovi: 92
Pridružen/a: 10 maj 2019, 03:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la europeanroyalty » 16 maj 2019, 01:58

Uopšte nije. Sljedeće godine očekujem dosta boljeg Keitu, spremnijeg Oxa, a tu je Fabinho, kapiten i Wijnaldum, a u rotaciji i Milner. Ne kazem da Pjanic nije bolji individualno od nekih igrača, ali nema mjesta za njega u ovoj ekipi nikako.
Grab your things, It's time to take you home.

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.