AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 maj 2019, 12:09

Nebih baš rekao da je to odlično, obzirom na rezultate i igru Juventusa u prethodnom periodu

Edit: Juventusu izašli u susret i pomjerili utakmicu a nama izgleda neće. Obrazloženje je da je problem zbog tv prava bla bla bla. Pa ako je to problem zašto ste dozvolili pomjeranje utakmice Juventus vs Atalanta
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 13 maj 2019, 19:52

A što je uopšte bitno da igramo u istom terminu?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la slobodaTZ » 14 maj 2019, 00:47

crvenocrni je napisao/la:
meskalin je napisao/la:Sta ako na kraju Milan i Atalanta budu imali isti broj bodova ? Sta odlucuje ko ide dalje ?
Milan zbog boljeg medjusobnog skora...
Ne odlucuju medjusobni, samo ukupna gol razlika.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 maj 2019, 01:18

Ama ljudi, međusobni se gleda. :zzz:

Gol razlika se gleda jedino ako imaju dva identična rezultata. To će se recimo desiti ako Roma i Atalanta budu imali isti broj bodova jer su obe utakmice završile 3:3, ali čini mi se da Atalanta ima bolju gol razliku, što znači da će imati prednost ispred Rome.


Milan od oba tima ima bolji međusobni omjer.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la arminz » 14 maj 2019, 12:20

rope11 je napisao/la:Ama ljudi, međusobni se gleda. :zzz:

Gol razlika se gleda jedino ako imaju dva identična rezultata. To će se recimo desiti ako Roma i Atalanta budu imali isti broj bodova jer su obe utakmice završile 3:3, ali čini mi se da Atalanta ima bolju gol razliku, što znači da će imati prednost ispred Rome.


Milan od oba tima ima bolji međusobni omjer.
Napomena da se gol u gostima ne racuna
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la slobodaTZ » 14 maj 2019, 13:36

rope11 je napisao/la:Ama ljudi, međusobni se gleda. :zzz:

Gol razlika se gleda jedino ako imaju dva identična rezultata. To će se recimo desiti ako Roma i Atalanta budu imali isti broj bodova jer su obe utakmice završile 3:3, ali čini mi se da Atalanta ima bolju gol razliku, što znači da će imati prednost ispred Rome.


Milan od oba tima ima bolji međusobni omjer.
You are correct, nesto sam bio pomjeso. :)

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 14 maj 2019, 16:42

Ja se vama divim kad vidim koliki ste optimisti.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16632
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 14 maj 2019, 21:00

Hej do kad nada postoji treba vjerovati, tako da.

Ne vidim razlog zasto jive ne bi pobjedio, da se na taj nacin proslavi titula i pozdravi od navijaca, nije da ne mogu dobiti Atalantu kuci

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 maj 2019, 21:27

Ma ne vjerujem ni ja da će dobiti al' helem hajde nada zadnja umire :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 maj 2019, 22:46

Zijani Atalanta finale Kupa, možda malo psihički padnu, vidim da su igrači i navijači baš sjebani.

Al' opet sa druge strane, yebo Kup, četvrto mjesto donosi puno puno više za njih.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
senadrosoner
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 apr 2016, 09:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senadrosoner » 16 maj 2019, 19:49

Sve više padamo u jedan prosjek..
Treba samo dobar trener,ne moraju bit velika igračka imena.Liverpoola nije bilo nigdje par godina a i (npr) Firmino i Mane nisu bili neke mega zvijezde kad su dolazili u Liverpool.

Psiha i motiv 90% utiču na tim..

Za primjer,kad je Milan potrošio 200mil na pojačanja svi koji su došli bili su jedni od najboljih na svojoj poziciji u ligi.. Conti,Kessie,Chalhanoglu, Rodriguez,Caldara...

Pa nam dodje Bonnuci za kojeg se govorilo da je jedan od najboljih defanzivaca (opet ništa)...

Andre Silva o kojem se toliko pričalo veliki talenat
Portugalskog fudbala (ništa,potonu ko titanik )

Ova imena trenera koja se za sad spominju nije baš da daju neki optimizam...

Ovom Milanu trebaju dva ofanzivna krila pod hitnooo !!
L.Insigne bi bio odličan al' nerealna želja čini mi se.

Onda najvažnija karika taj pokretač iz naše polovice kao nekad Pirlo,to mislim nećemo riješiti još dugo..

Dobro bi došao i brži lijevi bek Rodriguez je prespor danas ti moderni bekovi moraju imati brzinu...

Ako sad ne izborimo to 4. mjesto ne preostaje ništa drugo nego gledat još 2-3 godine patnje.
Ac.Milan 2001-2024!

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 16 maj 2019, 23:03

Kakva je ovo vijest da se Gazidis sastaje sa Sarrijem oko angažovanja? Navodno mu nudi trogodišnji ugovor.

Avatar
Beduin
Postovi: 16351
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 16 maj 2019, 23:06

Bice na kraju sezone dosta odlazaka iz PSG, Chelsea, Reala, Barce, ManUtd, ovo nam je napokon prilika staviti u izlog nase igrace i kupiti kako Bog zapovjeda. Od ovoga trenutno rijetko da moze gore u Milanu.

Da smo imali pameti, kao sto nismo, do sad bismo vec osigurali LP i rahat se mogao praviti proracun za narednu sezonu, FFP pokriti sa LP i prodajom nekoliko igraca (koje si odmah mogao staviti u izlog i na vrijeme ih ponuditi, prodati...), a onda na vrijeme ganjati igrace za sebe uz trenera kojeg bi dogovorio i od njega trazio listu/zelju pojacanja.

A mi ovako do zadnjeg kola zavisimo i od sebe zbog losih igara, i od konkurenata, a i od kluba koji je davno osigurao titulu. Puu u pm.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 17 maj 2019, 11:43

Već kreću nagađanja o trenerima, transferima igrača i slično. Valja se pripremit psihički. Dolarumu će sigurno mnogi tražiti ali ova cijena oko 50M je mala, kakvi se panjevi prodaju i za veće pare. Imamo Plizaria a malog nosonju možemo dobro unovčiti. I Silva će da leti, dakle i od njega najmanje 30M.

Ako već otjeruju Rina nadam se da če novog trenera uloviti što prije. Neka čovjek sebi sklopi ekipu i odradi pripreme kako Bog zapovijeda.
Takođe čitam da će i Lea smijenit Gazidis.

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlPrincipino » 17 maj 2019, 11:48

Nadam se samo da i novi trener neće biti neko od bivših igrača. Ovo za sada je bila propast.
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 maj 2019, 12:01

Nema šanse, ovaj put se traži ozbiljniji trener. Vidjet ćemo šta će biti oko Sarrija, iako mi je teško povjerovati da će ga Čelzi otpustiti, ali s obzirom da Conte otpada onda je on najbolji izbor od ponuđenog.


Dobar golman u prosjeku se jeftinije prodaje nego dobar igrač iz polja, ali dati 50 miliona za golmana koji svaku treću utakmicu pravi kardinalne greške i koji nas je koštao bruku bodova je više nego fer cijena, pa jedan Alison je plaćen samo 25 miliona više (što danas nije velika cifra), a ne mogu se ni porediti. :roll:
Volio bih da ga ostavimo ali u slučaju da bude trebalo nekoga žrtvovati (mada su rekli da toga neće biti), onda je on najbezbolnije riješenje, a i sumnjam da će iko plakati radi toga.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16632
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 17 maj 2019, 13:34

Evo Max dobio otkaz u Juventusu, treba ga vratiti, pa da nas opet odvede do titule prvaka :)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 maj 2019, 14:04

Joj nemoj mi vala ni njega, daj nekog ko konačno umije igrati lijep i efikasan fudbal. :salut:

Nije ni Sarri najveselije riješenje, ali bih radije njega doveo nego Alegrija. A možda se upravo i dogodi nešto tako, onaj u Čelzi, ovaj ovdje. :think:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 17 maj 2019, 15:04

citam da zelite igli tarea umjesto leonarda

najbolji ds u italiji nece nidje :kafa:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 17 maj 2019, 15:22

Šta je sa Ambrosinijem, trenira li on šta, trebalo bi njega dovesti za trenera, i onako smo izmijenjali kompletan vezni red na trenerskoj stolici (Broki, Seedorf i Gatuzo) :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.